20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
vcelaranka - myslis ty mini cokoladky na stul? Ja jsem myslela, ze to je jen pres e-shop, to se da koupit i normalne v obchode? dani - tak se brzy uzdrav, u nas doma maji taky vsichni chripku, ja se nastesti statecne drzim. Vyplatu mam taky v pondeli,ale vcera jsme dostavali vyplatnice, no hned je to zase o neco lepsi. Tak ja cokoladky mit nebudu, u me mi to prijde zbytecne a na stole by toho bylo uz tak dost. :-D
Profilova fotka
Oleandr: Jo je to přes e-shop, ale já si vyrobím svoje. Jakože koupíš v obchodě nějaké normální čokoládky. Odbalíš barevný obal a dáš svůj, který si vytiskneš a nastříháš. U nás to ještě nikdo na svatbě neměl a jsem ráda originální, takže nějakou tu korunu obětuju. Nebo spíš stravenku:-)
vcelaranka - nahodou ten tvuj zpusob je velmi originalni a vyhrajes si s tim, tak at se ti to podari dle tvych predstav. Prave ja se divala na e-shopy, jak jsem tam nakupovala a divala jsem se po tech cokoladkach, ale me osobne ty cokoladky prisly drahe. Ja spise ty penize dam radeji do neceho jineho, ale jak uz jsem rikala, ja bych uz ten stul mela stjne preplacany. Pokud budes mit nejakou cokoladku vyrobenou, dej ji do alba, at se podivame, jak vypada domaci vyroba a tvuj navrh.
Holky, před chvílí přijela domů mamka a dala mi nááádhernou štrasovou soupravu, náhrdelník celý kytičkový a náušnice jednotlivé kytičky. Neodolala jsem a zkusila to k svatebním šatům a krásně to k nim sedí, takže mám další věcičku :-)
kocatko - tak to gratuluju a muzes to dat do alba? At se taky podivame?
promin ja se teprve ted mrkla do tveho alba, musim moc pochvalit, opravdu krasne. At ti to udela mnoho parady.
oleandr-ty jsi teda ranní ptáče!! :-D zase po noční?
dani - kdepak, ja jsem prave vstavala, nejak se posledni dobou brzy rano probouzim a v tv nebyla zadna dobra pohadka, tak jsem vstala a sla si udelat kavu. :-D Co ty, jeste porad lezis kvuli chripce?
oleandr-já musela do práce ]-( ,ale kolem oběda chodím domu,a pak si jdu lehnout...a zítra musím také...asi v uterý zustanu doma jeden den,ale to mi už snad bude dobře.....já bych spala až bych brečela..a to jsem šla spát v 20.30!!!!!
oleandr-dnes jsem zase vlezla na váhu a mám o 4kg mít....asi jak mi není dobře,tak skoro nejím...až sem se lekla :-N
dani - teda moc to neprehanej, aby mel zenich vubec nejakou nevestu :-D
Dnes to mame za 126 dni. Nejak nam to utika. 8-)
Článek se načítá
pane jo!!! 8-) ..to to letí....za chvilku budem stříhat metr.... :-D
jo jo, leti... :-D Ale zatim se to jeste da, ale jakmile to bude pod 100, tak to poleti daleko rychleji. Normalne v posledni dobe usinam taky nejak brzo, tak kolem pul 9 se mi chce tak tvrde spat :-D Asi to bude starim, jinak to nevidim.
A co tak smejdim po tematech, vidim, ze jsou tam i temata s datumy svatby pred nami. To se mi kolikrat jeste ulevi, ze mame spoustu casu a ze jeste nejsme silene nervozni. A treba ty co maji svatbu tyden pred nami, to me zase tesi, ze ony uz to budou mit za sebou, budeme okukovat jejich fotky ze svatby a my se teprve budeme tesit. ;-) :-p Tak to je takovy dobry pocit.
Holky, metr už přece stříháme teď, kdo měl drahého na vojně nebo mamku švadlenku, přesvědčil se o tom, že ten metr co se stříhá, krejčovský, má 150 dílků. Já ale nestříhám, dost nervů jak se to blíží mám i tak :-D
No to vime, ale me je lito strihat krejcovsky metr :-D
tak,co jsem se dočetla ,tak holky byly na tom veletrhu..jedna byla nadšená,druhá néé..tak si vyber... :-N
tak pockame az tam bude jedna z nas a poreferuje ;-)
Holky, já jsem úplně v háji. Strašně se na svatbu s přítelem těšíme, ale naše rodiny nám to nějak kazí. :-( Jeho rodiče jsou tak říkajíc mimo, ale na druhou stranu ženit syna asi není taková zábava. Můj táta se v rámci možností snaží. Ale mámu to vůbec nezajímá. Jen mi diktuje koho bych měla a neměla pozvat, ale jinak nic. A když jí řeknu, že bych byla ráda, kdyby mi pomohla, tak mi řekne: "A co konkrétního chceš?" A na odpověď, že nejde o nic konkrétního, ale tak všeobecně, aby se třeba mrkla na to, jak udělat hostinu, jaký kytičky, nebo tak. Tak mi řekne, že jsem dospělá a že ona to tenkrát zvládla za 14 dní. :-( Já jsem z toho fakt zoufalá. Navíc začala zvát lidi, který tam nechci a když jsem jí požádala, ať to nedělá, tak mu řekla, že když se neangažuje, tak je to špatně a když se angažuje, tak je to taky špatně. Snažila jsem se jí vysvětlit, že od ní nechci, aby mi organizovala svatbu, ale aby se zapojila jako máma, tak uraženě odešla s tím, že ona tam vůbec nemusí být. Už nevim, co mam dělat. Navíc jednu mojí sestru, která žije v cizině a kterou tam spíš nechci, pozvala a to i s jejíma dětma, a to jsem říkala, že jediný dítě na svatbě bude moje malá družička. A druhá segra, která řekla a i mně napsala, že tu svatbu bude bojkotovat (ona má pocit, že jako starší by se měla vdát dřív), tak ta začala prohlašovat, že se tam hrozně opije a zkazí nám to. Jsem z toho nešťastná a nevim, co mam dělat. :-(
johanko to je mi strasne lito takovy pristup ve vasi rodine. Neco podobneho jako je tvoje mamka mam i ja doma, bud je to cerna a nebo bila, ale neco mezi tim seda neexistuje. Taky mi kolikrat rekla, ze tam vlastne byt nemusi a kdesi cosi, taky me to hodne mrzelo, ale dnes uz to mame vyjasnene a je celkem klid, ale cekam, ze jak bude svatba tesne prede dvermi, zase se neco objevi. Taky jsem nektere lidi nechtela pozvat, ale bohuzel na druhou stranu jsem musela kapitulovat (nehodlam se jim nijak extremne venovat) protoze je to slusnost. Ten den si ale stejne uziji a dani lide mi to i tak nezkazi. Ale jak jsem to cetla u tebe, to je teda extrem. Osobne by me nenapadlo vlastni sestre kazit svatbu. Pokud je tedy tak vdavek chtiva, proc s tim neco neudelala? S tema sestrama asi moc neudelas, leda by jste se vzali driv a tajne. A co treba mame rict razantne jak si tu svatbu predstavujes?
Johanko, nevěš uši, pošli pozvání jen těm, kter opravdu chceš, s mamkou si promluv v tom smyslu, že kdo bude pozvaný vyřešíte spolu a zkus se pro ni najít něco konkrétního co by mohla udělat, ale raději něco na čem ti nezáleží, např. kde mají nejlepší koláče nebo něco podobného a že to pak spolu zkonzultujete. Problém je akorát v tom, jestli má mamka úplně jiný vkus než ty...Ale určitě to bude fajn a mamka se zapojí, třeba jí čas od času ukaž kousek příprav, snad každá mamka se ráda baví o svatbě a takové ty holčičí řeči. Horší by bylo, kdyby se ti rodičové do svatby angažovali až moc, věř mi...
Hlavne neves hlavu, uvidis ze jak se bude blizit svatebni den ke konci, tak si reknes jak to bylo uzasne. Zkus se tesit na ta pozitiva, vzdyt se budes johanko vdavat. Vim ze to ted nemas lehke, ale zase bude dobre ver mi. ;-)
Profilova fotka
Vím, jak dokáže mamina zasahovat do příprav - ta moje to myslí hrozně dobře, ale taky mi to občas leze na nervy. Toho aby někdo nezkazil svatbu se docela bojím taky - "přítelkyně" od Míšovýho bráchy nějak neunesla to, že se budeme brát a jí si Peťa vzít nechce. Odmítá se s námi bavit, takže když jsou u rodičů oni i my, tak je to dost trapný. Došlo to až tak daleko, že nám začala psát sms, že ji Michal (tím, že mě požádal o ruku) zkazil 4 letý vztah..........prostě samé naschvály. Prý rozkřikovala, že nám na svatbu nepůjde - nic jsme jí neudělali, ale abych řekla pravdu - byla bych radši. Jinak pozvaná samozřejmě bude. Snažím se nad tím nepřemýšlet - navíc je na to času dost. Zkus se nad to povznést - hlavně se tím netrap - to je přesně to, co někteří okolo Tebe chtějí, tak jim tu radost nedělej:) Drž se, užívej příprav a hlavu vzhůru
Holky, díky moc! Když mě mrzí, že se máma nechce zapojit vůbec. Ona jen chce, aby všichni říkali, že to bylo skvělý, ale nechce NIC dělat a ani jí to nezajímá. Dneska jsme s tátou řešili, odkud by se mělo vyjíždět, kde se shromáždí hosté, jak by měly vypadat auta atd. a máma seděla a hrála karty na noteboku. Přijde mi, že je úplně mimo. Tu taktiku, tak zkus zjistit tohle už jsem zkoušela, ale nefunguje to. Chtěla jsem, aby se mrkla na kapely a zpěváky a ona mi poslala mailem jedno číslo a když jsem jí řekla, že tyhle na naše datum nemůžou, tak řekla jen "hmm". Ještě, že jsme si sami mezitím našli kapelu. Ségru z ciziny na svatbě přežiju, ale ta druhá ségra, to bude větší problém. Ona začala dělat potíže už když jsme se zasnoubili. :-| Přítel mi říká, ať to necham vyšumět, ale mně přijde, že se to vůbec nelepší spíš naopak. Mám z toho depku. :-(
kasparci - taky dobry extrem, to by me v zivote nenapadlo takhle vyvadet. Holky ja si myslim, ze vsude je neco a ze se nam logicky ty pripravy musi i pokazit, protoze kdyby slo vsechno hladce bylo by to divne. Bohuzel dneska jeste existuje slusnost a tak nektere hosty pozvat "musite", ale ve svatebni den tam bude hromada dalsich prijemnejsich hostu, kteri vam to budou prat.Osobne jsem zvedava co bude u nas. Takovy extrem se tedy jeste nevyskytl. johanka - to netusim co by mohlo za chovanim tve mamky byt, proc se vlastne tak chova. Jestli se chce jen zbavit tech nervu a starosti ze svatby. Ale jak jsem si precetla tvuj tatka to s tebou vsechno organizuje, proto bych vsechno probirala s tatkou. A hlavne se nad tim netrap ;-)
johanko-nic se neboj,to bude dobré!!Na svatbě bude spousta lidí a bude veselo,tvoje sestra možná bude uražená,ale před těmi lidmi se nebude chtít schodit,tak bude v klidu,možná večer až se trochu napije ,ale to už je celkem jedno,upito bude mít kde kdo,a ten duležitý okamžik už budete mít za sebou....zachrání tě davová psychika..všichni se smějí a jsou veselí,byla by a blbku...
dani - dneska jsem hovorila se svoji kadernici, zkouska ucesu je 100,- a svatebni uces 400-600,- A kosmeticka je ve stejne cenove relaci. Tak jsem premyslela nad tou vasi cenou 3000,- za naliceni na svatebni den. Treba je v cene plastika obliceje dle vyberu :-D :-D
Jinak jsem se divala do dalsich diskuzi (jine datumy svatby) a tam to taky vazne, uz jsem myslela, ze jsme tady vyjimka. Asi to bude tim snihem ci co :-D Dneska mi psali, ze mi zitra dojde svatebni bizu, hurááááááááááá :-D Aspon nekdo se tady tesi. :-D :-p A nebude vam vadit, kdyz si tady povedu monolog ze ne? :-D :-D :-D
Mimochodem dneska to mame za 124 dní. 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?