20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
tak uz jsem doma, ja myslela, ze to jsou jedny saty. Na me se musi trochu pomaleji :-D No a maminku mas k nezaplaceni, ze ti je tam prisije. Jinak hlavni svatebni dort je jiz vyresen. Se snoubencem jsme se dohodli na jedne variante dortu i s figurkami (dle webove nabidky dane cukrarny) a ted je jen v te cukrarne objednat. Zase mi spadl kamen ze srdce :-D
kasparci - uz jsi se priznala pani reditelce k svatbe? :-D
Holky vy jeste spite? :-D
oleandr-kdy proboha vstáváš??? :-N :-N ..tak brzo nemusíš...svatba je ještě daaaleko.... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Kocatko k těm šatům na družičku: moje diti by ty šatky asi neobleklo... bude jí v pátek 7 let :-D Tady v salonech se dají šatky taky půjčit, ale žádné mě pro ni nenadchly. Tak uvažuju, že nechám ušít, nebo hodím inzerát.
Profilova fotka
Oleandr a jaký dortík teda budete mít? Ten co máš v albu?
oleandr-já budu mít asi kali se světle zelenými ružičkami.....tedy poku zase nebude mít snoubenec nějaké námitky 8-( 8-(
no,my budeme mít dort od tety tak snad to bude ok
Kdepak holky ja mela nocni, kdo by se taky obtezoval tak brzy rano vstavat? :-D :-D vcelaranka - tak nakonec bude 2 - patrovy s figurkou, kulaty, bily a zdobeny kviteckama. Ten velky je hezky, ale vcele stolu je pro nas veliky, na nas by nebylo videt. A specialni stul jen na hlavni dort neni v planu. A 2 patra jsou take idealni, dortu uz tak tam bude dost, tak to staci. dani - tak to musis snoubenci hned rict, protoze u nas objednava a vyzvedava kytku zenich. A taky plati :-D :-D
oleandr-to já vím,ale on má ke všemu něco... :-p ...ještě jsem mu ale neukazovala,tak se mu to snad bude líbyt..ale aby neměl řeči na ty kali.... :-D ...už to slyším,jak mu připadaj... :-N
tak ted jsem tady objevila krasnou kyti pouze z lilii. Takze ruze uplne padaji, budou to jen lilie. :-) dani - jinak dotaz z jine diskuze, uvazujes o tom vazne a realne?
oleandr-no,asi ne..když to tak čtu.. :-N ....jen jsem o tom četla...se aky hned chytnu všeho,vid? :-)
Článek se načítá
dani- nahodou, kde jinde se zeptat, kdyz na tady? Tady mas alespon vice rad a nahledu na dane tema. Jinak jsem ted dojedla dietni obed, mam pocit jako bych nic nejedla!!!!!! Mam hlad!!!! Ach jo, uz at je vecer, aby sel clovek aspon spat a zaspal to :-D
oleandr-já taky papala...chleba s plátkem šunky a sýra,jedno vejce na tvrdo a miku salátu....a jsem přejedená.. :-N ....a za chvilku jdu domu.....a budu pěkně cvičit,tak za hodinku a zase zkusim skákat přez švihadlo.. 8-( ...odpoledne mám nízk.jogurt a večer zel.salát...a pak honem spát!!! :-D :-D
dani - taky budu cvicit u vecernicka a na veceri mam bily jogurt a jablka, ale co budu delat do te doby to nevim :-D Nejhorsi je ten zacatek nez si clovek zvykne. A hlavne mensi porce, to jsem to dopracovala :-D :-D Jeste ze se budeme navzajem povzbuzovat. ;-)
oleandr-to jo!!! pro mně je obrovská motivace,že je mi malej snubák..... :-| ..a dokud mi zase nebude..musím makat....tloustnout bude zase až od září.... :-D :-D
dani - tak tak tloustnout jedine na zimu :-D Pro me jsou vice motivaci saty, na papire mam napsanou velikost jaka byla pri zkouseni a ted to budou povolovat ne? :-| Mluvila jsem se snoubencem, jeho rodice se dneska nebavi o nicem jinem nez o svatbe, sranda je, ze kazdy by si tu svatbu predstavoval uplne jinak - ja, snoubenec, jedni rodice, druzi rodice. Jsem zvedava, jak to dame dohromady a jak to vlastne cele dopadne. :-D
oleandr-neboj..ono to nějak dopadne vždycky.... :-D :-D ....hlavně musí být po našem!!!! :-N :-N
Profilova fotka
Oleandr: ještě ne! Mám z toho nervy jako blázen! Když teď je to tady všechno takový divoký. Jedna kolegyně si řekla, že bude dělat naschvály, tak je celá škola vzhůru nohama. A do toho to mám říct já.......
kocatko - ) my máme obřad o 15:00, takže ještě pozdějc. :-D Holky nestačím zírat, že už řešíte dort! Jsem asi nějaká pomalá, zatím jsem u kameramana a hudebníků. :-p Ale včera jsem si konečně "pořídila" svědkyni. :-D Tak alespoň jedna čárka.
A já jsme si myslela, že budu poslední ;-)
Holky, jak to máte vyřešené s hudbou? Kapela? DJ? CD? A za kolik? A od kdy do kdy? Nějak pořád tápu. Díky moc. :-N
Profilova fotka
Tak já mám manželský pár, oba zpívají, ona hraje na klávesi, on na elekt. kytaru, případně na harmoniku. Vezmou 4 tis. i s dopravou (celkem tam i zpět 100 km) a budou hrát asi od půl čtvrté do kdy vydržíme :-D
Tak to já neporadím. My budeme mít jenom repro hudbu z bedýnek, nebude se tančit a tak, takže my jsme téhle starosti ušetřeni :-)
Holky, co je s váma? :-) To tak sháníte na svatbu, že se tady vůbec nic neděje?
Já si taky říkám, co se děje! Hele možná, že chřipková epidemie. :-D
Sorry holky ja vypadla na par dni. S tou chripkou ale mate mensi pravdu, doma to sklatilo rodinu, ale vidim, ze jste moc v pripravach neposunuly. Musim bezet mam pecu v troube buchty. :-D
Uz jsem zpatky, jinak co se tyka hudby, my mame 2 starsi manzele. Se snoubencem jsme DJ nechali az na pozdni vecer, ta dechovka neni z cd takova jako na zivo od tech manzelu, takze jsme zvolili tuto variantu. Aby si zaradili i starsi a vecer nastoupi DJ. Nastesti pro nas DJ i ten manzelsky par jsou nasi znami, tak mame i prateslkou cenu :-D :-D Hudbu mame v planu od 4h, tak hezky nam to po sobe vsechno vychazi. :-D kasparci - teda vzniklou situaci ti vubec nezavidim, je to skoro jako naschval ;-) Co se tyka priprav, nijak jsem v nich tento tyden nepokrocila, nemela jsem na ne ani cas. Doufam, ze mi daji brzy do obchodu jarni kolekci bot, protoze jeste zadne nemam. A potrebovala bych to vychytat tak ze zacatku, kdy boty nejsou jeste prebrane a hlavne maji moji velikost. :-D No a co vy holky, jak vy jste pokrocily v pripravach?
Profilova fotka
My hudbu ještě zamluvenou nemáme! Chtěli bychom DJ, ale tak nějak o nikom nevím:(
kasparci - a nejaky znamy treba nezna nejakeho DJ? Nebo kdyz si zadas do vyhledavace DJ ve vasi oblasti, tam taky nikdo neni? Dneska je tam naprosto uzasne a krasne, byla jsem si dat do poradku skalku, uz jsem videla, ze se mi tam klubou snezenky a narcisky. Tak aby to jaro bylo brzy tady, aby i to svatebni planovani bylo veselejsi. Kdo si ma porad oblekat ty kabaty a bundy! :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?