20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
ta první už je právě zadaná na svatbu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-(
já to mám právě blbí v tom,že nevyjíždíme z domova,kde právě mám svou kadeřnici,ale z chalupy,a tam žádnou nemám..tak scháním přes kamarádky místní....ono to vubec bude děsný...všechno převážet tam... :-N
a já ani nevímco mi všechno chybí...představu již mám..ale ted to uskutečnit...a jestli to pujde všechno takhle blbě..tak vezmu prvaz a jdu k lesu... :-N :-D
tak ja jsem v predtuse radeji zarizovala kadernici nekdy v rijnu nebo v listopadu, aby to nebyl nakonec bojovy ukol :-D Ja zapomela, ze vy to mate na chalupe, takze bude hromadne stehovani, ale myslim, ze ten vysledny efekt bude stat za to ;-)
hlavne nehazej flintu do zita, ono to vsechno pujde, jen se to vsechno trochu zkomplikuje. Tak uz aby bylo vse zarizene a bylo toho 20.cervana co? 8-)
me se taky par veci zkomplikovalo, uz jsou ale vyresene a v tu chvili jsem myslela, ze me rani mrtvice nebo si dam poradneho frtana :-D Ale bez toho by se ty pripravy neobesly. Pockej jak bude po svatbe a treba zalozime tema a pokecame o tom, jak jsme nervovaly a co obnasi zivot :-D
asi máš pravdu,bez toho to nejde.. :-D :-D 20.6 to bude vše ,jak říkáš zařízené....a my budem vyřízené... :-D :-D ....aspon bude na co vzpomínat...
a to ani nevím,kde tam najdu někoho,kdo ze mně udělá člověka a nakreslí mi nějakej krásnej obličej... :-o :-D
ty jo, jak te tak posloucham, tak to mate v nejake mene obydlene osade, no tak to ti uprimne nezavidim :-S A drzim palce, aby ti to vsechno vyslo podle predstav. Hlavne vyrizene budeme to si pis :-N My taky vsechno dovest,pak zase odvest, nachystat ... a toho spanku diky nervozite a premytani co mam a co jeste zaridit si myslim, ze taky neuziju, hlavne ten tyden pred svatbou. 8-(
Jo a hlavne jeste v patek se venovat pribuznym - na ty jsem ja hlava zapomela - protoze ti se k nam budou sjizdet na tu slavu, tak se na ne tesim a porad premyslim, jak to vsechno v ten patek udelam, abych to stihla, asi se necham naklonovat nebo se rozpulim :-D :-D
Jo a mimochodem, porad si rikam kazdym dnem, jak budu na diete a vysledek? Naperu a pak oddychuju, to do tech satu nezchudnu, pomoooc... =-) :-N
rozhodnutá jsem od unora nepapat...jinak se do nich taky nevejdu...vzáří,kdy jsem je měla na sobě jsem měla o 7kg!!!!! ]-( ]-( mín!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já nevím,co sem se tak rozež...!!!!!!!!!!!
Článek se načítá
jsme dve. Kdyz bylo leto na to jidlo nebyla ani chut a nebyl cas, ale ted? Cucim u tv, porad me honi mlsna a k tomu byly vanoce. Radeji jsem nesla na vahu, pred mesicem to bylo totiz 6kg navic, no nechci vedet kolik kg navic je to ted. =-) Rano jsem zacala dobre, dala jsem si jenom jogurt a rikam si, tak dneska zacnu. No postupem dne jak jsem do sebe cpala sladke,slane a kdesi cosi ve vetsich davkach, to rozhodnuti odkladam na dobu neurcitou. jsem strasna ]-( ]-(
Ach jo, jsem celý den u počítače, ale tady se skoro nedostanu :-| No, rozdíl o týden to je, ale rodina je taková cestovatelská a na prázdniny se rozjedeme, brácha si něco naplánoval už na červen, takže čím dříve to bude, tím lépe. Navíc miláček státnicuje, takže před tím to nepůjde :-(
Oleandr....nééé,v žádném " uplném"zapadákově to nemám...ale moc to tam neznám,tak je hooodně těžké v takovém terénu něco podnikat...tuhla sobotu jdu raději zamluvit tu restauraci....začínám mít nerva,že bude všechno obsazené,a my budeme mít hostinu s kachnama.... :-D :-D .Dneska jedu k sestře na narozky,tak je jasné o čem bude hlavní téma večera!!! :-) :-)
kocatko - my jsme taky chvatali co nejdrive nahlasit svatbu v cervnu rodine, protoze jak jsme pozdeji zjistili, nekteri uz planovali na ten termin dovolenou, tak jsme to stihli tak tak, vsichni nam tedy prijedou. :-) dani - kdyby jste to meli s kachnama, staci koupit pytel rohliku... :-D Drzim palce, aby vam ta restaurace vysla a jak budes mit cas, tak napis, co jste se segrou naplanovali a poresili. U nas to bude jeste tema na dalsich 5 mesicu a pokud se nemylim, tak podle tvych vypoctu to mame za 149 dni? :-D
oleandr- se obávám,že mi už hraboší...nevím,jak to se mnou okolí do toho června vydrží.. :-D :-D ....veškerej volnej čas sedím u Pc a brouzdám ,já už toho tolik popsala,že se v těch poznámkách ani nevaznám....musím si koupit novej sešit a přepsat to,co platí... :-N
Dani, nejlepší je to dělat do počítače, tam si to pořád můžeš aktualizovat... Já taky otravuju okolí, hlavně miláčka, ten si mě radši asi nevezme jen aby nemusel poslouchat pořád něco o svatbě :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste teda jely, než jsem vás dočetla...:-) Na to pohoštění u nevěsty já plánuju, že nechám upéct masové rolády, jako kuřecí a vepřovou a asi upečeme sekanou. K tomu zeleninu, nakládané okurky, chléb. Koláčky cukroví, alko, nealko. Pak možná nějakou obloženou mísu, salámy, šunku, sýry, ale to je možná. Bude nás totiž 70 a pro tolik lidí by se blbě chystaly chlebíčky nebo jednohubky :-D A vás bude kolik? Možná jsem to tu někde už četla, ale nechce se mi vrcet... :-)
kocatko- v tom Pc to mám taky!!!!!!!!!!! ale já to musím všade tahat sebou ]-( a když mně něco napadne,tak hned píšu....prostě blázen.. :-D :-D ....dneska jsem si founem zamlouvala šaty,a paní říkala,že má objednávky již na září!!!!!!!!!!..a já si teda rozhodně přestávám myslet,že bláznim moc brzo.!!!!!!!! :-N :-N
jsem se sem zaregistrovala 15.ledna a dneska je 23.ledna ..což máme 8 dní,které jsem ztrávila u PC..za chvilku ty stránky budu umět naspamět.. :-D :-p
No, my jsme napočítal 35 lidí, ale chceme to ještě podstatně osekat... Chceme malou svatbu.. Já si nemyslím, že někdo blázní brzo, spíše si myslím, že já jsem pozadu... Ale zase si říkam nebudu blbnout kvůli jednomu dni půl roku..
Ale registrovaná jsem už přes rok... Od té doby co jsem zasnoubená, taky tady trávím dost času
Holky ja jsem na tom stejne, porad jsem byla v pohode vanoce a tak i novy rok, zacatek ledna nicemu nenasvedcoval a proste az ted jsem zacala blbnout, ale neskutecne. Jedine tema, ktere me v posledni dobe zajima jen svatba, o nicem jinem nema cenu se mnou mluvit. Kdyz bude takovy mesic do svatby, to me budou asi muset vsichni odstrelit. :-D
vcelaranka - no jo, to me nenapadlo, ja pocitala porad jen moji rodinu, protoze ta se k nam dojde nasnidat. Predpokladam totiz, ze pritelova rodina se nasnida u nich, ale jak prijedou k nam, tak si jen neceho zobnou - zakusek+stamprle. Musim to doresit casem =-)
Ja jsem taky registrovala, az jsem byla zasnoubena. Na druhou stranu me to zase bavi blbnout kvuli jednomu dni pul roku dopredu, me bavi holt organizovani. :-N
Profilova fotka
No holky já jsem taky organizační typ. Sem chodím od října a téměř každý den. Je to závislost :-D . Z naší strany bude tak 30 lidí a z přítelové 40. Počítám, že jejich strana taky pojí u nich, ale holt nemůžu zakázat, aby si nebrali i u nás, když to tam bude nachystané, že? Takže radši těch rolád a sekané víc, vždyť se to dá kdyžtak do mrazáku a já nebudu muset vařit :-D :-D
S tim pocitam ze toho udelame vic, myslela jsem jen aby to bylo primerene, abychom to nenachystali a oni nam rekli, ze uz snidali. Stejne pocitam s tim, ze to jisti ten mrazak :-N Hlavne aby slo vsechno podle planu. Jak jsem mluvila se svagrovou a s jejim manzelem, ten mi rikal, ze oni meli skluz, (nemohl vyhnat vsechny hosty z baraku, aby se uz jelo), tak prijeli pozde, rychle predal kytku a podekovali rodicum a honem na obrad na cas :-D
A kdyz jeste premyslim, tak je mi lito, ze neuvidim, jak to bude probihat u pritelovi rodiny rano, jak se vsichni schazi, snidaji, pritel se bude oblekat atd. Musim doufat, ze to pan kameraman zachyti, abych byla informovana, jak to pritel zvlada :-D :-D
Profilova fotka
No s tím kameramanem: Já jsem právě řešila problém, jak zařídit, aby kameraman byl i umě, jak se budu chystat a i u přítele. No na 2 místech být nemůže. Takže asi u přítele to bude muset točit někdo jiný, schopný. No a pak to splácnout dohromady, abych to měla oboje na videu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?