20.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj tak dnes mame konecne 100% potvrzeno toto datum je tady někdo další?
Profilova fotka
veru: tak ještě tady odepíšu a jdu... :-D já ještě přemýšlím o trochu tmavší kombinaci... zkusím a uvidím, ale fialovou tam určo nechám, tak jako tak... ;-)
Profilova fotka
Tak Pájíku, už to máme za 61 dní! :-D To je docela mazecký! :-D V úterý jdu na tu obávanou zkoušku svatebních šatů s bižu (chtěla bych si tam zkusit nějakou vybrat) a botkami. :-)
uz jen 59:-)) ty jo zacinam mit docela silenstvi abych mela vsechno:-)
Profilova fotka
Já z toho už taky začínám trochu bláznit! :-D Ale neboj, budeme mít určitě všechno! :-)
Profilova fotka
Tak jsem četla, že už máte oznámko! :-) Ukáááž! ;-) A co se týká prstýnků, máš alespoň nějakou představu? :-)
oznamko sem dam jen mi to nejak nejde:-(
tak jsem se pochlepsila a dala sem konecne oznamko:-) omlouvam se za kvalitu fotek
nasla jsem na netu nejakou blaznivou predpoved na srpen a v tento den maji byt nejvetsi vedra :-)))
Profilova fotka
ahojky, tak to je dobrý... aspoň nám nebude pršet :-D :-D :-D
Profilova fotka
lucik: máte fakt super oznamko!!! ;-)
dekujeme :-)) prset nam bude jedine stesti:-) no uvidime jak moc se trefi :-))
Profilova fotka
Holky, nemůžu tomu uvěřit, ale ono už to je za 44 dní! :-D Lucí, oznámko se mi tayk moc líbí! ;-)
Článek se načítá
silene to utika :-) a my stale nemame prstynky:-(
Profilova fotka
Ahojky...taky koukám jak to pěkně letí... veru psala jsem ti na srpnovky chválu na líčení i na šaty... ;-) Moc ti to sluší!!!! Kdo tě líčil? A kde jsi sehnala tak parádní šatečky? Já už mám taky jedny objednané, ačkoliv se nechci převlíkat...ale líbily se příteli, tak je budu mít, kdyby bylo velké vedro, nebo se přihodila nějaká nehoda.... ;-)
Profilova fotka
Ahojky Pájuško! 8-) Já jsem si to myslela, že chválíš mě! :-D Ona se tam k tomu přihlásila jiná Veronika! :-) Děkuju moc za pochvalu. Šatečky mi šila kamarádka a to líčení i účes bylo kvůli focení jejích šatečků, pže si chce založit vlastní stránky, kde by svoje šaty propagovala. Líčila nás jedna její známá, mladá 18iletá holčina, ale musím říct, že to docela uměla. :-) Ten blesk to trochu zničil, nejsou tam vidět ty drobé přechody v líčení! :-) Já jsem za ty svoje šatičky vděčná, pže jsem na zkoušce svatebních šatů zjistila, že mi v nich bude opravdu horko a navíc jsou dost težké, takže mi je úplně jasné, že v nich do dvou do rány nevydržím. Možná, že i ty za ty svoje šatky budeš nakonec ráda!! ;-) A jak budou ty tvoje vypadat? A budeš mít i nějaké botky na přezutí?
Profilova fotka
veru: jj já to psala hned jak jsem viděla ty nové fotečky v albu... :-D hele tak to je dobrý, já ti pořád chtěla napsat, že vypadáš jak nějaká modelka v katalogu, jak tam ty šatečky hezky prezentuješ :-D a ty jsi fakt modelkovala, takže se ti to na 100% povedlo!!!! Šatky dám do alba až mi přijdou...někdy tetno týden...tak snad mi budou...jsou fialové a krátké...v botkách bych chtěla vydržet, ale budu mít ještě balerínky pošité flitry, mám je už pár let z Deichmanna a měla jsem je jen párktát na noze, takže jsou jako nové... v týdnu je taky vyfotím... ;-)
nazdar holky :-) se omlouvam, ze vam sem lezu, jen jsem ve_fi chtela taky pochvalit a prislo mi blby, kdyz se teda druha veru prihlasila k te pochvale to cpat tam ;-) veru, fakt ti to sekne!!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
Pájí, vyfoť, vyfoť, už se těším na botky a i na šatečky! :-) A fialové říkáš? To je moje oblíbená barva! :-D Děkuju za pochvalu modelování, ale tohle fotila jen kamarádka. Ty profi fotky od profíka jsem ještě neviděla, ale myslím, že ty budou opravdu stát za to, pže on je fakt dobrej! :-) Ahoooj Ja_fi! :-) Dlouho jsem tě "neviděla"! :-) Tak děkuju moc za pochvalu! :-) A já si nebyla jistá, jak v nich vypadám! :-N Moc mě to do vás potěšilo, kočky! :-D
Profilova fotka
Koukám, že zase všude cpu smajlíky! :-D :-D :-N
tyyy jo verunko moc ti to slusi sice se budu opakovat ale protoste to tak je :-)
Profilova fotka
Lucí, děkuju moc! ;-)
neni prece zac:-))) holky je tady nekdo uz nervozni ??? ja docela jo:-(
holky chci se jen zeptat kdy budete roznaset oznameni??
Profilova fotka
lucik: tak já mám návaly nervozity a ty se střídají s návaly, že je mi všechno jedno... :-D ale jinak se těším mooooc! ;-)
jojo pajiku to jsme na tom naproste stejne :-) dneska budeme delat finalni seznam hostu to bude neco:-)
mame prstynky:-)) byl to boj ale vyhrala jsem :-)) uz se tesi az budou doma:-)
Profilova fotka
lucik: gratulace!!!! ;-) Máš foto?
zatim ne :-) ale meli by byt do 14 dnu :-))) snad :-)) jsem nadsena necekala jsem to tak rychle :-)))
Profilova fotka
lucik: už jsem koukala do alba... vybrali jste krásné prstýnky... ;-) a rychlost to tedy je, to koukám
:-) ja jsem taky koukala :-)) a dekuji :-) uz aby byli doma to se mi ulevi zase o starost mene :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?