20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
azaretka.. :-D :-D já jsem taky škrt.... :-N ..nechce se mi zbytečně vyhazovat penízky,když je potřebuji jinde.....já jsem zastáncem "aby se vlk nažral a koza zustala celá"... :-D :-D
Holky to asi kazda. Ja taky radeji usetrim na malickosti, abych to dala pote tam, kde si myslim, ze je to dulezitejsi. Zbytecne se mi tay nechce rozhazovat, nejde o to kolik do te svatby vrazite, ale jak si ji uzijete vy a svatebcane. ;-) azeretka - to jo, to zkus jeste pohledat. Navic musim ocenit, ze hromada eshopu ti ten balik posila hned na druhy den a do 2 dnu to mas doma. Ohledne auta, tam bude panenka se stuhou. Snoubenec chce panenku a navic se mi zda ta kytka draha. Radeji ty penize dam do ikeban, ktere budu na stole a uziji si jej vsichni. Autem pojedu tak hodinu za cely den.
dani - jo tu organzu i vlizelin prodavaji pouze po rolich, jedna role je 9m. Me se take vice libila organza nez papirovy vlizelin. :-| Ja si myslim, ze tu organzu muzes pouzit na cokoliv. Originalite se meze nekladou a navic je to tvoje svatba, jak si to udela tak to mas. Proc kopirovat nekoho? ;-)
Dnes to mame za 90 dni....
azeretko - mohla by jsi propocitat tu svoji organzu na tech vasich 70 lidi? Na kolik to vyjde tobe? At delam co delam, porad mam strach, ze te 27m organzy na 90 lidi mam malo. Dokonce jsem si tu jednu roli rozmotala, ale porad mam strach....
Profilova fotka
Ahojda holky, nechápou, jak přepočítávate organzu na počty lidí, to nějakou souvisí???
oleandr--já tedy rozhodně nikoho kopírovat nechci!!!!!!!!!!! :-( ..To,že mám do bílo zelené barvy jako ty,je opravdu jen náhoda......ale protože ty už máš všechno na výzdobu koupené,tak s tebou probírám věci,které potřebuji vědět...a nevím je....Doufám,že sis neodstranila album kvuli mně!!???To by bylo hodně smutný...
Profilova fotka
oleandr: ono tak nejde o prepocitani jako spis premereni stolu, musim napsat do restaurace, at mi to zmeri, ale asi to chvilku potrva
dani - asi jsi me spatne pochopila, ja myslela kopirovani v globalu, mrzi me, ze jsi to vztahla na sebe!!!!!! :-( Album mam odstraneno asi 2 nebo 3 tydny a nema to co do cineni s nikym z vas!!!!!!!! Myslela jsem to tak, ze nikde nemas psano jak tu organzu nebo danou vyzdobu pouzit a na co. Ze to zalezi ciste na tobe.:-( :-( :-(
Profilova fotka
ahoj taky se pridavám 20.6.2009 v OPAVĚ :-) :-)
azeretka - tak pak napis na kolik ti to asi tak vyslo, jen pro zvedavost
lucie - ahoj, tak copak uz mas vsechno zarizeno?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Lucko, vítej mezi námi! ;-)
milada - co je u tebe noveho?
Holky, co to tady je? Doufám, že se nám tu nerozběhnou dohady o to, koho co napadlo dříve.. Přece každá budem mít nádhernou svatbu. Neberte si to tak, bude to skvělé, když vás něco napadne, prostě si to obhajte! My nebudem mít koláče, prstýnky budem mít každý jiný, nebude oběd ale raut, rozpustíme to kolem osmé deváté večer a nebude téměř žádný alkohol. Dohodli jsme se tak a nenecháme nikoho aby to pokazil.. Snad :-N
oleandr--tak to jsem moooc ráda,že je to jinak,než jsem si domýšlela... :-) ...já jsem si vubec nevšimla,že to album nemáš....až dneska.... :-N :-N ..tak se to vysvětlilo...hlavně se nezlob..jo??
Hlavne si myslim, ze tady vzniklo nedorozumeni spatnym pochopenim prispevku :-(
Profilova fotka
Ahoj Oli, u mě celkem nic nového... až na to, že jsme s miláčkem pěkný trdla :-D Objednali jsme si ty oznámení, náhled přišel hned, jak jsem psala a už za 2 dny byly oznámení hotový. Honzík ale neměl čas pro ně dojet (naštěstí). Když jsem asi po 164 koukala na náhled, s hrůzou jsem zjistila, že jsme tam nedali adresu! Naštěstí to šlo ještě dotisknout (i když, kdyby jsme si na to vzpomněli rovnou, bylo by to rozmístěné jinak), ale budeme si muset připlatit, takže jako kdyby naše verletržní sleva nebyla :-) A včera jsme po delší době (po mé hádce s budoucí tchýní) absolvovali setkání s Honzíkovou rodinou, naštěstí to bylo celkem v klidu :-D
Profilova fotka
Ahoj kocatko, dlouho jsi tu nebyla... takže příprsvy pokračují v plném proudu?
dani - normalne jsi me vytocia, kdyz jsem cetla ten tvuj prispevek, ja potom procitala ten svuj prispevek asi 10x a nechapala, kde jsi prisla na to, ze ti vycitam kopirovani :-( Kdybych mela problem, napisu ti do IP prece a nebudu to hloupe resit pres diskuzi. Nicmene vse dobre jo? Aspon jde videt, ze nerviky uz pracuji...... :-D :-D :-D
Holky tak uz se nam to zacina stupnovat, jedna hadka a reseni diskuzi za druhou.... :-D :-D milada - snad ta hadka nebyla tak strasna. A hlavne ze ty oznameni jsou uz v poradku. My dneska meli setkani rodicu a reseni co kdo koupi a zaridi. Trosku jsem zklamana, ja myslela, ze si treba na vse tak lehce dohlednu, ale budouci maminka v te velmi dobre snaze rekla, ze to vsechno zaridi a po svatbe se to rozpocita a my dame penize. No jo, jenze ja bych chtela take neco zaridit :-( A ne prijit az k hotovemu... Vim, ze mela tu nejlepsi snahu....
Profilova fotka
už 2 měsíce, tak už to vychladlo
To me mrzi, my mame dobre vztahy, ale vidim treba ted na svatbe ze mame rozdilne nazory a jen si rikam, aby vse bylo v poradku, aby treba nedoslo k nejakemu sporu. Protoze pri predstave nejakych pokazenych vztahu v budoucnu mi moc dobre neni. Ale je to tezke nikdy nevis, kdy se co vyskytne.
Profilova fotka
Jo a vlastně mi už přišly věcičky ze dvou e-shopů... Ve svatba dekor (krabičky a stuhy) to Honzík vyzvedával osobně a ze svatebnidekorace (bublifuky a jmenovky) to přišlo PPLkem. Všechno v pořádku, bublifuky i jmenovky krásný! Jedna jmenovka je špatně, místo svědkyně ženicha je napsáno svědkaně, ale to to se nedá nic dělat, snad nám to odpustí :-) V e-shopu se mi moc omlouvali, beru to, stane se...
Já teĎ ještě řeším botičky.. Mám zářivě bílé šatky a tak bude problém k nim sehnat stejné botky. A abych za ně nedala více nž za šaty, to bude problém :-)
oleandr-tak se už nezlooob :-N ..jsem nějaká naštvaná...poslední dobou...doma se zase dohadujem... |-| ....nejdřív ho to nezajímá,mám si udělat co chci ..a ted zase otočil,že nic není podle něj....bože!!!ti chlapi jsou na zabití!!!!!!! ]-( ]-(
dani - hlavne v klidu ja nastvana nejsem, spis jsem hledela jako puk :-D Jo chlapi jsou na zabiti, ale ted zacina ta poradna priprava. My byly vcera domlouvat tu svatbu, nevim jestli jsi to cetla o neco vyse, snoubencova maminka v te nejlepsi snaze rekla, ze to vsechno zaridi - hostinu a my pote dame penize. No jo, jenze je to i moje svatba a me bavi zarizovani a rada bych si dohledla co a jak. Ach jo, takovy zvlastni pocit mam. Nemuzu na budouci maminku rici spatneho slova, je proste nej. Spise jsem jen zklamana.... :-(
dani - no jak jsi teda presila tu organzu? Nejak jsme se nedostaly do toho e-shopu, abychom poresily odstin te zelene.
oleandr-s tou tvoji tchýní bych si prostě sedla ,dala kávu a hezky si o tom všem promluvila,myslím,že když je tak supr,tak to pochopí... ;-) ..ale musíš si za tím prostě stát,a nenechat se manipulovat....prostě si trvej na svém a řekni,že budeš moc ráda,když ti bude pomáhat,ale že si to chceš organizovat sama... :-) :-) .........s tou organzou nevím..... 8-) ..sem se včera tak naštvala,že sem opět vykřikovala,že se vdávat nechci a nebudu!!! :-N :-N ......u nás to je prostě Itálie se vším všudy....jednou jsem po něm na chatě hodila i cukřenku.. :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem hledala na netu tu potisklou organzu a opravdu jsem našla, ale ta cena je děsná, ta co by se mi líbila, tak na 30m vycházi i přes tisíc korun, to je moooc :-| ještě to musím promyslet

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?