20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
oleandr-se těšííííím :-) ....a dnes to máme za 139 dní,jak jsem se koukala... :-N
dani - to je radosti, ze nam to tak utika, vzdyt mame 1.unora :-D :-D A pristi mesic uz zacina jaro, to uz budou jine pripravy :-D
Tak, konečně jsem se odstala ke svatebnímu plánovači, prodrala jsme se otravným a zdlouhavým systémeme, všechno jsem vymazala a dala jsme si tam vlastní plánování, potěšilo mě, že tam toho je daleko méně než v tom původním :-D Ačkoli možná je to špatné znamení, že jsme něco vynechala... Zítra jdeme vybírat svatební šaty a asi i prstýnky, tak konečně se taky zapojím do příprav 8-)
Ja jsem ani nevedela, ze si tam muzu pridat svoje vlastni ukoly, no hned jsem to napravila. vsechno jsem vymazala a napsala tam svoje. Kocatko diky za radu. :-D
Není zač, já jsem na to přišla taky náhodou... Ale škoda, že se nedá dát i vlastní období nebo tak... je to trochu nedobře pořešené.. Ale aspoň něco ;-)
Já radši plánovač neřešim, páč bych se z toho zcvokla. Zatim jedu tak nějak podle citu. Teď řešim kameramana a hudbu. ]-( A nic moc tedy!
Jo to vlastni obdobi by bylo taky vymakane, ale co uz.
oleandr-tak jsou prstýnky doma!! jsou moooc krásné a vzpomněla jsem si pak,že jsem na ně opravdu ukazovala,protože se hodí tipově k zásnubnímu...ale jedna potíž nastala.... ]-( ..jak jsem přibrala ,tak mi je o kousek menší... :-N :-N ....a protože od 1.2. opravdu cvičím a nepapám,tak mi určitě bude.....doufám... :-(
dani - no to moc gratuluju, vidim ze jsi na tom setejne jako, jaky mi byl tesny, ale uz jsem omezila ztrochu stravu a taky se morim po vecerech. Ono to pujde :-D A mas je v albu?
oleandr-to je na mně moc složité...až uvidím někde podobnej,tak si ho tam stáhnu... :-) ...v nejhorším mi s tím něco ve zlatnictví udělaj...doufám.... :-N
dani - v pohode, ja jen jestli bude i nejaky nahled, abychom vedeli jak vypada ten tvuj vyvoleny prstynek :-D No a psala jsi od 1.2. cvicic, dneska mame 2.2. tak jak to pokracuje?
:-N :-N za chvilku jdu cvičit.... :-D :-D ......jenom je škoda,že se tu nedá šeptat...spoustu věcí se mi nechce psát na sklo.. :-o
Článek se načítá
dani - muzes napsat do IP, tedy poslat vzkaz do interni posty, kterou nikdo cizi necte, jen dany jedinec. Mimochodem hodne zdaru, ja cvicim vzdy vecer pri vecernicku :-D :-D a zatim se mi nepodarilo pri tom usnout :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky a co cvičíte? Já se snažím protáhnout vždycky na balóně. První tři měsíce jsem cvičila denně, ale nadšení jaksi opadlo, už to flákám:-(
já vždycky začnu hrozně zívat.. :-D protože špatně dýchám a asi se to zprávně nikdy nenaučím...koukám,že chodíš se dívat i na jiné stránky...tak jsem se taky vyjářila...jestli má ženich vidět šaty před svatbou...a psala jsem to hned za tebe... :-D :-D
ja vi, ja ti tam odepsala, jestli se od nekud nezname :-D :-D :-D Mam ted chvilku nez vypiji kavu, tak surfuju. S tim zivanim jsem na tom stejne, uz jsem premyslela, jestli si treba nemam koupit nejakou knihu o cviceni se cvikama a kecanim atd.
já taky piju kávu!!!!!!!!!!!!!!§ :-D :-D
ja bez cukru, samozrejme... :-D :-D
ja jsem vazne tele, ted mi doslo, ze my dve mame svatbu ve stejny den :-D :-D :-D
já také!!!!!!!!!!!!!!zrovna jsem se dívala na bělení zubu!!musim se poradit se zubařkou,jestli to stojí za to....zajímá mně,jestli fungují ty speciální gely....aspon na pár dnu.... :-D
vcelaranka - promin ja jsem zjistila az ted, ze jsi mezi nami. Ja se snazim posilovat - ruce,zadek a bricho a protahovat cele telo. Prave cekam jak dlouho mi to vydrzi.
no,ale ty si z Brna..tak to určitě neznáme... :-D ..ale asi je to škoda..bychom si rozumněli..se zdá... :-N :-N
normalne nad tema zubama jsem taky premyslela, ale asi bych nesla do zakroku u zubare, nejak je mi lito me zubni skloviny, pry se tim poskozuje. Tak cekam na vyplatu, jako vzdy :-D , a chystam se do lekarny vyzkouset nejakou belici zubni pastu. Tak zkus gel a ja pastu a pak zjistime, ze jsme zbytecne vyhodily penize a bude to. :-D :-p Bohuzel ja jsem kafar, zavislak na kave, tak to mam hlavne i z toho, ale copak si to muzu zakazat?
dani - napsala jsem ti interniho mejlika, jen pro tebe :-D
kafe musim..jinak je to moje smrt!!!!!!!!!ale napsala jsem si,že je to nějaká bělící pasta,která se nasmí používat moc často..dá se koupit v "Profimed" neb na netu a jmenuje se Rembrant asi za 300Kč nebo Swiss Dent asi za 500Kč....ty ceny jsou možná obráceně..nevím to jistě.. :-D ..do lejzru bych taky nešla...tak zítra zavolám k dentální a uvidíme!!!!!!
oleandr-já tobě také :-D :-D
swiss dent mi neco rika, prave ze ta pasta mi prijde jako dobre reseni, tak nacupkam do lekarny a uvidime. Smankote ja si to musim zapsat co vsechno koupit. :-D Jinak vitej kafaru, to jsem rada, ze je na tom taky nekdo zavisly jako ja. A co se taky svatby, my mame vlastne stejny cas na pripravu ze? Kdyz to mame ve stejny den. Akorad ja to budu mit asi driv, mame to v 11h, tak to ja budu uz vdana a ty si budes uzivat jeste svobody :-D :-D Ne ze coufnes :-D
Profilova fotka
No holky, já myslím, že tady pročítáním těch diskuzí člověk posbírá tolik nápadů co by ještě měl či mohl...:-) Já už si tady na základě toho koupila fixátor pod oční stíny, podotýkám úplně super a pak nějaký peeling-krém, který taky vypadá fajn. O těch zubech jsem taky uvažovala.
Tak to by jsi mohla pomoci, potrebovala bych pod make up nejaky korektor, myslim tim, jak s nim zakryjes ruzne flicky a teprve potom nanasis make up. Jestli se to teda tak nejak jmenuje. :-D Nemohl by jste nekdo poradit?
vcelaranka - jinak mas pravdu, clovek tady pri procitani narazi na zajimave diskuze :-D a nekdy i docela smutne. :-( ted jsem mrkla do diskuze - prvni rozvod. Jen si rikam, aby vse bylo takove jako pred svatbou a na ten rozvod nikdy neprisla rec. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?