20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Jo mimochodem, nemam jeste zarizen hlavni svatebni dort, na nej si myslim je jeste dost casu. Muzu se tady zeptat, kde si jej budete nechavat delat vy? Zda u nejake cukrarky a nebo nekde v cukrarne? Ja nevim totiz co je lepsi.
kasparci -) většina je šampaň, nebo krémový. Dodávám novou várku z dneška, tak prosím o tvrdou kritiku. :-N
Ahoj holky, sice sem k vám nepatřím, jelikož v den vaší svatby už budu asi 24 hodin vdaná, ale přesto jsem nakoukla ;-) . Johanko83 - podle mě šatičky č. 7 a 13 Ti dělají hezkou postavu a moc ti sluší ;-) .
tak,už jsem tu!!!Ten víkend byl tedy proklatě dlouhej a nemohla jsem se dočkat,až sem dorazím :-D :-D .....svatební dort už mám taky zajištěnej,tak další položka vyřízená... :-N :-N mirca-mně se taky líbí č.13..moc ti sluší.........ale stejně jsem zvědavá,které nakonec vybereš.. ;-)
Profilova fotka
Ahojk. Johanko mě se na tobě líbí ty šatičky pod č. 7 a ani ty 13 nejsou marné:-)
Johanko u me bezkonkurencne vedou ty 13, ty jsou podle me uplne nejlepsi. Dej nam vedet pro ktere ses rozhodla nakonec. :-)
dani - co vikend? Zarizovala jsi i neco na svatbu?
oleandr-mno..protože se slavili sestry narozky,tak nebylo moc příležitostí o tom mluvit..ale sehnala mi supr cukráře,který přislíbyl vytvořit svatební dort,tak aspon něco...ale protože sme se pěkně nepohodli se snoubencem,tak třeba ani nebude ten dort zapotřebí!! ]-( ]-(
dani - ale jo ten dort bude zapotrebi, ja jsem se taky o vikendu nepohodla s mym snoubencem, ale hned rano jsme to vyresili, tak mame zase pohodu. To proste do vztahu patri. Uz jsem se taky videla jak vam pisu, ze ja zadnou svatbu mit nebudu a budu. :-D Takze tvoje svatba bude a gratuluji k te supr cukrarce. Ja porad resim ten hlavni svat. dort, zda u cukrarky nebo v cukrarne. 8-(
oleandr-já vím,ono se to zase uklidní..akorád j sme to ještě nevyřešili.... :-| ....A myslím,že je lepší cukrářka,pokud ji znáš a víš, co umí...a kolik budete mít těch dortu??? :-. My jeden patrovej pro všechny...stejně to nikdo nebude jíst...
dani - postupem casu se to vyresi, uvidis. No a dorty, 1 hlavni a 2 pro mamky, akorad ten hlavni nebudeme krajet. No budu se muset mrknout po tech dortech.
a co s ním tedy budete dělat?? =-)
Článek se načítá
No snime, oba dva mame sourozence, tak se to rozkraji a vezmou si domu, jejich deti s tim pohnou. :-D Ten dort by nestacil pro nejakych 80 - 90 lidi :-D
Aha... 8-) ..já zapomněla,že je vás tolik!!!To při našich skromných 20lidech bude jednopatrovej tak akorád..a možná ještě zbyde.. :-D :-D ....ale možná protlačim dvoupatrovej..by se mi líbyl aspon na oko....ale nevím,jestli to pujde..když všichni chtěj ovosnej.. :-N :-N
I ovocne jdou vice patrove. Jaky bude s jahodama? Ja jsem klasik, takze klasika svatebni, jen se musime domluvit kolik pater, aby vcele stolu nebyl videt jenom dort :-D Ted jsem si sepisovala cvicne kolik bude oznameni a pozvanek, abychom vedeli cenu v tiskarne. A jinak uz si cvicis podepisovat se novym prijmenim? =-)
to ještě nevím,jaký bude,.Mně by se taky víc líbyl klasickej ..s marcipánem a tak... :-( ,ale nikdo to nebude jíst už vubec....kdyby byl řízkovej,tak se potrhaj!!! :-N .....A s tím jmenem to mám docela jednoduché,začíná na stejné písmeno a pak už píšu jen takové vlnovky :-D ..tak se muj podpis moc nezmnění..ale spíš na něj hned neuslyšim... :-D
No prave, mam taky ten pocit, ze mi bude chvili trvat nez si zvyknu, ze mam vubec jine prijmeni. Urcite se do telefonu budu hlasit tim mym starym :-D V praci nejaky ten klikihak udelam ale v bance musim udelat lepsi verzi, abych si ji zapamatovala i na priste, jinak by mi nedali penize :-D Navic po svatbe vybehavat urady a hlasit zmenu se mi moc nechce, ale budu muset 8-(
Holky, a neuvažovaly jste některá, že si změní jméno manžel? Co na to říkáte?
Tak nad tim jsem nikdy neuvazovala, budouci manzel je pokracovatelem rodu, takze u nas to ani nepada v uvahu. Ale u nekoho jineho s tim nemam problem, pokud si muz vezme prijmeni sve zeny, dokonce v mem okoli je takova rodina.
kocatko- také znám jednu rodinu,kde to tak udělali....ale je pravda,že to moc zvykem není...většinou na to novomanžel nechce slyšet a má tisíc výmluv proč to není možné.. :-) .
no,a ty uřady!!!!to teda bude disciplína.... :-N :-N
no jo... máte vůbec přehled co všechno se musí měnit a kde všude se hlásí změna příjmení a rod. stavu?? Já teda nee :-|
No vsude, kde maji zaregistrovane tve jmeno - banka,pojistovna... Zmeny dokladu - OP,ridicak,pas... Pak v praci nahlasit zmenu jmena atd. Jo holky ale mi to zvladneme ;-)
Jo a pokud se nekdo stehuje, zmena bydliste, coz je taky radost. :-D
Profilova fotka
Ahoj! O tom jméně-jestli by si mažel vzal moje - já bych to nechtěla-myslím, že ženská má prostě přijmout příjmení svého muže (jsem konzervativní:) )- ale zkusila jsem toto téma nadhodit a neprošlo to! Chlapi jsou ješitové:)
Holky, já fakt nevim!!! Váhám mezi č. 7 a 13 a nemůžu se rozhodnout. ]-( :-| :-( :-(
A ještě č.2 :-( :-( :-(
Profilova fotka
Jé, to jsi neměla žádat o radu tolik holek:) Každé se líbí něci jiného! Mně se třeba moc líbíš v 10! Takový podobný totiž budu mít já:) Ale spíš zapřemýšlej, ve kterých šatech si se líbila sama sobě nebo těm, kteří s Tebou byli v saloně-přímo tam!
Profilova fotka
A jinak z tech 2., 7. nebo 13. se mi asi nejvíc líbí ty 2. Jestli teda nechceš vyloženě bílé šaty! ;-)
johanka - no ja ti radeji ted svuj nazor rikat nebudu, nebo bych to rozhodovani jeste vic zamotala. Dej na kasparci, at ti poradi ten kdo byl s tebou v salone a nebo jeste zenich.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?