20 červen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
dani - ty jo, mas fakt posany cely sesit napadama? Tak to jsem chudak, ja ani radku. Jenze jak se bude blizit termin, tak budu pekne nervozni a zatim si nedokazu predstavit stupen nervozity v patek pred svatbou, to se mnou asi sekne. Jenze vim, ze budu urcite pekne nevrla, uz at je to za nama (ten stres).
:-D :-D to asi nepude....ale na auta joo!A místo,jak jse se na radnici dozvěděla se jmenuje "louka u podzámeckého rybníka"...trochu mi to přišlo,jak rozptylová loučka..... :-N
ja mam jen diar a tyden pred svatbou mam pekne popsany :-D
Profilova fotka
Já si taky tu narvozitu nedokážu radši ani představit:) Já jsem hroznej nervák - už na maturitu jsem šla s lexaurinem (o státnicích ano nemluvím)-jen doufám, že mi nebude moc blbě a nebudu bulet :-N
jéé a co se dělá celý týden???? :-. :-. :-.
Profilova fotka
to by mě taky zajímalo
kaspa- to se budu muset obejit bez prasku, protoze v den D jsem schopna si dat po ranu panaka a ve spojeni s lexaurinem bych nemusela dojit ani do kostela. dani- mam tam zapsane co vsechno zaridit, vyzvednout saty, pedikura+manikura,kosmetika+kadernice,nezapomet doklady + dalsi veci k hostine. :-N
Profilova fotka
Já si to vůbec nedokážu představit! Ale je pravda, že toho asi bude tolik, že nebude čas na nějaké zvlášť velké nervování! I dkyž to si říkám teď, ale ............ já se znám :-(
já mněla střevní neurozu idneska,a to jsem šla jen pro ty papíry a domluvit to....já budu bulet určitě,a nebo se mi udělá špatně..snad sebou neprásknu,to by mi ještě chybělo... :-D :-D
Profilova fotka
Že píšeš o těch dokladech - já to mám tak pitomý, že musím měńit občanku teď v únoru nebo kdy a pak v červnu, to je prdlý, stejně tak s platební kartou. Doufám, že alespoň pas mi platí aspoň do července, to jsem se ještě nekoukala
Profilova fotka
No Míšův bratránek strávil na záchodě svůj svatební den od 3 ráno na záchodě, pak nějak přečkal obřad, udělal pár fotek a jel na kapačku do nemocnice - furt všichni řešili, jaký je to chudák nervák, .................. pak ale vyplulo na povrch, že s bráchou večer před zapíjel svobodu, tak nevím:)
Oleandr_ zrovna včera sme to taky řešili,že si budem muset dát aspon panáka..ale jen jednoho!! :-D
Článek se načítá
kasparci-tak to musela být pro něj hruza!!a pro nevěstu taky...
Profilova fotka
nevěsta peobrečela celou svatbu
Ja ted menila platebni kartu, pri predstave, ze tam pujdu za 5 mesicu zase me to stve. Jinak mam vsechno az do dalsiho roku, no hlavne pas, abych mohla odjet na svatebni cestu :-D kaspa- no na kapackach bych dopdnout nechtela.Tu rozlucku planujeme na viend predem,to jsme uz resili s pritelem a shodli jsme se, e to bude to nejlepsi reseni. Mame to kazdy zvlast. vy taky planujete nejakou rozlucku? Ja to vidim, ze v patek dam do sebe jen kafe. Dani- ten panak u me urcite bude, pockam, jak prijede moje svedkyne a dame si loka :-D
kaspa - to se te neveste nedivim, taky by me to nastvalo, vem si, ze cely rok planujes a snis a ted toto.
Jo a ted me napadlo kolik vam vubec je? Me je 26. A uz jste uvazovali nad detima, kdy tak po svatbe planujete potomky?
Profilova fotka
My plánujeme něco jako rozlučku, ale bude to spíš nějaké asi grilování s kamarádama - nebudou na svatbě, tak to oslavím předem. Takže společně. A taky týden před, možná dva
Profilova fotka
Ahojda holky§ Kasparci: Lexaurin to bude jistit i u nás :-)
milada - ahojky neblaznete s tema praskama, nechcete radeji panaka? 8-)
Profilova fotka
jasně, to bude lepší varianta :-) Jinak mě je 28 :-S :-D :-D
kaspa - taky jsemr esila, jestli kamarady treba nepozvat vecer na svatbu na vecer, ale nakonec jsme to oba zavrhli a vzali jsme to jako ciste rodinnou zalezitost, tak bude rozlucka pred(zvlast) a asi grilovani po(pro spolecne zname).
Ach jo, me se ty preklepy dneska nejak drzi, mej te se mnou prosim strpeni. milada- uz jste nejak resili i deti?
milada - ted jsem jen mrkla mimo a videla te v tematu svatebni noviny, vubec nemam predstavu co v ten novinach je, muzes mi to prosim objasnit? Moc dekuju
Profilova fotka
Jo jo, už dlouho :-) Já děti moc chci a moc se na ně těším! Miminko si chceme pořídit až si koupíme byt a to plánujeme hned po svatbě. Ale třeba nás nějaký uchvátí a dopadne to ještě před svatbou. Vdát jsem se chtěla ještě než si pořídíme miminko. K :-D aždopádně doufám, že přijde co nejdřív
Profilova fotka
Co se týká svatebních novin, sama moc nevím... já bych tam dala nějaké povídání o mě a miláčkovi a pak nějaké srandičky, fotky a třeba křížovku... Musím jet do Brna pro miláčka, nechali mu auto v servisu, zatím pa pa
Ptam se proto, ze deti planuji, ale nejak se me zatim ty materske pudy jeste strani, ale mam dane predsevzeti, ze prvni do 30.
Profilova fotka
no, já asi zůstanu u toho lexaurinu-alkohol nepiju, takže nemám žádné zkušenosti a zrovna ve svatební den je získávat nechci:) A mimi? Já jsem takový miminomil :-) Já se těším moc!
Tak to budu z vas posledni, ktera bude mit mimi. :-) kaspa - uz jste vymysleli nejakou zabavu na svatbu? Ja nad tim premyslela a mluvila jsem se svagrovou, tak ta to obstara, to mi spadl velky kamen ze srdce, ja totiz nevedal co bych vymyslela.
Profilova fotka
No, my na tu zábavu (poznávání nohy nevěsty, .....) moc nejsme. Ale chtěli bychom místo živé hudby DJ, který by obstaral i karaoke, takže to by pan hosty v náladě mohlo zaujmout. Co budete mít za zábavu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?