20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Tak gratuluji k novým úlovkům! A dani neboj, šaty budou hezký! Když jsem doma viděla ty fotky ze salonu, tak jsem byla taky docela zklamaná - ale oni se tam všichni shodli, že tyhle jsou prostě ty nej! V úterý jedu s kamarádkou (skorošvagrovou) zkoušet její šaty - trochu se bojím, že se tam zamiluju do nějakých jiných (jedeme jinam). Asi tam budu celou dobu se zavřenýma očima:) My jsme byli v sobotu v Daichmanovi v Olomouci - mám vybraný boty - jen neměli moji velikost, tak se musím kouknout u nás nebo si prostě ohlídat, až je dostanou:) Jo a Oleandr: jsem nesmírně šťastná, že jsem "to" v úterý ředitelce řekla - dneska jí mije kolegyně oznámila, že je těhotná. Ta byla dneska už na prášky! Ještě že už to mám za sebou - teď bych za ní nemohla jít:)
dani - no moc dekuju, predstav si, ze uz mam zase tu naladu planovat :-D No jsem vazne prastena, jsem moc rada, ze to neni i takovy ten sportovni styl, ale ze jsou slavnostnejsi a hodi se k satum vice nez nejake obyc. I ta cena je suprovni, ja tomu moc nemohla uverit, tak jsem se na ne divala jeste jednou, jestli je ta cena spravna :-D Tak jen aby prisly. Takze ty budes mit 2 dilne saty? Ja mam vcelku. Tak to udelas urcite dobre, ze si tam nekoho vezmes na obhlidku a aby ti poradil. Tak drzim palce ;-) kasparci - tak p precteni jsem se neubranila usmevu. :-D Na druhou stranu je mi i te vasi reditelky lito, chudak. Ale bud rada, ze to mas za sebou, to nevim jak by jsi ji to ted rikala. A jake botky mas vyhlednute v deichmanovi? S podpadkem nebo balerinky? A uz z nove jarni kolekce? Ty tvoje saty byly moc hezkem, tak se moc nerozhlizej po ostatnich satech, protoze budes pote nad tema satama porad premyslet. ;-)
dani - ty prstynky tam mam jen jako inspiraci,ale libily se mi. Tak to gratuluji k podobnym prstynkum. Jsou cele z bileho zlata?
Profilova fotka
Mně jí je právě taky hrozně líto, to je na tom to nejhorší! Botky jsou z jarní kolekce - jsou s podpadkem, ale ne moc vysokým. A úplně mě uchvátili - hledala jsem nějaký, který unosím i po svatbě. A to jsou přesně ony! Hoď ty Tvoje botky do alba. Nebo alespoň pošli odkaz.
kasparci mrkni na studio kvetuse tady na beremku, objevila jsem je tam jako jedine balerinky. Jinak gratuluji k tvym botkum, ja musim mit boty bez podpadku,tedy balerinky. :-D
Profilova fotka
já bych taky měla radši boty bez podpatku, ale šaty jsou krapek delší:) z květuše jsem taky chtěla objednávat ;-) jestli jsou to ty, co myslím, tak jsou krásnýýý
kasparci jsou to ty jedine balerinky co tam jsou. Byla jsem prekvapena i cenou, protoze v deichmanovi se pohybuji balerinky okolo 550 - 600,- Jinak pokud myslis ty co ja, tak dekuji za pochvalu. :-D
Profilova fotka
http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... bylo jsno:)
tak ted nevim, zda je jasno,ale nejak se mi tam nezobrazuji boty,ale nejake obrazky :-(
pokud je to tento odkaz, tak ano :-D http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Profilova fotka
Jasně! Jsou super! A myslím, že je pak v klidu unosíš!!! Mně se sice líbí takový ty princeznovský botičky, ale ty bych měla opravdu jen na svatbu a to nechci. Já už se asi hrozně moc těšííím
Profilova fotka
Ahol holky, já bych taky raději botky na minimálním podpatku, ale jsem malá a drobná, jen 163 cm, tak bych asi měla hledat s podpatkem. z toho plyne vlastně další moje obava, protože mám zamluvené aty č. 28 (myslím), prý je to nejmenší velikost, kterou objednávají, normálně bych potřebovala o číslo menší šaty, ale slíbili mi, že je na mou postavu upraví, tak jsem zvědavá. Mám strach, že to budou chtít řešit širokou spodnicí, aby mi to šaty nadzvedlo, ale to se mi nelíbí, to bych byla celkově ze šatů hodně zklamaná, takže budu mít až do svatebního dne nervy, jak ty šaty vlastně upraví :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě tak přemýšlím, když mi tvrdili, že ty šaty zkrátí a upraví na mou postavu, tak teoreticky to po mě moc lidí neoblíkne, páč mu to bude malé...takže mám strach, aby to jen přišpendlováním nezúžili a širokou spodnicí opticky nezkrátili, aby na to mohli v budoucnu dále vydělávat, to by bylo děsné.....páč to by vypadalo jako v tom mém hororovém snu :-D
kasparci to jo, dekuju za pochvalu. To vis, ze bych si rada objednala krasne botky na podpadku, ale vyskou jsem jiz dost vysoka a k zenichovi potrebuji boty bez pod padku :-D A navic je pak unosim, protoze nosim do prace saty a budou nejake rodinne oslavy, takze se to bude hodit. :-D azeretka - podle me to upravi tak, aby to v budoucnu mohli zase dale upravovat na dalsi nevesty. Ale nemyslim si, ze by to upravili, aby ti to delalo nejakou neplechu nebo neco jineho. ;-) Nemej z toho strach.
Holky uz me zase chytlo to svatebni planovani :-D , dokonce i ten snih nam houfne venku taje a vsechno to vypada dobre :-D
Profilova fotka
mně to počasí dnes taky přispělo k plánování ale spíše koupě bytu než svatby, zatím jsme pořád v nájmu a jaro je k náladě pro rekonstrukci paneláku dle Vašich představ jako dělané :-)
no to mas pravdu,my mame barak a prace je na nem az az. Clovek nekdy nevi kam driv skocit.A hlavne ty penize by jeste clovek potreboval, ale neni kam spechat, hlavne ze mame strechu nad hlavou a je to nase, tak pomalicku budeme opravovat a renovovat. :-)
Profilova fotka
oleandr: jéé to závidím, domeček jsem taky vzdycky chtěla, ale teď bydlímv Praze a tady je domeček jen pro hodně majetné a byt vlastně taky :-D
my jej mame po rodicich a jsem moc rada, k tomu dvur a zahrada. Ale ceka nas hromada prace - strecha, zatepleni, fasada, nova koupelna, kuchyn atd. Ale neda se, nemuzeme to mit hned :-D Proste pomalicku planujeme a pomalicku budeme opravovat,hlavne ze je to nase a mame kde bydlet. Za to jsem moc vdecna. Nedokazu si u sebe predstavit bydlet v najmu nebo nekde ve meste v byte, brrr pro me je to hrozna predstava. :-D
Profilova fotka
pro mě byla město taky hrozna představa, hned po studiích jsem se chtěla vrátit na moravu, ale dobrá práce člověka donutí věci přehodnotit, stejně věřím, že ten domeček se zahrádkou jednou bude....snad ne až v důchodu :-D
tak tak neni nad Moravu :-D Urcite take jednou bude a drzim palce aby byl drive nez v duchodu :-D Jinak s tebou souhlasim, kvuli dobre praci clovek casto prehodnoti veci jinak. :-) A co mate v planu nejdrive rekonstruovat na byte?
Profilova fotka
uplne vsechno, kdyby jsme koupili starsi panelak, tak bych ho chtela cely predelat vcetne dispozice, rozhodne bych chtela otevrený prostor Už jste přemýšleli nad svatební cestou? Pokud nenejadem vhodný byt ke koupi, tak úspory zmenšíme o nějakou tu exoticu.
oleandr-tak se podrž!!!!!! :-N byla jsem se ptát na ty koláčky a zákusky....tak si představ...1kg 290Kč při 140ks..což je něco přes 2Kč za ks..a zákusky jsou za jednotnou cenu 7Kč všechny druhy!!!! :-p :-p :-p ..a pak,že to pod 3,50 nepujde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ještě jsem si koupila bižu na krk za 55Kč!!!!!!!!bože!! já mám dneska den!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D a pro boty také už vím,km pro ně pujdu tak v květnu,kdy dostanou letní nabídku... :-D ..ty moje prstýnky jsou klasika..nezapomen,že jsem ani nevěděla,které objednal,ale nakonec to mohlo dopadnou mnohem huř!! :-N :-N ....a také mě to zase chytlo..vždyt jsem to říkala,jen vyjde sluníčko,hned bude hej!! a tady už vubec není sníh,dokonce tu jsou na zahradě sněženky,a zpívá kosák!!!jupííííí jaro přichází!!!!!!! :-N :-D :-D :-D
azeretka - doufam, ze vam to vyjde, uz jste se zacali po necem poohlizet? Ten otevereny prostor je velice hezky a je tam vice mista. Dneska uz se vsechno prekopava, taky mame plany jak to ve vnitr uzpusobit, ale nejdrive svatba :-D Jinak uz jsme take premysleli nad svatebni cestou, tam jsme se rozhodli, ze pojedeme stuj co stuj i kdyby se ty uspory meli zmensit jak rikas :-D Rada bych to take videla na nejakou exotiku, ale nevim nevim :-( daniela - no to moc a moc gratuluju ;-) Takova koupe dneska, tak to se ti podarilo. :-D A jak jsi to nakonec vyresila s tema zakuskama, rikala jsi, ze vas moc nebude a vsichni jsou masari. Jinak to pocasi se nam lepsiiiiiiiiiii :-D , snih nam hromadne taje a uz jsem si dneska predstavovala, jak kabaty dam do skrine a vytahnou se jarni lehci saka a bundicky, no uz aby to bylo :-D
dani - no a jake botiyk, pochlub se, podpatek nepodpatek? Otevrene, uzavrene?
myslela jsem botky 8-(
oleandr-nemám to ještě přesně zpočítané,ale vidím to tak na tři kg koláčku..jenom.... :-N jen pro oko..oni to jsou ty malilinkatý 2cm... :-D ,tak počítám 20ks na osobu a a zákusky tři druhy po 2ks,jen aby se prostě neřeklo.....hlavně má být hooodně řízku na grilování!! :-D :-D ....boty budou otevřené ,se špičkou a vysoké,abych necourala u rybníka šaty,ale nesmí být moc uzký podpatek,abych zase nezapadla někde do hnoje... :-D :-D mě vysoké boty nedělaj problém,mám jich hodně.. :-D
dani - to me se taky libi boty na vysokem podpadku, mam jich i nekolik do prace, ale na svatbu musi byt bez podpadku k zenichovi, kvuli fotkam, jinak v nich ale couram. Nastesti jsem dost vysoka, takze saty mi nebudou zkracovat jsou proste jako pro me :-D Hlavne teda pozor na ten hnuj :-p A rizky budes davat take do vysluzek? :-D Ja vubec ani nevim, jestli to mamka ma nejak spocitane, ale mam pocit, ze my jsme to ani nijak nepocitali, objednali celkove mnozstvi zakusku (2000 ks zakusku a 1000ks kolacku) a naskladame to do krabic. No a na to se samozrejme nejvic tesim, protoze budu ochutnavat, jako nevesta prece musim vedet, jak co chutna :-D :-D a pevne verim, ze ve svatebni den do sebe nasoukam tak leda kolacek. :-D :-D
dani - a to jsi vsechno zarizovala sama nebo ti s tim nekdo pomohl z rodiny? Jestli to vsechno zarizujes komplet sama, tak jsi machr 8-)
oleandr-1000???????? :-N ..a já jich budu mít jen asi 420ks!!! si připadám méněcenná.. |-| možná tedy ještě jedno kilo přihodím... :-N ..uvidíme...ještě nemám oznámení..to mě čeká asi v pondělí...25ks by mělo být tak do 1000Kč..co jsem si našla na PC..,,a ženich je vyšší,tak s tím nemám problém..musí se pěkně narovnat!!!takže mužu mít vysoké botky...měla jsem je i na zkoušce,tak vím,že je musim mít,abych je necourala..na tom hnoji.. :-p :-N .......řízky tam dávat teda nebudu,přeci jen to není zvykem.. :-D :-D ..ale určitě by ,alespon muži byli rádi...možná by to byla i pěkná recese...ještě se zamyslím.... :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?