20.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj tak dnes mame konecne 100% potvrzeno toto datum je tady někdo další?
Profilova fotka
Děkuji za poslání, Lucí! ;-) Příteli uděluji 1*! :-D A ta kravata... Paráda! ;-) Jsem zvědavá na toho mého a vybírání... :-N
vyřídím mu pochvalu:-) ta kravata je super a stala asi 250,- :-)))
Profilova fotka
Tak to je hodně krásná cena! :-D
to je a ja jsem byla stastna ze to bylo docela v pohode:))
halooo tak co je noveho holky??
Profilova fotka
Ahojky Lucíku! Já teď hlavně chodím na Nevěsty srpen 2010. Tam to žije! :-D Jinak já už mám koupenou výzdobičku na auto a na stůl, mám koupené botičky a oznámení nám snad přijde tenhle týden! :-) Takže to moc hezky postupuje! 8-) A když to dobře dopade, tak si za 14 dní půjdeme vybrat prstýnky! :-D A ještě mi chybí bižu a stále oblečení pro mého drahého. :-| Dneska mi oznámil, že by chtěl spíš motýlka, tak mě to trochu zklamalo, pže bych radší, aby měl tu kravatku... :-( A jak si na tom ty? Už máš všechno kompletní? :-)
Profilova fotka
Jáááá :) v Hradci Králové. Tento datum máme výročí vztahu, tak jsme si řekli, že by bylo fajn mít jen 1 výročí :)
jeee dalsi nevesta:-))) no my jsme se byli vcera podivat v restauraci a jsme nadseni takze uvidime co rozpocet ale jinak moc moc hezke prostredi
Profilova fotka
Ahojky taky nakukuji po dlouhé době... jinak se musím pochlubit, že už mám konečně objednané botičky, dělám vývazky...hooodně pomalu, mám doma bublifuky, ale asi budu muset přikoupit, jelikož jsou hrozně malilinkatý.. :-D a příští týden se už snad konečně jede pro prstýnky... ;-) a asi začnu rozesílat oznámení... tááák to je tak vše ve zkratce... :-D
Profilova fotka
Hlavně, Pájo, až budeš mít prstýnky, tak je sem koukej dát, ať můžu zase slintat na klávesnici! :-D Lucí, tak dej potom vědět, jak dopadl ten rozpočet! :-) Máte tam i zahrádku?
jasne dam uricte ma to obrovsky dvur kde bude detske hriste a posezeni :-) takze super jinak co se tyce oznameni jeden kolega mi s nim pomaha tak jsem zvedava :-) urcite ho sem pak dam:-)
Profilova fotka
To je skvělý, jak se nám to všem krásně rýsuje, že?! :-D Lucí, už se těším na oznámení! :-)
Článek se načítá
je tady nekdo kdo to chce mit uz za sebou :-)
Profilova fotka
Neee! :-D Já se chci ještě dlouho těšit, pže ten den potom uteče hrozně rychle! :-)
jeee ja se bojim aby bylo vsechno v pohode takze bych to radeji mela za sebou vis:-)
Profilova fotka
Lucí, všechno bude naprosto v pohodě, neboj! :-D A už se nám to blíží, že! :-) Už "jen" 75 dní! :-D
Profilova fotka
jééé naše datum diskuse..já na ní vždycky zapomenu :-N já taky ještě nechci, aby to už bylo za mnou... tohle období těšení se, je na tom skoro to nejlepší... :-D luciku: já taky počítám s tím, že se třeba vše nevydaří, ale rozhodně si tím nebudu kazit den... bude to jen a jen náš den, takže si ho musíme náležitě užít... mě bude stačit, když bude vedle mě osoba, kterou miluju a lidi, kteří nás mají rádi.... a já to asi vidím hrozně růžově... :-D :-D :-D veru: 75 dní..to už je mazec... :-D
Profilova fotka
Ne ne, Pájí, já to vidím úplně stejně!! :-D Hlavně se těším na ty všechny lidičky pohromadě a jak si to užijeme! :-D A nějáké drobné nedostatky nám ten den určitě nepokazí! 8-) Nikomu z nás! :-D 73 dn, Pájíkuí!! :-D
já se začínám normálne i teset holky:-) tenhle tyden budeme mit snad oznámení tak jsem strasne zvedava jak bude vypadat
Profilova fotka
Tak jak dopadlo oznámení, Lůco? :-) Nebyla by fotečka? ;-) Btw. 65 dní! :-D
včera slo do tisku zitra bude vyfotim a dam to sem:-) jojo leti to :-)
Profilova fotka
Tak to už se těším!! :-D Teď jsem zrovna koukala na video ze svatby na Libeňském zámečku (tam se taky bereme) a normálně mě to na férovku rozplakalo! :-N Nevím, ale ve svatební den budu asi brečet od rána až do večera! :-D
já jsem si rikala jak muze nekdo brecet a ted posledni dobou se mi chce brecet jen si na to vzpomenu:-)))
Profilova fotka
Ty naše svatby asi budou stát za to! :-D Budeme jako želvy! 8-)
to jo :-))) ale ono vetsinou breci vsechny nevesty:-))
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to já jsem taky cíťa, se mi hned rozteče make-up :-D :-D :-D nevíte za kolik to dneska máme? Mně se zase nezobrazuje počítadlo... :-|
Profilova fotka
Na to právě spoléhám, že mi ta moje vizážistka udělá nějaký hodně dobrý make-up, který vydrží! 8-) Pájo, mělo by to být 63! :-D Letí to teda pěkně rychle! 8-)
Profilova fotka
veru: tý jooo...toto letí, díky za info :-D já ještě nemám ten dort a musím se zase vrhnout na líčení...ještě nevím coby... :-D
Profilova fotka
koukám, že už je to tady zase! :-D Včera jsem si s Ja_fi psala ve dvou debatách a ještě v IP! :-D Na dort je ještě dost času, ne? :-) A líčení? Vždyť ty se budeš líčit sama, ne? Já myslela, že už máš něco vymyšleného! :-)
Profilova fotka
No jasně, vždyť to máš vyfocené v albu! ;-) Mě se moc líbí to fialové líčení! Obě verze toho fialového líčení! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?