20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - a kam ty kone date? To budou s vami po svatbe? To asi mate nejaky statek ne? S tim saldkym je to tezke no, ale pokusim se dbat na svou postavu :-D :-p
oleandr-- :-D :-D :-D koně jsem myslela boty!!kam bychom je v Praze dali!!! ;-) ;-)...
dani - hlavne ze se te ptam, jestli opravdu koupil kone :-D Tak ses aspon zasmala a ja s tebou :-D To je skoda, ja ze mate statek :-D
oleandr-dej pokoj se statkem...na to mám moc dlouhý nehty... :-D :-D ....no,ale že si mě rozesmála... :-D :-D musim ted jít se psem..tak zatím pá
dani - tak zas nekdy, papa, taky ulevim ocickum od pocitace :-D :-D papa :-p
Tak vcera se nesl navrh oznameni do tiskarny a za par dni mame doma oznameni, no jsem zvedava :-D
oleandr-jééé zy se máááš!!!! Já ho musím vymyslet do příštího týdne.... ;-) ...jinak to prý veme do rukou snoubenec...a to bych se asi divila ...co by vymyslel a nechal vytisknout... :-N :-N
dani - a jaky typ oznamka by jsi chtela? Klasika nebo s fotkou? Nebo nejaky moderni? My mame klasiku, me se ty moderni moc nelibi :-( Vcera uz jsem naslapovala ve svatebnich botkach jak se v nich chodi, jsou super a trosku je i roztahuju, abych je mela ve svatebni den co nejvice pohodlne. No je to docela sranda jak si po baraku naslapuju ve svatebnich botkach a k tomu teplaky :-D :-D
oleandr-my taky klasiku...asi něco s kočárem....ještě nevím,něco jsem už viděla v katalogu..ale oslovil mě jen ten jeden...prostě nevím....tím,že sme spolu tak dlouho, mi přijde k nám divný,něco se srdíčkama atp.prostě,chce to něco seriozního,vtipnýho.....ale nejhorší je,vymyslet nějaký zajímavý text..to nemohu nějak dát dohromady...příští týden to ale už musim dát do tisku.. :-N :-N
dani - teda v posledni dobe to tady umrelo :-( Mrkni poradne na net ohledne textu a verim, ze neco dobreho najdes. ;-)
dani - jo a mimochodem uz mas vybranou hudbu na nastup?
Profilova fotka
Ol. : Ty máš vybranou hudbu?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda holky, my už hudbu vybranou máme. Bude to Klavírní koncert B moll od Čajkovského.
Profilova fotka
nemáš třeba odkaz na youtube?
Profilova fotka
Tady je :-D http://www.youtube.com/watch?v=JQ-edA...
Profilova fotka
hmmmmmmmmmm já vůbec nevím jen vím, že asi nechci úplnou klasiku mně se líbí melodie z lásky nebeské, ale fakt nevím
Profilova fotka
My na výběr moc neměli. Na nástup nám dali na výběr jen samou vážnou hudbu.
oleandr-hudbu teda nemám.. . ]-( ...protože to máme u rybníka... :-N ..tak si musim zajistit hudbu sama.....jak mi na matrice řekli,tak mám mít připravené tři písničky..na nástup....to bude Mendlson.....pak něco při projeu...to má být jen orchestrálka...a to nevím,ještě co...a na závěr bude "Tenkrát na západě...."..at má novomanžel radost!!!když miluje ty westerny.... :-D .............a ty už to máš také vybrané??
oleandr-v pátek jdu na tu matriku,tak se musím zeptat,jak ten jejich projev dlouho trvá....a jestli to bude akce na 5min...tak jim strčim ten muj..at si to nastuduje do toho června.... :-D :-D ..jo a já to mám za 94 dní!!!!!!!!! :-N :-N myslím..
Holky tak u me je to jednoduche, my to mame v kostele, takze klasika, navic se mi ten pochod od mendelsona libi, i kdyz nekdo rika, ze je to uz ohrane, me to nevadi, je to prece moje svatba. Behem obradu bude asi ave maria a nejaky radostny pochod na konec, bude nam hrat kamaradka, moc se v tom nevyznam, musim se s ni poradit. :-( V jinych tematech to probirali, tak jsem se chtela zeptat i vas, jestli mate klasiku nebo neco jineho. dani - kdyz to mate u rybnika co nejaky zabi koncert? :-D :-D Na tu matriku bych se mela take stavit, jeste jsem tam nebyla, ale nas pan farar rikal, ze to staci 2-1 mesic pred svatbou. Jen nevim, to tam asi dojdu a reknu, ze se budu vdavat, tak at mi daji papiry na vyplneni? To zni tak divne :-| Ty jsi nejake ranni ptace ze?
mendelson, bude ale jen ve varhanim provedeni: http://www.youtube.com/watch?v=bDr8Q7...
pachelbel, to je taky dobre: http://www.youtube.com/watch?v=8Af372... Ale podle meho nazoru stejne nebude moc vnimat ani hudbu ani co kdo rika nebo takove ty gratulace, proto budu rada kdyz si to pripomenu videem :-D
oleandr-já už jsem v práci.... :-S ..pul hodiny.....ale kolem oběda mizím zadem,a jedu na chalupu....ale ted tu začalo sněžit!!!to je hruza!!! :-( :-( .....na matrice ti dají formuláře ke svatbě,po vyplnění musíte donest ještě rodné listy a občanku.......a na žáby bude bro..ale je tam hejno kachen,tak ty se přijou podívat a budou do toho pěkně kecat.... :-N :-N ..abych vubec něco slyšela.... x-) x-)
oleandr-včera jsem zrovna četla jednu holku..ted už novomanželku,která z toho byla uplně mimo....nic moc nevnímala..pořád se starala o hosty a teprve druhý den jí to všechno docvaklo,že si skoro nic neužila a dooooost jí to vzalo......mám strach,abych nebyla taky mimo.... :-( ..přeci jen,já už to mám na posled....
dani - jee ja mizim do prace za hodinu, brrr :-( Takze dneska valis na chalupu? A kdy se vratis? Jinak diky za tu matriku, to je porad nejakeho vyrizovani. :-S Kdyz tam mate ty kacky, tak bys mela nasusit aspon pytel chleba pro ne? Takova krasna ziva dekorace no teda, zase neco extra co? :-D :-D :-p
Profilova fotka
Ahoj holky, co je tu nového? My už máme rozeslaná svat. oznámení (trošku fofr, co? - ale nebojte, ještě toho spoustu vůbec nemáme zařízeného) Třeba z aktuálních témat - nemám ani boty, ani vybranou hudbu, ani vyplněné papíry na matrice
efkasl - vy uz mate rozeslana oznameni? Ja nevim, me to prijde porad brzy, aby si snad nekteri nemyslely, ze mi hrabe a rozesilam to ted, ale takovym kamaradkam bych to treba i ted rozeslala a rodinu si nechala na potom. Nastesti je mame ted v tisku.
Profilova fotka
Já jsem je taky měla asi týden už v obálkách připravené, než jsem je hodila do schránky - taky mi to přišlo brzy. ale já měla pár lidí, kterým jsem schválně neřekla, že je taky zveme na hostinu a chtěla jsem jim to oznámit až takhle oficiálně - tak jsem se zas bála, aby si nenaplánovali dovču nebo něco jinýho.
oleandr-vracím se v pátek..víkend mám práci..tak tu budu strašit už od rána.. :-N ......no,jo,to bych měla pohostit i kačky...za doprovod.... :-D :-D ...
elfasl-jééé,já ještě onámk nemám!!!natoš,abych ho rozesílala.... |-| ..a pak,kdo je pozadu... 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?