20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - ale zacina me bolet hlava a nemam jaksi naladu. :-( Ale to prejde, no tak uz aby to slavne jaro bylo tu :-D Normalne kolikrat premyslim, jestli treba ta svatba ma smysl. A cely ten humbuk kolem. :-(
Profilova fotka
Oli, neblázni! Ty jsi tu náš tahoun a síla téhle diskuse ;-)
Holky dik, to me jen kolikrat napadne, jestli to za to vsechno stoji, za ty nerviky a dohady. No dneska prisel snoubenec s tim, ze predkrm nebude. Hlavne, ze to byl on kdo s tim prisel, ale doma to resili a reklo se, ze nebude, tak nebude. A me to oznamil stylem smir se s tim, nastvalo me, ze to ani neracil se mnou poresit. Je mi jedno jestli bude prekrm nebo ne, stejne budu mit stahly zaludek, jde tady o princip diskuze mezi nami. No jestli to tak bude pokracovat ve vsem, mam se na co tesit. :-(
Holky jsem zvedava, jestli se vsechny ve zdravi dohrabeme k tem svatbam, jeste, ze to mate vsechny ve stejny den a budu se utesovat, ze v tom jste stejne.... :-D :-D :-p
Profilova fotka
Ahoj, také se bereme 20.6.09. Když čtu tuto diskuzi ,tak se docela bavím :-D , ale zároveň mám trochu depku z toho, co ještě není zařízeno :-(
Profilova fotka
Já ti rozumím... je to vážně paradox, že kvůli takové události, která by měla symbolizovat lásku a radost, vzniká spousta konfliktů, nedorozumění a nervů... To je asi u všech, jak tu čtu... Drž se!
zelvo - ahoj, aspo ze nekdo se bavi.. :-D milada - tak tak, dekuju za pochopeni, hned je mi lepe :-D Normalne ja myslela, ze to zalezi jen na tech 2- zenichovi a neveste, jak se dohodnou a ze zbytek se podridi, protoze to je jejich svatebni den. No asi jsem se spletla... :-( A cloveka to i mrzi, ale hlavne ze se nestalo neco horsiho. ;-)
Profilova fotka
Mě to chvilkama připadá (hlavně jak čtu tady na brms), že nevěsta a ženich jsou někdy ti poslední, kdo o svatbě rozhodují :-D
Profilova fotka
Bavím, bavím - protože je to všude podobné - ženich s nevěstou si něco vyberou, ale okolí jim do toho velice úspěšně zasahuje, a vše je najednou jinak. Přeji všem pevné nervy :-)
To jo, to musim pritakat :-D Je to kolikrat smesne. Ale rikam si cert vem to jidlo, hlavne ze se vezmeme :-D
dani - a co budete delat s tim kocarem? Myslim tim, jestli uz jej mate zarizeny nebo vite kam se obratit?
oleandr...koukám,že začíná být veselo všade... :-D ....my se začínáme taky dohadovat ...tak , abychom se opravdu ještě dohrabali až k tomu "ANO"..!! :-N :-N .....KOčár ještě není zařízený,máme to slíbené přes jednoho dědu,tam na chalupě,tak snad nekecal,příští týden tam jedu,tak budu chtít už vědět,kdo ho vlastní,kde vezmem koně,a co ta sranda bude stát..... :-) :-)
Článek se načítá
dneska jdu na korektury oznámka...odpoledne.. x-) x-) ..tak jsem mooooc zvědavá.....konečně to bude další věc vyřízená.... :-)
dani - no to teda zacina a to si vem, ze mame rekneme vice jak 2 mesice do svatby, co bude tak tyden pred? :-D To uz se asi pozabijime... :-D A jak budes na te chalupe, hod do obehu info ju ohledne toho kone. Teda uz mate korektury oznamka? No to je bomba, my uz to oznamko snad taky budeme mit brzy.
oleandr-až budu něco vědět,určitě písnu... :-D :-D .......a jsem mooc zvědavá na ty moje tučnáčky!! :-N ...už bych je chtěla mít doma... :-D :-D ..zatím je mám jen v kuchyni na lednici a na PC.. :-o
dani - tak oznameni budu mit doma pristi tyden, ted jsem se na ne ptala :-) No to jsem rada, taky uz bych je chtela mit doma, prece jen, kdyz vidis tu karticku kde mas napsano, ze se budes vdavat, je to jiny pocit... :-D
dani - urcite pak napsi co je noveho u tebe :-D
oleandr-ted jsem si objednala krásnej deštníček-slunečníček....jen za 450 Kč...je aky hezký a hlavně levnější,než ten krajkový za 1100Kč....a hlavně ho budu moct nosit i později....ten krajkovej bych akorád strčila do skříně achodila se na něj koukat.... ;-) ;-) ..ale,že si to umim pěkně zduvodnit.... :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, mam dotaz. Už jsem konečně našla krásnou potištěnou organzu, bude stat sice 1100,- ale co mi zbývá, ale na to se neptám ;-) Jsem si říkala, že když už budu něco objednávat, tak k tomu přihodím nějakou stuhu, kterou využiju na výzdobu auta a pak koupím stuhy pro vývazky, ale tady jsem se zasekla, nabízejí bud taftove nebo satenove..vim ze je to prkotina, ale uz jste nektera resila vyvazky, z ceho je udelat?
dani - to gratuluji k vyhodne koupi, mam takovy pocit, ze te to nakupovani uplne pohltilo :-D azeretka - ja si koupila v obchode uz udelane maslicky, takze v tomto ti teda neporadim :-(
Ahoj holky... Azaretka: poroz na saténové stužky, mohly by klouzat (špatně se zavazovat). Jinak doporučuju promyslet na čem mi OPRAVDU záleží na svatbě. O zbytek bojovat, ale když by to mělo stát hodně nervů, tak to nechat plavat. My třeba víme, že se chceme vzít v kostele a že to hlavní se odehraje tam. Takže to, na čem hodně záleží je mše, obřad a pak ještě datum svatby. No, a prstýnky, ty pak budem muset nosit. Na zbytku zase až tak strašně moc nezáleží, tak se kvůli toho radši nehádáme, zbytečně si přidávat nervy. Jinka dnes za 88... Nějak to rychle utíká a my včera zjistili, že schola co jsme chtěli aby hrála na svatbě vdává na náš termín své členy, tak musíme narychlo hledat jinde :-|
Profilova fotka
kocatko: moc dekuju za radu, chtela jsem koupit prave ty satenove, tak jsem rada, ze to vim :-)
kocatko - presne tak, ja na tom byla stejne,ale vcera jsem si sedla a premyslela, co je pro me na te svatbe to nejdulezitejsi, no prece samotny svatebni obrad v kostele a svatebni slib a to, zda budeme veprove rizky nebo plnene veprove rizky na rautu jsem hodila za hlavu. A je mi lip :-D Jo jasne, mela jsem predstavu co bych tak chtela, ale nebudu se hadat s celou rodinou kvuli tomu, je to zbytecne a malicherne. Taky jsem se divala, ze je to dneska za 88,pekelne to leti....za chvili bude po svatbe... :-(
Profilova fotka
Já jsem si dneska tak říkala, že ten svatební den je takový mezník, na co se teď oba moc těšíme! A říkala jsem si, na co se budeme těšit pak?! :) Ale myslím, že se nudit nebudeme - budeme se těšit na dovolenou, na (snad už uvolněný) byt, na první Vánoce, třeba na stavbu, třeba na miminko, ..............:)
kasparci - neboj bude se na co tesit, tak jak jsi psala - dovolena, vanoce, nekoho ceka rekonstrukce nekoho stavba a miminko jedna a dva atd.... :-D Jen doufam, ze pak po svatbe se tady obcas sejdeme, verim, ze to nebude tak frekventovane jako ted (jen nevim jak si na to zvyknu, kdyz jsem ted primo zavislak :-D ) a napisete jak se vam dari. Docela jsem i zvedava na ty prvni dny po svatbe, to szivani spolu (my spolu nebydlime) atd.... :-D
Profilova fotka
Taky se na to moc těším! Já si myslím, že bychom se mohly i někdy sejít - aspoň jednou za rok! A když ne osobně, tak tady 100%
kapsarci - ze by jednou za rok na vyroci? :-D
Profilova fotka
třeba ;-)
no tak snad to bude i casteji :-D A jak jsi pokrocila v pripravach kasparci? My bychom meli mit oznameni behem pristiho tydne.... :-)
no,to je nápad!!! ;-) ..škoda,že to nejde asi na živo..... :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?