20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
johanko ty jsi na to dobre kapla :-D Tak presne tohle bych delala :-D Kdyz jsem se divala do vasich alb tady na teto diskuzi,videla jsem, ze si je zkousela vcelaranka,jsou pod cislem 15. Tak to jsou moje satky. :-D
Oleandr, ty jsou hezoučký, jsou to i ty 14, že? Škoda, že nemáš fotku. :-N Už se nemůžu dočkat, až si je v pondělí obléknu. Snad se ujistím, že to byla dobrá volba. Teď k nim zuřivě sháním závoj, ale je to horší, než jsem čekala.
Johanko bohuzel jsou to jen ty 15. :-D Ale dekuju za pochvalu. Jestli to chapu dobre, tak si je jdes v pondeli znovu zkusit? A neboj, byla to dobra volba. Jak vidis, tak tedka vsechny z nas maji to obdobi, kdy premysli nad vybranyma satama a hledaji na nich chyby. Bude to dobre uvidis. ;-)
Profilova fotka
johanko, jsou krásné (i ty tvoje, oleandr) - tak jsem prohlídla album Vcelaranky a zjijstila, že prolézala ty stejné salony jako já a i moje šaty si zkoušela
Tady aspon clovek vidi, kolik toho mame spolecneho, vic nez se zda :-D :-D Johanko taky si myslim, ze vsechno bude v poradku. ;-)
Profilova fotka
Tak jsem se holky dočetla, že moje album je tak trochu katalog šatů :-D Je pravda, že jsem teda prolezla všechno v UH, byla jsem i v Brodě a nakonec jsem skončila ve Zlíně. Oleandr: ty č.15 jsou krásné. Já jsem si je nevzala proto, že jsem nechtěla uplé přes boky.
vcelaranko dekuji, tak ted jsem na ne zase tak natesena a uz na nich proste nevidim zadnou chybu. Me se zse strasne libilo, ze jsou uple pres boky a tak zajimeve ze sikma. Holky vy jste tady vazne uzasne, clovek kdyz ma depku, tak vy ho povzbudite. Holky jste super baby :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) moje satky najdu na netu, abych Vám je ukázala, na mou fotku moc pyšná nejsem ;-)
Profilova fotka
http://www.salonbella.cz/svatebni-sat... mecenas
Profilova fotka
jsou krásný
Profilova fotka
kasparci: moc dekuju, to jsem potrebovala slyset :-)
Profilova fotka
Říkám jen pravdu! Holky, já z Vás začínám mát depku - Vy máte všechny tak krásné šatky!!! Mně se ty moje líbíly (asi pořád), ale oproti Vašim jsou úplně obyč :-(
Článek se načítá
azeretka ty jsou krasne, ten strih je podobny mym satum, to je super. Ty jse mas ale takove vice romantictejsi - stuha a krajecky. Jsou vazne krasne. No to bych teda zadne nemenila. V tech budech vypadat hezky. Taky jsem mela depku z tech mych satu a taky jste mi je pochvalily a ted vim, ze jsou to ony. Proste jsme obcas "trdla". No aspon si uzijeme priprav. :-D
kasparci co blbnes, vzdyt ti tvoje saty jsou taky krasne a citis se v nich dobre. No snad by jsi nesla menit saty kvuli nam?To je hloupost. ;-)
Holky ja jsem zase vcera nadhodila me polovicce debatu na tema oznameni. Chudak me je ho kolikrat lito, ze s nekym silenym jako jsem ja vubec je. Zase na me vrhl pohled co blbnu "tak brzo" s tema oznamenima. No jenze me to tak bavi to vsechno probirat a pokecat o te nasi svatbe. Ale ze uz resi tu svoji rozlucku a pomalinku uz ma i pripraveny jidelni listek to je v poradku. :-D Ten se snad vic tesi na tu rozlucku nebo co. Jestli si mysli, ze ztrati svobodu podpisem na svatbe ci co. No proste muzsky. :-D Na to ma logika nestaci. :-D
Profilova fotka
No tak holky... přestaňte blbnout. Musíme si říct, že šatičky nás všech jsou krásné a tím víc nám budou slušet, čím víc si budeme jisté a budeme se v nich dobře cítit. Já jsem taky první byla na mrtvici, že ty moje mají puntíky. Pak jsem se ale uklidnila, že z dálky nejdou skoro vidět a pak jsem si zase řekla, že jsou aspoň zajímavé... no ukecala jsem sama sebe :-D
Profilova fotka
oleandr: tvoje satky jsem videla, mame je fakt hodne podobne, moc me to potěšilo, když jsem tvoje šatky viděla, že se taky našel někdo, kdo nebude mít ten klasický princeznovský styl :-)
Profilova fotka
včera večer jsem taky nadhodila téme oznámení, ale nepochodila jsem :-(
Zítra jdu pokoukat do dvou pekáren,kde by mohli napéct koláčky,tak jsem teda zvědavá,co mě čeká!! :-N oleandr- a neboj..do toko kanálu jsem teda neskočila....zpravila to manikura a pletová maska...a dnes jedu na tři dny na venkov k sestře,tak ta mě z té depky určitě dostane... :-D :-D ....tak se tu ukážu až v pondělí... ;-)
oleandr -) hups... Já jsem totiž myslela č. 15 jako č. fotky, takže jsem koukala na 15 fotku. A ne na fotku označenou č. 15. :-D Ale tyhle jsou snad ještě hezčí. ;-) Jinak já si je v pondělí nejdu znovaz zkusit. Mam je koupený a jsou "uskladněný" u svědkyně. V pondělí si je zkusím, protože na nich budeme dělat ještě nějaké úpravy. :-D azeretka -) Tvoje šatičky josu nádherný. Hned bych je brala. Bohužel na ně nemam figuru. :-D kasparci -) A kde máš nějakou fotečku. :-D Jïnak všem moc děkuji za povzbuzení. 8-)
azeretko ver mi ze i mne to tesi, ze se nekdo vdava ve stejny den jako ja a v typove stejnych staech ;-) jak tak vidim, tak ti chlapi budou asi vazne stejni :-D dani teda hezky vikend a budume se tesit, jak se k nam vratis plna energie :-D johanko no teda :-D , to nevadi, hlavne ze uz mam zase ten dobry pocit, ze jsou uzasne a ze jsou moje. :-D
Profilova fotka
já jsem je měla chviličku v albu - asi jsi to zmeškala :-)
Profilova fotka
holky jak to mate s obradem? my mame mimo obradni místo, takze musim nastup nevesty a zenicha vymyslet uplne sama a moc si s tim nevim rady, musim sehnat nejakou hudbu, zkorigovat kdo kdy pujde, no hruza
azeretka mam pocit, ze neco podobneho bude resit i daniela(ktera nam odjela na tento vikend), ona to ma na zahrade chalupy, tak pokud ti pomuze moje rada zkus si pokecat s ni, protoze to ma taktez mimo obradni misto. S tim ti asi moc neporadim, my to mame klasika v kostele. Muzu se zeptat kde to mate? Myslim tim misto - louka .......
Profilova fotka
mame to v arealu Bukovanský mlýn, na obřad je tam víc možností, bud na louce nebo pod mlynem, ve mlyne..apod...asi zvolime variantu před mlýnem, vede k němu cestička a tu bysme využili pro příchod snoubencu, ale musime to promyslet...vubec se mi do toho nechce :-)
ano vlastne jsi o tom vcera psala. To ti jedine mohu drzel palce, aby vam to vsechno dobre dopadlo, protoze v tomto nemam zkusenosti. Tam musi ale byvat i vice svateb v tom arealu, tak treba s tim bude mit uz nekdo nejake zkusenosti. Nebo zkus si treba zalozit tema s nazvem bukovansky mlyn a treba se ti tam nekdo ozve a pomuze.
Profilova fotka
no možná, že se s někým nechci ani tak radit přímo o konkrétním místě, aby to bylo originální a naše, bude to muset být jen z našich hlav :-) .Spíš jsem chtěla jen s někým, kdo má podobné starosti prodiskutovat, jak mu to jde a kde to vázne a pod :-) Ale moc děkuju za rady, jsi moc ochotná a milá....jak jsem na beremese témeř nikdy nepříspivala, tak v tomto tématu jsem každý den a píšu jak o závod :-D
tak v tom pripade pockej na danielu, jak se vrati. Taky jsem tady kazdy den, uz jsi rikam, ze bbch mela udelat i pauzu nebo tady jsou porad jenom prispevky ode me a za chvili me odstrelite :-D Ale ono jak zacne jaro, tak uz nebude cas vysedava u pocitace,tak to musite se mnou jeste do toho jara vydrzet. :-D
Profilova fotka
Moje řeč :-) A hlavně mě ty přípravy díky Vám začli bavit a konečně si to užívám
Profilova fotka
Já jsem taky furt nalezlá u počítače. Ale já mám totiž strach, že by mi mohl uniknout nějaký dobrý nápad:) A hlavně mě pak nebaví to dočítání :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?