20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Taktez vidim, ze kazda ma uplne jiny vkus :-D (ted myslim oznameni) My je mame taktez v tisku a jsem zvedava co z toho vyleze, jsou tam zatim tyden......
milada - a co pradlo, to uz mas taky zarizene? ted jsme jej s kasparci probiraly.
Profilova fotka
Mám zatím jen kalhotky a punčochy. Původně jsem si říkala, že půjdu "nahoře bez" :-D ale nakonec jsem se rozhodla, že si koupím ještě podprsenku
Taky dobre nahore bez, to tu jeste zadna nemela :-D :-D Uz tu byl korzet, podvazky.... A s ucesem jsi na tom jak?
Profilova fotka
Tak teď mi volal můj Michal - v saloně se tomu opět všichni hrozně divili - měl štěstí, že tam byla paní vedoucí - ta prý řekla, že si to bere na starosti - prý tam zavolá, ať to pošlou na mail jí a ona to pak přepošle nám. Prý čas máme, ale přece jen to tam máme zadané už dlouho. Nechápu, proč to teda nezačali řešit dřív! Fakt mě štvou! Já jsem tak ráda, že jsme tam šli tak dlouho dopředu!
Profilova fotka
Já mám třeba plesové šaty korzetové a taky do nich chodím bez, ale na svatbu si podprsenku vezmu ;-)
kasparci - verim, ze te ted vytocili, byla bych na tom stejne. Ale pozitivum je, ze tam byla pani vedouci, ktera si to ted vezme osobne na starost a konecne se bude neco dit. Predstav si, ze jsem dneska taky premyslela, kdyby se neco stalo s oznamenima, jaka je vyhoda, ze jsme to zacali resit uz ted. Takze vam drzim palce, aby vam to tentokrat vyslo. ;-)
Profilova fotka
No, vzhledem k tomu, že mám korzetový šaty, tak další korzet by mě ani nenapadl a ani ta podprsenka podle mě není potřeba. Vůasy jsem zprvu chtěla mít rozpuštěné vlasy (ani mě ani Honzíkoví se nelíbí vyloženě vyčesané drdoly apod.), nakonec jsem se rozhodla pro vyčesané vlasy, ale s jedním pramenem (lokýnkou) vzadu volnou. bojím se, že rozpuštěné vlasy by po pár hodinách vypadaly neupraveně
Profilova fotka
Kasparci a vy máte oznámení které?
Profilova fotka
K2-07
Tak ja osobne volim poprsenku i do korzetu. S vlasama souhlasim s tebou a pokud se vice tancuje vypada to opravdu neupravene.
Profilova fotka
dala jsem si do alba, jaký typ vlasů se mi líbí! Nebo i takový ten polorozpuštěný cop, culík, ....
Článek se načítá
ten je hezky, ze by jeden z nich byl tvuj uces?
Profilova fotka
Moc hezký oznámení!
Profilova fotka
Normálně holky, já jsem ráda, že jsme tady taková fajn parta - dneska jsem vlezla na chvíli do jedné diskuse - byla to štvanice - normálně se tam hádaly.........síla
Profilova fotka
Mil. : Zítra si to u pana Kouřila užijte - je to tam fakt super!
kasparci to jo, ja obcas taky smejdim jen tak nakuknou, ale mam kolikrat pocit, ze v posledni dobe se to i zvrhava a ty holky mi prijdou jako slepice v kurniku. :-D To byla jedna diskuze ohledne fotografa, ale tam to jelo, po tydnu co jsem se tam podivala 3/4 diskuze vymazane.
kasparci a ty prstynky uz tedy mate doma?
Profilova fotka
Nebylo to náhodou "proč se berete"? Já tam nakoukávám a utekla jsem... Párkrát jsem se do takový diskuse zapojila, když už jsem nemohla vydýchat něčí názory a ten se tam do mě pustil tak, až mi bylo špatně :-| Už mám vypozorovaných pár holek, které když se v diskusi objeví, tak prchám :-D i kdyby mě to zajímalo nebo nadzvedávalo sebevíc. Tady s vámi je pohůdka... Ten účes (hlavně ten první) se mi taky moc líbí a chtěla bych to nějak podobně
Profilova fotka
Máme - teda já ne :-( Byly tady od 2 dny a já jsem byla šňupat v krabičce tak desetkrát :-N
Profilova fotka
Mě přijde, že se ty hádky strhávají skoro u jakéhokoliv tématu :-( A jsou kolikrát fakt brutální.
Profilova fotka
mil: přesně tahle diskuse to byla napsala jsem tam svůj názor a byla jsem ráda, že jsem jen u počítače - ony by mě snad zmlátily :-)
to je taky jedno dobre tema, taky tam chvilemi nakukuju, prectu a rychle pryc, to jsem potom moc vdecna za nase tema ;-) Docela me i nekolikrat stve, ze at nahlednu do jakehokoliv tematu tak par typu je vylozene vude a vnucuji ten svuj nazor. Brutalni teda jsou az moc.
Vite co si rikam? Ze bych ty dane holky co pres jejich nazor nejed vlak rada videla v manzelstvi :-D kasparci - take se kolikrat neubranim a dokonce si jej i zkusim, ale 3 tydny jsem v te krabicce nebyla, ty prstynky mam zase ja :-D
Profilova fotka
já si jen občas říkám, co by bylo, kdyby se sem nějaká taková chytračka dostala. to bych snad i změnila datum svatby :-D ne, to zase ne - ale asi bych Vám psala jen do IP
to by ji asi moc dlouho nebavilo psat si sama ze sebou, neboj kasparci, tak zle to nebude :-D :-D
Profilova fotka
tak to Tě teda obdivuju - já bych na ně furt chodila :-N
neboj ja bych chodila nakukovat, ale nepsala bych ji :-D
Profilova fotka
no, právě že občas to jsou takový holky, který se ke všem vyjadřují, ale na ně nikdo nereaguje - teda, do té doby, než to nějaká nevydrží a setře jí
Jo a holky mate treba i pripitkove sklenicky? Ja jsem si je nechavala udelat na pamatku a taky se mi to moc libi.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?