20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
ty jo, no diky za info azeretko :-D A nebude lito tem tvym chlapum ze stavariny, ze se jim vdas? :-D
Profilova fotka
teda ne zvuk, ale zvyk:)
Profilova fotka
jejda, no fuj, už teď se toho bojím, že mě pustí, když takhle zvedali babičku a dědu, tak to nevypadalo moc stabilně :-D
ja myslela ze je to vsude, tak asi jen na Morave.... :-N kasparci - objednavala jsi spodni pradlo nebo korzet?
no prave, jak sletim dolu, ale azeretko to uz bude popito, tak si predstav ty chlapi jakou maji stabilitu :-D :-D :-D
kapsarci nam to doslo, jen v prvni chvili jsem premyslela co sem tahas zvuk? :-D :-p
Profilova fotka
spodní prádlo. korzet by měl u Míši určo větší úspěch, ale ..........
taky jsem premyslela nad korzetem, tak snad na jinou prilezitost ;-) , jen si nedovedu predstavit mit na sobe ty sesnerovane saty a pod tim jeste sesnerovany korzet, to bych nedosla ani k tomu oltari :-D
Profilova fotka
no právě! A navíc bude snad možná i teplo, ..........
a jak vypadaji vase oznameni? Minuly tyden to byly 3 tydny ne?
Profilova fotka
já si chci koupit spodní prádlo, korzet nee :) určitě zajdu do triumphu, ale nechám to až na poslední chvíli, aby mi vše bylo akorát :-D
normalne taky mam v tipu triumph a jse zvedava, svagrova na nej peje chvalu, protoze tam porad neco nakupuje a to pradlo stoji za to.
Článek se načítá
Profilova fotka
souhlasim s tvojí švagrovou, prádlo nakupuji jenom tam a vždycky krásně padne, je to kvalita
Profilova fotka
v pátek jsem mluvila s paní - byla překvapená - údajně jim nejde poslat ten náhled na náš mail - blbost - dali jsme jim další mail a furt nic. zítra se tam chystá Michal:)
ty jo, ty jsi me snad presvedcila i o pradle :-D ale musim uznat, ze i me se to pradlo libi, jen penize byly vzdycky potrebnejsi nekde jinde, ale rikala jsem si, ze pokud budu spokojena s mym svatebnim pradlem, tak nepujdu uz nikam jinam a budu se take rozmazlovat. Po svatbe uz ty penizky budou.
kasparci - tak se tam stavte osobne a schvalte navrh, ale stjne je to nejake divne, pokud jim tedy nejde poslat nahled vzdy mohou zavolat. My jej mame v tiskarne taky a cekame, ale je to zatim tyden.
Profilova fotka
holky, budete si domlouvat vizážistku? asi bych měla, ale nikdy mě nikdo cizí nemaloval, tak nemám moc důvěru, přece jen mě cizí člověk moc nezná a neví, v jakém makeupu se budu cítit nejlíp a svá..tak z toho mám trošku obavu, aby ze mě nebyla marfuška ]-(
ja chodim uz nejaky patek ke kosmeticce a vzdy po kosmetice me velmi vkusne namaluje, uz jsem se s ni domlouvala na svatebni den a jdu tam jeste na zkousku liceni, sama jsem zvedava co ze me vykouzli.Prece jen svatebni liceni je jine nez to denni.
Profilova fotka
já se určitě nebudu malovat sama - maluju se hodně nenápadně. dostala jsem tip na paní - ta mi ale řekla, že v sobotu nedělá ]-( s tím oznámením - uvidíme s jakou zítra Michal příjde.
Profilova fotka
je to trosku drazši, ale já si podprsenku tak často nekupuju, tak to tolik nebolí :-)
kasparci - no potes, to je vazne radost, tak snad ten Misa prijde zitra s lepsi porizenou a drzim palce. azeretka - to je jasne, ja budu muset trochu obnovit satnik a spodni pradlo. Njedrive ale zaplatit svatbu :-D
Profilova fotka
jo, děkuji
holky nic, jsem rada, ze jsme pokecaly, ale ja se pro dnesek loucim, doufam, ze se tady zase sejdeme, ted ty pripravy uz jen povali........ :-D :-D
Profilova fotka
to jo, svatba bude majlant, zas budem muset na bydlení šetřit o něco déle :-|
Profilova fotka
jé, já jsem chtěla taky právě napsat, že jdu chrupčit ;-)
Profilova fotka
tak se mějte, zas někdy příště pokecame ;-)
Profilova fotka
Tak dobrou a pěkné sny o svatbě - žádné horory :-D
Tak holky, dneska jsem objednala a zaplatila zalohu na hlavni svatebni dort a mam doma svaetbi pradlo z triumphu. A mam objednanou zkousku liceni abych nezapomela samozrejme. Jsem tak rada, ze si zase neco muzu skrtnout na seznamu.
No malem bych jeste zapomela, ze jsem si dneska taky poridila belici zubni pastu pro zarivy usmev na fotografiich :-D :-D :-D A co vy holky, jak to vypada s vami? :-)
Profilova fotka
Teda, Ty nás chceš naštvat nebo vydeptat? Já jsem si dneska jen domluvila po telefonu to potvrzení o křtu a zubaře:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?