20.8.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj tak dnes mame konecne 100% potvrzeno toto datum je tady někdo další?
Profilova fotka
A ty šaty č. 5 vypadaly sice krásně zepředu, ale z boku jsem v tom byla jak macek... :-) Ten korzet byl totiž hodně protáhnutý dolů a já mám nejvíc problémové partie v bocích...
Profilova fotka
verunka: tys ukazovala šaty ženichovi??? Já je zatím tajím jak můžu... :-D Je fakt, že ty Levante jsou naprosto NEJ!!! Ty jo 8 kilo to jsi hodně dobrá ;-) Je fakt, že ty šaty č.5 ti zbytečně splácávají prsa. A ty Levante máš šampáň nebo bílé??
Profilova fotka
Ani šampáň, ani bílé... Je to slonová kost! :-) Jsem už někam psala, že jsem chtěla původně bílé a nakonec jsem skončila ve slonové kosti. Prostě mi nějak slušely víc! :-) Znáš to, člověk míní, život (šaty) mění.. :-D Ostatně původně jsem chtěla zcela jiný typ šatů a nakonec mám Levante. Já jsem šaty Péťovi ukázala, protože bude si mě nakonec brát on, tak jsem chtěla, aby se mi vyjádřil! A on stejně za měsíc nebude mít tušení, jak ty šaty vypadaly, takže to pro něj bude jako poprvé! :-D Navíc potom budu učesaná, namalovaná a našperkovaná, zkrátka úplně jiná, takže mě to netrápí! A navíc se znám, já bych to nevydržela mu je neukázat... :-D
Profilova fotka
verunka: já jen příteli ukázala původní šaty, byly úplně obyč a on se vyjádřil, že by na mně chtěl nějaké princeznovské...takže jsem začala hledat a zamilovala se do Levante... :-D myslím, že bude spokojen :-N... tak slonová kost, já si říkala, že nejsou úplně bílé...přijde mi, že ty šatky vypadají líp v těch smetanových barvičkách ...líp na nich vyniknou ty detaily ;-)
Profilova fotka
Počkej, Pájí, a ty tedy budeš mít taky Levante a né ty šaty, ve kterých si tady vyfocená?? :-N Takže budeme mít stejné šatečky?! :-) 8-) A každopádně tvůj přítel bude 100% spokojený! Taky si myslím, že na nich detaily víc vyniknou a já alespoň nebudu vypadat jako smrtka... I když plánuju nějaké to opalováníčko, ale i tak... 8-)
Profilova fotka
verunka: :-D :-D :-D ne ne budu mít ty co mám na sobě, jsou šité podle Levante..objevila jsem je v jednom salonu po 1. nevěstě :-D, ale právě tím jak jsou bílé tak mi přijde, že tolik nevyniknou... :-)
Profilova fotka
Už to chápu, jsem trochu natvrdlá... :-D Tak to mi teda nepřijde, že by nevynikly! A hlavně ti sluší!!! :-)
Profilova fotka
verunka: no já koukala, že na té fotce žmuchlám ten předek šatů, tak ani nevynikne, že jsou na boku nařasený... :-D jo já jsem spokojená, hrozně se mi líbí střihově a jsem ráda, že jsem je nakonec sehnala za cenu půjčovného, budu mít na svatbě hafany a děti, takže s nima můžu blbnout a nemusím se bát, že šaty zničím... ;-) :-D
Profilova fotka
verunka: už máš jasno jakou budeš mít bižu? Já v tomhle trochu tápu... :-N
Profilova fotka
Pájí, opět u mě platí, že už nějakou bižu mám vyhlídlou, ale bojím se, že až si to vyzkouším, tak to nebude ono a já budu muset zase hledat znovu... :-| Zatím se mi líbí perličky (sada náhrdelník, náramek, náušnice) a potom kytičky z křišťálu, ale taky nevím, co se mi bude víc hodit k těm šatům... Ách jo! ]-( A opravdu tápeš nebo už máš něco vyhlídlého? :-)
Profilova fotka
verunka: no já opravdu nevím... miluju všecho co se leskne, ale asi budu muset vybrat něco míň nápadného, šaty samy o sobě mi přijdou už dost honosné, tak abych to nepřeplácala... :-N, ty kytičky by se mohly pěkně hodit k šatům... ;-) já bych si představovala nějaké jemné štrasové doplňky, nebo možná ty perličky v různých velikostech, zase už mám tu korunku tak aby se to netlouklo. A závoj mám taky lemovanej flitříkama... to bude ještě boj vybrat tu správnou bižu... :-D Hrozně se mi líbí náramky nahoru na paži, ale to se taky k šatům nehodí... :-D nakonec mě bude zdobit jen snubák a bude to... :-D
jeee holky to je super ze se to tady rozjelo:-)) jinak ritel saty taky videl ale jako pravy chlap nic neresi:-) a myslim ze ted uz nevi jak vypadaji:-)) a co kytice mate vymysleno???
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky luciku: tak já vím, jen, že chci kulatou kytici a asi růže, jelikož si jí budu chtít usušit a schovat... ;-) co ty jak pokračují svatební přípravy?
ale jo ted se tomu zacnu venovat ;-) stehovali jsme se takze nebyl cas ale ted to bude litat :-D mam saty,vizazistku,fotografa a kvetinarku:-) takze docela dobry jo a mame oznameni:-)
Profilova fotka
To je přesně moje řeč, Pájo... :-) Ty moje šaty jsou taky docela dost zdobené, hlavně ten korzet, tak taky nechci vypadat moc přepláceně! Ta tvoje korunka je krááásna a moc ti sluší!! ;-) Před chvíli jsem na ní zrovna koukala! :-) Taky jsem nějakou chtěla, ale když jsem si teď nějaké zkoušela, tak to nějak nevypadalo... :-( :-| Já jsem zase přemýšlela o náramku na nohu... :-D Ty jo, Luciku, ty už máš i květinářku i hotové oznámko?? :-o Tak k tomu jsem se ještě nedohrabala... 8-) Obdiv!!! :-D Taky bych chtěla růžičky a kulatou kytku. jakou budeš mít ty, Luciku?
Profilova fotka
Lucik: Mimochodem taky krásné šaty! :-D
Profilova fotka
verunka: děkuji :-N jestli ti nepadne kounka tak zkus čelenku s kamínky ta taky vypadá moc pěkně... já si tuhle vzala jelikož byla levná a kdybych jí nakonec nepoužila tak mě to nebude tolik mrzet... :-D náramek na nohu není špatnej nápad ;-) srpnovky mají doboru květinářku asi si u ní taky nechám dělat kytičku a ty budeš muset taky (kvůli názvu :-D :-D ) myslím, že se ta firma jmenuje Levante květiny :-D :-D
Profilova fotka
Tak ta je jasná... :-) Co nejdřív se na ní podívám! Děkuju ti! ;-)
Profilova fotka
veru: vy jste krásnej pár... x-) prosím tebe kolik tvůj nastávající měří??? Takhle se jeví děsně vysokej :-D
holky nebojte to ja mam oznamko jen proto ze kamaradka na materske mi ho udelala jinak bych ho taky ¨nemela:-))) jinak kytici budu mit dlouhou převislou.a dekuji za chvalu satu:-) chtela jsem se zeptat nevite kde sehnat populnocni saty dlouhe??? vcera jsem nad tim premyslela a vubec nevim:-( 2 mesice pred nama se zeni priteluv bracha takze bych je mela i na jejich svatbu:-)
Profilova fotka
Pájíku, moc děkujeme! ;-) On se nejen jeví jako vysokej, on opravdu je! :-) Měří 198 cm! Ale hlavně proti mě je přímo obr - já mám 159 cm... Taky na té fotce stojím na schodech! :-D Jsme takovej "malej a velkej"! ;-) Dlouhé popůlnoční? Já jsem viděla něco v půjčovnách a nebylo to tak marné... :-) Ale tady v Praze... :-|
no já vím půjcovny jich maji hodne ale ja bych radeji svoje:-)
halooo kde jste kdo:-)
Profilova fotka
Tady chcípnul pes, že Lucí?! :-D Jak pokračují svatební přípravy, ženy? :-)
u nas vyborne :-)) ani jsem na to nesahla za posleni mesic:-))) ale dneska se jedeme s pritelem podivat na oblek:-)
mame oblek kosili i kravatu jsem nadsena a slo to naprosto bez problemu:-)))
Profilova fotka
Lucí, ukáž! :-) To je skvělý, že už to máte koupeno!! Na kolik vás to vyšlo? Toho já se děsím ze všeho nejvíc! Bude to asi největší boj ho k tomu dokopat... :-D
vecer dam fotky :-) vysel na 2300 v CaA ale vyber nic moc jinak ja jsem se taky bala a nakonec v pohode :-)) byl statecny:-D
Profilova fotka
Tak Luciáši, kde jsou fotky obleku?? Jsem se těšila! :-) Tak to je moc hezká cena!! :-) A už má nastávající botky? Já doufám, že i ten můj bude statečný a hlavně, že statečná budu já!! :-D
botky mame taky:-) nastesti:-)) poslu ti je do alba pritel nechce aby tady byli ju :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?