20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
milada - kdepak ordinace, ale Hercule Poirot. At delam co delam, nikdy neuhodnu kdo vrazdil :-D
vcelaranka - ty nase vysly na 4.500,- pro kazdeho. Jinak k te tve praci, clovek muze byt vlastne rad, ze ma dneska praci jak to vidim. A uz se tedy rozhlizis po nejake nove praci? V tomto ti opravdu nezavidim a preji, aby jsi nasla brzy neco lepsiho. ;-)
Profilova fotka
Ahoj! Člověk má být rád, že má práci! Já ji mám a stejně budu dávat výpověď :-| Ale abych se vdala a pak bydlela u rodičů, to teda ne! Snad vcel. něco najdeme! Oni se o nás ještě porvou:)
Profilova fotka
Jo jo holky, je blbá doba na hledání práce. Ale ještě se tím moc nezabývám. Čekám, jestli se to nějak nevybrví. Jsem trošičku líná něco hledat, ale holt se kdyžtak budu muset dokopat, když se to nerozhoupe. Tak snad nám kasparci bude přát štěstí:-)
Profilova fotka
Určitě nás někde vezmou, jsme holky šikovný! A kdyby se nám tam nelíbilo, tak stejnš snad půjdeme brzy na mateřskou ;-)
Profilova fotka
Koukala jsem na Tvoje šatičky, jsou super!!!
Profilova fotka
Díky za pochvalu:-) Taky trvalo, než jsem si vybrala... Šatičků je moc a jedny hezčí než druhé.
Ja si myslim, ze ten kdo ma zajem si najit praci, tak si ji najde vzdycky, takze o vas holky nemam strach a jak rikala kasparci, tehotenstvi to jisti :-) I kdyz ja osobne ihned po svatbe nebo v blizke dobe po svatbe tehotenstvi neplanuji, bohuzel je vice veci k zarizeni. :-|
Profilova fotka
Já taky nepočítám s tím, že bych měla být na pracáku. Jen si nejsem jistá, že najdu místo v oboru. Ale na čas to neva. A třeba to bude i lepší! Jak se říká: "ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo"
Presne tak, ja osobne nedelam co jsem vystudovala, ale mam tu praci rada a po penezni strance jsem spokojena a ma mnohe plus oproti memu puvodnimu oboru. Clovek se proste prizpusobi. Samozrejme kdyz chce. A vim, ze tuto praci mam casove omezenou, tedy nepredpokladam, ze po materske se vratim. A tak si ji jeste uzivam, dokud mohu. :-D
Profilova fotka
Kasparci snad nejsem drzá, ale můžeš mi napsat, který je tvůj obor. Vím, žes tu párkrát zmiňovala, že nevíš, jestli najdeš v oboru, ale myslím, že jsem nikde nečetla v kterém. Jsem holt zvědavá:-) Já teda mimi hned po svatbě neplánuji. Nevím, jak bychom to finančně utáhli:-( Takže uvidíme, jak to půjde.
Kasparci - taky se omlouvam, ale taky jsem zvedava,uz jen jak jsi psala, ze pani reditelka hledala nekoho na tvoji pozici 2 roky. Pokud by jsi to ale nechtela psat takto verejne, pisni do IP, pokud ti to tedy nebude vadit.
Článek se načítá
Vcelaranka - mrkla jsem na tve nove album, musim pochvalit, moc pekne. Je to zvlastni videt, jak se to pomalicku vsechno rysuje a co uz je zamluveno. Mohla bych se zeptat od kud je ta tvoje bizuterie? Videla jsem tady i jinou bizuterii a ted nevim zda jsou to nejake www stranky nebo nejaky obchod a prave mi prislo, ze tato bizuterie je velmi zajimava a rada bych se mrkla na vice produktu, pokud by ti to ovsem nevadilo.
Profilova fotka
Tajný to není-jsem učitelka na ZŠ. A protože půjdu do Olomouce-fakultní město, tak tam mám mnohem nižší šanci získat místo než na vesnické škole u Svitav:) Ale já jsem vždycky chtěla vesnickou školu, takže Olomouc jako takovou nechci. Ale ono i to okolí je v tomhle směru marný
Profilova fotka
Oleandr: jéjda no já už si přesně nepamatuju, kde jsem to vyšňupala, protože nakonec to měli v salonu odkud mám šaty, tak jsem to vzala tam. Ale jisně vím, že to mám staženo z některého odkazu tady na brms jak jsou odkazy na firmy.
Tak to jo, to mas pravdu, ale treba se preci jen neco podari najit. Nejaka ta vesnicka skola by byla asi o neco lepsi nez ta ve meste ne? Ale zase tam budes mit dojizdeni. Jedine tedy to brzke miminko by to asi vsechno vyresilo. ;-)
Profilova fotka
Miminko snad bude - ale nechci, aby se bralo, že máme mimi, protože maminka nenašla práci. Rodinu prostě chceme a na práci to nezáleží
Profilova fotka
No já jsem taky uvažovala, že bych si dodělala pedagogické minimum, ale říkám si, že možná až někdy, třeba při mateřské.
Profilova fotka
a co děláš?
vcelaranka - diky, tak ja to zkusim prosmejdit :-) Jinak vas holky plne obdivuji, ze ucite nebo by jste sli do skolstvi. Kdyz clovek dneska vidi, co vsechno si decka i s rodicema dovoli a ucitele nemaji nikde zastani, tak klobouk dolu.
Profilova fotka
Tohle by bylo na dlouho:) Já se teď ale loučím, jedu za svým snoubenečkem:)
Profilova fotka
Ono to nikde není slavné. Já pracuju ve státní správě a věčně nám někdo vyhrožuje, že na nás zavolá televizi Nova a vylévají si na nás zlost... ále kašlat na to. Tak hezký zbytek dne holky, já za chvilku valím z práce, mám nadděláno :-) A večer mám sraz ze školy, tak pa
No a ja zase pracuji v soukromem sektoru, taky to u soukromniku neni ruzove. Takze si myslim, ze si vlastne clovek nikde nevybere a vsude je neco. Dulezite je, ze clovek ma ale praci hlavne v dnesni dobe. :-)
Holky mam jeste dotaz, kdyz objednavate svatebni dort, daji vam na nej automaticky i figurky? Nebo figurky si musim nekde sehnat a pote je na dort postavit? Vubec nemam tuchu o tom.
Jéžiš, já ty vaše debaty nestíhám. :-( Tak pokud jde o hubnutí, tak předpokládám, že tak od března by se tělo mohlo začít hejbat. :-D Pokud jde o svatební cestu, tak nevim jak vy, ale můj problém je ten, že mi v dubnu končí pas, v červnu se bereme a tak nemá cenu si ho dělta ještě na straý příjmení a pak poku jde o občanku, tak budem taky moct jet jen na novou, ne? Každopádně plánujeme jet až přelom srpen a září. Pokud jde o práci, tak když to vidim kolem sebe, tak jsem ráda, že dělam to, co dělam. A pokud jde o svatební dort, tak nad tim jsem ještě nezačala ani přemýšlet, protože mě dokonale vyčerpaly ty šaty. :-N Ale prý se figurky berou zvlášť, ale tydle info zatim nemam. Piště prosím pomaleji, já to pak fakt nestíhám. :-D
Holka no kde jsi byla? Tady nebyl ani tuk od tebe. :-D Takze kdyz to tak shrnu, prelom srpna a zari to jisti pro dovolenou. A na ty figurky se budu teda muset nekde poptat, asi nejlepe u zdroje ze? :-)
Já teda nevim, jak to kde chodí, ale znám jednu cukrárnu a tam Ti udělaj dort, ale na paňďuláky mají speciální katalog. :-) Ale zatím jsem se nepídila. A jaký chceš figurky?
oleandr-figurky na dort mají bud v cukrárně,nebo sem to viděla tady na beremse v katalogu....my už je máme koupený od léta......a bud je dáš cukrářce,nebo je tam dáte až v restauraci na dort.....to ¨vím jistě.......a jak pokračuješ s nepapáním??? ;-)
Takze po shrnuti si figurky musim koupit, no jeste ze jsem se vas holky zeptala, to by bylo prekvapeni a nemile. Moc vam dekuju. johanka - klasika, zenich s nevestou neco tak do max. 12 cm. Zadne mega figurky :-D a kdyz jsem priteli ukazovala takove ty srandicky jako je koule na noze nebo nevesta chyta zenicha na udici, rezolutne mi rekl, ze se mu to nelibi. Jo jedna jo a to ta, kde zenich stoji na dortu a nevesta je propadla v dorte a natahuje ruce k zenichovi, hm coz v te chvili se zase nelibilo me :-D daniela - no o nepapani nemuze byt rec, ale omezila jsem trochu prisun potravy a zacala svicit, posilovaci cviky, ale zatim cvicim 2 dny, zkus se zeptat tak za mesic :-D :-D To bude asi jina :-D :-D
Oleandr...já jsem puvodně myslela,že ani mít figurky nebudem,snoubenec na to moc není,tak jsem to ani nenavrhovala... :-o ..ale pak sme byli na kafi v cukrárně a on se na ně začal dívat,že je to hezké.....tak jsem mu je koupila.... :-D :-D :-D ..ale neumím si to nějak představit na tom ovocnym dortu... :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?