20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
No prave, kdyz jsem mluvila s nasim panem kameramanem, rikal, ze natoci pripravy u zenicha a pripravy u nevesty, ale nejak mi vrta hlavou, jak to chce udelat. Bud to budeme muset jeste poresit na schuzce tesne pred svatbou a nebo nekdo z jejich rodiny to bude muset zachytit na jejich kamere. Coz by mohlo byt docela originalni :-D
Holky, všichni tady mají kameramany, začínám si připadat méněcenná, že my filmovat nebudem.. Připadá nám to zbytečné, osobně neznám snad nikoho, kdo by se na video ze svatby podíval aspoň jednou, když už nic víc...
kocatko - to chapu, my se taky na to nebudeme divat kazdy vikend, ale ja osobne si myslim, ze je to dobra pamatka. No a kdyz nic vic, tak budouci potomci se aspon u toho nasmeji, jak tatka s mamkou vypadali smesne pred tema 20 rokama. :-D Ja osobne video chci, ale chapu i vas duvod proc ne.
Profilova fotka
Já jsem si první říkala, že by mohl natočit ženicha a pak u nás. Ale muselo by to být prostě naplánováno časově tak, aby to vyšlo. Ale víte jak je to s chlapama, jim stačí půl hodina na celé chystání včetně sprchy, holení a oblékání, takže pochybuju, že by můj miláček chtěl být oblečený zbytečně brzy, tak aby se shihlo točit ještě moje chystání. No uvidíme. Kocatko já jsem třeba ujetá na fotky, takže video pro mě není zase až tak podstatné. Ale co kdyby zase na fotkách nebylo zachyceno vše, to by mě mrzelo. Myslím si, že obojí má svoje kouzlo. Ale je pravda, že na video se člověk zase tak často dívat nebude, takže zcela chápu.
Tak v tom pripade se to musi domluvit s kameramanem tak, aby se to stihlo, na coz jsem sama zvedava. Zase ale nepotrebuju, aby me kameraman natacel ve spodnim pradle :-D , na to staci jedna fotka, kterou mi udela kamaradka. :-D Jenze v ten moment ky ja budu uz oblecena, tak se vsadim, ze draha polovicka bude teprve behat v trenyrkach po baraku :-D .Proste chlapi to maji jednodussi. 8-( Ale co mi jeste vrta hlavou je, kdyz by natocil zenicha a pak me, tak zase musi letet na zpatek, aby natocil jak vsichni sedaji do aut a odjizdi kolona a prijizdi k nam. Tak si myslim, ze prvni by mel natocit nevestu, jak sneruji saty a potom teprve k zenichovi, ktery bude jeste v trenyrkach, zachyti kolonu a pote prijezd k nam. =-) Ja fakt nevim, to je orisek. :-(
Ani by jste neverili, jak jsem svoji naladou na svatbu strhla decka, kluci uz planovali jak nacesaji vlasy, no to jsem se musela smat, protoze to je jejich prvni svatba, na zadne jeste nebyli. :-D :-D
Profilova fotka
Co já jsem viděla 3 videa od kameramanů, tak ani v jednom nebylo oblékání u ženicha a odjezd kolony. V jednom byl kousek "posezení" u ženicha. No a já taky nechcu, aby mě točil v prádle. To jsem mu zdělila už na začátku:-) chci tam takový efekt jakože se zatočím dokola oblečená pak se obraz roztříští a já se tam budu točit oblečená v šatičkách.
Ja uz mam nerva tedka z toho. =-) :-N Jenze me prijde nefer, aby nevesta byla natacena pri oblekani a zenich zase nic? Ja bych ale chtela, aby ta bylo to posezeni u zenicha. No nejak to dopadne a nejak to taky domluvime. :-)
Profilova fotka
No jasně. Však uvidíš, jak to bude všechno načasované. Taky záleží na tom, jak daleko budou ženich a nevěsta, myslím odkud budou vyjíždět. Pokud je to kousek, je to super. Pokud půl hod., tak je to dost, když se sečte cesta tam a zpět. Já jsem předběžně domluvená, že ženicha natočí někdo jiný, ale s tím, že se s ním kameraman předem domluví, jak by si to představoval.
Kamoska mi pujcila jeji video ze svatby, asi se na nej mrknu :-( Budete si do toho videa davaz svoji hudbu? Nam rekl, ze pokud bychom tam chteli nejakou svoji oblibenou pisnicku je to bez problemu.
Holky, to jsou detaily, hlavně ať tam máte obřad a pak hostinu.. oblíkání ženicha zase není tak podstatné :-D
My jsme tak 10-15 min autem od sebe. To chce asi vazne jeste tu poradnou domluvu, my jsme zatim zamluvili termin a mesic pred svatbou se mu mame ozvat. Tak to oba dva promyslime co a jak a vysledek rozebereme s nim. Tdea me z toho jde hlava kolem. :-p
Článek se načítá
To je jasne, ale s kym si muzu pokecat o detilech, kdyzne tady? Doma by me s takovyma hloupistima vyhodili. Tak jsem rada, ze aspon nekdo to se mnou resi tady. Proste tim ziju, ja za to nemuzu vazne ne. =-)
Do haje, omlouvam se za ty preklepy, to je hruza. =-)
Profilova fotka
Já o tom doma nemluvím vůbec. Právě včera jsem říkala příteli, že si objednám srce na auto, protože to bylo za dobrou cenu. No a on samozřejmě "není to brzy?" No jasně, že je, ale když já si nemůžu pomoct :-D . Ale více o tom nepadlo slovo. Takže jsem závislá na brms a na pokecu tady :-D No nic, loučím se, jdu na nákup, pa pa
Holky ja jsem tak rada, ze aspon tady s vama muzu pokecat, vy me chapete. :-N
Nemyslím si že je brzy něco nakupovat... Když je dobrá cena tak klidně i dříve, však ono se to nezkazí... Já se třeba spíše nemůžu dokopat k něčemu konkrétnímu... Vymýšlet to jo, ale nakupování je pro mě celkem noční můra 8-(
:-D :-D tak jsem to dočetla až sem...musím říct,že sme vážně praštěný..ale krásně!! :-)
ještě,že vyjíždíme jen z jednoho domu,točit to bude někdo z rodiny,tak mám o starost mín :-) ..ale je fakt,že se dá pokecat už jenom tady...vždycky letím domu a pouštím Pc rychle,abych o něco nepřišla!! :-D ..dneska ale jedu na víkend pryč,tak budu mít do pondělka absták!!! :-( ..zatím se holky mějte a v pondělí páá
dani - to je skoda, ja ze pokecame :-D Prasteny jsme podle me az moc, vazne takhle blbnout v lednu :-D koca- ja jsem treba dekoraci na stul koupila v rijnu/lisopadu a to jsem schvalne na to cekala, protoze jsem vedela, ze ta cena pujde dolu. Ted jsem i rada, ze to mam uz vyresene a z krku a muzu se venovat dalsim vecem ;-)
koca - uz mate ten termin poreseny zda 20. nebo 27.? To vlastne moc nemuzes zarizovat, kdyz to nevis na jisto.
My hlavně budem co nejdříve kupovat prstýnky a oblečení pro oba. To je dost důležité a nebudem to aspoň muset dělat mezi státnicema a svatbou
To jo a ty prstynky nejsou taky zrovna levna zalezitost. A co saty, uz mas predstavu? Budes si je pujcovat nebo si je nechas usit?
No, já si buď koupím nějaké světlé plesové anebo si nechám ušít. Snažíme se o co nejmenší náklady a takhle to vyjde rozhodně levněji a taky budu mít šaty podle svých představ. Mrkni se do mého alba, asi takhle si to představuju. Hodně jednoduché. A co se týká prstýnků, tak my budeme mít titan se zlatým proužkem, vyjde to na max. 4000 pár a titan je nádherný
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! S tím kameramanem to máte krásně namyšlené. To u nás nejde ani kdyby se všichni rozkrájeli - s Míšou od sebe bydlíme 80 km. A tu snídani (svačinu) máme taky takovou komplikovanou. Bydlíme v bytě, takže se tam 56 lidí prostě nevejde - navíc jeden pokoj budu blokovat já. Takže to máme vymyšlené tak, že u nás budou jen rodiče, prarodiče a sourozenci s rodinami - to je nějakých 20 lidí. A zbytek buď přijede rovnou tam nebo se připojí cestou. Jednou jsme byli na svatbě, kde nás bylo kolem 40 - všichni jsme jeli pro nevěstu-stáli jsme na sídlišti, až se ti blízcí najedli a jeli jsme na obřad - to bylo hrozný!!! Jen mamka furt řeší, že by se měla udělat svačinka pro ty ostatní:) Ale určitě tam bude krabice s koláčkama - na chuť.
koca - mrkla jsem ti do alba, saty jsou jednoduche ale elegantni. My mame prstynky z bileho zlata, jsou takove lehoucke, ten titan mi prisel tezsi. kasparci - dobre komplikovane to mate a mas pravdu, to by jste se tam nevesli, mate to dobre zarizene. V tomto pripade to ani jinak nejde. No cekat na sidlisti, az ostatni se naji, zajimave =-)
Profilova fotka
No, to byl fakt krok vedle! Nikdy bych netušila, jak může být komplikovaný vztah, kdy dva bydlí dál od sebe. Není to světa kraj, ale i tak jsou to samý komplikace
No to my jsme od sebe tak do 20 km,nemame to tak strasny jako vy, ale i tak jsou tam mensi komplikace a proto se i tesim, ze budeme bydlet spolu a uviime se kazdy den a ne jen jak nam to vyjde.
Profilova fotka
Ahojky holky, omlouvám se, že sem tak vpadám. Nechtěla byste některá šaty z Pronuptie v Brně? Přenechala bych zálohu 1500,- za polovičku. Zamluvila jsem si tam šaty a teď jsem potkala jiné,které jsou prostě ty pravé ;-) Pokud máte některá zájem, prosím písněte mi do IP ;-) Díky a hodně štěstí při přípravách :-)
Profilova fotka
Přesně tak. Ještě loni, když jsem byla na škole (v Olomouci), tak jsme spolu byli až na víkend skoro furt-zato tento rok je očistec! Ale horší je to rozhodování, kde budeme. Už to bylo jistý, že v Olomouci, ale já mám práci tady, ................... je to hrůza

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?