20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
kasparci-ted jsi me dostala, ja nad tim jeste neuvazovala. Premyslim co vyjde levnejsi, jestli je koupit v obchode uz udelane nebo je zacit delat.Musim naklusat do obchodu a podivat se. na vyvazky totiz padla volba, ze na nich usetrim :-D Co se tyka tech aut, na auto nevesty a zenicha planuji nejakou sirsi a na ostatni staci ta klasicka tenka. Jenze taky premyslim kolik svazku koupit, kdyz jeden svazek ma 20 metru. :-( Spis bych se priklanela k 1 balicku na 2 auta. Ja se musim nekde zeptat. A jake ty vyvzky jsi delala, klasika nebo nejake barevne?
Ahojky Holky vy teda už jse připravujete o sto šest my máme zatím jen datum a tedka se domlouváme kde to budemme mít takže podle vás jsem hodně ve skluzu ale říkám jsi že je furt čas ;-)
Profilova fotka
úplně ty obyčejný. k tomu se dá myrta a to je nejhezčí-klasika! ;-) Jinak na vývazkách se rozhodně ušetří. Nevím, na kolik vyjdou ty "bohatší", ale ty klasický - 1 balíček stojí 15 Kč - udělá se z toho cca 45 vývazků (nebo vývazek? nevím:) ) Na netu jsem koukala, že 1 obyč vývazka stojí 3 Kč............takže není co řešit! A měli jsme to s mamčou za hodinu hotový! No, my na auta ženicha a nevěsty tyky budeme mít něco jiného, ale na ostatní ty normální. Na vývazky jsme koupili 6 mm šířku a na auta asi budeme kupovat 9mm (nebo možná ještě silnější, právě nevím)
kasparci- no prave se chci podivat kolik stoji v obchode balicek s tema obycejnyma vyvazkama, vim ze se daji prave koupit uz hotove, jen nevim kolik jich v tom balicku je. Mam na mysly taky ty uplne obycejne, osobne mi to prijde zbytecne davat 3-5 kc za jeden vyvazek, stejne to vydrzi tam maximalne na obrad :-D kor u deti :-D Takze ja uvidim podle toho obchodu. A zrovna se tam i mrknu na dalsi sirky stuhy na ty auta. lucen - bud uplne v klidu, ja to nijak nehrotim, jen tak nad tim premyslim a postupne to zacinam zarizovat, takze zadny skluz :-D
Profilova fotka
Tak v obchodě jsem hotové vývazky neviděla, ale na netu stojí jedna obyčejná 3 Kč. My ještě taky moc nezařizujeme, ale je pravda, že promyšlené máme skoro vše:) Když pročítám řádky od holek na beremese, tak mám vždycky špatný pocit, že vůbec nic ještě nemám. Na druhou stranu když někde řeknu, že mám třeba od prosince půjčený šaty, tak si klepou na čelo, proč tak brzy:) Tak já nevím.......:) Každopádně nic nehrotím, ale postupně chceme zařizovat - už jen kvůli té atmosféře:)
Tak to jsme na tom stejne, ale rikam si, ze radeji budu vypadat jak blazen, kdyz to zarizuji v takovem predstihu a radeji budu mit sanci si vybrat nez potom cekat co na me zbyde a zda to neni obsazeno a pote nervovat a vsechno menit 8-) A osobne si myslim, ze tech 5 mesicu zase neni tak dlouha doba a velice rychle to utece, vem si ze musis zarizovat jeste jine veci co se tyka bezneho zivota :-D Takze pomalinku to blazniveni to vypada. :-D
Profilova fotka
Tak já holky dělám vývazky z takových těch lesklých stuh, kdy jeden metr stojí asi 9 Kč. Dělám bílo růžové přičemž bílé spotřebuju na jeden 15 cm a růžové 10 cm. Takže jen tak pro představu...
Profilova fotka
vcelaranka: šup s něma do alba, ať můžeme obdivovat ;-) Musí to být makačka! Ol: když jsme se byli poprvé kouknout v salonu (na info, ....), tak to bylo v říjnu-a paní říkala, že už měla dvě slečny na 6.6., takže jsem tam vlastně ještě byla pozdě:) Do jaké barvy chcete svatbu ladit? Už víte? Jak tak koukám, tak Oleandr do růžova, ..... ;-) A kde budete mít obřad?
Ja byla v salonu nejak prelom zari/rijen a tam mi rekli, ze cerven je hodne obsazovany a ze uz tam meli i slecnu na zari. radeji v klidu a s predstihem, at je z ceho vybirat nez pozde :-D Ja budu ladit barvu do bilo-zelena, vcera jsem byla jeste u cukrarky a zrovna jsem objednala i dort pro zenichovu maku, tak jsem rada, ze tuto cast mam z krku. Ale kdyz jsem vcera pocitala na kolik me vyjdou saty, boty, pradlo, kosmeticka a kadernice, no mam se nasetrit :-D kasparci: a tvoje barva bude jaka? Jinak uz mate vsechno zarizeno?
ahoj..tak se tu tak rozhlížím,ale je tu docela mrtvo.Hledala jsem nějaké holky na debaty o tom báječném dni,co nás čeká, x-) ale asi sem tak často nikdo nechodí.
ted sem se teda unáhlila,zdá se ,že se tu scházíte aspon tři,to je skvělí.Polévá mně ale horko,jak už na tom makáte,a já mám sice taky termín určenej,ale jinak se mi zdá,že sem nějak mimo,když vás tu tak čtu... :-. ...muže mi někdo vysvětlit prosím,co je to "vývazek! a k čemu to je??Jinak,ženich chce taky zelenou barvu,z čehož teda moc nadšená nejsem,ale snad to přežiju.. :-) A jak se dlouho dopředu ojednává dort??šaty v pujčovně??...bože,já to nestihnuuuuuuuuuu
Profilova fotka
Ahoj holky. Vývazky nafotím a přihodím do alba, ale spíš až o víkendu. Doma už pc moc nezapínám a v práci zase nepřetáhnu fotky z foťáku... Jinak teda plánuju svatbu do růžovo bílo zelena.
Článek se načítá
já ještě moc pc nemám zmáknutej,tak se tu trochu plácám...nevím přesně,kde to album mám hledat.. |-|
dneska jsem tu opravdu prvně,a když čtu všechny ty příspěvky ,začíná mi být vážně špatně.Novomanžílek se o svatebních přípravách moc bavit nechce,asi je mu taky mdlo jako mně ,jemu stačí termín,svědek a taky já a víc prý nepotřebuje....jediné co mám je svatební album,panáček s panenku na dort,a předběžně zamluvené šaty,ale do těch se ted nevejdu,protože sem přibrala asi 6kg!!! ;-( ..takže je muj první ukol to dát dolu :-( ...a jinak nemám vubec páru,co všechno mám zařídit.. :-.
Profilova fotka
Daniela: hlavně klíd ;-) Je spousta nevěst, které jsou teď v zahraničí a chystají svatbu na dálku, nebo se třeba potřebují rychle vdát, tak mají na přípravu jen 2 měsíce. Takže ty jsi ještě v klidu! Ale budu se snažit teda zodpovědět:
Profilova fotka
Vývazek je to, co si připínají svatebčané na klopu, oblečení. většinou mašlička + mirta (teď nevím, jestli měkké i nebo tvrdé y asi magořím):-)
Profilova fotka
Co se týká alba, tak do našich se můžeš podívat tak, že klikneš vpravo na ten foťák. Jinak hned na úvodní straně webu máš alba z příprav/svatební alba/moje.
Profilova fotka
A co zařídit první? Asi takto: datum, místo obřadu, rezervovat místo na hostinu, a taky fotografa a kameramana, abys měla toho, koho chceš. No a šaty, ale o těch jsi už psala. Neboj, kdyžtak vybereš jiné:-)
už sem si myslela,že je to buchví co,ten vývazek.Jen nechápu,proč se s tím někdo dělá doma ručně,když se dá mašlička i mirta koupit a myslím,že to zase nestojí až tak moc.Ale ono asi záleží pro kolik lidí.Nás bude tak do dvaceti,a pak večer asi víc.Datum mám,místo taky,bude to venku u rybníka,ale právě s tím mám trochu problém,protože nevím,jak to tam hezky připravit.Prstýnky budou hotové na konci ledna,do šatu musím prostě zhubnout kdyby ch mněla duši vypustit.!!!Hostina bude jen pro příbuzné a pár nejbližších v restauraci,ale pak se přesuneme k nám na chalupu a tam to bude jako párty,každý at si vezme co chce...a to je další problém,nevím co přesně,kolik,a opět by to chtělo nějakou výzdobu.Nevím,jestli dojde na kameramana,spíš to někdo natočí z kamarádu.Nechcem do toho zase moc investovat,ale zas to nechci uplně odbýt....
Ahoj danielo60, taky jsem byla prekvapena, ze se nam nase tema, respektive nas den pomalinku rozjizdi, uz jsem myslela, ze snad vsichni maji svatbu bud 6.6. nebo 13.6. :-( Co se tyce vyvazku, myslim ze pokud mas svatbu do 20 lidi, tak to zase tak vysoka cena nebude, ale pokud nekdo planuje treba 80 - 100 lidi, tak tam se ta cena promitne. A pak i nekdo rad si s tim pohraje :-D Pro nekoho je to zase kratka doba 5 mesicu na zarizovani :-D , ale my taky nemame vsechno, chybi nam jeste dalsi cukrari, dort, kytky, obleceni .... Mame jen to nejdulezitejsi, nastesti, ze je veku snih, to mi jeste neprijde, ze by nejaka svatba mela byt, horsi bude jak se bude oteplovat a bude krasne. To budou asi nervicky pomalicku pracovat :-D
vcelaranka: uz mas vybrane saty? Mrkla jsem do tveho alba a videla jsem, ze jsi jich hodne vyzkousela.
daniela: ja pribrala taky 6kg a jsem rada, ze zadne saty zkouset nemusim, ale ono to pujde samo dolu, jak se bude blizit termin :-D
ahoj oleand,až bude teplo a krásně,tak snad omdlím...už ted,když si čtu,co všechno už maj holky nachystané,mně chytá amok...Nejhorší je,že svatba není tady doma,ale na chalupě,kde skoro nikoho nezná,tak si to nějak neumím vubec představit...sicwe to asi bude hezké,ale přijde mi to nějak neskutečné...
oleand....já mám spíš opačnej problém,když mám nervy,tak se cpu,abych to zajedla.... :-S
tak to jsme dve, ja si porad musim opakovat, ze JA se vdavam :-D Jinak ja bych byla uplne v klidu, no zatim jsem. Porad mas dost casu na zarizovani, chce si to i trosku rozvrhnout, abys toho nema moc. Proste pores co ti prijde nejdulezitejsi. To si myslim, ze to kazdy tak dela, je zase fakt, ze kdyz zacne jaro, tak clovek nebude drepet doma a hrat si s vyvazkama. Rikas, ze to budete mit na chalupe? To zni velmi romanticky.
šaty už mám vybrané,jsem oběhla a vyzkoušela tolik šatu!!!!tak se kruci musím vejít do těch,co chci!!!!nemáte někdo zkušenost se svatbou na zahradě??
oběd bude v restauraci,ale pak se přesunem na chalupu,ale je to akorád o mnoho starostí víc,než někde zustat až do večera...tak nevím,jak to právě tam nejlíp uspořádat...
a odkud jsi ty??
Hm, tak s tou chalupou ti teda neporadim, my to mame v restauraci :-| Treba se tady jeste nekdo objevi, nebo zkus zalozit tema Svatba na chalupe a treba se tam nekdo prihlasi. To ja zase nejim, kdyz mam nervy, to piju jen kavu :-) Doufam, ze brzy budes mit taky nejake album, at omrkneme tvoje predstavy.
představy nějaké mám,ale děsí mně množství těch detajlu,až mně dneska rozbolela hlava,jak se snažím myslet... :-) .album mít asi nebudu,protože jsem hrozně nešikovná na Pc.. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?