20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Jinak jsem si minulý týden objednala spodní prádlo a košilku. A dneska podvazek x-)
Profilova fotka
oleandr, jsme stejný nervák nebo poseroutka? ;-) taky se nejvíc bojím té pozornosti k mé osobě, ještě, že v tom nebudem samy, snad nás drahé polovičky podpoří :-) Shodou okolností mi sestřenka v pátek 13. také oznámila, že čeká miminko, se na něho asi těším víc jak na vlastní svatbu..njn miminka jsou zlatá..pro mě asi prvnií minutu, to mi stačí :-D
Profilova fotka
s košilkou ještě váhám a podvazek zatím odkládám, protože mám takovou předtuchu, že nějaký dostanu na zapíjení svobody..teda doufám..pokud ne, tak bych si na poslední chvíli asi obvázala na nožku šátek :-D
Teda holky ty pripravy se az ted naplno rozjely jak tak sleduji, vzdyt v patek to budou rovne 3 mesice a ted ten cas pofrci, protoze se budou rodice domlouvat a budou se pilovat detaily. Jinak se musim priznat, ze z toho mam taky sileny strach. A souhlas s miminkama, pro me taktez, ale snad nekdy budou v oblibe vice :-D
Profilova fotka
ale každám dnem mi má přijít nový parfém a popůlnoční šatky, jsem moc zvědavá, jestli mi budou, oblečení přes net jsem ještě nikdy neriskovala..
no premyslim taky nad novym parfemem, velice by se hodil, no a asi jsi me ted presvedcila, ze mrknu po nejakem, prece jen svatba ze? :-D
akorad kosilku nemam, protoze planuji spolecnou koupel se sampanskym a pote se presuneme hupky dupky do postele, tak nemam ani cas si ji oblect natoz vybalit z tasky :-D :-D :-D
Profilova fotka
ten pátek 13. byl nějaký miminový:) Já bych měla dostat k šatům - ale asi až si pro ně půjdu a nechci riskovat, že se mi nebude líbit:) A tenhle není drahý:)
Profilova fotka
jj, souhlasím, je to úplně první parfém, který jsem si kdy koupila a je přesně podle mého vkusu, zatím jsem neměla možnost si něco koupit, protože neý mi jeden stačil dojít, byla jsem vždy obdarována jiným :-D
to byl :-) Ja podvazek nemam, prijde mi zbytecny a ani nej kamoska jej nemela, ale verite ze mi to ani neni lito? Proste mi to neprijde nejaky podvazek.
azeretka a jaky jsi zvolila smili se ptat?
Profilova fotka
ja bych ho taky nepotřebovala, v podstatě bude sloužit jen pro jeden okamžik, kdy ho bude manžel pro zábavu sundávat zubama, vznikne jedna fotka a tím to hasne
Článek se načítá
Profilova fotka
Parfém taky musím pořešit - to bude oříšek! Oblečení přes net je risk - klepu se, jak mi bude (nebo spíš nebude) sedět to prádlo:)
no a to mi prijde takove intimni, proste blbe tudiz jej nechci, aby nejakych 80 lidi hledelo jak se sundava 8-(
Profilova fotka
ten parfem je sheisedo ZEN, dostala jsem ho jako vzorek k jinému parfému a strašně mi voněl, z toho vzorku jsem byla nadšenější než ze samotného parfému, tak od té doby čekám, až si ho budu moct koupit :-D
no ja jsem taky premyslela, zda mam na pradlo zvolit net nebo obchod, ale mam u nas vyhledly jeden podle svagrove je vyborny, zkusim tedy nejdrive zajit tam a kdyz nic, nechavam to na net. No ale ten parfem taky zvolim, ty moje stare prece nemuzu pouzit ze? A jeden musi byt vyjimecny. :-D
A oazeretko objednavas jej pres net? Co jsem mrkla na net na vice stranek lisili se tam ve velkem rozdilu v cenach. U me je v oblibe Gucci, bud Envy me nebo Eau de parfum II. Jeden uz od nej mam doma a co jsem vonela i k jinym jeho parfemum, velmi mi voneli.
Profilova fotka
objednavala jsem ho pres net, byl docela drahy, tak snad dorazi v poradku a hlavne original, gucci má ségra, prijde mi takový nasládlý, já mám radši svěžejší vůně aten můj chválili všichni chlapi v práci, dělám ve stavařině, tak jich tam nebylo málo, to mě přesvědčilo, že je to ten pravý :-D
hm tak to jo, proti jinemu vkusu zadny disputat. :-D Tak hlavne aby dorazil ok, ja taky mrknu na net, ty ceny mi tam prijdou i ke kamennym obchodum lepsi. |-|
Profilova fotka
Podvazek bude jen pro Míšu - před nikým nebudeme dělat žádné divadlo!
Profilova fotka
jj, to určitě jsou levnější
tak tak kasparci moje rec ;-) hm hned zitra mrknu na net, tak jsi me presvedcila :-D
Profilova fotka
možná se povede divadla, možná to bude dobrá zábava, třeba jako tady :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
přes net je všechno levnější. já plánuji, že očuchám nějakou drogerii, a pak si ho najdu na netu ;-)
no promin, ale to mi neprislo, ze hleda podvazek ..... :-D :-D :-D :-D
tak tak, ocuchane to mam taky na zivo a objedname pres net. Jen by me zajimalo, jak to, ze pres net je to levnejsi? |-|
Profilova fotka
no toto :-D
Profilova fotka
protože nemají výdaje za režie, neplatí nájem, prodavačky, energie...a kdoví co ještě :-)
jee vite na co se tesim? Jak chlapi na svatbe vyzvednou zenicha a nevestu na zidlickach do vzduchu a oni musi vypit stamprlu a dat si pusu. :-D
Profilova fotka
takový zvuk u nás není :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?