2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
ahoj,tak ja mam zarizenyz zatim jenom misto svatby :) ale nektery holky jsou o trosku lepsi - uz maji i prstynky a oznameni jestli se nepletu a taky saty :) ale to vse prijde :) a jak jsi daleko ty?
Profilova fotka
deni.p, ja se v patek fakt trochu nudila. ;-) katyaviki, vitej! Ja teda jeste neresim ani prstynky ani oznameni. Predstavu mame, ale k realizaci dojde az tak v breznu. ;-) Prstynky mozna na veletrhu ... :-) Ty uz si tak daleko? ;-)
no to jsem videla :) to ja se obcas takhle nudim v praci, kdyz mam vse hotovo,....mi brzo asi zamezi pristup na tuhle stranku :) tak zitra jdu psat na to oznameni,...uz jsem jim emailovala, tak jsme dneska vytvorili co tam chceme mit (anglicky a cesky) tak uvidime, jak to zpracujou a zeptam se nejdrive na vzorek at mi poslou, at vime presne jak to vypada ;)
Profilova fotka
Dobré ránko! My máme zařízené místo obřadu, restauraci, hudbu, fotografku a šaty už mám taky vybrané a zamluvené :-) Takže myslím, že docela dobrý... Ještě bych během 2 měsíců chtěla zařídit prstýnky. Pak mám začátkem června státnice, takže se chci soustředit na ně... Tak přeji klidný pracovní týden ;-)
Dobré ráno, tak my máme zamluvený termín, fotografku a po tomto víkendu už i zamluvené šaty a zaplacenou zálohu za ně. Na prstýnky a oznámení půjdeme tak v dubnu, restaurace pro nás stačí tak v červnu, kytky v červenci.
Profilova fotka
Ahojky katyaviki vítám:) my máme místo obřadu i hostiny, kameru, fotografa, prstýnky na veletrhu, vybrané oznámení i děkovné kartičky atd atd. ted chci vyřešit do konce týdne kapelu aby nám ji někdo nevyfoukl...
je tak to uz mate snad skoro vse eimee,...asi si te najmu na zarizovani ;)ja mam od brezna taky skolu a v cervnu zkousky, takze taky nejak polevim v tomto obdobi, ale asi vas nedozenu jen tak rychle :) prstynky mam predstavu co bych chtela, jenom jednoduchy, bez kaminku z platiny aby se hodily k memu zasnubnimu:) oznameni jsme konecne vytvorili (teda co tam chceme napsat) a dneska budu mailovat do cr to de firmy at mi vytvori vzorek a kdyz to bude hezky, tak je muzu hned objednat :) jeste ale nemam presny pocet lidi :)
Profilova fotka
No počet my máme ale stále narůstá:(bohužel o osoby které tam nechci. No já zaukolovala Jeve na pozvánky ke stolu atd. možná mi sežene i mé vysněné oznámení:)ale organizace mě baví, dokonce uvažujeme ted s mou současnou kolegyní o vlastní svatební agentuře je to opravdu super zábava! ode dneška máme i kapelu ale chtějí 12000 tak nevím zda to není přehnané...jak drahé kapely máte vy?
je tak to s kapelou nemam vubec poneti,..ale jsou to palky ta svatba ze, nekdo slysi slovo svatba a uz strileji ceny ;) hehheheheh
Profilova fotka
Jojo už ted se děsím kde na to všechno vezmeme:)musím v práci dřít jako beruška:)
no to koukam, kdyz jsi skoro porad na netu jako ja :) he he he :)
Profilova fotka
Eimee dvanáct tisíc je opravdu hodně! My máme domluvenou dvojici muzikantů za šest tisíc a to si myslím, že je taková normální cena. Ale dvakrát víc, to je opravdu pálka :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak holky taky už sepisuji seznam lidí, kterým budeme dávat oznámení a skončila jsem na 70. :-p Napadlo mě, že pár lidí bych ještě mohla vyřadit tím, že oznámení naskenuji a pošlu e-mailem. Teď se to tak docela dělá. Jen takovým známým, se kterýma se třeba moc nevídám, ale přesto bych jim ráda dala vědět, že se budeme brát.
Profilova fotka
Holky a jestli jste někdo od Brna, nevíte kdy bude svatební veletrh v Brně? Zatím jsem to nikde nevyčetla :-S
katyaviki: mě přišlo oznámení mailem před rokem a upřímně mi to přijde dost divný... my budeme rozesílat poštou a známý objedeme autem i s koláčkama... A hudbu řešíme IPodem a reprákama ;-)
Tak se přidávám k vám :-) svatba 2.8.2008 v 14.40 na Slezskoostravském hradě :-), jak jste na tom s přípravami?
vitej jano 848:) videla jsem te na srpnu :) ja jdu dneska napsat na oznameni,...konecne jsme se rozhodli, co tam chceme dat (kolik jich delate?) my asi 60 cesko anglickych a pak jeste 50 jenom ceskych na vesnici :) no uvidim, co mi reknou v tech oznamenich :)o obede jdu zkouset satky, uz mi prisly :)))
ahoj, přidávám se k nevěstám. Svatba se bude konat 2.8.2008 ve 13:00 na prostějovské radnici. Zatím mám jen zajištěnou kapelu za 3000,- což vcelku jde. a od jedné paní která výborně peče tak i cukroví. zatím koukám po netu a za nedlouho budu řešit šatičky a prstýnky.
Jitus: tak to asi naše ANO zazní ve stejný okamžik... :-D
no a ja hodku po vas :)ja se vdavam snad az posledni (ve 2 hod). jo tak saty holky sedi super :))) mam je z ebay a nechapu ze se tak povedly! chtela jsem to jenom risknout a myslela,ze i tak asi nebudou hezky, ale zrovna se mi to povedle. akorat asi pres boky je budu muset tak pul centimetru zabrat, jeste uvidim :) fakt jsem nadsena :)
přidávám se ke 13. hodině :-D
Profilova fotka
My mame svatbu 2.8.2008 ve 12:00 v Zubří.
Profilova fotka
Holky, teda 12000,- za kapelu je fakt palka! =-) Je fakt, ze za kvalitu se plati. My mame DJ za 2500,-. Coz je fakt super cena. :-) Kapelu jsme nechteli, co jsem byla na oslavach s zivou hudbou, tak me to spis vadilo (hlavne ke konci). ;-) Ale zase to byli nekolikatery padesatiny, tak jiny vkus. DJ je jisty a bez falese. ;-)
Profilova fotka
Já mám obřad už v 10 hod :-| Zezačátku jsem z toho byla docela nervózní, začala jsem přepočítávat v kolik hodin budeme muset vstávat, ale pak jsem si říkala, že stejně budeme všichni trošku ve stresu a stejně se nám moc dobře spát nebude, takže to nevadí. Navíc každá nevěsta, která už má po svatbě, tak píše, že ten den strašně rychle uteče, tak takhle si ho aspoň trošku prodloužíme :-) Už se těším! :-D
Profilova fotka
Tuliberko, asi je to opravdu o lidech. My jsme byli na pár svatbách a vždy jsme měli štěstí na muzikanty, dělali zábavu a pestřejší program. Bylo to super! Nejdřív jsme teda taky zvažovali jen DJ, ale pak jsme naznali, že to chce něco živějšího. Na jedné svatbě, kde jsme byli a měli DJ, tak mi to přišlo takový neodvázaný.... Ale samozřejmě má na to každý jiný názor :-o
Profilova fotka
No také to pořád řeším jestli tolik za kapelu dát...no uvidíme, doufám, že zlevní:) No deni.p já jsem v práci každý den od 8-17 a byla jsem tu ted sama bez kolegyně a odreagovávám se tady - takže jsem tu pořád:)ještě že nemám net doma:)
no to ja mam net i doma i v praci :) ale zkousim zarizovat hodne veci z prace :))) ja se pridavam k DJ ale jak rikas, kazdy ma jiny vkus :) vubec nevim, kde nekoho ale sezenu ! ty mu das tuliberka svoje cd? my asi radsi nejaky pripravime,...nebot tam opravdu chceme mit mix vseho (vetsina lidi budou z ciziny ).
Profilova fotka
My máme zamluvenou kapelu, manželský pár za 3500kč.A doufám,že budeme spokojeni. Raději jsem pro živou kapelu, na svatbu se DJ podle me neodi,ale každý je jiný.
Přidávám se k partě, co to rozsekne ve 13:00 ;-) My máme zatím zařízený obřad, místo hostiny, hudbu a fotografa. Oblečení právě řešíme, prsteny jsou v nedohlednu a koláčky si budeme péct s pomocí ženské části rodiny...
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k 2.8.2008 :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?