20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Dneska - klepala jsem se jak ratlík!!!! Nikdy jsem ji neviděla tak vážnou. Nakonec ale řekla, že mě chápe, ale že si moc přeje, aby si Michal našel práci tady (řekla jsem jí, že ještě nejsme 100% rozhonutí, kde budeme). Z ředitelny jsem vylezla úplně rozklepaná a spocená, ale jsem ráda, že to mám za sebou
No tak to ti gratuluji, to nejhorsi mas za sebou a vydim, ze to vzala celkem dobre, tedy ze to chape. Tak uvidite kde nakonec budete bydlet. Za chvilku budete prijimat gratulace, ono se to co nevidet roznese mezi kolegy.
Profilova fotka
Však to pro mě byly muka - chci se chlubit přípravama:)
Tak ted uz muzes :-D Musis potom napsat, jak v praci, jak to vzali ;-)
Profilova fotka
jasně! Ale hned zítra to troubit nechci - nejdřív to musí strávit ředitelka a třeba to roztroubí ona. Co je u Vás nového? ;-)
To je jasne, ja taky nerada mluvim o svatbe, myslim tim, ze nejblizsim oznamim osobne ze bude svatba. Ale ze bych chodila a rikala hec budu se vdavat, tak to ne. Ale ted se mi stava casto, ze prijde nekdo znamy a rika, slysel jsem, ze se budes vdavat. No a co mam na to rici ja? Prijde mi to divne. Takove chvastani, ja to beru jako ciste soukromou vec. Jinak u me nic noveho, nejak to stagnuje ty pripravy a mockrat ani neni chut, clovek v poslednich dnech resil kam se snihem a jak casto jej odhazovat. :-D S jarem to bude lepsi. :-D
Profilova fotka
Azaretka: Já ty čokoládky nakonec dělám, protože se mi podařilo sehnat v makru ani ne za 3 Kč/ks, papír mám copy barevný za 0,70 Kč/ks, přičemž na něj natisknu v práci 4 obaly. Takže mi ta čokoška vyjde na 3 Kč. A dělám to spíš proto, že u nás na svatbě to ještě nikdo neměl, tak chci být jakože originální (i když ten nápad mám odsud).
Profilova fotka
vcelaranka: souhlasím, když už jsi se pro to rozhodla, tak aspoň ať to moc nestojí. ;-)
čokoládky zatím neřeším,sice se mi to také líbí,ale nevím... :-S ..ale možná,až bude jaro,tak mi přezkočí a já se zase vrhnu do všeho,co se mi líbylo.. :-N ..ale ted řeším ty pitomí koláčky.... :-p
vcelaranka - podle tveho zpusobu je to dobry napad, me se moc nelibilo objednavat cokoladky pres e-shop, kde mi to prijde drahe a tim i zbytecne. Holt neni nad domaci vyrobu. :-D dani - preskoci nam obema, neboj. Ja jsem taky na stiru s tim vsim. Ja ted cekam na jarni koleci obuvy v obchodech, uz by ji tam taky mohli dat :-|
oleandr-zítra mám slíbeno ..konečně!!!!!!! :-N jít si zarezervovat šaty!!!já ty svoje mám,ale musím zaplatit zálohu,ale snoubenec si bude teprve zkoušet...a vybírat...to bude něco!!!! :-N ...jsem na to mooooc zvědavá..hlavně jestli to opravdu vyjde..nebo mu do toho zase něco přijde..... :-N třeba ho nepustí z práce... :-p ..už nikdy.....
dani - jak jsem si cetla tvuj prispevek, hned na zacatku pises ze mas slibeno. No uz jsem premyslela, co ze to mas vubec slibeno :-D :-D A nezapomen mu vzit na tu zkousku ty kovbojske boty :-D Tak to mi dej vedet, jak to dopadlo to vase zkouseni. Dneska to mame za 115 dni. 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda holky - máte štěstí, že je svatba až v červnu - kdyby jste se mely vdávat třeba v březnu, tak Vám počasí nedovolí si užít svatební den, natož pak ty přípravy ;-) já mám asi nějakou divnou tu časomíru - podle ní se budeme vdávat už za 114 dní:) mám tam asi jiné pásmo, protože mi nesedí ani hodiny :-| http://www.countdownclockcodes.com/we...
Kdovi kasparci jestli to nemam spatne ja, tady na beremku mam svatebni planovac a tam se my to taky odpocitava, podle toho jak jsem v profilu vyplnila datum svatby. Ted me napadlo, ze jak budu mit cas, tak to schvalne prepocitam. Jinak ti davam za pravdu, mit svatbu v dubnu nebo breznu, tak me asi zrovna odvezou :-D
oleandr--jupíííííííí :-D ..právě mi přinesl snoubenec ten oblouk co mám na albu .... :-D stál jen 200Kč z Lídla....už se zase začínám těšit!!!akolegině mi koupila dva svtební časopisy,abych se zase těšila.... :-D :-D
dani- to gratuluju a moc,aspon nekdo se tesi. Ja porad stagnuji,navic jsem k tomu nemela moc casu se dostat na net, tak jsem moc nepsala. Nejak se nam to tady stejne zastavilo. :-( Ja jsem ted v posledni dobe nic neporidila :-( , ale zase zacnu. To jsem rada,ze mas radost. Co mamka rikala na cenu kolacku?
kasparci vzala jsem si dnes kalendar a spocitala dny, kolik nam zbyvaji do svatby. A myslim si, ze mame obe dve pravdu. Tady na beremku mam nastaven svatebni planovac, ktery mi to odpocitava a mam to dneska za 114 dni. Kdyz jsem to pocitala, tak 114 dni mi vyslo na patek 19.cervna. Myslim, ze uz nezapocitavaji sobotu 20.cervna. A prijde mi, ze tvoje odpocitavani tam pocita i noc z patka na sobotu, coz je 115. Zaver? Obe dve mame pravdu, no zni to divne :-D
Ahoj holky , vdávala jsem se také 20. června ale v loni, tak držím Vám všem palečky ať vyjde takové krásné počasí co nám :-D ...
Moc a moc dekujeme, doufame, ze budeme mit taky krasne :-D
oleandr.-myslím,že mojí matku tyto informace nezajímají :-S ..ani jsem s ní nemluvila......ale stále hledám na netu a zdá se ,že jsem něco našla...zítra se jdu poohlédnout.Také jsem koukala na speciální obchod na svatební obuv a doplnky,a tam stojí boty od 1500 až 2000... :-( ..tak at si je nechaj.....
Profilova fotka
Ahojky, tak já měla dnes hrozný sen, moje svatební šaty byly týden před svatbou při zkoušce zašlé a neupravené na moji postavu, takže jsem je měla vzadu pospínané různými sponkami..no hrůza...asi zavolám do salonu, že si je chci vyzkoušet, jsem si je vlastně zamluvila na základě zkoušky šatů, které byly o číslo větší a byly šampáň místo bílých, takže jsem ty moje ani neviděla..ten sen je určitě špatné znamení :-|
dani - s tema botama s tebou souhlasim, silene predrazene mi to prijde a zbytecne vyhozeni penez, pokud v tech botech clovek nadale nechodi, ale dat za jedno noseni 1500,- za boty je silene. :-| Tak jak se podivas po tech kolaccich, pak napis, jestli to vypada dobre nebo ne. azeretka - moc na sny nedavej. ;-) Jsou si jisti, ze ti sezenou ale saty v bile barve kdyz meli jen v sampan? Ta velikost se da upravit, jen nechapu, kdyz jsi chtela v barve bile,proc ti davali zkouset v barve sampan. Musije mit prece na sklade.
Profilova fotka
Ahoj holky, já zas nakukuju Azaretko: mě se podobné sny už taky zdají (no asi 2x), jak se nám svatba nečekaně posunula o 6 týdnů dřív, spoustu věcí jsme vůbec neměli nachystaných, kamča (dcera) šla na svatbu v manžestrákách a mikině, protože jiné oblečení neměla - prstýnky jsme zapoměli doma atd. atd. Jinak u nás nového - máme zamluvené cukroví a kočár a přišel mi vyměněný ten náhrdelník (jak jsem si koupila v Diplomatu rozbitý)
Profilova fotka
moje saty maji i v bile, jen mi je neprivezli na muj objednany termin, nevim z jakeho duvodu, takze jsem si zkousela o cislo vetsi a sampan....uz jsem se rozhodla, koncem brezna se objednam a budu je chtit zkusit, saty za 13000 tis musi byt prece poradne odzkousene ;-)
Profilova fotka
Holky sny se mi taky zdávaly, teď je vcelku klid. Ze začátku, že nemám nic, takže se češu a maluju sama a mám šílené šaty. Když jsem pak zamluvila šaty, tak se mi zdávalo jen o účesu atd. čím víc věcí mám zařízených, tím míň se mi ty sny zdají:-)
Teda holky u me na sny jeste nedoslo, ale jak to ctu tady, jsou kolikrat velmi usmevne :-D
Tak,jsem tu...šaty jsou zaplacené..ale nějak se mi nelíběj!!!!!!!!!!!!!!! :-( ...zrovna si je tam zkoušela nějaká holčina..a nelíbyli se jí...jsem z toho dost rozhozená.... :-N ..paní ji sice říkala,že jsou velmi oblíbené,ale stejně.... ;-( ..snoubenec si taky vybral...ale jiné,než sem myslela já....vubec se mi nelíbí...ale mužu být ráda,že jsem ho tam dostala...vyzkoušel dva obleky a už chtěl pryč.....to je s ním pořízení!!!Ty koně si sice nevzal,protože má hnědý,a ten oblek je tmavý s proužkem,tak si prý koupí ty koně černý!!!uííííííí :-N .....
Dani hlavne nezoufej a uz vubec nedavej na rady nejake divciny, jsou to tvoje saty a ty se v nich budes vdavat. Tobe musi sednout a tobe se i musi libit. No a pani prece rikala, ze jsou velmi oblibene. No a jaky tvar satu sis vybrala a jake saty vybral snoubenec?
Holky tak jsem si prave na svatebnim e-shopu objednala boticky, balerinky za 400,-. Radost je velika, zase jeden krucek vpred, no snad ty botky dojdou. Porad jsem premyslela, zda mam pockat na jarni sezonu v deichmanovi a normalnich obchodech. Tak normalni obchody, kde i ty ceny jsou okolo 1000,- jsem prolezla minuly tyden. Samozrejme cena, vyber a hlavne vse s podpadkem me odradilo. Deichman jeste nema u nas jarni kolekci a podle minulych let vyber bilych balerinek, ktere nevypadaji sportovne (ktere jsem hledala minuly rok na velkou rodinnou oslavu k satum a navic vim, ze to stejne pod saty nejde videt) byl nulovy a tak jsem radeji z pohodli domova objednala botky z netu, ktere jsou elegantni nikoliv sportovni a cena je vice nez uzasna. Holky ja mam takovou radost, tak ted pockam jestli me teda dojdou :-D :-D
oleandr-tak to ti gratuluju!!! :-) já musím boty vyzkoušet,to bych asi nedala,takhle je objednat...Ale cena je uplně bomba!!!Koukala jsem do tvého alba a prstýnky které máš jako první jsou hodně podobné,co budu mít já.....ty šaty se skládaj ze sukně,na nich je nařasený šifon,výšivka,a pak je to korzet také s výšivkou a vzadu na stahování..což je moc sexi....A ženich si vybral tmavý oblek se světlým proužkem....Ale stejně jsem se rozhodla,že tak za měsíc tam sjedu s někým,aby se na mě v těchšatech podíval,vybírala jsem je už dřív,a sama,tak nevím,jestli sem vybrala dobře... :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?