20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Ahojda, hlásím se do služby :-) Veletrh je tenhle víkend ve Futuru a za dva týdny na výstavišti v Brně :-D
Profilova fotka
ten vtip mi prisel v tydnu taky na pracovni email:)
Profilova fotka
Jo a koukám, že jste mluvily o botičkách, tak Ty já už mám :-) Balerínky z Daichmana za 400 Kč :-D
Profilova fotka
dneska jsem mela uspesny den, co se svatebnich priprav tyce, koupili jsme zenichuv oblek..nadhera, muj zenich bude fesak ;-) Ale nebylo to jednoduche, zadny se nam nelibil, vsechny vypadaly na prvni pohled i na omak hrozne levne, az jsme narazali na nadherny v pietro filipi...ale to melo taky hacek, pac to bylo v outletu, tudiz kolekce 2007 a chybely kalhoty ve spravnem cisle, tak jsme odchazeli zklamani, ze tak krasny oblek, co vyborne sedi, uz nesezeneme, nedalo mi to a zavolala domu (babicka je svadlena) a ptala se, jestli se o tri cisla vetsi kalhotydaji opravit a babicka potvrdila, ze to neni problem, takze slava, vratili se tam..koupili sako, ktere sedlo vyborne a k tomu o tri cisla vetsi kalhoty, tak ted uz jen doufat, ze to babicka zvladne opravit ;-) uz se tesim, bude to nadhera
Profilova fotka
ja mam jedny letni bile botky doma z Humaniku asi za 800, co jsem koupila vloni, takze jsem si rikala, ze je asi vyuziju, tech zbytecnych penez je mi lito, no jeste uvidim, treba na nejake vhodne jeste nekde natrefim, ale vyhledavat je asi nebudu, jsou dulezitejsi veci k shaneni...treba prstynky ;-)
ahojky nevěsty,byla jsem na svatebnim veletrhu v Diplomatu a docela mě to sklamalo.Pokud se chcete jit inspirovat,vřele doporučuji,ale jinak se mi to zdalo zbytečně předražene.Dort mame vybrany sice až z Vysočiny za 650,kč a skoro ten samy tam měli za 6000kč!
a kde se holky budete vdavat?
Profilova fotka
Ahoj Ivo, nejdriv jsem taky uvazovala, ze bych tam mela nakouknout, ale jsem nakonec moc rada, ze jsem s tim neztracela cas. Pro inspiraci mi tady bohate staci internet a hlavne beremese :-) Ja se budu vdavat na morave, kousek od Kyjova, ale jinak bydlim v Praze
jsem z jedne strany rada,že jsem tam byla,třeba prstynky jsme omrkli a libily se nam z chirurgicke oceli,jeden stal přes 1500,-,což se mi zdalo drahe-kaminky byly zirkony-no a na netu jsem objevila obchod,kde ja maji za 1900,-,ale za oba.My se berema ve Veltrusech,sice sem tam maji lešeni,ale nějak mě to tam přitahuje.Chtěla jsem na Trojskym zamku v Praze,ale tam chtěli 20tisic za obřad
milada - vazne? Tak cekam na jarni kolekci v Deichmanovi, nebo uz je tam?
azeretka - teda vy jste meli uspesny den, tak pritel si pujcil oblek, u nas nema cenu, aby si kupoval oblek a pote lezel ve skrini. Na rodinne oslavy postaci spolecenske kalhoty, ktere ma a kosile. iva - vitam te mezi nami, teda 20 tis. za obrad je pekna palka. Co jsem jen tak slysela o tech veletrzich skoro vsichni jsou zklamani :-(
s botama to vidim taky na Deichmana,už se těšim až bude vše zařizene,už aby byl červen!
Článek se načítá
oleandr-ahojík!!Tak jsem zpět!!!!A bylo to supr!! :-) Venku je sněhu jak na horách..pokecali jsme....šly na procházku..moc mi to pomohlo....Ale ty koláčky mají za 3.50Kč ,což se mi zdá tedy hooodně drahé.....budeu se muset poohlídnout někde jinde...asi je pravda,že když nemaj konkurenci,tak to šponujou....Taky jsem koukala,jak ste tu pokročili.. :-D ..doma už je zase klid a mír....tak se k té svatbě asi doplížíme... :-N
Profilova fotka
Ahojda holky! Právě jsme přijeli z velerthu ve Futuru a musím říct, že to bylo celkem fajn. Hned jako na první jsme narazili na stánek cukrárny, kde jsem zvažovala dát vyrobit dort a zákusky a když už jsem byli na odchodu, objevili jsme stánek tiskárny, která nabízí naše vysněná oznámení. Máme tedy zamluvená oznámení, která jsme měli předem vybrané (20% sleva), zamluvený dort a cukroví (10% sleva) a Honzík si koupil košili. Tu ale ne na veletrhu, ale normálně v obchodě (Prostějov). Bylo tam stánků docela hodně a v soutěži byly poměrně hodnotné ceny (velké slevy u vystavovatelů). Ještě uvidím, co bude na veletrhu na výstavišti a pak začnu objednávat na e-shopech. Jak jsem pochopla, tak doplňky a dekorace na veletrzích prostě nepořídím.
dani - ahoj, to je dobre ze jsi se nam vratila zase s naladou neco pripravovat. :-) Ty kolacky me osobne prijdou akorad, ja je mam totiz taky za tu cenu a co jsem se byla divat po cukrarnach nebo co pecou, tak ty kolacky uz staly 4 - 5 kc. Nikde ty kolacky nesezenes levnejsi, protoze si vem, ze se zdrazili suroviny atd. Ale kdyby jsi natrefila na nekoho, kdo je dela levneji, tak gratuluji. ;-) Jinak mi ver, ze spolecnyma silama sek te svatbe doplizime. milada - tak aspon, ze nejaky veletrh stal za to :-D Taky gratuluji k bezva cenam a ze si uz muzete nejake polozky skrtnout ze seznamu. Na druhou jsem rada, ze doplnky a dekorace tam nebyly, protoze ja to vsechno poridila jiz v e-shopech, to mam radost :-D Ted tak premyslim, kdyz ty uz mas zamluveny dort a kasparci uz i kvitka, jestli nahodou bych nemela jit taky zamluvit dort a kvitka. Jen mi to prijde porad brzy, na druhou stranu clovek nikdy nevi, aby pak zase nebylo pozde :-(
oleandr-...to si to snad upeču sama!!! :-( ...dám za ně maximálně 3Kč..jinak at si je nechaj.... :-p ...
dani - ja osobne bych se vyprdla den nebo dva pred svatbou si pect kolacky, bude spatne pect trouba a potom hoste budou prohledat kolacky, kdepak ja dam tu cenu 3.50,- za ne. Usetrim nekde jinde :-D Tak dej pak vedet, jestli jsi nekoho sehnala ;-)
Tady to nějak skomírá. :-|
taky mi to tak pripada, ja bohuzel nemela cas se sem dostat :-(
oleandr-taky se mi vubec nechce se do něčeho takového pouštět :-S ..ono to nakonec dopadne tak,že je prostě objednám a bude to... :-| ..ale prý stačí objednat dva týdny před,tak to je sposta času..zatím budu hledat... :-N
dani - tak dej mi pak vedet a drzim palce, aby jsi nekoho nasla. Ja uz mam zamluvenou pani kousek od nas, vzdycky nam pece kolacky na rodinne oslavy pri vetsim poctu lidi a jsme s ni spokojeni. mamka se prave desila toho, ze by je mela pect a jak by to dopadlo. Tak jsme je radeji zamluvili a odpadla nam starost. :-D Jen na me asi ted leze depka, nejak me ty svatebni pripravy netahnou a nebavi. :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem měla v praci nějaký nabitý den, tak Vás čtu až dnes. Mně koláčka bude dělat babička a její tým :-) takže to naštěstí řešit nemusím, dort už mám vybraný, ale ne zamluvený, paní cukrářka říkala, že stačí tak měsíc, dva předem, ale raději ho objednám dřív, ale kdy se k tomu dokopu nevim :-) , co kdyby náhodou pak neměla volné ruce
oleandr-já také nemám náladu.. :-( ..pořád sněží a sněží.......to jaro určitě ani nepřijde... :-S ..chtěla jsem tento týden zajistit šaty,ale vubec nemám náladu něco řešit....a to mi je už mnohem líp než minulý týden... :-N ...najednou mi přijde,že je to prostě nějak hoodně daleko,když je stále zima..
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak já budu mít koláčky za 3,90/ks - máslové převalované. Nějak se mi nepodařilo levnější zajistit. Jinak u mě asi nic nového. Akorát v neděli se mi podařilo konečně koupit čokoládky v makru, takže je můžu "přebalit". Jen se teda do toho pustit, nějak se mi nic nechce...
Profilova fotka
Holky, Vy chystáte dárečky pro hosty jako jsou cokoladky, minivína apod??...já se tomu snažím vyhnout, podle mě je to škoda peněz a ztrata času, kterou nikdo neocení. Co myslíte??
Profilova fotka
tak mně to nedalo a objednala dort :)
dani to bude celkove tim pocasim, vazne ani me neprijde ze svatba je za 3 mesice a par dni,prijde mi to jako skoro za rok :-( A nejak jsem stratila chut cokoliv ohledne svatby resit a navic me to nelaka. Bude to asi nejaka pozimni deprese, kdyby clovek aspon videl v predpovedi pocasi, ze se pocasi zlepsi, ale i z toho je me na nic. azeretka - ja taky nic neplanuji pro svatebcany, me osobne to prijde zbytecne, vzdyt tam bude tolik jidla a cukrovi s kolackami, ze nejake cokolady nebo mini vina mi prijdou zbytecne. Navic tam budeme mit nase vino a pokud se bude rozdavat k vysluzkam, tak davame po litru. Proste pro me skoda penez, ktere se daji vrazit do neceho jineho. Jedna se pouze o muj osobni nazor, nechci se timto nikoho dotknout. Ja az budu mit naladu a budu nekde pobliz cukrarny, tak se take poptam na ten dort a taky na kvitka.
Profilova fotka
Holky, co je to tady zase za depresivní řeči!!! Za 115 dní je náš velký den! Tak se dejte dokupy ;-) Počasí je sice na pecku, ale to nás přece nemůže pohltit!!! My koláčky budeme dělat sami - je to u nás tradice - všechny ženský z rodiny - a nevěsta nemůže nic dělat - jen si je pak balíčkovat:)
kasparci je to 116 :-D :-p , ale to nevadi :-D :-D tak me to docela pohltilo, ale vypada to, ze snad uz bude ten snih tat =-) My jsme take pred par lety mely tuhle tradici, ale clenove nasi rodiny starnou a uz to neni co to byvalo driv :-D , takze jsme zvolili tuto variantu. Jinak jsem zasla na plk ke kamaradce a na kafco a snad uz je ta nalada lepsi :-D
Mimochodem kapsarci, uz jsi priznala pani reditelce barvu o tvem uteku? 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?