20.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj tak dnes mame konecne 100% potvrzeno toto datum je tady někdo další?
1
5
6
jee holky dneska naposledy u kadernice :-) ty jo ted resim uplne jiny problem :-( bohuzel par hostu mi ted dava najevo jak je nase svatba obtezuje a jak maji problem se vsim co je tam ceka:-( dokonce mi vycitaji ze u nas spi moje svedkyne a ne oni:-( jsem docela nastvana protoze jsem musela docela skrtat v seznamu hostu a nakonec mam pocit ze jsem skrtla ty neprave a naopak:-(
Profilova fotka
Lucí, tak to je mi fakt líto, že před svatbou musíš řešit takovéhle problémy... :-( Mě naštěstí zatím prudí jen jedna kamarádka, která je strašně chytrá a pořád mi předhazuje, jak to měli nebo neměli oni... Ale jinak zatím dobrý! Tohle ti teda fakt nezávidím! Chtělo by jim to jasně a důrazně vysvětlit, že je to tvoje svtaba a tvoje věc a že oni by měli být rádi, že je zveš a né si na něco stěžovat... ]-( Tohe enikdy nepochopím! :-S A jestli je to obtěžuje a mají s tvojí svatbou problém, tak jim jasně řekni, ať radši nechodí, že bys měla nerada kvůli nim a jejich protáhlým ksichtíkům pokaženou svatbu!!! A ono jim to snad dojde a nějak se srovnají! Alespoň v to věřím... :-) A nebo se na ně zkrátka vyprdni, ať si povídají co chtějí! :-) Určitě to bude jen pár vyjímek a na svatbě se jim samozřejmě nakonec bude moc líbit! :-) Držím palce, ať se tímhle nenecháš pokazit poslední dny svobody! ;-)
vis ja jsem spis v soku protoze ja kdyz me nekdo zval na svatbu tak jsem to brala jako za odmenu:-) a tohle jsem proste necekala.Navic muj vlastni tata se k tomu postavil tak ze ho to docela obtezuje ze musi jit a mamci pritel lita a snazi se abych si svatbu uzila to je taky docela mazec no:-( ale jak jsem tedy na beremku uz cetla svatba mi opravdu ukazala charakter nekterych lidi.Od nekterych se to dalo cekat od jinych me to docela mrzi no :-( ale co se da delat
Profilova fotka
Nicméně pořád platí to, aby sis tím nenechala zkazit svatbu! :-) Tady na beremku se právě někdy dočteš o neuvěřitelných věcech, co jsou schopni příbuzný udělat... :-( Je to smutný! :-( Ale my se budeme těšit a né smutnit! :-)
presne tak:-) ja se tesim moc budu tam mit spoustu kamaradu ktere mam moc rada takze jeden clovek me nenastve.Jen to moc nechapu no:-) ale co alespon vim kdo je kamarad:-D
holkyyyyy tak co????? ja jsem nadsena a vysmata jeste dneska:-)
Profilova fotka
Lucíku, strašně moc ti to slušelo! :-) :-) Já jsem teda 22 rozhodně vysmátá nebyla, pže teprve střízlivěla! :-) A bolel mě celý člověk z toho tancování... Ale maximálně jsem si to užili!! :-D
ty jo holky ja jsem tancila jako nikdy a nohy me boleli jeste 3 den ale byla a stále jsem nesmírne stastna:-)
Profilova fotka
Tak to máme stejné! :-D Já jsem ještě v neděli chodila jako mírně postižená! ;-) My už se strašně těším na tu svatebku, jak si od všeho odpočineme! :-)
1
5
6

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?