20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
To prave nevim, nechala jsem to cele na svagrove, takze ona vymysli nejakou tu zabavu, na kterou vy nejste. Nastesti to bude v dobe, kdy uz budeme popiti, tak snad to pujde.Ja jsem takovy vetsi stydlin, tak jsem zvedava, jak cely ten den vubec dam :-D No a co se tyka hudby, tak budeme mit manzelske duo, aby si uzili i starsi rocniky. ;-)
Profilova fotka
No, my jsme právě taky takoví stydlíni. A já navíc nepiju, takže to asi neodbourám. A Míša snad ten den taky pít nebude, tak uvidíme. Ale samozřejmě, když tam někdo s tím přijde, tak to nebojkotujeme. Já se strašně těším a zároveň bych už to chtěla mít za sebou. Už máš vybranou kyti a šaty?
Ja jsem rikala pritelovi, aby se co nejvice opil na rozlucce, protoze bych byla rada, aby ve svatebni den ten alkohol omezil, aby na konci dne nebyl na mol. Tak to vidim na 2-3 panaky za ten den. Saty uz mam vybrane,jen mi nejde do hlavy, proc ty saty jsou daleko drazsi nez oblek pro chlapa. :-) A mam predstavu kytky, ale nic jsem jeste nezamlouvala to mi prijde jeste docela brzo. A co ty, co saty a kytky?
Profilova fotka
já mám šatky zamluvené a kyti mám představu, ale zamluvenou ještě taky ne. Ti chlapi to mají celkově jednodušší, nemyslíš? ;-)
Plne s tebou souhlasim a jak.Vem si, ze treba ve svatebni den nemusi vstavat v 6h nebo o pul 6h, aby stihli kadernici a kosmetiku. Hodi na sebe oblek, samozrejme k tomu nepotrebuji dalsi 2 ruce atd. Musim se s tebou pro dnesek rozloucit, mohla by se ta diskuze jeste nejak rozjet. Porad mi prijde, ze je nas nejak malo. Tak pa pa a zase nekdy. 8-( ;-)
Profilova fotka
dobrou
Profilova fotka
Ahojky je tu dnes ještě někdo? Zase mi chvilku trvalo než jsem vás dohnala (dočetla to až sem) :-D Ráda bych se přidala do diskuze, tak ještě něco o naší svatbě. Šatičky už mám rezervované, o kyti představu, sháníme místo na hostinu, nad botičkama přemýšlím a taky čekám na jaro. Svatbu bych chtěla laděnou do smetanové drobné prvky zlaté (mám šaty šampáň). A co vy? Barva šatů? Jinak máte naprostou pravdu, že chlap to má jednodušší a v neposlední řadě o dost levnější.
Profilova fotka
Ahojda, jsem tu tas :-) Zcela nečekaně jsme se teď v Brně stavili v Olympii v prodejně Blažek, kde nás tak omráčili cenami, až si tam přítel koupil oblek :-D Svatbu bychom chtěli v kombinaci bílá - bordó. Já už mám šatky zamluvené a dokonce koupené botky (viz diskuse včera). Jinak v kytce bych ráda měla kaly, ale ještě vymýšlím a hledám inspiraci. Myslela jsem na ervené kaly, ale nevím, jak snadno jsou k sehnání... uvidíme. A co se týká zábavy, tak kromě tance (budeme mít kapelu - duo), bych chtěla mít svatební nástěnku (viděla jsem ji na svatbě kamarádky a je to fakt super, svatebčanům se to moc líbilo) a pak uvažuju ještě o těch svatebních novinách a možná o svatební tombole.
Ahojky holky tak já už mám zamluvené šaty stálo mě to 6100 a mám bílé šaty boty náramek náhrdelník naušnice kabelku a závoj a ještě dle výběru šaty na večer na převlečení pokud budu chtít takže ta cena za to je v poho a ještě k tomu že jsem podepsala smlouvu dopoledne tak mám 20%slevu :-) takže užasné
milada..-ahoj..co je prosím svatební nástěnka??
cicbela - to je super, ze jsi nas docetla. Ja mam svatbu do bilo-zelena a saticky jsou prirodni bila (ne ta razantne bila). Dneska jsem si rikala, ze bych se jen tak podivala do obchodu s botama na boticky, jak velky vyber tam maji. Stejne se musi za chvilku vytasit s botkama na sezonu, jaro se nam pomalinku blizi. milada - ja si nedokazu predstavit tu svatebni tombolu. lucen - gratuluji k uzasne cene ;-) Stejne me ale ceka jeste hromada veci na zarizovani, driv jsem si jako host nedokazala predstavit vsechno to zarizovani, co svatba obnasi. Jeste, ze je to jednou za zivot :-D :-D
Profilova fotka
Ahojda holky! Svatební nástěnka má na jedné polovině fotky ženicha a na druhé nevěsty (od dětství až do dospělosti, se svými blízkými, při svých koníčcích...) a dole se ty fotky sbíhají ve společné fotky ženicha a nevěsty a já bych to možná zakončila svatebním oznámením. Nazdobit si to každý může podle svých představ, do barvy své svatby, doplnit to třeba i nějakým povídáním, to je na každém. Svatební tombolu si taky moc představit neumím, ale dost holek tu o ní psalo. Myslím, že není problém koupit ty lístečky s čísly a v tombole jsou blbůstky... pusa od ženicha/nevěsty, podvazek nevěsty, různé legrácky...
Článek se načítá
milada - cervene kaly, tak ty jsem jeste nemala moznost videt, tak fandim, aby jsi je sehnala. Vidim, ze kazda pojima svatebni kytici uplne jinak, to je super tlik moznosti. :-D
Milada - diky, ja totiz nemela predstavu, co za darky v tombole to jsou. Asi ale zustanu u klasiky, cim nas svagrova prekvapi, jak ji znam, prekvapeni urcite budeme. :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky. No vy jste teda jely, než jsem to přečetla... ;-) Takže ke všerejší diskuzi o mimi: já už jedno mám, dokonce skoro sedmileté:-) Kristýnku. Jinak k zábavě na svatbě: Začala jsem minulý týden sbírat nápady pro svatební noviny. Tím hodlám zabavit hosty, když se půjdeme fotit. Pak taky vážně uvažuju o té tombole. Když jsem si tady četla ty nápady, tak jsem se strašně nasmála. Tak doufám, že to pobaví i ostatní. Jinak takovým těm hrám - poznávání podle noh a nosu či hrudníku - se nebráním, ale sama si je asi organizovat nebudu:-) Pak jsem někde viděla, že měli na svatbě starý ozdobný rám od obrazu a hosté se s ním jakože fotili. Vypadalo to zajímavě. Ale zatím nevím, kde nějaký vzít :-D
oleandr-taky to budem mít zeleno bílé....nejprve sem málem omldlela,když sem to uslyšela,ale ted už se mi to moc líbí...ted přemýšlím nad kytkou,na konec asi kaly,ale chtělo by to ještě s něčím :-) ...taky nechci moc velkou kytku....Stále jsem ještě nenarazila v albech na holky,co jeli kočárem,tak ,kdyby ste viděli,dejte mi prosím vědět! :-)
vcelaranka - ty jo, ty uz mas sedmiletou dcerku? Tak to musi byt super. Jinak vymyslete neco, cim by se hoste zabavili, to je taky pekna makacka. daniela - me se tady tato kombinace strasne libi, uz mam dokonce nakoupene vecicky.Jen des bes, jak budu skladat tolik ubrousku. S tim kocarem ti moc neporadim, tady jsem na to jeste nikde nenarazila.Nebo zkus zalozit tema "Jizda kocarem" nebo tak neco a treba se ti tam nekdo ozve. ja jsem se zase rozhodla pro bile lilie,doplnene bilima ruzema. A moc se mi libi lehce previsla kytka. Tak uvidime. :-)
oleandr- tak jsem to zkusila..uvidíme....Ty věci na výzdobu nakupuješ nahodile,nebo už máš přesný plán??Já nevím,jak budou postavený stoly,tak si nejsem jistá s tou výzdobou,abych pak nemněla každej kousek jinej.....Taky nevim,kolik cukroví se tak dává do výslužek plus koláčky...
dani - ja mela promylsene, jak bych chtela, aby to vypadalo. Protoze to chci do zeleno bila, tak jsem nakoupila veci v takovych to barvach. No a stoly planujeme do U, tak to slo celkem rychle ;-) Hm ty vysluzky, to bude asi taky orisek, protoze treba jednem budeme davat velkou krabicu a druhym zase mensi krabicku, jen jako pozornost. Takze ti presny pocet kolik ceho nereknu. U nas je to u danych osob individualni. Proste se to lisi. Ale ty jsi stejne rikala, ze u vs jsou vsichni masari, ze budete nechavat pect jen tak 3 druhy cukrovi. Tak si zpocitej, kolika lidem planujes davat vysluzku a vynasob si to. Uz jsem doma rikala, ze si budeme muset na chvli pujcit nejake vetraky na o cukrovi, vsechno se nam to do lednicky nevleze, tak at se nam to neroztece. Dej pak vedet, jestli se ti nekdo ozval na tu jizdu a jak to dopadlo. ;-)
Profilova fotka
Ahoj! Ženský, pracujete vůbec? Kdo to má stíhat číst :-D lucen: nemáš šatky z Caxy Olomouc? My jsme byli v sobotu zamlouvat cukroví - paní, která řadu let peče na svatby - mysleli jsme, že řekneme, kolik budeme mít lidí, kolik budeme dávat malých krabiček, kolik velkých.......a že nám řekne, kolik toho budeme potřebovat - omyl :-o Já budu mít s botama asi největší problém - už od ˇkvětna po nich koukám a zatím nic! Ale pro jistotu mám jedny zamluvený se šatama. Ale jednak nejsou úplně podle mých představ a jednak jsem chtěla alespoň něco, co mi zůstane. Na druhou stranu ty půjčené už by byly dobře rozšlápnutý :-D
Profilova fotka
No holky, mě řekla cukrářka, že se dává tak 5-7 ks na hostinu na osobu. No a pokud se bude krájet ještě dort, tak to může být méně. Ale výslužky si musím určit sama. Ale známá brala na osobu dokonce 10 ks + 10 ks cukroví a 20 koláčků do krabičky pro pár, rodinu...
Profilova fotka
holky, teď jsme staré slečny.......za 5 měsíců už budeme mladé paní!!!!!!!!!!!!!!!! Za 5 měsíců máme svůj den!!!!!!!!!!!Těšíme se????
:-N :-N ..včera jsem se těšila mooooc ,ale dnes nic,moc,asi to počasá,či co!!
Ja se teda holky tesim, uz jsem konecne doma, taky jsem dneska vedla s kamaradem debatu a rikala jsem, presne za 5 mesicu...... Hlavne se tesim na ty saty. :-D :-D By la jsem mrknout jen tak po botach, no nic moooc,v tom obchode jsem dostala panicky strach, ze ta jarni kolekce bude nic moc a ja si nic nevyberu a na svatbu pujdu bosky. Divala jsem po bilich balerinkach a myslite, ze by udelali nejake extra pro nevesty? Neee, vsechno na denni noseni, ja vazne asi zadne obstojne nesezenu :-( Jak tak sleduju cukrarky, tak kazda to pocita taky jinak, no takze je to na nas, abychom to promyslely, propocitaly a vypocitaly. Ja rikam radeji at zbyde nez aby pochybelo. :-p
oleandr-téma jsem zkusila..ale ted to nemohu najít,kde to je :-S .....dneska sem to zrovna počítala a máme to za 152 dníí!!!! :-D :-D ..s tím cukrovím to je fakt blbí,sice toho nechceme moc,ale zase aby tam něco bylo v těch výslužkách... :-N :-N ..ono i to málo,bude hodně...počítám tak asi 30výslužek..možná víc....kruci..já to ani nezpočítám... :-(
dani - myslis ty kone? Ja to nasla a zkopirovala jsem ti sem odpoved -"nasla som jednu starsiu temu, skus ci nepomoze http://www.beremese.cz/forum/show.php... " Jinak das Svatebni obrad a hostina, tam mas seznam vsech temat a najdes si tam ten svuj nazev tematu. Tak na dny jsem to nepocitala, ale zni to daleko hure nez 5 mesicu, ted mam na mysly to, ze kdyz reknu 152 dni, tak je to za par, bojim, bojim :-D Tak ty vysluzky musim taky zpocitat a hlavne koupit na ne krabice.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tady měli kočár. Moc není vidět ta výzdoba, ale třeba jí napiš o další fotky
dani - jinak zkus do vyhledavace na netu zadat kocar s konmi nebo tak neco a uvidis, co se tam v tvem okoli objevi.
Profilova fotka
Já mám s tím vyhledávačem problém-málokdy se mi podaří tam něco najít!Například teď se snažím najít téma, které jsem sama zakládala 8-(
kasparci - ja myslela vyhledavac na netu ne na beremku. A jake tema to bylo? Treba ti pomuzu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?