20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Tak to my oba chodime do prace a jak byl cas, byli jsme spolu. Tak jeste 5 mesicu si kazdy uzijeme svobody a pak si na sebe budeme zvykat ve spolecne domacnosti. A musim i rict, ze nam to vyhovovalo, kazdy mel svoje. A prace by se v Olomouci nenasla pro tebe?
Profilova fotka
Ale asi našla, ikdyž ne v moji branži. Ale Michal zase nenajde svoji profesi tady. Já mám tady smlouvu na dobu neurčitou, což je sen, ale zase nechci, aby sem šel Michal dělat něco, co ho nebude bavit, ........ kvůli mojí práci, když já stejně půjdu brzy (snad) na mateřskou. Takže je to pitomý. Ale tenhle rok je fakt hroznej-víme jistě, že vztah na dálku nechceme. Další nervy pro mě-ředitelka ještě neví, že budu končit. Ach jo! Zvykat na společnou domáctnost si budeme muset určitě všichni, ale když poslouchám od ostatních, jak už se vždycky těší z dovolené domů, aby si od sebe zase odpočli............tak to teda fakt neznáme
Tak bydlet spolu a pak jeste byt treba 7 dni 24h denne na dovolene udela taky svoje, je jasne, ze lidem to poleze krkem, proto se tesi domu. Ikdyz pro nas je to nepochopitelne. U vas bych to videla na nejlepsi reseni, ze se vzdas prace ty, protoze zenska stejne casem pujde na materskou a dulezitejsi je, aby chlap si udrzel svoji praci. Aby se citil jako hlava a zivitel rodiny. Je ale jasne, ze my budeme ten krk :-D No pro tvoji nadrizenou to bude pekny sok, ale ja si myslim, ze to pochopi. Stejne by jsi jednou odesla na tu materskou. Musim ale priznat, ze sem tam se mi do spolecne domacnosti nechce, obcas mit jen tak to pohodli pro sebe a nemuset brat ohledy. Potom budeme dva a o vsechno se delit. Jen premyslim, ze kdyz se obcas poskorpime kam oba pujdeme? tak sel kazdy k rodicum a pak asi kazdy do jine mistnosti :-D , ale to jen tak trosku uvazovani. Samozrejme, ze se tesim, ze budeme konecne spolu.
Profilova fotka
Já se taky hrozně těším! Ta nadřízená bude koukat. Ale myslím, že to trochu i může čekat..........i když nevím, když mi přála k narozeninám, tak mi přála, ať brzy neotěhotním (že to si přeje ona). Je to takový divoký-než jsem tam šla já, tak hledala 2 roky. Ale já jsem jí dost napínala už před státnicema-měla jsem něco rozjednanýho v Olomouci. Říkala, jsem si, že jí to řeknu tak nějak postupně-řeknu jí, že se v červnu chceme vzít a že není ještě úplně jisté, kde budeme, ale že je ta možnost, že půjdu pryč. Tak ať případné žádosti neodmítá. To bude pocuc! V práci nikdo o svatbě neví..............a já bych o tom tak ráda mluvila!!!! Ještě se snažím najít si náhradu za sebe sama-to by taky vypadalo líp, když bych řekla, že odcházím, ale že mám někoho za sebe, ale............ jsou to starosti! Ale už se těším, až budeme spolu-navždy-žádný nedělní loučení, ......
Achjo! Vyzkoušela jsem tak dvacet svatebních šatiček a z toho deset je obstojných. A z deseti tak pět mi jich sedí fakt bezvadně. A nemůžu se rozhodnout a nevim, co mam dělat. :-( Už bych si je měla zarezervovat. Ve skrytu duše jsou jedny TOP, ale některý známí co je viděli na fotce mi řekli, že se ke mně úplně nehodí a že mě zbytečně rozšiřují, ale mě ani mojí skorošvagrový, která je se mnou vybírala se to nezdá. :-S Stojí sice 8.000,- Kč, ale mě se líbí. A já se teď bojim abych v nich nevypadala blbě. :-( :-( :-(
Johanko, tak hoď fotky do alba... My ti poradíme :-D Nebo se aspoň pokocháme jak to vypadá, když někomu šaty perfektně sedí :-N
kocatko -) tak perfektní to neni, ale dá se to. ;-) :-D Některý jsem vyřadila rovnou. A dají se pak fotky z alba smazat? :-N
kasparci - teda u tebe to vypada, ze to neni vubec jednoduche. Ani se ti nedivim, ze jsi nikomu v praci nic nerekla. Ale pokud by jsi rekla, ze se budes vdavat v cervnu a tim padem se po svatbe stehjes pryc, zase by ji logicky doslo, ze uz si ma za tebe hledat nahradu. Urcite to moc nenechavej na posledni chvili, at ma i ona sanci zacit nekoho za tebe shanet. Zvlast pokud pred tim hledala nekoho na tve misto 2 roky.
johanka - tak to budeme asi trosku na tom stejne, ja uz teda mam vybrane saty, padly me ihned do oka, tak jsem si je i hned i zamluvila. vsecko mi na nich prislo dokonale, ale objevila jsem tady i holky, ktere si ty saty zkousely a na fotkach v nich vypadaly trosku "rozjete". A propadala jsem zdeseni, ale vcera jsem tady objevila holku, ktera si je taky zkousela a vypadala v nich naprosto uzasne. Takze jsem vyvodila nazor, ze na tyto saty musi byt urcity typ postavy, jinak ty saty nepadnou. Holka musi byt vysoka a stihla, jak je mensi postavy, hned ty saty na ni nesedi a delaji ji baculatejsi. Saty jsou nekdy pekne zaludne. Jak ti radila kocatko, hod fotky do alba, my se ti k tomu vyjadrime a ty fotky ihned pote muzes smazat!!!! Ja jsem si taky nedavala fotky ze zkousky do alba, me se to osobne nelibi, co kdyby mi tam vlezla draha polovicka a videla me pred obradem? No to ne. Stejne tak se mi nelibi, jak jsem ted zazila, kdyz jsem vlezla do svat. salonu, ze nevestu v tech satech fotil zenich. To ma byt prece prekvapeni pro toho zenicha. 8-( :-(
Oleandr: Tak já půjdu do salónu zkoušet šaty taky se ženichem. Akorát na svatbě to pak bude stejně jiné, zajdem do toho salonu spíše pro inspiraci a ať vidím, které by mi seděly. Jak říkáš, šaty jsou záludné. Mám trochu širší boky takže mi všechno nesedne :-| Ale stejně si myslím, že to není taková tragédie když ženich vidí šaty... Já se chci líbit hlavně jemu, on na to bude koukat (a pak ještě opakovaně když je budu kupovat :-D ) Ale stejně je to nakonec jiné když se namalujeme, načešěme a tak.. Ale je to jenom můj názor, překvapení je taky fajn
To samozrejme, nechci presvedcovat to ne. Me se jen libi ta varianta, kdy zenich nema vubec predstavu a az teprve ve svatebni den uvidi nevestu v plne parade. Me tam jde o to prekvapeni, samozrejme zalezi na kazdem, jak si to udela, kazdemu vyhovuje neco jineho ;-)
Profilova fotka
Ahojda holky, já byla svatební šaty zkoušet taky s miláčkem a stálo to za to! Chci se líbit hlavně jemu a šaty, které jsem měla za to, že se mu budou líbit (a paní ze salonu mi tvrdila, že takové se ženichům líbívají nejvíce) se jemu vůbec nelíbily... V den svatby budu načančaná, takže budu vypadat úplně jinak a raději budu mít jistotu, že se mu budu líbit, než abych ho překvapila, ale spíš nepříjemně. Někde jinde se o tom přímo diskutovalo, jedna holčina psala, že její kamarádka vybírala šaty bez ženicha a on byl pak na svatbě moc zklamaný, protože její šaty se mu vůbec nelíbily... ale to záleží na každém, jak si to zařídí. Já měla štěstí, že jsem si šaty vybrala hned napoprvé, když jsem šla vybírat :-) Jinak s miláčkem spolu bydlíme téměr celou dobu co jsme spolu (bydlet jsme spolu začali po 2 měsících) a to počáteční zvykání si na společné soužití (a ještě v jedné místnosti :-) ) bych už znovu absolvovat nechtěla :-) Naštěstí jsem to překonali :-) Ale je určitě jiné, když už spolu chodíte dlouho a znáte se víc... Nedělní loučení opravdu musí být moc smutné a moc Vám, které teď máte vztah na dálku, přeju, aby jste už brzo byly se svými miláčky a všechno bylo báječné a pohodové... :-)
Článek se načítá
Tak ja jsem ty saty riskla, ale nejdrive ze vseho jsem se zeptala, jaky typ satu se libi jemu a podle toho jsem vybirala. Meli jsme shodou okolnosti nejaky casopis se svatebnima satama po ruce a pry mu mam ukazat, jake saty se libi me. No nase predstava se vyrazne lisila. Takze do salonu jsem sla uz s jistotou jake saty mam vybirat. Ze bych ale sla do salonu aniz bych se zeptala na jeho predstavu, to ne. Musim znat i nazor jeho. Ja jsem proste clovek, co ma rad tradice. Je jasne, ze ze zacatku to problemove bude, nez si dva lide zvyknou bydlet spolu, trochu se uskrovnit a tolerovat toho druheho, proto by to moho byt uz za nama :-D
Profilova fotka
Já se už těším i na ty začátky! Hlavně ať už jsme spolu. Se šatkama jsem to měla tak-na stránkách salonu, kam jsem chtěla jít jsme koukali na šaty, jaké nabízejí. Měla jsem tam jedny favoritky a nezávazně na mně, mi je poslal i Michal, že jsou pěkný. Do salonu se mnou nešel - byla to "babská" akce - prohlížela jsem tam ty katalogy a ty "moje" furt nikde. Pak jsem je našla, ale paní je nemohla najít na věšáku.......myslela, jestli nejsou na praní, ..... tak jsem vybírala dál........pak paní vylezla ze stojanů a radostně volala, že je našla:) Měla jsem jich na sobě 6 a všechny moje poradkyně (včetně paní, která mě oblíkala) se shodly, že ty "moje vybrané už předem" jsou nejlepší:) Můj Míša to ale samozřejmě neví:) Jo, a ještě k těm fotkám - mám nafocené dvoje - když jsem na ně koukala, tak vypadají líp ty druhý, ale ve skutečnosti to každý viděl jinak........tím chci jen říct, že podle fotky bych nevybírala
kapsarci a das nam nahlednout na ty tvoje satky?
Profilova fotka
No, já teď nemám fotky u sebe, ale až budu doma (v týdnu), tak je tam na chvíli dám, ale pak hned smažu, ju? Jsou takový jednoduchy, ale když jsem je měla na sebe, tak mi přišli dostatečně princeznovský
Dulezite je jak se v nich citis ty a ktere padnou tobe, takze na nikoho tady neber ohled, jen se chceme ze zvedavosti mrknout. A mas pravdu, ze fotky velice casto zkresluji. Ja jsem se taky rozhodla pro moje a nic mi muj nazor nezmeni, protoze ty moje jsou taky princeznovske pro me. Tak se budu tesit, akorad musis napsat, ze uz je tam mas, abych to ja zvedavec neprosvihla 8-)
Jo a vis na co se jeste tesim? Jak si bude muj balit kufry a ja vyklizet policky a skrin, aby si mel DT kam dat ty svoje veci. Jsem zvedava s kolika zavazadly a krabicemi se ke me nastehuje. :-D
Profilova fotka
:-D
Ahojky všem, tak jsem je probírala horem dolem a nevim, je fakt, že fotky skutečně zkreslují, nicméně si říkám, že to bude to jediný, co nám jako památka zbyde, tak chci i na nich vypadat hezky. Pořád váhám, jestli je mam dát do alba, ale zítra a v pondělí jdu ještě zkoušet, tak když ani pak nebude jasno, tak vám je sem hodim s prosbou radu. Jinak dneska jsem bezradně koukala na PC a na stránkách salonů hledaly ty "the best of" a přišel miláček a jestli se může kouknout (upřímně... ani jsem nevěděla, jaký styl se mu líbí). A mimo jiné jsme narazili na ty co jsem si zkoušela (to on neví) a myslela jsem si, že tyhle jsou nejkrásnější... skorošvagrový se taky moc líbili. A on mi řekl, že mu přijdou příšerně přeplácaný. Teď už vím, co se mu líbí a jak mam vybírat. :-p Tak se necham překvapit.
johanka - no sem s nimi, jak uz jsem psala kasparci, je dulezite jak se v kterych satech budes citit ty a ktere se budou libit tobe. Muzeme ti to objektivne posoudit, ale rozhodnuti bude na tobe. 8-)
Tak dobrá. :-N
Jsou tam. :-D
Profilova fotka
Oleandr, teď mě napadá, jestli ta nevěsta, jak jsi psala, že se ti nelíbilo, že ji fotil ženich ve svatebních šatech, jsem nebyla já :-D Nebylo to v salonu Damborská? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Johanko, jestli můžu říct svůj typ, tak mně se líbí 2. a 9.! Ale samozřejmě záleží na Tobě! Ty druhý jsou moc hezký střihově! Ono to na fotce není moc poznat, ale to jsou všechno šampáň?
milada - ne opravdu jsi to ty nebyla, to byla zrzka :-D
johanka - tak me se zase libi 2 a 5. Ale priklanim se ke kasparci, zalezi to na tobe v jakych se citis ty dobre.
ahoj johanko, mne se libi ty 7. - delaji krasnou stihlounkou postavu a dole jsou nezne rozevlaty, neprijdou mi na ples, toho bych se nebala :) ale hlavni je fakt pocit
mame taky termin 20.6., chtela jsem se zeptat, kdy a kde budete asi zarizovat dekorace, doplnky, dort, kolacky a tak - v praze, jestli nemate nejakej dobrej tip :)
vitej eliaborco, tak j uz dekoraci mam zarizenou, tu jsem si objednavala pres net uz na podzim, stejne tak doplnky uz mam vyresene a u cukrarek mam jiz domluveny i dorty a kolacky. Ale ze me si tady neber priklad, ja jsem takovy rychlik. Musis pockat na ostatni holky, co to berou normalne a ne jako ja. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?