20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Profilova fotka
Pan Kouřil - ten Vás nezklame! Teda doufám:) Příjde na to, co čekáte! Jediný, co Vás může zaskočit, je cena - nevím, kolik chcete investovat. Ale jinak jsou prostě krásný - teda aspoň pro nás - přesně takový styl se nám líbí
Profilova fotka
Žádná obrovská očekávání nemáme. Chtěli bychom prstýnky z bílého zalta v kombinaci se žlutým nebo červeným. Koukala jsem na jeho ceny na netu, ale prý podražil, tak nevím, jak to je aktuálně. Ale vzhledem k tomu, že máme s přítelem oba úzké prsty (já extrémně :-) ) a nebudu chtít ani kamínky a mám hodně zlata svého (ale jen žluté), tak doufám, že bychom se mohli vejí do 8.000 Kč. Nevím, ještě jsme u něho nebyli, ale opět spoléhám na velice příznivé reference na něho :-)
Taky jsem si rikala, ze je tato debata fajn, kdy se kazda bavi s kazdou. V jinych debatach jsou konflikty nebo utvorene skupinky. Je to tady fajn a vlastne vsechny jsme na jedne lodi a drzime si place navzajem. ;-)
Myslela jsem palce :-D Ach jo uz ani psat neumim....
Profilova fotka
taky jsme pro jednoznačně pro bíle zlato, dnes jsem našla zajímavý prstýnek s červeným proužkem, takže začínám uvažovat i o kombinaci bíleho s cerveným :) já už se těším, až budeme mít taky ten svůj vybraný :)
Profilova fotka
A já myslela zlata :-) Nelam si s tím hlavu, tady to nikdo neřeší :-D
Holky my mame ciste bile zlate a jsou krasne, nadherne se lesknou. Kdyby ten lesk vydrzel jeste 20 roku :-D Me se zase kombinace bile a zlate nebo cervene zlato nelibi.
Profilova fotka
mně se kombinace taky nikdy nelíbila, jakékoliv jiné zlato než bílé mi přijde nemoderní, ale jak jsem psala, že jsem zatím nenašla ten pravý, tak možná to bylo tím, že jsem hledala konkrétní představu tzn. blý jednoduchý kroužek, ale něčím obzvláštněný ale ne jen nějakým kamínkem nebo proužkem..to má tady každý, chtěla bych něco, co nikdo nemá a přitom byl jednoduchý....tak asi chápete, proč ještě žádný nemáme, moji představu nemůže nic naplnit :-D
tak az najdes ten pravy typ prstynku, dej vedet. Me zajima ta "zvlastnost kterou nikdo nema". :-D Treba objevite neco ve zlatnictvi. My zase resime oznameni. No resime ho uz takove 3 mesice :-D tak doufam, ze nejake vubec budeme mit.
Profilova fotka
holky znáte prstýnky fischer?..teď jsem našla pár jejich kousků a jsou všechny originální, ještě jsem je u nikoho v albu asi neviděla
teda neznam, hod sem nejaky odkaz at mame predstavu.
Profilova fotka
oznámení u nás řešíme taky dlouho, ale bez úspěchu, dala jsem přítelovi ke schválení tolik náhledů, ale všechno odmítl, nakonec říkal, že na tom žádné motto nechce, ale to se zas nelíbí mně...nechci nic přeslazeného, stačí jen něco malého, ale oznámení se jmény a datumy mi přijde prázdné, bez lásky a nadšení ze svatby
Článek se načítá
Profilova fotka
našla jsem ho na stránkách aleše řeháka.com
Ahoj holky, je tu nekterá co se vdává v Kačine Zamku nebo v KH? Ráda bych se s ní spojila.Díky moc Katka
my mame uz poresene svatebni oznameni, dela to kamarad, jen jsme cekali az nam udela nejaky navrh, pak se to zase opravovalo, nakonec se to schvalilo a ted cekame na jaky papir a kolik vyjde tiskarna. Jeste stesti, ze nas to vyjde jen za hubicku nez normalne nekde ve svateb. salonu. kacipaja - ja se tam nevdavam.
Holky jsem tu nová a nejak mi nejde videt odpovedt když jí odešlu. Prosím aby me zkontaktovala nekterá budoucí nevesta z oblasti K Hory. Děkuju!!! Katka
Profilova fotka
nám bude návrh oznámení dělat profesionální fotograf, na nás je jen vymyslet ten text okolo :) vypadá to jednoduše, ale dohodnout se spřítelem na stejné věci je někdy hodně těžké ;-)
Nam to zase dela kamarad. Ja porad myslela, ze oznameni vezme strasne malo. A to je vybrat podklad, navrh, pismo, barvu, text atd. Ty jo, uz at jej radeji odesilame a roznasime po rodine a znamych. :-D
no jo...v hlavě to mám..jen tam dotlačit snoubence..má pořád dost času...ale protože to bude malá svatba,tak budem potřebovat asi tak 25 oznámení....mělo by to vyjít do 1000 Kč...asi..
dani - ahoj po dlouhe dobe, jak je?
oleandr-ahojík!! už jsem zdravá...ale mám ted zase nějakou depku,nic mě nebaví,jenom bych spala a spala...doma spolu ani nemluvíme,takovej bod mrazu....přišel doplatek za elektřinu z chalupy.... :-N ..a co ty???
dani - tak to je dobre ze uz jsi zdrava, to uz tady zase budes s nami. No u nas, dneska se nejak porad s mati preme. Na bod mrazu to u nas nevypada, ale tak tesne pred bodem, jo to jsme. Dneska mi mela dojit bizu, ale protoze mam opozdenou vyplatu diky vikendu, tak si jdu pro ni na postu az zitra. A diky tomu snehu venku se mi taky nechce moc planovat. Navic at doma nebo u pritele bych si chtela s nekym pokecat na tema svatba, tak mam pocit, ze se na me kazdy diva s otazkou, co tak brzo silim :-D Tak me to ani nebavi. :-p
Holky, jenom tak pro oddech: napadlo vás už někdy jak se budou jmenovat vaše děti? Tak tady je celkem úsměvný návod jak na to :-D http://www.super.cz/clanek/29797-nezv...
kocatko vazne dobre, ja se teda pobavila :-D :-D Hlavne ta budovatelska era :-D
Profilova fotka
Tak my jsme si dneska objednali oznámení a zamluvili jsme kytí:)
Koukam, že jsem nějak pozadu... kytky ani oznamka jsme ještě vůbec neřešili. Já mám teď pro změnu depku, že mam hnusný šaty. ]-( :-S Fakt nevim, jestli to mam z počasí nebo z čeho. Obdivuju vás, co ještě k tomu musíte řešit problémy s restauracema, nedostatkem fotografů atd. Zatim přemýšlím, že bych si asi měla vybrat jiný šaty. Achjo!
kasparci - ty uz mas kytku? Tak to jsem vezne pozadu. johanko - nahodou me se ty tvoje saty libi, jsou krasne - jednoduche a romanticke. ver mi, ze jsou daleko lepsi, nez jsem videla, jake saty si vybraly nektere holky tady na beremku (nemyslim nikoho z tohoto tematu!!!!). Ta depka bude z pocasi, me to chytlo vcera k veceru a rekla jsem si, ze uz sem nevlezu, no a jsem tady. :-D To jsou jen vazne docasne depky. Holky me dneska prisla bizu a je nadherna, jsem z ni unesena a uz zase se tesim na svatbu, jupiiiiii :-D
Profilova fotka
Depky asi patří ke svatbě stejně tak jako nevěsta:) My jsme včera přijeli ze salonu, kde jsme objednávali oznámení a kytice............pak na mě spadl splín, že jsme vybrali špatné písmo a hloupý text......................... byla jsme fakt protivná - uvědomovala jsme si to, ale nešlo to ovládat:) Míša byl ze mě úplně zoufalej - nakonec říkal, ať se přestanu teď trápit, že až příjde na email náhled, tak že když se mi to nebude líbit, tak že mu pšleme změnu:) Pak jsme šli radši spát. Míša usnul okamžitě - já jsme koukala na ordinaci - to jsme si dala - pak jsem nemohla usnout . to byl hrozný díl. Je to sice jen seriál, ale docela mě to zdrblo. Ale zase jsem si uvědomila, že trápit se kvůli oznámení (který nakonec třeba bude dobrý), je pitomost největší! Holky, trápit se kvůli všem nezdarům při chystání svatby, je pitomost! Takže klid!!!
Souhlasim s tebou kasparci, stejne tak je pitomost planovat svatbu do puntiku,aby to bylo perfektni, nikdy to nebude perfektni a stejne prijde neco co se pokazi, ale kazit si kvuli tomu nejhezci den zivota to teda ne. Dulezite je, aby se vsichni citili dobre a dobre se bavili. Abych pravdu rekla, kdyz tady na beremku prohlizim fotky a nekdo tam napise, ze to cele bylo bez chyby a perfektni, tak tomu moc neverim. To je podle me jen divadlo pro ty okolo. Vetsinou se stejne zapomene na ty malichernosti a vy si pamatujete jen to nejdulezitejsi, takze to chce vazne klid.
Profilova fotka
no jasný. Teoreticky to zmáklý máme:) Jen při té realizaci to občas nejde ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?