20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Tak nevěsty dobrou noc! Jdu se přitulit k "imaginárnímu" skoromanžílkovi :-D Takhle večer než usnu - vždycky si představuju, jak to bude 20.6. probíhat - jak Míša přijede, .............. :-)
Ahoj holky,tak jak tak čtu,jste docela husty jak to řešiite až mam z toho depku,že ja to tak neproživam i když se taky na toho 20tyho těšim.Mame oznameni,šaty,prstynky na cestě,vyřešeny dorty atd.Vracim se k tem Vanocum,my jsme spolu 6let,bydlime spolu 5,5 roku.O ruku mě požadal 7.listopadu-zrovna jsem měla na sobě zastěru a myla jsem nadobii :-D .Klekl si na kolena,dal mi kytku a vytahl prstynek a chudak se klepal jak ratlik a požadal a pak šel ještě k rodičum.Vanoce slavime spolu s jeho super rodičema a pak jedeme k našim,tak jsme radi,když je nas vic.Až budeme mit děti,tak budeme slavit sami.Jsem zvědava jestli se něco změni po svatbě,koukam,že u vas některych určitě,tak držim palce ve společne domacnosti.Tak dobrou,ja se přitulit nemužu,pač si pro něj ted musim jet na Staromak.
holky.. :-N ani se mi to nechce napsat.....ale my jsme spolu jedenáct let.... x-) x-) ..to ,koukáte... :-N :-N ..jiní se rozvádí..a my se berem... :-D :-D
Profilova fotka
milada: nejsi jediná, kdo žije se snoubencem v jedné domácnosti, my spolu pár let taky žijeme ;-) , takže nás v bydlení po svtabě žádné překvápko nečeká
Holky musime to probrat i z dalsich stranek ty vztahy a svatbu. :-) To si myslim zalezi na kazdem jak mu to ve vztahu vyhovuje a jake si to udela takove to ma. Alespon ee na to podivame i z jineho uhlu pohledu :-) dani - dobry vykon 11 let, no to muzemezavidet... ;-) To je na nejaky metal, ale zadny nemam po ruce :-D Co ten destnik, jak jsi poresila? No a prdstav si, ze me zase zacina skrabat v krku, probudila jsem se a u nas je zasnezeno, no at zije jaro, fakt super ]-(
oleandr-deštík sem zatím!!neobjednala.rozmluvila jsem si to..páč ještě nemám ani boty... ]-( ....metál,teda asi jooo....my si to zpestřujem tou Itálií.. :-D :-D ...zrovna včera jsem opět vykřikovala,že žádná svatba nebude..a hotovo.. :-N :-N :-D
dani - ta italie proste nekdy musi byt, musi se vycistit vzduch. Muj je dneska nemocny a nemluvi se mnou, protoze strasne trpi, to vis proste umira.... :-D :-D :-D
oleandr-- :-D :-D no,v tom případě se u nás čistí vzduch tak každých deset až čtrnáct dnu.... :-S :-N ......jj..rýmička a kašlíček,to je na umření..... :-D :-D
dani - bud v klidu, nejake neshody ve vztahu musi byt a podle me ten, kdo tvrdi, ze se nikdy ve vztahu nepohadal, tak pekne lze. Takovy vztah bez mracku neexistuje. ;-) My si taky vymenujeme nazory ;-) A nekdy se ja pekne napucim a pak to jede.... :-D :-D Protoze ja nejsem ten klidny typ. :-D :-D
Profilova fotka
Abych doplnila statistiku, tak my jsme měli 20. února osmé výročí ;-)
oleandr-po 11 letech toho vím opravdu hodně...dvakrát sme se definitivně rozcházeli.... ;-) ..jednou se odstěhoval k mamince... :-o ...vydržel tam týden..a byl zase zpátky... :-D ..dneska vypráví,jak tam trpěl nejméně měsíc..kecal......a já už taky nejsem žádná trubička...a taky se umím ozvat...no,a ap k to jenom jede... :-D :-D ...většinou se chce stěhovat na chalupu...ještě,že sme jí pořídili...jinak by musel zase k mamince!!!!....jo,vztahy,....to je dřina... :-D :-D
a taky jsem ted donesla oznámka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak se asi přeci jen vezmem,když už ty přípravy stály tolik peněz.... :-N :-N
Článek se načítá
dani- teda to toho mate opravdu hodne za sebou, ale zase na druhou stranu uz muzes rict, ze jej znas velmi dobre a nic te nezaskoci. ;-) Vidim, ze asi budeme stejny typ co? Do me kdyz to vjede, tak to jede..... :-D :-D Kolikrat jsem si rikala, co bych dala za to, kdybych byla takova ta ticha povaha, kdy te vubec nic nerozhazi....no jeste ze jsem potkala snoubence, ktereho opravdu nic nerozhazi....u nas plati pravidlo - protiklady se pritahuji napr. ohledne spani ja jsem skrivan kdez to snoubenec sova. Proto jsem i zvedava, jak nam to bude fungovat ve spolecne domacnosti v manzelstvi. nastesti do nej nevstupuji s ruzovyma brylema, takze obrnit se trpelivosti a jedem..... :-D Jinak gratuluji k oznamenim, ja je porad studuji, musim koupit obalky a budu je rozdelovat a hlavne taky znamky pro zname a pohledat adresy a budu posilat :-D
dani - mimochodem, chceme si po svatbe poridit gril a snoubenec prisel s napadem kam ten gril na dvore umistime. No a vis na co prisel? Ze to nejlepsi misto bude presne uprosted moji skalky...... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojda holky, tak už mám taky oznámka!!! Honzík se mi smál, že jsem se ani nesvlékla z pr :-D 8-) áce a už jsem začala obálkovat :-) A hlásím se do klubu Italek :-D :-D 8-)
Milada - ahoj, teda to nam to hezky vyslo s tema oznamkama :-D No to jsem rada, ze je nas vic takove povahy, ja si rikala, jestli jste vsechny klidne a ja jedina radim jako tajfun tak potes. :-D :-D Vyhoda je toho krasneho usmirovani.... :-D
Profilova fotka
Tak to my Itálii nemáme. Jasně že máme občas nějaké rozdílné představy. Ale jak říká Míša - " Ty vždycky přestaneš mluvit a je po hádce, která ani nezačala! A já bych to někdy tak potřeboval" :) Ale on se taky neumí hádat ;-) My si ty oznámení vyzvedneme zítra. Nebo pokud bychom dneska stihli dojet do Olomouce nějak rozumně, tak ještě dneska
oleandr--u nás je to taky tak..já skřivan,on sova....tak jsem mu koupila sluchátka na TV,aby mohl večer koukat dlouho..a já ráno vstanu a nechám ho spát....na chalupě jdu na procházku se psem ,pro pečivo,a pak mu udělám snídani do postele....no,a pak se většinou už vzbudí... :-D :-D
milada-já si včera uvědomila,že vubec neznám adresy,kam je chci posílat,tak je asi rozvozim osobně..postupně..a ještě ušetřím za známky... :-N :-N
oleandr--a to budeš mít opravdu originální skalku!!!muž je opravdový šikula.. :-D :-D ..pak ještě nějaké posezení a máš po skalce... :-N
Profilova fotka
my máme podobný vztah jako kasparci, neumime se hádat, spis se na chvilku odmlcime, ale vzdycky vychladnem ještě ten den :-)
Profilova fotka
daniela: ta chalupa mi připadá jako idylka, moc Vám ji závidím ;-)
dani - tak ja uz mam adresy sehnane, prohledala jsem supliky a skrin a sepsala jsem si je radeji vsechny na jeden papirek, pujdu koupit jeste obalky a znamky a pohraju si s tim, ale posilat je budu asi az po 20.dubnu, driv mi to prijde brzy, co ty si myslis? Jsem zvedava s cim prijde priste..... :-D azeretka - u nas se nikdy nestalo, ze bychom na sebe kriceli nebo primo rvali, spise je to klidna vymena diskuzi, myslim tim, ze nikdo nezvysuje hlas, ale naopak se snazime si vysvetlit proc ma ten druhy takovy nazor. Jenze ja jsem typ, co proste musi debatovat a dany problem se musi vysvetlit. :-) Kdyz jsem hodne nastvana, tak si to vybijim tak, ze se vsim triskam, me to uvolni a neodnasi to snoubenec nejakyma hadkama. :-)
kasparci - tak nejak s tema hadkama to vypada u nas, ja bych chtela debatovat, ale snoubenec zacne mlcet, jenze to jeho mlceni me dokaze silene vytocit. Ja bych chtela ten problem resit hned, at je klid, jenze snoubenec se nafoukne jako zaba a je to ..... :-D Ja bych zblaznila.... :-D
Dnes 85 dni...... kasparci - za 3 tydny zacneme chodit na ty tematicke prednasky, dostali jsme papirek s datumama prednasek a vybrali jsme si datumy pro nas nejlepsi... Co vy?
azaretka--idilka to je..jenom mě děsí,že ji budem splácet 20let....a taky se tam nadřem...ale to je dobře,aspon má chlap co dělat a neprudí,nebo nevysedává v hospodě,protože musí šetřit na barvu,těsnění ,nářadí atd... :-D :-D :-D
oleandr--jj,duben bude stačit...ale já to stejně začnu rozdávat dřív... :-D :-D ..už dneska jdu k našim,v pondělí se sejdu na kafčo se svědkyní...no,a tak pomalu navšívíme kde koho,tak jich moc ani posílat nebudu...ale u vás je to jiné...vás tam bude ,co do počtu,jak na jednu vesničku... :-N :-N :-D
Holky, nestíhám dočíst, jenom pro ty z vás kdo hledali tu potištěnou organzu http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
já to mám za 78dní... :-N :-N ....a jak vás tu tak čtu,jak se hezky nehádáte...našlapujete pěkně po špičkách.... :-D :-D :-D ...je strašná škoda,že vás nebudu číst za pár let... :-N :-N ..až si přestanete dělat iluze a servítky..... ;-) ;-) ...moooc velká škoda...
holky!! stále si lámu hlavu,čím jednoduchým,ale hezkým vyzdobit tu bránu,u které budu stát maximálně dvacet minut... :-N .....musim se ještě podívat někde na net... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?