20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
tepta-ahoj!!! také tě tu vítám!! :-) ...my budem na chalup také grilovat.....kolik vás tak bude???vubec nevím,co čeho,a kolik nakoupit?? Máš už nějakou představu??????? :-N
daniela60 ahojky, bude nás asi 20-25 a taky nevím co nakoupit kolik čeho a co vlastně udělat :-(
tepta-nás bude také tak do 20 lidí....v poledne bude obřad,oběd ,focení a dort,a pak se přesunem na chalupu,kde zustane jen pevné jádro,starší ročníky nejspíš pojedou domu a budem na zahradě .....No ,ale to jsi mi teda moc neporadila.. :-N ....tak až budeš něco vědět,tak napiš,...já ted řeším koláčky a zákusky....pití a gril má ještě čas.....ono jde akorád o tp množství a sortiment....pak už je to sranda..... :-D :-D
oleandr-kde se zase couráš!!! :-)
daniela - kde by? :-D Doma na dvore, bourala jsem ty haldy snehu, at to drive roztaje,uz se na to nemuzu divat, brrrr :-S Kdyz to tak ctu tady o tech grilovackach, uplne se mi zbyhaji sliny,holky ja bych tak sla na nejakou tu grilovacku - stavnaty platek masa, zeleninka hmmmm :-N Teda holky dobre valite. Jeste ze sem casto mrknu, kdo by pak docital cele stranky
Holky vy snad spite po dobrem nedelnim obede :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, když už tu proběhla ta debata ohledně Vašich svatebních botek, tak mě to nedalo a vyfotila ty mé. Ještě nevím, jestli je použiju, protože si nejsem jistá, jestli se na svatbu hodí, tak se mrkněte do alba a poraďte prosím, co si o tom myslíte
nespíííím!!! byla sjem v práci a pak na návštěvě...ale už jsem tu a hledám na netu botičky!! :-N
azaretka-jsou bíle a stejně moc pod šatami nejsou vidět... :-) ....muj styl to není,ale určitě je mužeš použít ..aspon si vždycky na svatbu vzpomeneš,když si je pak vezmeš normálně na sebe... :-) :-)
azeretka ja si myslim, ze se na svatbu hodi, souhlasim s kolegyni, pod satama ty botky moc nepujdou videt, takze ani ja nedavam takovy velky duraz na boty :-D daniela - az najdes boticky, dej vedet ju a preji uspesne hledani. Ja si pujdu vzit neco na jidlo, mam desny hlad. :-D
oleandr-už sem našla..maj je u deichmana,tak uvidím...musím se tam podívat osobně.....na stránkách nemaj žádné....
No dámy, já se s vámi definitivně loučím, přeji hezké přípravy na svatbu a spokojená manželství..
Článek se načítá
kocatko tak ted nechapu =-)
dani - pak pisni jake jsou ty botky ve skutecnosti ;-) tepta - a jake mate prstynky?
oleandr : my máme zlaté prstýnky, já mám na sobě zlato, tak by se mi nelíbil jinej.CEna je skoro 8 tisíc, ale dali jsme protihodnotu zlato, tak máme slevu, teď vyjdou něco kelem 5500
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás koonečně dočetla:-) Vítám Teptu:-) Co se týká ks koláčků a cukrového, tak cukrářka říkala, že cukrovího se počítá 5-7 ks na osobu + kolik kdo chce do výslužek. Koláčků neporadila. Ale to asi budu počítat tak 10 ks na osobu minimálně a máme asi tak ty 4 cm koláčky. Jinak já už jedno dítko mám, druhé bych i chtěla, ale zatím to neřešíme, když je ta krize ;-) Uvidíme, jak to bude s prací a penězma no.
oleandr-....až mě zamrazilo....kocatko má asi po svatbě..... |-| ,už jsem si myslela,že já taky....ale drahý se vrátil z chalupy,tam se uklidnil,asi mu došlo ,že krapet přestřelil a je klid....zatím.... 8-( ...dneska mi ráno volal,abych zašla do tikárny tady u nás vedle a sehnala informace..... ;-) .....s těmi chlapi je to fakt o život!!!!! Na ty botky se pojedu podívat,až budu mít náladu a chut,nevím,jestli tenhle nebo příští týden...ale jsou to hodně podobné těm,co mám v albu...to,co jsem si tam dala chci prostě uskutečnit,a pár věcí už mám!!!! :-D :-D
vcalaranka-určitě máš správný počet,to vím...ale protože u nás jsou v kurzu spíš řízky,tak to pojmu jen tak pro formu a oko...ty koláčky budu mít 2cm..tak jich dám 20ks,aby byli vidět,a tak 4 druhy zákusku,ale z toho jeden druh mi bude péct sestra.....a ty zákusky budu dávat po dvou kusech do výslužky......po dlouhém pátrání a čtení jsem se k tomu dopočítala ..hurá!!....ted to jen objednám dva týdny do předu a je to!!!! :-D :-D ..já jsem táááák šikovná....musím se pochválit...nikdo to za mně neudělá.. :-N :-N x-)
Profilova fotka
Teda holky, Vás dočítat - z toho mývám špatnou náladu zase já:) Ale to je trest za to, že jsem tu "dlouho" nebyla:)
Holky!!!Stalo se něco strašného!!!! :-( ..musela jsem přesunout termín svatby na 13.6.!!!!!!!!!!!!!už je to definitivní....musela jsem to všechno obvolat....já se zblázním!!!!!!nic nejde,jak jsem si přála... :-( .....a to máme datum 20,6, už vyryté na snubácích!!!!!.........13!!!!!!!!!!!!!!!!!to je strašné datum!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-(
Profilova fotka
Jakto?????? Dani, neber to tragicky - na všem hledej to dobrý - máte to dřív! A co se stalo, že to měníte, jestli to teda můžu vědět. Rytina se dá přerýt............a jestli má v ten termín čas fotograf, ..... tak se nic neděje!
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvam se jsem vam sem vpadla :-) Ale chci vas o neco poprosit :-) http://www.lovelababy.cz/profil/?user... Přihlásily jsme se do soutěže a prosíme moc o vaše hodnocení. Muzete hodnotit az 10 x z jednoho PC ale jen co deset minut  jeden hlas. Děkujeme s Gábinkou moc za vaše hlasy !!
Profilova fotka
Gábinka je krásná panenka! Máte hlas a za 10 minut dostanete další..................:)
moje nejlepší přítelkyně,která je absolutně suprová a která umí dělat supr legraci,a rozhodně se nebude nikdo nudit....vyhrála týdenní pobyt v Itálii!!!!!!!!!! :-( ...ona je fakt děsná klikařka....já sí to přeju...ona si totiž myslela,že máme termín o týden dál..tedy 27.6....tu výhru nemuže na nikoho převést,jen se jí muže vzdát..a to zase po nínemužu chtít..těší se tam....a toho 13.6. je jedinej termín,kdy dali snoubenci ještě volno ..my si berem pak týden dovolenou..a u nich v práci s tím měli docela problém....ááách joooo!!!!to jsem teda dopadla..13!!!!!!!!!!!!!!fuj ]-(
Profilova fotka
13. 6. je taky moc pěkný datum! A budeš tady na nás potom "machrovat", až my budeme vyklepaný ;-)
Profilova fotka
Ahojda holky! Dani, nic jsi z toho nedělej! O datum nejde, ale chápu, že Tě to rozhodilo. Hlavně, že se Vám podařilo domluvit na jiném termínu. A prstýnky dáte přerýt a bude to o.k. Já mám po víkendu radost. Byli jsme u našich v HK a v jednom svatebním salonu jsme nakoupili spoustu věciček (vývazky, ozdoby do vlasů, náušnice, punčošky, kravatu pro miláčka, nějaké stuhy a košíčky na koláčky), tak už si připadám nohem víc svatebně, když to mám doma :-) A dnes jsem byli na matrice, oficiálně potvrdit termín a sepsat žádost. Pak jsme šli na kafíčko do cukrárny, kde nám budou dělat dort a zákusky a ještě jsme chtěli jít objednat vybraná oznámení, ale tam už měli zavřeno. Jetě se chystám o víkendu na veletrh na výstaviště, ale tam už asi v podstatě jen na čumendu.
Profilova fotka
Dani, tak hlavně, že to všechno šlo přehodit. Mě se naopak 13 líbí - to je moje oblíbené číslo. A co to Kocatko?! Milado, vy jste měli taky supet úspěšný zařizovací den! Holky, já už mám hotové oznámení, už i naobálkované a nadepsané adresy, nakoupené známky... - ale připadá mi, že je ještě strašně brzo, jestli nemám ještě s tím rozesíláním tak týden, dva počkat... No ale co se nám ještě stalo - včera jsme se dozvěděli, že jedni naši kamarádi (co je taky zvem na svatbu i my jsme byli na jejich), tak se rozvádí, definitivně se rozešli, tak te´d nevíme, jestli je teda máme zvát, případně koho z nich nebo jestli oba... (ústně už jsem je někdy před půlrokem pozvala, tak teď je blbý je nezvat)
tak jsem to pěkně dneska obrečela...všechno jsem musela přebukovat.....ale zase nikdo 13 nezapomene...ale utěcha je to malá....a to teda znamená,že já budu vdaná o týden dřív než vy..!!! :-D ...jestli vám to nebude vadit,tak bych sem občas přišla...ted,když patřím někam jinam..... :-N :-N
tepta-my měli také svoje zlato..tak nás výroba přišla na 4800Kč...a zásnubák ..taky z našeho ....vyšel dokonce na 1200Kč... :-D
Profilova fotka
Dani, to je jasný, že sem můžeš chodit! Jsi NAŠE ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?