20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Já si nemůžu pomoct, ale jak se někde objeví brumdinka, tak se mi začne klepat žaludek. Ani psát o ní nemůžu, hned jsem ve stresu :-D
Profilova fotka
holky, jaké budete mít dortíky?
Profilova fotka
mil. : tak teď jsi mě rozesmála - já jsem nechtěla jmenovat! ještě že se vdává až v červenci:)
hej milado ted jsi mi kapla do noty, proc mam pocit ze ona je ta nejchytrejsi? ]-(
Profilova fotka
ol: my skleničky nemáme - nebo možná jo - mamka nám koupila 2 pěkné - buď je budeme mít před sebou s plovoucí svíčkou nebo na přípitek - každopádně nám zůstanou na památku
ja je chtela spise pro nas dva na pamatku, jak z nich budeme vzdycky na vyroci pit a nekdy nam je treba nechca deti rozbiji... :-D :-D no a co ty dortiky? Tak u nas 2 pro maminky, 1 hlavni svatebni - my jsme se dohodli ze 2-patrovy bude stacit(krajet jej nebudeme) bude potazeny bilym marcipanem s ruzemi a figurkami a dalsi dort dostanu ja od svedkyne,neb jsem ji davala take dort, kdyz jsem byla jeji svedkyne.
Profilova fotka
ahoj holky, vy jste toho ale nakecelz, ani to nestačím číst, mně dneska přišly šaty i parfém, spokojenost veliká, jen ty šatky jsou bez ramínek, tak na prsou nedrží zrovna nejlépe, snad to vyřeší nová podprsenka :-) vidím, žře oleandr si už pořídila, parada :-) kasparci: s tím oznámením je to naprd, my hi budem dělat na poslední chvíli, tak mám strach, aby jsme to vůbec stihli, s takovým přístupem to vypadá bídně jo a pak taky musím reagovat na toho fotografa, mám ho totiž zamluveného taky na svatbu, ale ta diskuze je trapná
Profilova fotka
Ona rozumí snad úplně všemu :-) Jen její názor je ten správný, jak někdo vyjádří ten svůj, tak to je útok na ni :-) V každé diskusi na ni časem začnou být stejné reakce a ona odpovídá na všechny stejně... :-D Já vypěnila ve chvíli kdy napsala něco v tom smyslu, že oběti domácího násilí si za to můžou samy, protože jsou blbý :-| Ale už dost :-) Dort budeme mít bílý (nebo smetanový) třípatrový hranatý s vínovým lemováním a vínovýma kalama (zřejmě z marcipánu). Skleničky mít nebudeme, ale moc se mi líbí.
ano ano, oleandr se dneska rozjel a tisice letaly z penezenky :-D :-D milada - jo ja tam byla v tom tematu a pak se tam na ni vsechny sletly, ale patri ji to :-D Jen jsem byla treba prekvapena, ze holka tam mela krasnou svatbu a za pul roku se rozvadela a to jich tam bylo vic. To nevim kolikrat co si mam o tom myslet, mam spise smisene pocity, vim ze polovina za to nemuze, ale spise nechapu ty co si za to mohou, abych se vyjadrila o co me jde.
Profilova fotka
a hlavně ten svůj jeden názor pořád opakuje dokola, už jsem na ni taky alergická
dalsi zarez na brumbinku :-D :-D Chtelo by to anketu kdo na ni NENI alergicky :-D :-D Jen cekam kdy sem vletne...
Profilova fotka
my chceme asi dvoupatrový (nebo třípatrový ale malý) jen bílý a kolem dokola zelenou stuhu - to je moje představa. a pak asi 2 nebo 4 malý ovocný. Rodičům se u nás dává taky, ale nevíme, jestli je budeme dávat - dostanou album:) A jestli budou mít i dort, tak ovocný a dostanou ho už v pátek - děkovačka bude v pátek - v sobotu budeme na měkko i tak:)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to vypadá, že jsme tady všechny ujetí na marcipánový dort, mnam už mi tečou sliny :-)
Profilova fotka
my zůstaneme pouze u jednoho dortu, našeho :-) a je nádherný zlatop hnědý, třípatrový s velkou marcipánovou mašli :-)
my dame csechny dorty k sobe, aby je pan kameraman mohl zachytit a vsichni se podivali...... takze dekovacka bude bez dortu. Ale strasne se bojim, ze zacnu becet, protoze ja jsem takovy cita v posledni dobe, ze becim.... Jo mimochodem dekujete vlůastnim rodium, ze vas vychovali nebo snoubencovym rodicum, ze jej vychovali? Ja nevim co se tam rika.... :-(
Profilova fotka
my taky máme jen ten jeden dort, k tomu minizákusky, koláčky a asi s mamkou ještě napečeme nějaké věnečky. Dorty rodičům nechystáme, brali by to i jako vyhazování peněz, případné poděkování budeme řešit jinak
azeretko no z toho tveho mi ty sliny tecou uz ted, k tomu salek kavy no pani... :-D :-p
Profilova fotka
Já se toho, že budu řvát taky hrozím!
kasparci - uz jsi zacala resit svatebni cestu? Rikala jsi, ze jedete v lete. No jo u nas se jede na tradici, kdyz dorty tak dorty a ja jsem strasne na sladke, zakusky jsou proste moje a strasne moc se tesim.....
Profilova fotka
taky myslím, že je to škoda peněz, už vidím, jak se rodiče cpou po večerech dortem, kór když bude ještě plná lednice zbylých zákusků..děkování vyřešíme svatebním albumem, sice to bude až po nějaké době od svatby, ale to se taky počítá :-)
No ale co se rika? :-(
Profilova fotka
Já nevím - poděkujeme spolu našim a pak "tchánům" ! Tak celkově! Když jsme se byli podívat na svatbě v "našem" kostele, tak pan farář řekl ještě před slibem, ať jdou poděkovat svým rodičům - k tomu taková hudba! Já to prostě nezvládnu. Navíc je mi jasný, že naše mamina bude bulet od začátku obřadu (i před). A to pak budu mět ještě koktat slib! To bude síla!
Profilova fotka
já řeknu děkuji a pak budu vzlykat :-D
Profilova fotka
prostě jen poděkuš, pokud to půjde, tak bych tuto tradici vynechala, bulila bych jak mimino :-)
tak u nas se behem obradu nedekuje, no chvala. Ja budu muset rict snoubencovi, aby si vzal do kapes kapesniky pro me :-D A z toho slibu mam taky strach neco rikat do mikrofonu pred tolika lidima, ja to zapomenu :-(
Profilova fotka
My našim i Míšovým rodičům budeme dávat album - našim - já od mimina až po fotky, kde budu s Míšou a pak tam budou mít volno na svatební .............
taky bych to vynechala a podekovala v soukromi, ale to nepujde, no ono to v soukromi bude, ale i s kamerou a stejne budu becet, skoda jen toho make upu.
u nas dostanou kazda strana album se svatebnima fotkama
Profilova fotka
album od narození, to je hezký nápad, my dostaneme od fotografa album svatební ve třech podáních, nám stačá jen jedno, takže zbylé dvě půjdou k rodičům
Profilova fotka
My budeme bojovat za to, abychom nemuseli mluvit do mikrofonu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?