20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ale na líbanky se samo taky těším! I když naše první novomanželská dovolená bude s tchánama :) Ale těším se, bude to super!
Profilova fotka
jdu na bazén! Večer sem ještě juknu! Mějte se a kochejte se oznámkama!:) Jo, a nemohly bychom na něho taky mrknout ? :)
....a já se děsně těším na šatičky,kočár a obřad....s kachničkama.... :-N ..na líbánkách nebudem stejně dělat nic jiného,než jako obyčejně.... :-N ..jen se budu jinak jmenovat.... :-D :-D
..a na vánoce se netěšim..páč budu muset zase od září šetřit..... :-( :-( :-D
kasparci - neboj chapu te dobre, co myslis, jen musi byt i sranda :-D dani - a proc budes od zari zase setrit?
Profilova fotka
....ještě k oznámením - také je už máme, a když je potom najdeme, tak je i rozdáme. jen řeším v jakém časovém předstihu - nevíte to někdo?
oleandr-- :-D :-D :-D no,přeci na dárky!! :-N
Profilova fotka
Ahojky holky! Připadám si tu trochu divně... jsem tu jediná, která už s broučkem žije ve společné domácnosti????? Azaretka: tak teď už to chápu, ale zprvu jsem byl hotová z představy, že každý, i když už manželé, budete trávit vánoce u svých rodičů a spolu se ani nesejdete ;-)
Profilova fotka
Milad: abych řekla pravdu, tak Ti závidím! Já bych chtěla mít Míšu taky furt u sebe! Ale zase o to víc se těším, až budeme mít po svatbě :-)
Profilova fotka
To ti věřím! Musí být těžký, být spolu jen o víkendu a v neděli se loučit! Obzvlášť když se máte tak moc rádi, jak si z tvých příspěvků myslím. Ale je moc hezký, jak se na to oba těšíte a až se konečně (už za chvilku) dočkáte, bude to pro vás krásný a nebudete muset smutnit, že už máte za sebou ten svatební den, na který jste tak dlouho čekali a připravovali se, protože se budete těšit z toho, že konečně můžete být spolu každý den ;-)
Profilova fotka
Děkuji, napsala jsi to krásně! "co nás nezabije, to nás posílí" :) A jak se těšíte Vy? Co Honzík? Prožívá to s Tebou nebo "je mu všechno šumák" ? :)
dani - haha :-D :-D kasparci - ani nevis jak se tesim ja, porad se loucit, ani me to uz nebavi. Navic kdyz chci byt se snoubencem o vikendu, to aby nejdrive clovek poprehazoval sluzby v praci a tak se potkame rano nebo vecer kazdy den. A kdyz jsem nemocna, tak mu radeji doporucuji, aby k nam nechodil..... tech prikladu je milion.... :-(
Článek se načítá
zelva40 - rodine je dame o¨sobne tak mesic pred svatbou a kamaradum je zacnu rozesilat tak 2 mesice pred svatbou. Ale kazdy ma na to jiny nazor, tak se nenechavej ovlivnit ;-)
Profilova fotka
no je to dě! Ale Ol: za 87 dní bude všechno jinak ;-)
kasparci - ver mi, ze si kolikrat rikam, uz aby to bylo :-D Ale take vim, ze s tim prijdou i stinne stranky.... :-(
Profilova fotka
Tak já se těším moc a myslím, že i Honzík. Já to u sebe vnímám silněji, protože svatbou v podstatě "žiju" a spoustu času trávím tady (k pobavení všech a Honzíka především :-) ), ale jsem překvapená, že i Honzík se do všeho zapojuje. Všechno jsme byli vybírat a objednávat spolu (i mé šaty :-) ), objel se mnou tři svatební veletrhy, mluvíme spolu o svatbičce, co a jak. Je to miláček :-) Podle toho co píšeš si myslím, že se s Míšou máte fakt moc rádi a hrozně se mi líbí, že se na sebe OBA těšíte a dokážet se na věcech rozumně domluvit. Proto si myslím, že pro vás nebude problém se sžít a vaše společné bydlení bude paráda!
Profilova fotka
tak určitě budou i mraky! Ale důležitý je umět to řešit, naučit se kompromisu, ............... stejně se těším! Nejhorší den v týdnu pro nás je pondělí, to je fakt krutý! Holky, po jak dlouhým vztahu se vlastně berete? A jak dlouho jste zasnoubený? Jestli to teda není tajný?
No tak my jsme spolu neco malo pres 3 roky a zasnoubeni jsme k dnesnimu mesici 8 mesic. Musim se ale priznat, ze nekolikrat me prepadl i strach, zda to vsechno zvladneme, nejen to dobre, ale hlavne i ty stinne stranky. Treba v takovych jinych diskuzich jsem videla holky, ktere mely krasne svatby a za pul roku se rozvadely.
Profilova fotka
Mil: Děkuji a už dost! On mi fakt dost chybí |-| Strašně pěkně se to čte! Je pravda, že se s Míšou na všem domlouváme, .......... občas když v nějakých diskusích čtu, jak chlapi berou svatbu jen jako věc, kterou podstoupí, aby měl klid...........to si vždycky říkám, jaký poklad mám! Ale věřím, že takový případy jsou. Chodila jsem s klukem, který by se asi choval stejně - nebo spíš by ani žádná svatba nebyla. Holky, máme velký štěstí ;-)
Profilova fotka
Slovo rozvod tady nechci slyšet - ani teď ani nikdy jindy :-)
Profilova fotka
Naprosto ti rozumím. Já když se s někým (samozřejmě hlavně s miláčkem) na nějakou dobu loučím, tak nejhorší je to ze začátku. Pak už si jakž takž zvyknu a říkám si, že už se blíží setkání. Ale kolikrát se mi stýská ještě než se vůbec rozloučíme, ten den, co mám jet já nebo on pryč. My spolu budem v dubnu dva a půl roku, bydlet jsme spolu začali po dvou měsících a zasnoubení jsme od vánoc, takže tři měsíce.
Profilova fotka
My spolu budeme v květnu 4 roky a v květnu budeme roj zasnoubení - takže u nás neplatí "do roka a do dne" :-|
Profilova fotka
ne roj, ale rok :-D
to jo, musim priznat, ze by me jako chlapa taky nezajimalo jakou dekoraci na stul nebo takove prkotiny, ale kolikrat mi snoubenec vyrazil dech tim, jak uz resi nase bydleni a s jakyma napadama prisel na vylepseni domu a co se tyka svatby, prisel take s velmi dobryma napadama. takze holky jo mame stesti, tak at nam to vydrzi... :-)
To plati i u nas. :-)
Profilova fotka
Mil: Přesně! Když jsme byli vloni na dovolené - trvala 14 dní - a ten 2. týden už jsme byli, jak přejetí, že už to končí a že pak zase nebudeme takhle spolu! Fakt by jsme si nejraději nafackovali! Tak letos jsme si před dovčou slíbili, že nebudeme vůbec myslet na to, jaký je den - a bylo to lepší :)
Profilova fotka
Kasparci: Úplně ti rozumím!
Profilova fotka
Ale ono už to uteče! Za chvíli si tady budeme psát, jak nám už je špatně z nervů :-D
kasparci - me uz je ted, kdyz si vzpomenu, ze je to za mene nez 3 mesice :-N
Profilova fotka
Na jednu stranu jsou 3 měsíce nekonečná doba, ale na druhou stranu to je mžik ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?