20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Přesně tak, nechci žádné zbytečné vyhazování a luxus, protože taky peněz nemáme nazbyt, jen aby to bylo pěkné a ladilo to k sobě.
tak, a já to mám ..jak jsem ted dívala..za 91 dní!!! a to sme se nemohli dočkat té stovky.... :-D :-D
oleandr---také ted přemýšlím,jestli mám napsat do oznámka.." v Rožmitále pod Třemšínem"..jako jenom...a nebo ..."v Rožmitále pod Třemšínem u Podzámeckého rybníka".....když to tam prostě je....jenom jsem to nikde neviděla a nevím,jestli to neni dlouhý,nebo uplně blbí... :-N :-N :-N
dani - to mas dobre s tim obchudkem pres ulici ;-) No snazila jsem se take nejak tak vypocitat, kolik te dekorace, take nechci aby mi toho hromada zbyla. Radeji bych byla, kdyby se toho vetsina upotrebila nez aby mi neco zbylo nebo chybelo, no snad ne. No my to mame za 98 pokud se nepletu :-D a uz to mame pod tou stvkou co? To nam to pekne uteklo :-D No to druhe se mi libi vic "v Rožmitále pod Třemšínem u Podzámeckého rybníka" takove vice romanticke. ;-)
dani - jednu vyhodu ta nemoc ma, jim jen to nejnutnejsi, tak 2 sousta a uz nekolikaty den nemam kafe a sladkosti :-D No uprimne, radeji bych byla kdyby mi bylo dobre a mohla vyjit ven. No a co planujes na tu dekoraci stolu, uz mas nejakou predstavu? Nejake okvetni listky nebo tak neco? A jake ubrousky?
oleandr--v doprovodu kachniček!! :-D :-D :-D
dani :-D :-D :-D
no a ted vazne, co planujes? Mas nejakou predstavu?
oleandr--bude to taky bílo zelená barva....tak si myslím,.....bílé ubrusy,na to tu pastelově zelenou organzu...posypat lístkami okvětními...ubrousky budou vždy dva ,zelený a bílý...a dál ještě nevím...svícny nedám...máme jen oběd,tak tam bude spousta sluníčka/doufám!!/....ale ještě něco to chce..... =-)
oleandr-jéé..takhle jsem pře měsícem zhubla 4kg!!!když jsem byla nemocná....a pak je zase pěkně nabrala zpět.... :-(
dani - taky nemam svicky, prijde mi to zbytecne, jo pri trose stesti se svicka prevrhne a chytne to ne? :-D Taky mame bile ubrusy, zelenou organzu, okvetni platky ruzi a na to doprostred kvitka a ubrousky. Takove potahy na zidle se mi libi, ale v nasem poctu by se nam to pekne prodrazilo, takze, ale kdyby to byla mala svatba, tak by byly. :-)
dani - toho se desim, ze to pujde nahoru, ale uz nastesti vytahnu to kolo a budu jezdit, at to svoje roztekle telo, taky dostane po zime poradne zabrat :-D
Článek se načítá
dani - tu organzu tam budes davat pokrcenou nebo natazenou doprosted stolu?
oleandr-s těmi kytkami si nejsem moc jistá....budem tam tak tři-čtyři hodinky..,tak nevím,jestli se to vyplatí...možná tak po jedné,do nějakých hezkých malých váz...a ta organza by se mi líbyla nakrčená.přijde mi to romantičtější.. ;-) .....kamarádka přišla z nápadem,abychom na té zahradě udělai na židle velké mašle z krepáku,že to už někde viděla,a vypadalo to moc hezky... :-N ..tak nevím.....ted sháním zase ten obyčejnej party stan.. ted snad budou nějaké akce,tak by to nemuselo vyjít na moc peněz....očítám,že stojí tak kolem 800Kč...myslím... :-N .....aby to na té zahradě trochu vypadalo...koupila jsem už i ty louče v OBBI......a jak ti dneska už je??
dani - to zni velice dobre, tak ja kytky planuji, prece jen my tam budeme dele a nebudemem se nikde presunovat. A co se tyka organzy tu budu mit natazenu, protoze tam pujdou platky ruzi a prijde mi to vice prostornejsi pro sklenicky a talirky se zakuskama atd. Ty louce jsou vazne romantika to chvalim moc, jinak ma kamaradka dobre napady ;-) No a u me je to lepsi ale porad to neni ono, myslela jsem ze to behem vikendu vylezim, ale vypada to jeste na dalsi 2-3 dny, nejhorsi je, ze uz nevim jak si v te posteli mam lehnout, uz jsem otlacena ze vsech stran. :-S
oleandr-....no,já tam na stole toho mít moc nebudu... :-N ...tím,jak budem přejíždět,si říkám,že bych koláčky a zákusky dala na stul až na zahradu...oběd bude asi dost..pak bude dort........ráno,až se to bude sjíždět,tak připravím stul s občerstvením...tam bych to mohla taky dát....ted taky vymýšlím,co dát ráno na ten stul....jestli chlebíčky...jednohubky...nějaké to cukroví...nebo párečky....co budeš připravovat ty??...no,jo,ale u vás to je pro pul vesnice!!!! :-D :-D
dani - no rodice premysleli a budou oblozene tace,zakusky,kolacky,no a taky i par nejakych jednoduchych chlebicku,parky+klobasky a samozrejme alko a nealko. To si myslim, ze i staci, stejne bude pak obed a kazdy se napapa az do sytosti :-D :-D Tak u vas to samozrejme nema cenu s tim cukrovim, to tedy radeji nechej az na tu grilovacku.
oleandr-ted jsm se koukala na stránky krásnasvatba...tam je to moc hezky rozepsané..ale šla mi z toho hlava kolem..... :-N :-N ..takových věcí,na co musím myslet!!!!to se prostě nedá všechno zvládnout!!!propadám depresi... :-( :-(
dani - no to se teda taky musim mrknout na tyto stranky,ja jsem se divala na tvoje svatba, ale teda nic moc ;-( Jinak sleduju, ze to zase asi rozjizdime my co? Tady je to vazne katastrofa ... :-S ...ty se vads a ten tyden tyden do nasi svatby tady nebude nikdo.. :-(
oleandr-mno.. :-p ..kdych nebyla v práci...a ty nemocná...tak tu asi taky nebudem .... :-D :-D .....no,a musíme to všechno pořádně naplánovat....aspon budeš pěkně napřed a nic tě už nepřekvapí... :-D :-D
dani - to jo :-) aspon nebudu stresovat a budu to mit vsechno promyslene :-D ted premyslim nad spodnim pradlem to me totiz take chybi, no to je veci co jeste nemam..... :-(
oleandr--chtěla jsem sipořídit takový sexi korzet pod šaty.....ale zase jsem někde četla,že v tom bylo holkám vedro a někdo i nakonec nebral ani punčochy,když prý nebyli pod šatami vidět nohy.....tak mám dilema... :-N :-N ..a co máš vymyšlené ty??
nám toho chybí tooooolik!!!! :-N :-N ....ted vymýšlím ozdobení auta....ale zase..my jedem kočárem....ten jsem se rozhodla nezdobit...ozdoba budu přeci jáááá!!!!...tak ozdobím jen naše auto na zpáteční cestu....a ted ..máme lahvově zelené autí....na tom teda bude asi bíla organza...a na ní sem myslela nějaké kytí...umělé...ale nevím jestli bílé..ale to se bude ztrácet v organze..a nebo zelené..ale to je zase zelené to auto....a jinou barvu...to nevím..když to ladím do bílo zelena všechno....co ty myslíš?? :-N
dani - no ja rozhodne puncosky mam,me to proste k te svatbe sedi, navic mam balerinky coz bez puncoch bych mela za chvili tu nohu zapocenou a samy puchyr...Ale pokud ma nekdo jen letni sandale, nevidim v tom problem, proc nemit puncochy. Jo korzet se mi taky libi, ale samo o sobe uz ty saty jsou korzetove a mit v lete 2 korzety na sbe to teda nani nic pro me, takze jen kalhotky a podprsenka, me to staci... :-D :-D No ja bych na auto chtela dat bily vlizelin,coz se mi libi vic nez nejaka tenka bila stuha, prece to nevestino auto musi byt vic nazdobene... :-D Na to zelene aouto bych dala asi kombinaci bilo-zelenou, nebude se ti to ztracen v bile a ani v zelene ... :-D My mame panenku, snoubenec tak rozhodl, mu se to libi, ale i cenove je to nesrovnatelne. :-D
dani - no a ted se jeste u nas musi domluvit schuzka s rodici, aby se hlavne oni domluvili na hostine, jenze ten nemuze tehdy neb je v praci a jiny zase jindy, budem vubec radi kdyz se sejdeme asi na svatbe :-D :-D Ale i me by uz zajimalo, co budeme platit my a co naopak neeeee :-D
oleandr-tak ty budeš mít panenku a snoubenec cilindr??...to je taky hezké.....mě se taky nelíbí jen tenká stuha...ta bude na ostatních autech......no,jo ,ale která kytka je zelená!! :-N :-N ....když mám kaly a ruže....to se bude teda těžko schánět....
dani - myslela jsem nejakou travu zelenou do toho jako kombinaci s tema kalama a ruzema :-D
dani - a jak to vypada s mamkou, uz se zapojila do priprav nebi ji to vubec nechyta?
dani - a co druzicky budes je mit? U nas jsou sami kluci :-( ale i tak jsem zvedava jak budou nastrojeni v kosilach s motylkem a vestickou :-D , samozrejme na odpoledne si vezmou veci na presleceni, protoze jak budou behat budou vypadat jako maly cunici :-D
oleandr-tak nevím,zas tak něco složitého/nákladného/ na to auto nechci...ale u nás v tesku ted maj červené karafiáty za 9kč.......chci jen něco jednoduchého.... :-o ....máti se nezapojila a ani nezapojí,jediné,co ji zajímá,aby si mohla vzít den volna....mám velkou chut ji říct,že když nepomáhá,tak nepotřebuje volno :-S ....ale mám takovou "náhradní mamku"..je ještě o rok starší než moje,ale plná života ..zná nás oba už jedenáct let...byla se sdemnou podívat na šaty a už vymýšlí výzdobu a nějakou zábavu...je to ta,kvuli které jsem změnila ten termín svatby... :-D :-D ....družičky nemám....u nás jsou už jen velcí kluci...a myslím,že se budou u nás převlíkat všichni...by byli asi u toho grilování na zahradě všichni jako čuníci.... :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?