20 červen 2009

Ahojky všem holkám a příznivcům brms,hledám ty které se budou vdávat 20.6.09,tak pište,pište
1
2
87
to sem tu sama??
Profilova fotka
Ahojky nejsi sama ale mam pocit ze tohle tema uz tu vcera nekdo zakladal,no snad si nas holky najdou ;-)
to sem byla já ale udělala jsem tam překlep,tak jsem to oficiálně udělla znovu
Profilova fotka
no vidim ze jsme krajanky :-D
roxy.ty jsi ze zlína??tak to máme skoro kousek.Já jsem z Veselí nad Mor.
Profilova fotka
Jsem presne okoli U.H. no teda takze vy to budete mit v Buchlovicich?
roxy.doufám,že ano,že ten náš termínek bude platit a nic se nezmění,konečný verdikt budem znát v lednu,až bude smlouva se zámkem.
holčeny kde jste kdo....přidejte se k nám
Profilova fotka
no tak ja chtela 6.6. a tak jsme tento tyden byli na matrice si zamluvit datum,jenze 6.6. oddavaji v Napajedlich na zamku(je to tam ted novinka) a za pronajem zamku si majitel uctuje 20 tisic coz je nehorazne,tak jsme si vybrali jine datum a to 20.6. na 12:30....
Profilova fotka
snad vam to klapne at nemusite brat jiny datum jako ja :-)
doufám,že to bude dobrý,předběžně jsme tam napsaný ale 100% to ude až v lednu
halo halo,přidejte se,kdo se bude vdávat 20.6.09
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se :-D
Profilova fotka
lucik... vitam te mezi nami :-D
hurá už je nás víc...sice jsme slabší než 6.6.09 ale jsme a to je hlavní ;-)
Ahoj holky,tak máme stejné téma :-D
Profilova fotka
Ahoj! Taky se k Vám hlásím! Datum ještě nemáme 100% domluvený, ale snad to klapne! Adéla
Profilova fotka
Ahojky! taky chci tohle datum :-D jen to někde ještě zamluvit. Taky doufám, že bude hezky, chceme to mít venku 8-)
Profilova fotka
nazdar koceny, tak jsem nakoukla na beremko, chtela jsem zajit do cervna a koukam, ze nase datum uz ma taky vlastni tematko! tak nas tu vsechny zdravim ;-)
Profilova fotka
jeeee to se nam to tu rozmnozilo to je parada...holky odkud jste?
Profilova fotka
no mohla jsem se taky mrknout do infa o vas,me to trklo az ted...
holky tady je mrtvoučko :-( udělejme s tím něco
Profilova fotka
nojoo, kdyz ja hlavne lezu na cerven 2009:-) uz jsem si tam zvykla... :-N roxy, momentalne ze severni evropy:D
zabitulka-ahojky-jsme na tom stejně ale chtěůa jsem abychom měli svůje vlastní téma,jako mají třeba nevěsty 6.6.09,ale nějak se to ne a ne rozjet
Profilova fotka
anielik dockej casu... ;-) ja bohuzel delam na trismenny provoz takze neni tolik toho casu spis az o vikendech :-|
no vidíš a já zas víkendu nemužu bo nemám doma PC ale snad už příští víkend by to mohlo konečně být všechno doma,PC je ale na net pořát čekám :-(
a pak tu budu lapět furt:))
Ahoj holky,je tu opravdu nuda.Tak honem nějaké téma ;-) :-N
Profilova fotka
ok tak co vasi nastavajici muzi???jak jste se poznali,vek atd...zkratka co na ne prasknete... :-D
Profilova fotka
tak ja jsem si sveho pritele vsimla az kdyz jsem se vratila z Anglie,pristehovali se k nam do vesnicky no ja jej klofla,ted v nedeli je to 6 let co jsme se dali dohromady...je o tri roky mladsi nez ja tudiz 22 let :-) je to skvely chlap i kdyz ma obcas sve mouchy( ale to asi kazdy) :-D o ruku me pozadal kdyz jsem se probouzela po nocni sichte,klekl si ke me s obrovskou kytici rudych ruzi a zeptal se me jestli si ho chci jeste vzit..no a tak to zacalo :-D
1
2
87

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?