20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
včera jsem se byla podívat po botkách v Deichmanu..a měli tam jenom jedny,které by byly dobré..asi je ještě brzo......
Profilova fotka
Ahoj holky, trošku to tady vázne, ale neva, u nás se přípravy taky neřítí závratnou rychlostí :-) Stále ještě řešíme menu - hlavně množství. Jinak jsem zamluvila dort, který nás tedy vyjde na 5 tisíc, ale za to bude krásný ;-)
kaspaci -díííky!! ;-) ;-) ...a kde ste všechny?? :-N
azeretka..pane jo..5 000Kč to je teda bomba... :-) ...já ho dostanu darem od sestry a ta honechá udělat nějakého fajnšmekra....tak jsem zvědavá,co mě vlastně čeká.... :-N :-N :-D ..fotky z alba jsem jí ukazovala..tak to snad pochopila..!!!!!!!! :-D :-D
kde jste kdo!!!!! :-S :-S ...tady je to jak na pohřbu... :-D
Profilova fotka
Já jsem tady! Zítra si jedeme pro prstýnky, ale nemůžu na to myslet - jinak se snad ani nedočkám :-)
Tak to gratuluju!! :-) ...já je zase odnesu příští týden na upravu datumu....! :-o :-o
Profilova fotka
To je v klidu - to stíháte!!! My jsme byli 17. 2. zadat oznámení - paní říkala, že to bývá do 3 týdnů. Že pošlou náhled, kde můžeme dělat ještě úpravy a pak že je vytisknou! Teď to úterý, co bude, to budou už 3 týdny a nám ještě nepřišel ani náhled:) A to tam Michal volal už po týdnu:) Zítra se tam stavíme a ujistíme se, že to vůbec zadali! Máme času dost - ale jestli to půjde tímto tempem, tak to bude asi akorát:) Vy jste oznámko ještě neměli?
na štěstí ještě né..a do bře sme udělai...to by byl teda trapas,to zase přepisovat... :-N
Ahojky, tak to my si byli objednat svat.oznámení v pondělí a dnes už ho mám doma, to jsem takovou rychlost nečekala. A ještě bych Vás holky chtěla poprosit, viděla jsem u někoho ve fotogalerii oznámení pro kamarády, je to takový jako parte, nevíte o někom kdo ho má? Nemůžu ho už tady nikde najít
Holky teda tyden jsem tady nebyla a vazne to vazne. Me v pondeli prisly boticky a jsou super, sla jsem i schvalmne do deichmana obhlednout jarni kolekci, ale teda nic moc. Bile elegantni balerinky se mi zadne nelibily, jo botek na podpadku bylo dost, ale balerinky na svatbu zadny vyber a byly i cenove drazsi. Tak jsem rada za vyhodnou koupi. Jinak oznameni uz je v tisku Dani - teda to me moooc mrzi, ja hledela jako puk, prvni kocatko a ted ty. Pisnu ti do IP.
Profilova fotka
Ahoj holky. co nového? J á jsem byla v min. týdnu u kadeřnice. Tak kukněte do albíčka, jak se vám to zdá. Jo a taky mě teda ta paní zrovna nelíčila, teda jinak než jsem zvyklá, ale možná je to dobře. V sobotu jsme byli na veletrhu v Brně. Dovezla jsem si jen kamínky na pérkách do vlasů, ale jinak prstýnků tam bylo moooc. Byla tam i oznámka, bižu, dekorace, módní přehlídka... Ale bylo to tam moc natěsno, takže byl problém se vůbec k některým stánkům dostat, což není na mě.
Článek se načítá
vcelaranka - ten uces vypada moc hezky i to liceni, jsi uplne jina, nez na fotce s pritelem, opravdu ti to moc slusi. ;-) Ja nechavam zkousku ucesu na duben/kveten stejne tak i to liceni. No a jsem moc zvedava co ze me udelaji :-D Ja se v tech veletrzich uplne ztracim. Jinak mi prijde, ze ty pripravy trochu vaznou a to si rikam, ze jsou jen 3 mesice do svatby,ze ted by ty pripravy meli nabrat spad a meli bychom jenom resit a resit. kasparci - co to vase oznameni? Uz jej mate? My jej davali do tisku a sama jsem na ne zvedava, nahled mame, je to pres kamarada, ale kolikrat si i rikam, jestli jsme udelali dobre, jestli treba nebylo lepsi to dat pres nejaky svatebni salon, proste zustavam na pochybach, protoze nahled mame, ale nikdo nam neukazal papir na ktery se to vytiskne, pritel to nechal na kamaradovi a z toho mam strach, no uvidime.
efkasl - no taky mam problem s tim, kdy rozeslat oznameni. Byt to na me, tak to rozeslu hned(postou pro kamarady a zname, rodine budeme predavat osobne pred svatbou i s pozvanim), ale premyslim, jestli to treba neni blbe tak brzo? Nebo kdy se to vubec rozesila? Nebudou treba 2 mesice pred svatbou tak akorad?
No holky skoro se bojim, jestli sem jeste vubec nekdo dojde, jak se divam naposledy jste tady byly pred par dny. :-(
Profilova fotka
ahoj holky, my plánujeme rozesílání tak 2-1 měsíc před svatbou, podle toho , kdy bude hotové. Doufám, že se stihne vytvořit do konce dubna, momentálně to stojí na fotografovi :-|
Profilova fotka
Tak já jsem si říkala, že tak ty 2 měsíce před svatbou jsou akorát. Oleandr: novou fotku se starou u mě nemá moc cenu srovnávat, protože mám vždycky období kdy jsem nějak ostřihaná a nosím určité líčení a za čtvrt roku jsem zase úplně jinak:-) Asi bych si měla přihodit nějakou aktuálnější fotku ;-)
To jsem tedy rada, ze ty 2 mesice jsou optimalni. vcelaranka - to verim, ze nema, ale vypadas tam uplne jinak :-D Jde aspon poznat, ze je to svaebni zmena :-D
ještě,že jsem nenechala udělat to oznámení dřív!! to by teda byl prušvih a vyhozené peníze......ale ted zase nemohu přijít na to,jak to oznámko mám napsat...nechci psát něco klasického...ale nemohu nic najít.... :-| ...dneska jdu ještě jednou zkoušet šaty is doplnkami a hlavně doprovodem.....e čtvrtek se sejdu s kadeřnicí se domluvit na všem....večer pak jdeme do restaurace kde bude oběd ....domluvit se s majitelem ...a v pátek matrika dodat všechny dokumenty ....jo,a taky nechat předělat ty prstýnky.....tenhle týden bude teda pernej!!! x-) x-) x-) ...a holky..já to mám od pátku uplně přesně za 3 měsíce!! ;-) ;-) ;-) :-D
dani - teda to je veci. Ja co mela kadernici, ta mi rekla, ze na zkousku je cas, kosmeticka mi rekla ze na zkousku je cas, kdyz mluvim se snoubencem, tak na vse je cas a doma je taktez na vse cas. Uz si pripadam jako blb ]-( Vazne jsem asi vadna nebot jine vysvetleni pro to nemam. Vsichni vesele planuji, ale ja stagnuji. Musis mi potom napsat, co rikali ve zlatnictvi, ze jsi prstynky nechala predelat na jine drivejsi datum. A taky mi musis napsat co ta restaurace, jestli jidlo bylo vyhovujici atd. :-D Ver mi, ze kdyz budes mit jen tyden pred svatbou, tak to tady budeme desne prozivat a hlavne v den D budeme na tebe myslet. ;-)
milada - cetla jsem prispevek v sekci Nespolehlive firmy, ta nevesta co mela svatbu v Zebetinskem dvore tam znova psala dokonce i o svatebnim apartmanu, ze nemohli jit na toaletu, protoze protekal zachod a nesmeli splachnout. Nechvi te strasit, jen te upozornit, jestli jsi s nimi mluvila, aby sisi to zkontrolovala. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Mně kadeřnice řekla, že zkoušky dělá maximálně týden před svatbou - že by to stejně zapomněla:) Na líčení ještě nikoho nemám. Ale v pátek jsme si byli pro prstýnky a v sobotu jsem si koupila botky. A oznámení - nevím! Zítra to budou 3 týdny, co jsme ho byli zadat - do 3 týdnů mělo být hotové a to nám nepřišel ještě ani náhled! Michal tam volal po týdnu a paní řekla, že to zkusí pourgovat. Je čas, tak nám to neva, ale mám pocit, že to v tom saloně nějak zkazili a do té firmy to ještě neposlali. V pátek tam mám cestu, tak se na to poptám:)
kasparci - to jsi me potesila, tak nakonec nebudu sama, kdo bude mit zkousky skoro tesne pred svatbou, uf to mi spadl kamen ze srdce. S tema oznamenima je to zvlastni, ale snad tam nebude nic strasneho, jak rikas, na vse je zatim cas. Drzim palce, at vam to dobre dopadne.
Profilova fotka
Holky já jsem šla k úplně jiné kadeřnici. Takže aby mě neviděla až týden před svatbou, tak jsem měla zkoušku už teď. Bych jinak zešílela. Já zase nemám pořešené oznámení a prstýnky, v tom jsem asi pozadu.
vy jeste nemate prstynky? A byly jste se uz divat nekde ve zlatnictvi? A predstavu uz aspon mate? A s tim ucesem, to jsi ta prisla a rekla jak by sis to predstavovala nebo ona sama neco navrhla? A videla jsem ze jsi tam mela zrovna i zavoj, to uz jej mas doma? Promin to je otazek co? :-D
Holky jeste bych potrebovala poradit, na stul jsem si objednala 3 role organzy po 9 metrech.No a nas bude 80 a stoly do tvaru U. Myslite ze to bude stacit? Ja mam strach ze ne, dohromady to je 27 metru. Neni to malo?
Profilova fotka
Ale jo, byla jsem mrknout do zlatnictví, sama. Na veletrhu jsme se taky rozhlíželi, ale můj mi řekl, že se mu nelíbí žádný, že na to vlastně nemá názor a že ho stejně nosit nebude. Tak mě nasr.. Blbé je to, že do toho nechceme moc investovat, když jej budu nosit jen já, takže tím se výběr poněkud omezuje. Ten závoj jsem měla půjčený od kamarádky, která mi jej klidně půjčí i na svatbu. Ale já pořád zvažuju, jestli jde k šatům a jestli bych nechtěla jiný. Takže ještě půjdu zkoušet. Účes jsem přinesla vytisklý, ona taky něco měla. Ale v podstatě jsme zkoušely jen dva. Ten co mám v albu a pak ještě jeden, kde zůstali nějaké vlasy rozpuštěné. Kdyžtak přihodím ještě do alba. No a ty tvoje 3 role organzy... tož nevím. Vezmi si, že každý člověk by měl mít místo asi 60 cm. Takže 80 ldií x 60 cm = 4800 cm, ale podělíš dvěma, protože budou sedět naproti sebe tedy 24 m. A asi tu organzu nebudeš mít napnutou ale pokrčenou že? Takže spotřebuješ min. o třetinu víc. Což je asi 32 m. A to nepočítám s tím, že třeba něco navíc na čelo. Jéééje, to jsem se rozjela. Snad jsem počítala teda dobře.
Profilova fotka
teda vcelaranka - dobrý! Já jsem matikářka, ale před Tvýma propočtama smekám - mně by se to tak počítat nechtělo :-D Oleandr - jo, je čas, tak mě to nechává celkem v klidu. Jediný co - tak se trochu bojím, aby nám nepřišla sms ze salonu, že oznámení už jsou vytisklý - chceme tam totiž něco změnit
Tak to je stejne i s mym snoubencem, ani on jej nebude nosit, navic v jeho povolani by to ani neslo, to by si jej velmi brzy znicil. Ale uz jsem mu rikala, ze pokud pujde nekam na parbu, ze si jej musi vzit :-D Prave nad tou kadernici a zavojem jsem premyslela, pokud ma nekdo pujceny zavoj, jak to udela u kadernice na zkousce. Me se treba zavoj libi pres uces, protoze bych jej rada po foceni sdelala, abych jej pri tancovani a pozde vecer nejak neposkodila a aby nezavazel. No a tu organzu jsem pomerila, ja ji chci napnutou, pokrcena se mi bohuzel nelibi :-| navic na ni budou okvetni listky a na te pokrcene by to neslo moc videt. Jednu roli jsem roztahla celou, abych videla jak dlouhe to bude, v cele stolu bude kratsi a deti budou mit vlastni stul kde nebude organza,ale jednodussi vyzdoba, takze minus 15 deti, to mame 65, do cela stolu minus 6, takze zbytek 59, napul 30 a naprati sobe to mame 15. Takze te organzy bude i prebytek, tak to jsem rada.
kasparci to snad nemuzou ne, musi vam poslat prece nahled. Toho bych se nebala, ale verim, ze musite byt pekne napnuti, kdyz to maji poslat kazdym dnem. Holky musim rici, ze se mi dneska zlepsila nalada, jsem tomu rada. :-D Dneska to je podle meho casovace za 103 dni. To je jeste spousta casu :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?