20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Mě to přijde i vtipné to přepočítávání organzy :-D Já nejsem sice matikářka, ale ekomka, takže k té matice mám taky blízko a jsou to holt kalkulace :-D :-D
Tak aspon oprasime vedomosti ne? :-D Ja to mela rozlozit driv tu oranzu a mrknout se na to. :-N
oleandr-a nechceš mi to prosím zpočítat pro 20 lidí!!???? :-N :-N ..té organzi... :-D :-D
dani - haha :-D , no tak jsme tady trochu ozivili pocty. Copak taky budete mit organzu?
dani - jo a jak se chytas v nove diskuzi (13.6.2009)?
oleandr-nevím přesně ,co to je..... :-N -....ale asi něco na stul???
oleandr-vařim si brokolici .. :-N
dani - to je prusvitna latka doprostred stolu, potahne se to pres cely stul.
dani - brokolici chvalim, ta je zdrava, taky tak brzy dopadnu jen neboj, nebudes v tom sama. :-p
oleandr-už jsem jí snědla... :-N ...musim pít hodně vody...ještěže nic není v lednici... :-N ................a s tou organzou to bude moooc pěkné....a budu ji mít,to je jasné..pěkně uprostřed...jen nevím,kolik těch rolí :-p ...bude stačit jedna,nebo radši dvě.... :-p
dani - doufam, ze ti ta brokolice chutnala, ja si porad rikala, ze by to chtelo nejakou detoxikacni dietu, aby se odplavili skodliviny z tela ven. Jen se k ni nemuzu porad dokopat, to je sama kava a oplatek a uz to jede a hlad mam taky porad :-D Ja ji mam v zelene barve a vem radeji 2 role, radeji zasobu nez aby pochybelo. :-D
oleandr-já mám taky zelenou...drahý chtěl khaki,ale tu naštěstí nemaj.. :-N ..nejdřív se mi zelená nelíbyla,ale ted už jo..viděla jsem to na obrázcích a vypadá to suprově..a s ohledem k tomu,že to máme v resturaci,která má tolik kytek,že to vypadá jak ve skleníku,tak to bude pěkně ladit..
Článek se načítá
dani - taky jsem se divala na fotky mistnosti kde budeme mit hostinu a vzhledem k tomu, ze jsou tam parkety a zeleny koberec, tak by asi nebylo moc sladene pokud by se stul vyladil do ruzova nebo nejk jina. Takze celkove to bude ladit vsechno dohromady. Ted by me jen zajimalo, jake bude asi pocasi, jestli bude vedro a vsichni se budou potit, nebo tak akorad. :-) Aby jste se v tech kytkach ale nestratili :-D A restaurace nemela problem vam hostinu presunout na termin o tyden dopredu?
oleandr-restaurace o tom ještě neví.....ve středu jedu na chalupu na dva dny,všechno to tam zařídit.... :-) ..matriku s dokladami,navšívím kadeřnici,kterou jsem ještě nikdy neviděla,tak snad bude dobrá,a pak přijde na řadu ta resturace..a na konec musim s těmi prstýnky na oprvu a zvětšení.. :-)
dani - tak at vam to vsechno vyjde a nikde nejsou zadne problemy, aby vam vsude vysli vstric. Drzim palce. Jinak te obdivuji, ze mas vubec nervi na to vsechno to zarizovat vsechno znova. ;-)
oleandr-já ještě nic neměla,tak to není zas tak hrozné..jen matriku a kadeřnice a pujčovna šatu.. :-D :-D :-D
dani - tak hlavne kdyz nebude v nicem problem a pujde ti to vsechno prehodit na jine datum. Mimochodem jak jsi na tom s tim kocarem? Uz neco mas?
oleandr-ještě né...to má zařídit drahoušek!! :-D :-D slíbyl mi to,tak at se snaží....je tam ted týden na dovolené,tak at se poptá a sežene... :-D ..má sehnat ještě toho svého kámoše fotografa a taky starostu,jestli nám nepujčí na zahradu pár stolu na zahradu..tak uvidím,co do té středy vyřídí,než tam dorazim.. 8-) 8-) ..a ty jsi ted asi nic nevyřizovala,kdyžsi byla mimo...tak se zase rozjedeš..a pujde to raz dva... ;-) ;-)
dani - me minuly tyden prisly ty objednane botky a jsem s nima moc spokojena, mrkla jsem i do deichmana, ale vylozene bile elegantni balerinky dle meho vkusu tam nelemeli. A i ta cena byla lepsi z eshopu. Jinak se chystam zamluvit hlavni svatebni dort, jakmile budu mit cas a dostanu se do mesta. No a kazdym dnem by snad mely byt na svete na nase oznameni. Ktera se davala do tisku minuly tyden, sama jsem na ne zvedava. :-N
dani - jinak to mas super, ze tvuj mily ti to pred prijezdem vsechno zaridi, to vlastne dojedes do hotoveho :-D :-D
oleandr-se bojim :-N :-N ..se spíš bojim,že přijedu a bude lamentace,jak to či ono nešlo,a že já to zařídím mnohen líp.... :-D :-D ..to bych ho nesměla znát... :-D ale představivost jssem měla dobrou... :-) ale třeba překvapí.... :-N ale myslím,že spíš néééé :-D :-D
dani - hm, to bude tim, ze jsou to chlapi ze? :-D :-D Musis potom poreferovat, na kolik se ta tvoje predstavivost vyplnila :-D :-D A uz ustoupil alespon od tech kovbojskych botu a klobouku?
dani - jeste jsem pocitala a ty to mas za 96 dni je to tak? 8-) My to mame jeste nad 100 tedy 103 dni. 8-)
dani - misto kavy zkousim pit zeleny caj :-S , jsem zvedava jak dlouho my to vydrzi. Jinak vidim, ze tema je ciste nase ze? :-D
oleandr-né!!! :-N koupil si nové koně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D ....klobou ještě neví..... :-D radši na to nic neříkám.....hlavně když nepujde v maskáčích,ve kterých chodí tak ád na chalupě.... :-D :-D ..prostě doufám,že až si oblékne oblek a uvidí to,že to vzdá!!! :-N ..ale když mu to budu vytýkat už ted,tak se akorád naštve.....všechno chce svuj čas.... ;-) ;-)
oleandr-jasně!!! aspon nám do toho nikdo nekecá!! :-D :-D :-D ..a zelený nemám ráda..brrr :-N ..dám si ovocnej/ teplou obarvenou vodu/ :-D :-D
dani - taky bych si dala ovocny, ale nejak mi rpsilo, ze ten zeleny mi podporuje traveni, tudiz to je jediny duvod proc ho piju :-D Jinak souhlas s tebou, obarvena voda :-D :-D
dani - to jako vazne ze si koupil kone? =-) To mas fakt, jak zacnes chlapum do neceho kecat nebo jim i rikat svuj nazor, v tu ranu jsou jako papuc :-D :-D se musim i kolikrat smat :-D jako male deti. :-D Uz jsem mu rikala, ze deti mit nebudeme, ze jedno mi doma bohate staci :-D :-D
dani - vis co bych se ted dala? Nejaky ovocny dortik mnam mnam :-D Ja dneska sbagrovala veskery sladky doma :-S
oleandr-fakt si je koupil :-N ..no,tak to mám děti tři.. ;-) ;-) s tím čajem to taky vím..ale já to prostě nespolknu..nějak mi to nevoní.... :-N ...a necpi se !! pak se to těžko dává dolu!! :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?