20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
kasparci - tak ja to prijmeni schvalne dneska nadhodim snoubencovi, jsem zvedava jak se na to bude tvarit, aby prijal moje prijmeni. My jsme se na to tema nebavili, protoze se pocita ze ja prijmu jeho prijmeni, coz jsem pro, ja jsem taktez konzervativni, ale jsem zvedava na reakci :-D
Jo a holky uz mate poresenou bizuterii? jakou budete mit perlicky,stribro nebo neco na styl od swarovskeho?
johanko: Co se týká těch šatů, tak mi taky přijdou nehezčí ty 7 a 13 :-) Ty 13 se mi líbí o trochu více, ale hlavně pouvažuj jak ses v nich cítila, jestli si dovedeš předstyvit být v tom celý den... No a co se týká té bižu... Já už to celkem mám pořešené. Nic nového asi kupovat nebudu, aspoň doufám, ale ještě nemám šaty tak třeba se bude hodit něco jiného na krk. Ale do vlasů budu mít úžasné kytičky, dostali jsme je s miláčkem na svatbu od známé. Budu je mít ve vlasech a on jako korsáž. Jsou ue stříbrného drátku, takové lilie. Náušničky nějaké hodně nenápadné, možná jenom bižu pecky. A na krk buď plesový náhrdelníček nebo černou perlu..
Profilova fotka
Oleandr, chceš vidět ty fotky?
jo,jsem tady, uz se tesim 8-)
co se tyka bizu.. ja mam bile perlicky,ty se mi hrozne libi, ale porad premyslim, jestli si treba nevzit neco jineho. A porad prohledam fotky a premyslim, ale stjne nakonec vzdycky zustanu u tech perlicek a rikam si, co zase vymyslim a nebudu zbytecne utracet. Nausnice chci taky jednoduche - perlicka.
Profilova fotka
Já mám problém - slibuji tady něco, co asi nebudu schopná udělat. Jak mám zmenšit fotku, aby šla dát do alba? Dělal mi to Michal, ale tuhle fotku nemůže:)
Hm, tak to ti neporadim, ja jsem se snazila si dat zase sem profilovou fotku a taky mi to napsalo, ze moje fotka je velika, je mi lito, ale v tomto ti teda neporadim. Tak nic, tak nekdy priste :-(
Profilova fotka
moment, zkouším všechno možné:)
cekam, cekam... :-D
Profilova fotka
Tak honem, jukni:)
mam to,podle me jsou hezke, jednoduche a elegantni. Me se opravdu libi. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé, děkuji! Mají dlouhou vlečku, ...... ale na fotce jsou fakt víc strohý než ve skutečnosti. Ještě tam dám ty druhý-jen na ukázju - na fotce vypadají víc princeznovsky, ale nejsou. Dokonce na fotce vypadají víc bíle, ale ve skutečnosti to taky tak není. Každopádně - rezervované mám tyhle, takže chválit jen tyhle:)
Opravdu jsou hezke, tak vlecku rikas, to musis pote napsat, jak se ti s ni chodilo. Tak sup sem i s tema druhyma.
Kasparaci, taky jsme se mrkla... jsou úžasné a moc ti sluší... budeš nádherná nevěsta :-)
Tak uz jsem je videla, ty se mi nelibi, nevim jsou takove divne, ty prvni ti padly daleko lepe, opravdu jsou hezke a sedi ti.
Profilova fotka
Jé, moc děkuji! Vlečku mají dlouhou, ale tu budu mít jen na obřad - pak se připne k sukni
Podle me dobry vyber. ;-)
Profilova fotka
Tak mažu, ju! Mám Míšu na skypu:)
Psala jsem ti vzkaz do IP, mrkni tam. ;-)
kasparci - dekuji, sama jsem zvedava :-D
Jinak se pro dnesek loucim, musim letet, mame dneska firemni posezeni :-D a moc se nerozepisuj¨te, at to stihnu docist. :-D
Profilova fotka
Pěkně se bav
Nějak to na mě dopadá. Vypadá to, že na naší svatbu nepůjde moje sestra, protože je uražená, že je starší, ale já se vdávám dřív. A do toho jsem se pohádala s mámou, která mě přesvědčovala, že to musim pochopit, že je ségra taková a nakonec mi začala vyčítat, že jsme jí o svatbě ani neřekli, že se to dozvěděla jako poslední. Přitom od srpna věděla, že se budem brát a termín věděla dřív, než jsme si ho zamluvili. ;-( :-( :-(
Profilova fotka
Johanko, tak to se Ti nedivím, že jsi z toho špatná... Tvou ségru nechápu. svatba není o věku, ale o vztahu a o lásce. Rozumím tomu, že jí to může být líto, že se vdáváš dřív než ona, ale to není důvod k tomu, aby dělal takovéhlescény a kazila Ti Tvoji svatbu. A o mamce ani nemluvím. Já jsem se svojí rodinou v pohodě... Tak se drž!
milada-nic si z toho nedělej!! :-) ..moje sestře to taky chvilku trvalo,než to překousla,ale ted už je v pohodě a chce mi i pomáhat.... :-D ..zato moje máti je velmi rezervovaná :-p ...a nejspíš mi nijak pomáhat nebude.....no,taky se nezbláznim....
Profilova fotka
Tak já mám štěstí, že mám obě ségry vdané:-) Ale co si sama neudělám to nemám. S jednou sestru se nebavím a druhá se jaksi nenabídla, že by se nějak podílela. Mamka je úplně mimo. Včera jsem se jí ptala,kolik objednat cukroví na hostinu a na výslužky a odpovědi jsem se nedočkala. Prostě neví.
Holky jak vidim jsme na tom stejne, ja se zase chytla dneska s mamkou ohledne svatby. Pry ji nic nerikam a pak ju zesmesnuju. Tak jsem ji rekla, ze kdyz ji neco reknu nebo se zeptam na radu, tak jenom haze ksichty, tak at se nedivi, ze ji nic nerikam. A bylo vymalovano. Jenze me to mrzi, cekala jsem, ze se nejak zapoji do priprav, ale chyba. To porad musim chodit za ni a ptat se a stejne me prijde, ze si drzi zpatecku. :-(
kasparci - dneska jsem si koupila tu stuhu na auta a udelane maslicky na vyvazky. Tak stuhy na auta - v jednom balicku je 10m stuhy a vyjde to na 2 auta. A maslicek je 20ks v baleni a jsou cele bile nebo bile se stribrnym nebo zlatym okrajem. Jo a samodrzici bile puncosky jsem zrovna vzala.
Jo a schvalne jsem se sla zeptat k nejakemu fotografovi a pry uz berou objednavky, rikam tak na 20.cervna a uz tam meli zrovna objednavku, ale jeste jsem se tam vlezla, tak jsem zaplatila zalohu a jsem stastna, ze mam zase neco z krku. :-D Huraaaa....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?