20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Tak tak, nerada bych mela pote nejake problemy a behala s opravami. My mame tez z bileho zlata, hladke a s ryhou ktera vede prostredkem. Nevim, ale nejak se mi moc nelibi s kaminkama - diamantem a briliantem atd.
Profilova fotka
http://www.snubni-prsteny-lk.cz/snubn... nejsem si jistá, jestli č. 3 nebo 17
Profilova fotka
Kamínky jsem nechtěla. Sice jsem trochu zaváhala, když je viděla u něho, tam se mi ty kamínky na prstýnku líbily a věřím, že z prstýnku vyrobených u něho, by kamínky nevypadávaly. Ale mám zažito, že na snubáku kamínky být nemají a hlavně chci nosit snubní a zásnubní n jednom prstě a přišlo mi, že by se ty kamínky tloukly. A už vážně ahoj :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem taky nechtěla s kamínkem ............... ale já jsem tam neodolala - tak jim mám rovnou 9 (nebo kolik) =-)
Profilova fotka
mil: ahoj
ja byla cistit zuby tou belici pastou. kasparci - takze nakonec mas s kaminkama? Co jsem se divala na odkaz od milady, tak jsou vsechny krasne.
oleandr--ty budeš tím chrupem jenom svítit! :-D :-D .....tak,už mám objednané cukroví a koláčky!!!jupííííííííí ;-) ;-) ...300ks koláčku za 2,50 Kč za ks...a 4kg minidezertu za 1kg 220Kč..a v 1kg je 8 druhu po 60ks.....což je 3,60Kč za ks...a uplně všechno mě bude stát jenom 1 630Kč!!!!!!!!!!!já jsem tááák šikovná!!!!!!! :-p :-N
dani - ty jsi taaak sikovna devcica .... :-D Tak to je super, to moc gratuluju. Mam to ted nabite v praci, jsem tu jen na skok. No a ja nic ted nezarizovala. :-(
oleandr-tak,jak je?? ;-) ....a co zoubky??aby si je nevybělila do ztracena.... :-D :-D ..já už mám konečně vymyšlené originální oznámko i s textem!!sláááva!!! to to trvalo.... :-D :-D ..příští týden to zadám a do týdne ho mám doma!!..začíná se to pěkně rýsovat.... :-N ....pak bude následovat nákup vyzdoby.....a co ty? jak pokračuješ?? ;-)
dani - ahoj!!! :-D Ja momentalne s pripravami stagnuju, je i fofr v praci a tak tady ted moc nejsem respektive vubec :-D No zoubky jsou hezke, pekne ta pasta zabira, jsem s ni moc spokojena ;-) Vyzdobu mam doma uz od podzimu, jedine co nas ted ceka asi setkani rodicu a domluva kdo co bude obstaravat a platit, no jsem sama zvedava... :-D Ale jak sleduji tak nas stagnuje vic...... :-D
oleandr-jsem to nevydržela..a jdu s tím oznámkem už dneska... :-D :-D :-D ...
No, tak se zase připojuju k přípravám... Jste teda spisovatelky, kdo to á číst :-N Škola trochu polevila i když ne na dlouho, zase se přidala brigáda, ale co se dá dělat, lepší už to nebude a už jsem to nemohla vydržet. Včera jsme šli vybírat prstýnky, tak se prostě musím pochlubit :-D
Článek se načítá
kocatko - ted teda nechapu, vzdyt jsi se s nami loucila a prala nam stastna manzelstvi. Takze uz jsi zase mezi nami?
Profilova fotka
Taky tomu moc nerozumim, kocatko nahlidla jsem ti do alba a moc se mi libi jedna ukazka prstynku, poradis, kde jsi je nasla?? Jsou to ty čtvrté odspodu
oleandr- :-( :-( obrázek,který jsem si vybrala na oznámko se teda moc nepovedl...stáhla jsem ho ,a odeslala a výsledek je takový roztřesený...prý to nepujde udělat....prý mám mít fotku nebo pohlednici...ale,kde já to budu jako schánět??? :-N
dani - jo to znam, kolikrat si stahnu nejaky obrazek a pozdeji kdyz si ho rozkliknu je to hnusne, par takovych svatebnich se mi take podarilo. No a nejde to treba zkusit znova? Ze by se to lepe povedlo? Ja mam na nektere veci s pocitacem problemy, tak se mnou asi moc nerid.... :-| A co nejaky jiny obrazek? azeretka - vy jeste nemate zarizene prstynky?
Jinak dneska to mame presne za 3 mesice!!!!!!! ;-)
oleandr-je to dobrý!!! :-D ten obrázek jsem té paní poslala ještě jednou z domova..a ten už byl dobrej!!mám hrozně velkou radost...hned jsem tam běžela ,dala jí text a v pondělí mi zavolá,až něco připraví...jupíííí :-N :-D :-D !!!to oznámko bude opravdu originální! :-D
dani - tak to se hned pochlub co to mas za obrazek? Nejaka krajina nebo neco s laskou? Jinak mam radost, ze se ti to podarilo poslat jeste jednou. Pak musis ukazat....... =-)
oleandr-dva tučnáci se vedou za tlapičku....jdou po krásném třpitivém sněhu a za nimi je nádherná blankytná obloha a bíoé obláčky....a k tomu origoš text... :-D :-D :-D ..a já to mám za 85!!!! :-N :-N
třpytivém!!!!!!!!!!!!!!!!! :-S
dani - clovece ty mas snad na svatbu celou zoo.... :-D tucnaci na oznameni, kaceny na rybniku..... :-D Co bude dal? Ale moc se mi to libi ;-) Moc se nechvastej ze to mas za 85, ja muzu byt jeste v klidu neb to mam za 92..... :-p
oleandr-no jo!! :-D to mě nenapadlo....dneska vybírám hudbu na obřad...na nástup bude Mendesohn...na proslov /asi,pokud to schválí drahý/ bude Greensleeves.....a na gratulace.. :-D Butch Casidy the Sundene Kid-bicicle Ride..tu miluju...
ted to musí někdo dát na CD..to ještě neumím... :-N .....chtěla jsem taky dělat ty svatební noviny...ale já sem děsný dřevo na PC,tak nevímjestli bych to zvládla .. :-( ...a ty budeš dělat něco takového??
dani - jejej nastup mame uplne stejny..... :-D ....cim to asi bude? Clovece ty ses do tech priprav pekne obula, ja nestiham :-D U me teda nic, stagnace, neni cas. A co tvuj drahy, jeste je porad na chate?
oleandr-dávno už né..ten je rád,že už je zase pěkně doma..ani nemocnej nebyl :-D ..chtěli sme jet zítra,ale radši vyjedem jenom ke známím a vrátíme se pěkně do teplíčka domova.. :-D ...a máš pravdu..snažim se v tom orientovat...co se dá zařídit ted..ale ty toho máš už spoustu!!!já jsem pozadu.. 8-) ....a stále je toho hodně moc....ta výzdoba mě teda trápí!!! byla jsem v tom obchodě " partyshop" a ta paní mi cpala tak drahý věci,že mě to přestalo bavit....budu muset čučet na Pc a dát to dohromady sama a pak to jen objednat...ted jsem našla ještě jeden obchod,tak porovnám....škoda,že není nějaká tabulka..to by bylo !! |-|
dani - neee, me vim ale nejak me ty noviny nelakaji, mozna proto ze jsem to jeste na zadne svatbe nezazila. Za to vim, ze se mi nelibi predstava cteni blahoprani, za prve mi to prijde trapne a za druhe ty gratulace patri nam, tak proc by je meli slyset vsichni? Jenze co jsem tak sondovala, vsichni to cteni blahoprani chteji :-( Se desim...
oleandr-a nevíš přesně,kde bych mohla stáhnout toho Mendelsohna??na youtu jsem našla jen nějaké náhražky....
dani - houbelec mam, ja se to snazila jen podchytit vcas. A casu mas jeste habadej, tak 2 a pul mesice? :-D No me ta baba cpat taky drahe veci, tak ji zdrhnu, asi chtela nejakou trbu dneska v dobe hospodarske krize, si rikala, ze na tobe nahrabe :-D a ty nic.... :-D Tak mrkni teda jeste na ceny do toho druheho obchodu a kdyz tak popremyslej nad predstavou co by jsi chtela, protoze kdyz nemas predstavu nemuzes nic zarizovat. No a pri nejhorsim to objednas na netu a behem 2-3 dni to mas doma(spousta eshopu to posila hned na druhy den od objednavky). ;-)
oleandr-no,opravdu se to dělá..to vím...ale jestli vás tam bude hodně ,tak ti to teda nezávidím!! :-p ...to bys to mohla číst taky hodinu!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?