20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
oleandr-tak,já jdu domu...na PC budu až zítra.... |-| ...musim doa taky něco podělat.... :-D :-D ....hezky hajej,at si bzo zdravá...pááá ;-) ;-)
dani - ja bych hajala, ale to je takova nuda v te postely, navic uz jsem pekne prelezena, tak jsem se presunula aspon na gauc v obyvaku.. :-) Tak to mas vyborne, ze mas tu "nahradni mamku", to te urcite potesilo, ze se nkedo tak hezky s tebou stara, jen je mi lito vuci tobe te tvoji mamky, tak se nestarat. Moji maku uz to chytlo, asi vazne potrebovala cas nebo bylo jeste brzy do svatby. A nebo na to auto jsem jeste videla bez stuhy a jen vitka, treba ty kaly, nebyly v kytce ale po jedne nalepene na aute. Tak jestli na neco prijdes dej vedet. Ja jak vylezu z te postele a hlavne z domu, musim se taktez podivat po ruznych vecech a zaridit je, docela mi to chybi.Podivam se po obchodech a uvidime. Jinak hezkou nedeli. ;-)
oleandr--tak jsem zase v práci!! :-S ......a sou výzdobou auta to nechci moc přehánět ,přeci jen pojedu jen od resturace na chalupu což je asi tři km......a tam jedu tim kočárem.. :-D ....a jak ti je dneska??
dani - tak to uz nevim, leda si tam posad kacenu :-D No myslela jsem, ze je mi lip, ale zase lezim, rano mi bylo blbe, tak teda nevim co jsem to zase chytla. A to jsem si rikala, jake mam letosni zimu stesti, ze jsem vubec nemarodila, no jo nerikej hop dokud nepreskocis ze? :-( Ale snoubenec nam domluvit schuzku na fare a od pristniho tydne zaciname absolvovat pripravu, jedna se o 5 - 6 schuzek. Tak nejaky posun kupredu.
oleandr-jéééé!! to je teda nápad!! :-D :-D a neuletí mi??
Profilova fotka
Ahoj prosím nevíte někdo o nějakém dobrém a levném fotografovi z havířova? Obřad budeme mít 20.6.09 v Šenově tak at to máme po cestě. Může být i nějaký fotoateliér díky moc
tak to ja osobne neporadim :-( dani - kacenam zkus dat na kridla prisavky na auta :-D :-p
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jak pokračujete? prochaz....: to teda taky vůbec netuším!
kasparci kde jsi byla? Ja to chtela zabalit, protoze tady vubec nikdo neni. :-(
Profilova fotka
ja tu jsem taky :-)
Profilova fotka
no ještě že jsi to nezabalila - je nás tu plno:)
no konecne, holky, ja myslela, ze uz mate vsechno zarizene kdyz nebyl nikde nikdo :-D Jak pokracujete s pripravami?
Článek se načítá
Profilova fotka
já mám teď rýmu jako trám :-(
holky ja zase lezela par dni, chytla jsem chripku, ale jakou no jeste ze uz je to pomalinku za mnou, uz mam jen rymu a t tak 3 dny a budu fit. Ani v tom stavu nebyla nalada na planovani :-( Za to jak jsem lezela v postely se mi zdaly hororove predstavy o svatebnim dni, nejcasteji ponicene saty :-D
Profilova fotka
já jsem taky nachcípaná, ale nejhorší mám za sebou :-) Teď pořád dokola poslouchám písničku, kterou jsem zvolila na první tanec, jsem se do ní úplně zbláznila :-)
holky tak to je krasne, kdybych vedela, ze vsechny naraz tak trpime, hned by se mi ta chripka snasela lip. kasparci - dneska snoubenec domluvil schuzky na fare a od prostiho tydne zacneme. azeretka - a jakou pisnicku jsi zvolila? Ja bych mela strach, ze se mi oposloucha :-)
Profilova fotka
ježiši nestraš! Já jsem škaredý sen o svatbě měla jen jednou - ještě na podzim - ale ten teda byl - bylo ráno 20.6.2009 - já jsem si prohlížela svoje šaty a začala jsem být přesvědčená, že ty vybrané šaty nejsou vůbec pěkný, že jsem si zkoušela i mnohem hezčí (fakt byly hrozný) a pak jsem si vzpomněla, že jsem si zapomněla zamluvit kadeřnici...............no děs
Profilova fotka
JJ, máš pravdu, už toho nechám :-D Vybrala jsem stokrát chválím čas v podání ondřeje Rumla, máme živou kapelu, takže se ji pro mě naučí
Profilova fotka
Tak mi pak povykládáš - my máme jít na faru až s tím papírem z matriky
Profilova fotka
jinak co se týče dalších příprav, tak jsme pokročili s oznámením, koncem března se jdem kvůli němu fotit, bude to sranda, u profesionála jsem ještě nestála a navíc toho nebudeme mít moc na sobě, tak to bude síla :-D
tak ja nez vylezla z domu jsem mela saty rozthle na car, zdalo se mi, ze mi je nekdo prislap a ja sla a slysela jen ten trhany zvuk, no samozrejme jsem se odmitla vdavat a zacala becet. :-D azeretka - tak to je hezke, ze jsi tak zaukovala kapelu :-)
kasparci - matriku chceme nechat po velikonocich, zatim tam kracime se zbytkem papiru... No sama jsem zvedava co se tam bude odehravat, protoze osobne nemam zadnou predstavu, pote mame absolvovat 5 tematickych prednasek. azeretka - no to musis povykladat potom jake bylo foceni u toho fotografa :-D
Profilova fotka
holky, jaké máte pocity, těšíte se nebo máte strach? Já smíšené, třeba když si představím, jak tančíme náš první tanec, tak je to nádhera, ale naopak jak jdu k oltáři, to je jen stres a nejraději bych chtěla, abych to měla už za sebou, ale nechci to mít tak rychle za sebou, je to jen jednou za život....atd...no hrůza :-D
souhlas s tebou, pri predstave ze jdu k oltari jsem totalne vyklepana, ale na svatebni noc se tesim.... :-D Nejhorsi bude i cely ten den, ja osobne nejsem rada stredem pozornosti a nejvice se desim tech 3,2,1 dne pred svatbou, protoze vim, ze budu hooodne nervni a protivna jak se znam :-(
Profilova fotka
já si jdu příští týden pro novou občanku, tak pak bychom to taky chtěli pořešit. Ale nejdřív ještě potvrzení o křtu (s tím taky čekám na tu občanku). jinak naše mamča má ve čtvrtek kulatiny, takže se teď věnujeme přípravám na oslavy..............pak se ponoříme do svatebních příprav
Profilova fotka
určite povykládám, bude to sranda, když jsem mu volala, aby mi poradil, co si máme vzít na sebe, jakou má představu o našem focení, tak jsem málem vybuchla smíchy, když mi řekl, že žádné oblečení nepotřebujem, že má jasnou představu :-D trošku mi tu pozici i popsal, ale to si nechám pro sebe a pak ukážu až výsledek ;-)
kasparci - no teda oslavy, tak si to uzij, me minuly tyden oznamila moje svedkyne nej kamoska, ze je tehotna a na podzim jdeme na krtiny. Pri predstave, ze na krtiny pujdu uz jako vdana pani se musim usmivat, je to neobvykle a hezke :-)
Profilova fotka
Já mylím, že ty dva, tři dny toho budeme mít tolik, že nebudeme mít čas se nervovat! Jinak já mám strach jako blázen! A nejhorší je, že já když jsem nervózní, tak mi bývá hodně špatně. To bude síla!
azeretko - uz aby jste ty fotky meli, teda ta poloha me vazne zacina zajimat :-D
Profilova fotka
MY jsme byli v pátek zapíjet holčičku mýho bratránka ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?