20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
stále mi nějak není dobře..dneska je mi ještě huř!!! |-| ....ale dnes jsem si koupila skleněnou misku na prstýnky,jak mám v albu...už to vidííím!!! :-D :-D jak to bude kráásné!!
Holky, já se na nějaký čas loučím... Mám toho ve škole tolik, že nestíhám nic jiného, tak chystejte chystejte :-)
oleandr-byla ses zeptat na ty kytky??
Nějak to tady vázne, co? Já už jsem z toho počasí úplně grogy. Docela bych potřebovala dovolenou, ale zase se mi jí nechce vyčerpat teď. Pak před svatbou jí budu potřebovat spíš. A jak pokračujete v přípravách. My jsme teď ve fázi... oblek pro ženicha...
Ahojky :-) Taky máme svatbu 20.6.2009,to je super že je nás hodně...Přeji hodně štěstí :-) :-D Začínáte už z přípravy ? :-D 8-)
Profilova fotka
Ahojky Alunka:-) Jo jo, přípravy jsou v plném proudu :-D A co vy už máte něco zajištěno?
Já nemám skoro nic..zatím stále mapuju a hledám,ale už se to hodně rýsuje podle mých představ...ale mám snubáky..zamluvené datum a místo obřadu,zamluvené šaty a koupenou misku pod prstýnky...takže nic moc.... :-N
Ahojky holky, tak se k Vám připojuju.Taky máme svatbu 20.6.2009. :-) Máme zamluvený místo obřadu, zamluvené místo hostiny a já mám šaty, jinak zatím nic. :-.
Vitam nove tvare :-D Jen tak dal, at se rozrustame :-D dani - na kytky je cas, zatim jsem nemela ani prilezitos, nechavam to ale tak na brezen.
Holky teda tady to vazne :-(
Profilova fotka
Oleandr, neboj, to se rozjede :-) Alespoň v rychlosti zdravím a přeju hezký den, snad Ti to udělá radost :-) Já teď řeším dort a zákusky a jde mi z toho hlava kolem :-)
milada - pocitas kolik ceho? Tak at se dopocitas. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Hlavně řeší, kde to vůbec nechat udělat. Našla jsem tu několik tipů, ale nemám sama nic vyzkoušené, tak nevím. Akdyž už objevím něco, co se zdá super, na další stránce zas někdo napíše, že tam měl hroznou zkušenost, tak fakt nevím. A rozhodně nemám sílu ani chuť (a ani čas) objíždět 10 cukrářství po okolí :-(
Bud nedej na rady, protoze se najde vzdycky nekdo, kdo bude mit s tou cukrarnou spatne zkusenosti a nebo si udelej tip a zkus si tam nejprve koupit nejaky zakusek a ochutnat jej. Jinak ti asi neporadim.
Profilova fotka
No, to bohužel půjde asi těžko. Nebydlíme přímo v Brně a když už tam jedeme, tak většinou jen do nějakého obchodního centra. O zákusky ani tak nejde, kvůli nim si hlavu nedělám. Jde mi spíš o dort. No nějak to budeme muset vymyslet. Třeba mě něco osloví na veletrhu... Už aby ty veletrhy byly, čekám na ně, jestli tam něco zamluvím nebo nakoupím (ozdoby, oznámení, cukroví, atd.), takže zatím nikde nic neobjednávám. Teprve až uvidím, co seženu tam, tak začnu objednávat na e-shopech a jinde.
No vim, ze tady nekdo psal, zda nekdo z nas nejede na veletrh do Prahy. Ma byt i neco v Brne? Tak to bude asi nejlepsi, pockat co tam bude a uvidis. Jo dort to jsem mela taky problem, ale nastesti uz je to vyreseno.
Profilova fotka
V Brně budou dva veletrhy - 21.-22.2. ve Futuru a 7.-8.3. na výstavišti. A kdepak jsi sehnala dort Ty?
Dort poresil muj pritel, vybral a objedna jej u nich doma v cukrarne. Tak to by nekdo na ten veletrh mohl jit a pote poreferovat. ;-)
Profilova fotka
Já se tam chystám :-) Nedávno jsem byla na veletrhu v Pardubicích a tam teda nic moc.
Tak dej pak prosim vedet. Kdysi byla moje kolegyne na svatebnim veletrhu v Brne a taktez rikala, ze nim moc. Proto jsem zvedava. ;-)
Holky, v březnu bude svatební výstava v Ostravě. Byla jsem loni na svat. veletrhu v domě kultury a bylo to o ničem, ale tohle vypadá jako docst zdatná konkurence. Na Černé louce..
Profilova fotka
Já na výstavy asi raději ani nechci:) TeĎ mám trable najít fotografa, ale už ho asi máme:) Holky, za kolik máte fotografa?
Ty jo, no ja to budu muset spocitat, oni nam udelaji kazdou fotku 3x i s albama pro nas a pro rodice. Tak holky dejte vedet co ty veletrhy a jestli vas tam neco zaujalo, a poreferujte nejake novinky.
Veletrh je taky tento týden v Praze v hotelu Diplomat..chtěla jsem se tam podívat,ale protože jsem nemocná ,tak nejdu... :-( ....ale co jsem viděla fotky z minulých let,tak to nebylo nic moc...
Ja to tady posloucham, tak ty svatebni veletrhy teda nic moc. :-( Holky nejak nam to tady vazne posledni dobou ty pripravy :-(
venku je zima..hnusně...nikdo nevěří,že se dočkáme června,tak nikdo nic neřeší.... 8-) ..jen počkej,až začne být jaro..to bude cvrkot... :-D
dani - chces mi tim snad rici, ze se tady sejdeme vsechny az na jaro? :-D A co ty, uz je to s tou tvoji chripkou lepsi?
Je ale fakt, ze posledni dobou neni co poradne resit, kdyz kazda uz ma tu svoji svatbu vice mene podchycenou a vi co by chtela atd. Venku je ale vazne hnusne, u nas porad snezi. Uz aby to jaro tady bylo. No aspon ze je v techto dnech vyplata :-D :-D :-D Zase se neco poridi na svatbu. :-D
Profilova fotka
No tak holky já se teď zabívám čokoládkama. Včera jsem byla oběhnout tři obchody a když jsem konečně našla formát, který by mi vyhovoval, tak jich měli jen 40 ks a já jich potřebuji min. 70:-(
oleandr-chřipku mám stále... :-S ..včera jsem byla doma a je¨ště ležela,ale dnes jsem musela do práce..tak se tu plácám,ale kolem poledne vypadnu.....A výplatu mám až v pondělí,tak se mám aspon na co těšit,příští týden bych měla jít zaplatit zálohu na šaty,a snoubenec si tam musí taky něco vybrat,tak bude další položka vyřešena.... :-D ...Taky jsem přemýšlela nad čokoládkami,ale nevim,vubec ted nemám náladu něco vymýšlet...ale jak říkám,jak tu bude jaro...tak mi zase přezkočí,já nastartuju a už to pojede... :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?