20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Ne ne to nemam v umyslu, jen jsem se chtela pochlubit, ze se mi taky neco podarilo zaridit. :-D Ted jsi me dostala se zubarem, nevim zda se tam mam obednat pred svatbou a nebo az po a nahlasit zmenu jmena, jenze je fakt, ze me se teda k zubarum nikdy nechtelo. :-(
kasparci - pak nas informuj co Misa vyridil s tema vasima oznamenima, jsem zvedava jak jsou ochotni..... ;-)
Profilova fotka
Jé, to je jasný - já Ti k těm úspěchům samozřejmě gratuluji!!!! Já zubaře taky nemám ráda, ale prevence je holt prevence :-| jo, dám určitě vědět! Jen doufám, že tam narazí na někoho jinýho než já v pátek - to byla asi nějáká nová nebo nevím - byl to nářez!
kasparci - tak ted jsem napnuta z tech vasich oznameni, podle toho co pises pani musela byt vylozene prijemna a myslim ze se zitra objednam k zubarce na preventivku at to mam z krku.
Profilova fotka
Teď jsem mluvila s Míšou - jede tam až kolem 6. Ta paní nebyla nepříjemná, jen vůbec nic nevěděla :-| Já jsem objednaná až na 25.5. ]-( jak Ti je? Já mám plnou hlavu rýmy a valí mi z očí :-( jaké sis koupila prádlo? hoď obrázky
Tak pak pisni, jsem zvedava. Stejne je divne, ze tam nekdo dela a nevi nic, takove zajimave :-| Ja se asi objednam na ted nebo zacatek pristiho mesice. Teda musim kasparci rict, ze ta ryma se me drzim, ja myslela, ze za 3 dny bude pryc, ale jak uz jsem psala cela ta chripka byla pekne zakerna. Me zase valilo z oci prvni 3 dny a to jedno oko jsem mela natekle, ted uz je t dobre, ale nejhorsi je, kdyz se v noci zbudis a nemuzes dychat nosem, tak kapky ....... No a na pradlo jsem byla v tom triumphu a opravdu spokojensot krasne sedi a je velmi pohodlne, ja se rozjela a koupila si tam jeste jednu podprsenku pro radost. No a pradlo mam kremove bile, coz pod satama nepujde videt, to ani neresim, ale na te podprsence ja samodrzici guma, takze mi ani nespadne. A kasparci jak u vas ve skole, uz to vedi, ze se jim bude kolegyne vdavat? ;-)
A jake mate vubec to oznameni, klasika nebo nejake s fotkou? My mame vylozene klasiku, nejak se mi osobne ty s fotkou a vselijake moderni nelibi....
Profilova fotka
Vědí - to jsem už psala - a jiná kolegyně je těhu :-)
To vim, jen vim, ze jsi rikala, ze to vi i pani reditelka. Tak to jsem asi nejak spatne cetla :-D
Profilova fotka
http://www.epsilon-mode.cz/svatebni-o... není asi úplně klasické, ale bylo to první, který se nám oboum líbilo - už kdysi kdysi :)
a ktere kasparci to je?
Profilova fotka
dám ho do alba, ju?
Článek se načítá
ok se tesim nebo staci napsta ktere v poradi ;-)
Profilova fotka
už pomalu můžeš začít držet palce - myslím, že už se tam Míša blíží:)
To je nahodou hezke, predpokladam otviraci? My mame styl toho prvniiho oznameni z tech tvych webovek, co jsi sem psala, jen zenich s nevestou jsou v jine pozici. Ale to vase oznameni je opravdu hezke, gratuluji ;-)
tak tfuj tfuj at vam to dobre dopadne ;-) ;-)
Profilova fotka
jé děkuji! není otvírací - je vysouvací ;-) Vaše je také pěkné - jsou to úplně jiné styly :-)
kasparci a ty jsis objednavala jake spodni pradlo?
teda vysouvaci, zase neco extra teda teda... :-D Ne je opravdu hezke ;-)
Profilova fotka
Jo, dokonce i podvazkový pás - to bude Michal čubrnět - vždycky to na netu, ve výlohách, .... obdivuje a já jsem vždycky striktně odmítala, že tohle bych na sebe nikdy nevzala. Ale co bych pro něho neudělala, že? :) Takže jsem se rozšoupla - objednala jsem si podprsenku, kalhotky (jedny, které se mi líbí a druhé, které se hodí k tomu pásu - dnes mi ovšem psali, že mi pošlou jiný pás a k němu ty kalhotky nepůjdou vůbec :-S) , ten pás a pak ještě košilku a punčochy a pak ještě trenky pro Míšu:)
No teda a pak kdo se tady rozsoupnul :-D :-D Normalne bych si jej taky nevzala, ale co by clovek neudelal pro milacka ze? Svatebni teda neplanuji, ale treba nekdy na prvni vyroci nebo na nejakou jinou prilezitost, me se libi treba cerna nebo vinove cervena barva, to si schovavam, ze to zkusim. S tim jinym pasem by me nastvali, co budes delat, podivas po obchodech po kalhotkach?
Dneska se me ptali v obchode zda chci k te podprsence brazilky, tanga nebo kalhotky. No nejak me tanga k tomu svatebnimu nesedi :-| takze jsem zvolila klasiku kalhotky.
Profilova fotka
no, myslím, že půjde k těm, které jsem si objednala, že se mi líbí. Ale uvidím, až to příjde. Mám docela strach, aby mi to všechno bylo:) Ale jinak tenhle pás je asi hezčí - není to klasická krajka
tak to je dobre, ze to tak dopadlo. A hlavne nemej strach, dulezite je, ze znas svoji velikost a vis ze to bude dobre. ;-) A uz jsi premyslela nad ucesem? Nebo tomu jeste davas cas?
Profilova fotka
No - já mám docela dlouhé vlasy-kdybych chtěla drdol, tak budu mít hlavu jak merunu! Chtěla jsem polorozpuštěné vlasy - a nechtěla jsem závoj. Při zkoušce šatů mi ho paní ale narvala na hlavu a asi ho chci:) A co Ty?
Tak dobre :-D :-D Ja mam problem, ze me vadi kdyz mam rozpustene vlasy a neco delam, ze mi ty vlasaji padaji vsude. Tudiz jsem striktne rekla ne a rozhodla se pro nejaky drdulek. U me to bylo velmi jednoduche. A samozrejme bude zavoj, bez nej si to uz vubec nedokazu predstavit, mam holt rada klasiku. Ale drdulek bych nechtela nahoru na hlavu, ale spise nejak dozadu nizeji posadit. No a zavoj tedy uz mas zamluveny? Na te fotce ze zkousky jsi nejaky mela pokud se nepletu.
Profilova fotka
Ahojda holky, tak já už jsem v podstatě domluvená s květinářkou, máme objednaná oznámení (už jsme schválili náhled, tak je tisknou) a zítra jdeme k panu Kouřilovi vybírat prstýnky. Těžně objednaný dort a zákusky. Na líčení a česání jsem taky objednaná. O účesu představu mám, z líčení jsem trochu nervózní, protože jsem zvyklá líčit se sama a jsem dost náročná :-) V tom salonu jsem ještě nikdy nebyla, ale je přes ulici a nic jiného mi v podstatě nezbývá :-) Nehty mi tam teda udělali příšerný (přejdu jinam), tak snad účes a líčení budou lepší :-)
Profilova fotka
Teď koukám, že oznámení budeme mít to, co je v odkazu Kasparci jako K2-35 :-D :-D :-D
Tak jak vidim pripravy nam uz vrcholi a finisuji. Kazda ma skoro vetsinu zarizenou, to je dobre a to skoro nebyly ani zadne nervy :-) milada - uvidis podle zkousky co ti namaluje na oblicej ;-)
Profilova fotka
:-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?