20.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj tak dnes mame konecne 100% potvrzeno toto datum je tady někdo další?
Profilova fotka
Holky, za měsíc a den je to tady! :-D Naprosto neskutečný! x-) Měla bych být už teď šíleně nervózní, ale zatím nějak nejsem. :-N Tak čekám, kdy to přijde! :-D
to jo leti to :-) ja jsem taky zrovna dneska rikala jak jsem naprosto v pohode :-)
tak co holciny jak finisujete?:-)))
Profilova fotka
Já už jsem opravdu skoro v cíli! :-) Chybí mi jen svíčky na stůl, boty na převlečení, prádlo a to už je snad opravdu vše! :-) A ještě honit taťku do objednání sladkého, ale myslím, že už na tom pracuje! :-) Holky, za 23 dní se vdáváme!!! Neskutečný! :-D A co ty,Luci, už máš všechno nachystané?! :-)
no ja snad tak nejak vsechno snad:-) leti to silene :-)
Profilova fotka
Ahojky... tak já se akorát chystám pd Phy na velké nákupy posledních drobností a zítra na zkoušku účesu.... popravdě řečeno, začínají mě ty přípravy stresovat a už bych docela brala aby byl den D :-D
i ja Pajiku:-)) ja uz nakupovat nic nechci max nejaky stuhy ty ais budu jeste muset poridit
Profilova fotka
lucik: já potřebuji nakoupit kosmetiku, a ještě nějaké blbůstky v Ikee, jo a bílou organzu
tak to je pohoda:-) my si mozná dneska pujdeme vyzvednout prstynky uz se moc tesim:-)
Profilova fotka
lucik: tak to je super zpráva.. tak pak hned nafoť a naházej je do alba, ať se můžeme pokochat... ;-)
urcite je sem dam:-) snad to dneska stihneme mame toho moc jsme na ne zvedava:-)
Tak pajiku jsou u me v albicku :) jsem z nich unesena jsou krasne ani jsem to necekala:-)))
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucíku, ty prstýnky jsou opravdu krásné!!! Moc se mi líbí!! x-) Pájí, tak držím palce, ať všechni nakoupíš a už máš o starost méně! :-) Taky se ještě chystám do Ikei, hlavně pro nějaké svíčky. A zkouška účesu říkáš? Tak sem potom koukej hodit nějaké fotečky!! Už se těším, jak ti to bude slušet! ;-)
Profilova fotka
Jo, na kolik vás vyšly, Luci?
Profilova fotka
lucik: prstýnky jsou nádherný!!!! Moc se povedly... a teda váš předsvatební dárek taky....to je krásné psí mimi :-D
dekuju holky mam z nich vazne radost :-) a jinak pejsanek je milacek jen uz se otrkal a pekne zlobi:-)
Profilova fotka
Holky, skoro se to bojím napsat, jak to strašně moc rychle uteklo, ale je to tak... 19 dní a je to tady!!!! =-) :-D :-D :-D
to jo :-) ale ja uz se strasne moc tesim:-)))) vcera byla rozlucka se svobodou a bylo to super :-)
Profilova fotka
Holky už to máme za pár... :-D jé tak to mě rozlučka čeká až 14. ;-)
to vis Pajiku my mame obas vzdycky stesti na zraneni tak jsem nechtela riskovat ze budeme mit na fotkach treba odreniny:-) ale ja jsem v pohode a Michal zatim neni doma takte tam nehodnotim:-)
Profilova fotka
Ty jo, Pájo, podle tvého počítadla už jen 12 dní!!! :-D :-D
tak holky :-) uz je to za par respektive posledni tyden kdy budeme svobodne:-)) sleduju pocasi a zatim nic moc:-(
tak zitra posledni zkouska satu :-) tyyy jo toto leti a dneska posledni navsteva restaurace :-) holky leti to siiiiiiilene rychle:-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u mě nervozita stále stoupá.... :-N v sobotu budu mít rozlučku a pak už to uteče hrozně rychle a bude pátek a den D ...tento pátek si jdu pro šatičky, dala jsem si je vyčistit a vyžehlit..pak mi je skorošvagrová ještě upraví a můžu se vdávat... :-D
Profilova fotka
Pájo, užij si rozlučku! :-) Já už jí měla minulý pátek a bylo to super! :-) Akorát jsem měla vybrat spíš restauraci, abychom si mohli víc popovídat a teprve potom se přesunout na diskotéku. Ale i tak se to povedlo! :-)
Profilova fotka
verunko: děkuji... já to právě vymyslela, že nejdřív budeme jíst a pít u ségry a večer se vydáme na disco trisko... ;-) ...tak snad si trochu provětrám hlavu... :-N jsem na to zvědavá, nás bude taky asi kolem 15 holek... :-N
Paji poradne si ji uzij je to prece jen jednou:-))) ja bych ji brala taky jeste byla uzasna :-) snad nikdy jsem se tak dobre nebavila jako pri rozlucce a to jsme byli jen u nas doma :-)
Profilova fotka
Tak hlásím, že rozlučka byla vážně super!!!! Všechny holky se bavily... Byla jsem fakt nadšená. No a teď už nás čeká jen ta velká party v pátek. :-D Už máte všechno hotové? Jak to zvládáte? Já mám děsný nervíky... :-N
holkyyyyy ja jsem nervozni jak blazen:-)
Profilova fotka
Holky, v tom případě se přidávám do klubu, pže já jsem nervní jako pra.e! :-D Pořád mám pocit, že jsem na něco zásadního určitě zapomněla! Ale můj seznam mi hlásí, že tomu tak není! :-) Tak doufám, že se nemýlí! ;-) Podle prozatímní předpovědi to vypadá v pátek moc hezky! Tak uvidíme! 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?