20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
chtěla bych si do alba připsat pod fotky nějaká slova,ale nevím,jak to mám udělat,...vždycky se mi to vymaže.... :-( .....já jsem fkt hrozná...na PC!! :-N
Klikneš pood tou fotkou na to políčko "bez popisu", napíšeš co potřebuješ a dáš odešli... a voilá, je to tam ;-)
Co jsem se divala po cukrarnach, zrovna velky vyber figurek nemeli (2-3), zasurfuju tedy tady po beremku a mrkneme s mojim na figurky. No co, budete to mit originalni, copak mas nekde psano, ze na ovocny dort nesmi figurky? Musim mit svatbu taky podle sveho, kdyz se vam to libi proc ne? ;-)
dani - nejake popisky uz mas ve svem albu nebo jsi to chtela vsechno popsat?
kocatko-není!!!!!!!!!!to jsem samozřejmě dělala.. :-(
oleandr-mno..mně se to na ten dort moc nelíbí..ale když sem to už koupila... :-N :-N ......A ty popisky někde mám a někde právě mi nejdou uložit...jen nevím,kde dělám chybu..kruci.. 8-(
Pokud se ti to nelibi, to je spatne :-( A jake figurky jsi koupila? Ted jsem se schvalne divala na sve album, jako ze ti poradim, jak dat popisek pod fotku, ale nijak jsem na to neprisla. Nejsnazsi je tam dat popisek ihned, kdyz tam davas fotku. Ale kdyz uz ta fotka tam je, to nevim, zkusim to jeste prozkoumat. =-)
Tak jsem si najela na fotku a na ten popis a klikla jsem na nej 2x a objevila se mi tam tabulka, neco do ni napis a dej odeslat. Co i toto nefunguje to?
Oleandr: to jsme myslela, ale jestli to Dani nejde takhle tak to je fakt hodně divné... zkoušela jsem to pro jistotu ještě teď a bez problémů... Mohlo by to být slabým připojením třeba, že se ten požadavek neodešle, ale jinak fakt nevím :-p
To si nedokazu vysvetlit, ale je fakt, ze obcas problemy s netem tady na beremku mam i ja. Asi to bude tim, nejak to blbne. Ja prave nevedela, jak se to tam dava, sla jsem podle tveho navodu a zrejme dobre. Uz zase neco vim :-D dani - zkus to o neco pozdeji.
já to tam napíšu,odešlua odejdu..a když se tam vrátím,tak to tam není......čáry máry fuk!!!!! :-N :-N
Vidim ze ani carovani ti nepomaha :-D , co s tebou? Ja nevim, jedine smazat fotky a kdyz je tam budes davat znova, vypln zrovna i popisek.
Článek se načítá
Jeste jednou jsem mrkla do tveho alba, nejake popisky se ti tam objevily. ;-)
kasparci - hned jsem si vsimla teho alba a novych prstynku, gratuluji jsou krasne.
Profilova fotka
Ahoj! Děkuji! Já jsem úplně nadšená-pánem, přístupem, prací, ...
Hlavne ze jsi spokojena a prstynky mate doma. Dalsi polozka splnena :-D
kasparaci, od koho ty prstýnky máte, jsou fakt moc hezké :-)
Profilova fotka
Doma je nemáme - máme zadanou objednávku. Nechávali jsme si tam ještě dělat nějaké drobné změny - Míša bude mít silnější, ... Od pana Kouřila z Brna-můžu doporučit
To uz se pocita ze jsou doma :-D A jak dlouho vam to bude trvat nez vam to vyrobi?
Profilova fotka
My jsme na ně nespěchali, ale říkal, že můžou být do měsíce. Jedeme si pro ně předběžně 13.3.:)(pátek třináctého)
To je krasne datum, snad nejsi poverciva? :-D
Profilova fotka
pro nás to bude krásný den!!!:) Jen nevím, jak to pak vydržim na ně nekoukat.............. Míša stejně říkal, že budou u nich a že mi na ně zakáže se koukat:)
Doma je mam zase ja pro pripad, ze ve svatebni den by na ne zenich zapomel :-D U nas budou pripraveny. mam je v krabicce a jdu se na ne podivat 1x za mesic, vubec me to nelaka, nechavam si to az na den "D".
Profilova fotka
tak to Tě obdivuju, to bych nedokázala :-|
Taky se divim, ze to jde tak samo :-D , stejne tak i dekorac na stul, tu mam schovanou v krabici a nechodim nahledat. Nechavam si ty sve obdivne pohledy na svatbu :-D A na kolik vas vysly?
Profilova fotka
Nechávali jsme tam nějaké zlato, tak cena spadla-něco kolem 9000. Je to trochu víc, ale zase jsou nejhezčí:) A když vidím nějaké ceny na netu, tak to není moc. A je to ruční práce
Pokud je to rucni prace, tak tu cenu chapu a navic ten pocit, ze jsou delany jen pro vas musi byt prijemny. Tak at z nich mate mnoho radosti. Vybirali jste dlouho nebo jste se hned shodli?
Profilova fotka
Děkujeme! Přišli jsme, uviděli tyhle, pak jsme jich zkusili ještě několik dalších, ale nakonec to byli ty první:) Ale je pravda, že mně se hodně líbili ještě jedny Ale v podstatě jsme se shodli Museli jsme se smát - když jsme okukovali stránky pana Kouřila, tak tyhle nás nijak nezaujali:) A navíc jsem chtěla bez kamínku - aby jsme měli úplně stejné:) Všechno jinak:)
Oleandr-dneska konečně uvidím prstýnky již hotové....a protože sme měli zlato svoje,tak stály jen 5000 za práci,což je absolutně bomba......tak mám další položku vyřízenou.. :-) ....a po výplatě jdu nakoupit tu výzdobu na stoly a auta,dám to taky do krabice a budu se na to chodit dívat... :-D :-D
kasparci - tak to byva, odrikaneho chleba nejvetsi krajic, to znam na vlatni kuzi :-D Hlavne, ze se vam libi a mate je jiz vyresene. dani - my jsme trdla co, chodit se divat do krabice na vyzdobu, k tomu jeste zabalenou :-D :-D :-D Uz aby ta vyplata byla, ja bych jich tak potrebovala 10 do svatby. Cena 5000,- za prstynky bomba tedy je, gratuluju. Mas se aspon dneska na co tesit. Tak potom poreferuj sve dojmy.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?