2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
nas fotil Stepan Vrzala z Brna, meli jsme ho na cely den a bylo to fakt super! Strasne ochotny a mily a pritom jsi o nem ani nevedela ;-) :-) Ale uvidis sama Tvoje fotecky jsou ale uzasne!!! Vypadas na nich primo skvostne ;-)
dekuji, ja jsem spokojena :) ja uz se tak tesim na ty tvoje :) to bude taky super, vy jste meli hezky? saru psala, ze ji prej cely den prselo, ale zase prselo stesti ze :) nam asi 15 min nebo tak nejak :)uz jsem byla na urade na zmenu obcanky, ale musim nejdrive dostat oddaci list! takze jsem vyplnila formulare a dala to mamce a ona to tam zanese a pak jsem ji taky dala plnou moc hlavne at vyzvedne ten oddaci list,...to je hruza. musim vse menit a nechce se mi :(
Profilova fotka
Ty zmeny me taky desi... to bude litani a litani a kor jeste ty takhle na "dalku"... Nam fakt nekapla ani kapka. A po obrade pri foceni dokonce svitilo slunicko, az to bylo neprijemne jake bylo vedro :-)
no nam prselo asi 15 min kdyz jsme sli delat spolecnou fotku a pak bylo pod mramkem na prvni fotky a na vecerni fotky bylo zase krasne, jak bylo slunicko! fakt super vubec nebylo vedro na fotky idealni asi :) no oni rikali, ze pry mam 15 dni na zmenu obcanky ]-(
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak nam od rano svitilo slunicko a byl paradni pecak. :-D Destik prisel az kolem 17hod. a to jen prehanka. Za chvili bylo vse i suche, vyprahla zem zapracovala. ;-) Dnes nam prisel oddaci list a na urad jsme jeli hned dnes, 3.9. budeme mit nove obcanky. Ja konecne menim i trvale bydlite, tak toho mam vic, ale uz jsem tam taky byla. :-) Ale na uradech me toho ceka jeste spousta ... asi jako Vas vsechny. ]-(
Profilova fotka
Ahojky tak jsem se dostala na net a dodala pár fotek, vše se skvěle povedlo, ráno tedy pršelo štěstí ale na focení už svítilo sluníčko:) nádhera...
Profilova fotka
Také jsme dnes byli vyzvednout oddací listy a papíry od pana faráře, ale občanky jsme ještě nestihli tam zajdeme až v pondělí, dnes nám je rozstříhli:) Koukám, že všem se to vydařilo to je super! Tuli kdy budete mít fotky?
ahoj holky, tuli a eimee uz jsem vas tu dlouho nevidela :( eimee super fotecky a tesim se na dalsi a tuli co ty? mne da mamka zadost na obcanky, takze ok, protoze jinak bych to sama nezvladla! u nas eimee taky chvili prselo ale asi kolem 3 hod a to jenom chvili a pak se uschlo trky a bylo modro :) mne obcanku zastrihli jeste pred obradem, kdyz jsem podepisovala papiry :) mody marek taky nemohl vyndat holoubka,... :) jsme se tak smaly! no a to jstre teda meli den, ale vse dobre dopadlo a jste oddani :) hodne stesticka vsem :-D
nejak jste se tu vsichni vytratili ;( hani uz dala fotky, jsou nadherne!
Profilova fotka
Jo jo, tak uz mam taky fotecky v albu... mam jich tu ale mraky, tak se tim jeste prokousavam a budu prubezne doplnovat... myslim ze tak za mesic by mely byt kompletni :-D :-D
Článek se načítá
holky jak tu dlouho nechavate fotecky?
Profilova fotka
Ahoj holky:-) tak nám všem gratuluju k manželství a novým příjmením:-), já se z Jeseníků vrátila teprve včera, už jdu nahrávat fotečky do alba:-) Holky, koukala jsem na ty vaše a všechny jste byly nádherné a na fotečkách je vidět, jak jste si to užívali:-)
ahojky, tak jsem koukala na fotecky a uz se tesim az jich tam das vic. moc ti to sluselo :) hlavne ze vam to tak krasne vyslo :)
Profilova fotka
deni, ja uz je jednou smazla, tak je tady necham dlouho. ;-) A Ty? Miney, pekne sladene jste to meli. x-)
Profilova fotka
holky, a dekuji Vam za gratulace. x-) Jste hodne! :-)
Profilova fotka
tuli a deni: díky za gratulace:-)
Profilova fotka
miney, neni zac. ;-)
Profilova fotka
jak si uzivas manzelstvi? Uz sis zvykla na nove prijmeni?
miney mas hezkou ikonku :)
Profilova fotka
holky, ja nevim nevim, jestli si zmenim ikonku. Ja s pak nepoznavam. :-D :-D :-D Ale ty vase chvaliiim!!! x-)
noja uz tu mela starou strasne dlouho :) chtelo to zmenu :)
Profilova fotka
Deni: díky:-) už to chtělo nějakou změnu:-)
Profilova fotka
Tak co holky, jak si užíváte nového příjmení a stavu?!? Už jste někde spletly podpis novým příjmením?!? Nebo si některá nechávala svoje a má dvě?
Profilova fotka
ahojky, ja prijmeni pletu porad. :-D :-D :-D Ale zlepsuji se. Mam prijmeni manzela.
Profilova fotka
ahoj mlade pani :-D prijmeni si pletu porad, vzdycky kdyz se me nekdo zepta nebo se mam predstavit, tak v duchu premylim co mam rict :-D a pritom moc dobre vim, jak se ted jmenuju! :-N
Profilova fotka
...prijde mi to ale porad, jak kdybych si na to pouze "hrala" :-D fakt divny pocit
Profilova fotka
hani, uplne stejne. Proste to prijmeni mi nesedi. a pokud to vidim cele nekde napsane, tak si musim uvedomovat, ze to jsem ja. ;-) :-D
Profilova fotka
presne :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?