20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
Ahojky Holky Kasparci jj mám je z CAXY olomouc:-) jinak k tomu cukrový já počítám pro každého 20 kousku do krabičky a ktomu nějaké řezy jinak mi cukrářce řekly že chceme cukrový pro 50 lidí a do krabiček po 20 kouskách a chtěla vědět kolik bude krabiček a lidí na hostině a že nic víc nemusí vědět.jen furt nevím kolik dortu udělat myslela jsem že jen tak 3 jeden hlavní a pak jeden pro svědky a jeden pro rodiče napul a zbytek to budu řešit asi roládama a řezama.
Profilova fotka
Luc.: dobrý salon, že:) Taky tam mám rezervované šatky ol.: jde o prstýnky pana Kouřila - zlatník! V tom názvu bylo určitě slovo zkušenosti a pan kouřil:)
Tak me se cukrarka neptala, ja nahlasila kolik kousku chci, ale radeji jsem rodicum rekla hned, aby toho pro jistotu objednali vice, protoze mame hooodne vysluzek, nez abychom si utrhli ostudu a v krabickach nic nebylo nebo nevyslo. =-) lucen - my mame 3 dorty (hlavni + 2 pro maminky), svedkyne mi da taky dort a dal jsem to nezjistovala. Ale ty dorty taky pomuzou :-D
kapsrci - hledej v Ostatnich pripravach, je to na strane 4. Dej vedet, jestli jsi to nasla. ;-)
Profilova fotka
Díky moc, jsem hrozná 8-)
kasparci - nemas zac dani - videla jsem, ze uz mas vice odpovedi v tvem tematu "jizda kocarem"
Profilova fotka
Ol: Jakto že ve 2:57 nespíš?!
oleandr-slááva našla jsem to!!je tedy fakt,že ten kočár moc vidět není,ale aspon pro představu... :-) ..ale našla jsem tam paní,která mněla hostinu ve stejné restauraci,jako budem mít my,tak sem to aspon viděla prostřené.
kasparci - normalne chodim taky do prace, nejak si na tu svatbu musim vydelat :-D :-D dani - tak gratuluju, predstavy se pomalicku realizuji.
Profilova fotka
Tak to kloubouk dolů-já bych noční směny nezvládla :-|
dneska je to již 151 dnu..do 20.6. :-N
Pomalinku nam to ubiha. A kdy pujdete resit svatebni oznameni?
Článek se načítá
no,tak vymyšlené ho máme...udělám návrh na PC,vytisknu,snoubenec to domaluje a u kámoše jeho v redakci to natisknou..ale hotové to bude až v březnu.Myslím,že to bude stačit,stejně ty oznámení budem posílat až začátkem dubna,to snad bude stačit......Ty už máš představu???......a dneska je to 150 dní :-N
dani - ja z tebe nemuzu :-D ,ty to mas fakt dobre spocitane. Jsem zvedeva, jak zacneme silet, az nam tady budes psat, ze nam zbyva 10 dni a plno veci jeste nebude zarizenych. To budme z tebe vsichni na praskach :-D :-D Tak myslim, ze ten duben je uplne v pohode. Ja nejdriv zila v pohode, ze oznameni staci rozeslat tak 14 dni pred svatbou, no tady na beremku jsem se silene spletla. =-) O vikendu jdeme nahlasit kamaradovi pocet, kolik pozvanek a kolik oznameni. On nam to navrhnul a ted to dame do tiskarny, jak se nam to vytiskne a podle toho nechame tisknout ten zbytek. Tak se i treba stane, ze ty oznameni uz budeme mit doma a nejaky ten mesic nam budou lezet ve stole.
Profilova fotka
Ahoj! My oznámení máme vybrané. Nejspíš v únoru pojedeme ještě do salonu, takže to pořešíme. U nás se to tak dlouho dopředu neposílá. Stejně to všichni ví :-) Těm, kteří jsou hodně blízcí (nebo nejsou přes půl republiky) dáváme 14 dní před svatbou koláčky a oznámení. Ostatním ho jen pošleme, ale stejně ne dřím než v druhé polovině května.
Oznameni co budeme posilat, ty poslu driv a zbytku se to da osobne, kdyz budeme chodit zvat na svatbu i s tema pozvankama ke stolu. Hm ten kveten se jevi nejrozumneji pro rozeslani. No ted ale zacit davat dohromady nebo dokonce i hledat adresy :-N
Holky, vy to máte v malíčku :-) Hlavně vidím, že už toho máte spoustu zařízené... My jsme teprve teď dohodli termín a to ještě není stopro...
Ahoj kocatko, tak nekdo novy mezi nami. ;-) Takze si jeste nejsi vubec jista, jestli to bude tady ten nas termin? Ale svatbu na letosni rok planujete ne? :-)
Holky,tak mně napadlo,že se musí připravit nějaké pohoštění , až se to ráno sjede!!! :-p ...nevíte,co se tak připravuje??
dani - ahoj, prave sedim na netu a brouzdam po strankach, trochu se nudim, tak jsem rada, ze tady nekdo je. ;-) taky jsem nad tim premyslela a asi klasiku, nejake oblozene talirky a asi dame i nejake klobasky(zatim co jsme doma o tom tak predbezne hovorili), kava+caj+alko+nealko. Ten oblozeny tac je podle me dobry napad. Uz jsi nad tim taky premyslela? na co jsi prisla?
Mluvila jsem jeste s budouci svagrovou, jen tak letem svetem a mimodek jsem zjistila, ze oni maji jine tradice nez my. Tak jsem ji rikala, ze se k ni nekdy vterknu na navstevu a musime cely ten den probrat, abychom zjistili v cem se jeste lisisme a navic to vsechno sepsat, jak bychom si to my dva predstavovali ten den a ona nam to zorganizuje. Za to jsem neskonale vdecna, ze nemusim v den D sledovat, jestli je vsechno v poradku a vsichni ve spravny cas na svem miste. A muzu si ten den uzit,jupiiiiííííí..... :-D :-D :-D
dani - co ty kone, uz jsi neco nasla?
tak to máš super!!,že se někdo bude starat.....já jsem domluvená předběžně se sestrou,ale nadšená z toho nebyla...taky si to chci užívat a nééé stále něco řešit.... :-o ....a odkud je švagrová,že to má tak jinak??? S tím občerstvením ještě nevím,říkala jsem isnějaké jednohubky...ty klobásy,nebo párky by zase někdo musel připravovat....tak to nandám na talíře,a at si každý vezme co chce....ale chtělo by to ještě něcooooo :-N
chvílema se děaně těšim..a chvílema mám hruzu......ono to vždycky nějak dopadne... :-D :-D ..já taky stále brouzdám a hledám inspirace...i v práci...se o ničem jiném nebavím..za chvíli,mně budou mít v práci dost... 8-) :-D :-D
Svagrova bydli kousek od nas ale znas to i z tadyma, proste kazda rodina ma jine tradice a predstavy. Tak to skloubime dohromady, ale ono pujde a musim se priznat,ze se i tesim, jak to budeme organizovat a sepisovat a nebudu se muset starat :-D To obcerstveni taky musime doresit, jen jsem nad nim premyslela co a jak. Zenske se urcite nebudou rano cpat klobaskama, ale chlapi si urcite daji (poradny zaklad do zaludku, at ta slivovicka pekne jede do krku :-D ). A ted me napaslo, ze ja jak rano vstanu - samozrejme s velkym predstihem :-p se musim taky najist, protoze pak me nalici a nebudu se potom prece cpat jidlem. A hladova bych to asi nevydrzela do obradu. :-N
no my váháme ezi 20 a 27 :-)
A jaky je v tom u vas rozdil? Myslim ti,ze se jedna o jeden tyden. :-)
dneska jsem mluvila již s druhou kadeřnicí,která by mně mohla učesat...a si představ,že neví,jestli bude mít volno,protože má prý odjet na nějaký seminář a ještě neví datum....jsem myslela,že omdlím..já snad neseženu kadeřnici!!!!!!!!!!! :-| :-|
to si delas srandu a co ta prvni, ta taky nemuze? Tak to by ji snad mohlo napadnout, ze v cervnu je nejvice svateb, tak si neplanuju nejaky seminar. :-| A mas v zaloze jeste nejake kadernice? Ty ale rict mi toto moje kadernice ke ktere roky chodim, tak k ni snad uz ani nepujdu :-|
No a co ti jeste chybi zaridit? Sleduju, ze ses do toho zarizovani pekne obula :-D Zatim me ty pripravy bavi, zatim..... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?