2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Ahojky, tak mám po náladě. Včera jsem byla na zkoušce u kadeřnice a dopadlo to katastrofálně. Ještě teď mě při vzpomínce bolí hlava. Obrázku podle kterého jsem chtěla učesat se to ani trochu nepodobalo, a miláček prohlásil, že je to takovej dlouhej květák. A paní kadeřnice byla na svůj výtvor náležitě hrdá. Jenže teď nevím co dělat. Asi zkusím na ostro příští sobotu něco jiného a svědkyně mi to doma případně poopraví. CHjo! :-(
Profilova fotka
deni.p: ne ne, šaty a účes vidět nechci, to chci mít pro sebe jako překvapení ;-) jinak vše ostatní mám na starosti já sám, už to pomalu finišuje :-) nemůžu se už dočkat :)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se v neděli večer vrátila ze 14denního pobytu na chalupě, už máme snad všechno zařízený a vyřízený, už jen napéct koláčky - vlastně, já si musim ještě koupit botky, protože jsem si koupila nádherný, podle mých představ, za mylý penízky, ale když do nich vlezu s punčochou, tak mi padají z nohy, buď j zkusim vyměnit, a nebo si koupim nový... Máme už oblek pro Vojťulu i tatíka, Kiki jsem koupila botky, nakoupily jsme s maminou krabice na výslužky, jen doděláme vývazky, objednala jsem kytky, nakonec jsem se rozhodla pro bordó růže s bílýma... Na poslední chvíli jsme ještě měnili plány - nepřijede mi nikdo z rodiny, ty co jsem zvaa nemůžou buď ze zdravotních a ebo z osobních, takže jsem si to v restauračce domluvili jen na oběd a na kafíčko s dortíkem po něm, a pak se řesuneme na zahradu - bude to leší jak pro nás, tak pro prcky, kromě naší Kiki tam bude ještě jedna takhle malá holčička a na u nás na zahradě je pro ně přeci jen větší vyžití, než aby byly celý den zavřené v hospě...večer je dáme spinkat, otevřeme okna a budem se bavit dál... V pátek odjíždim znovu na chalupu, v sobotu mám zkoušku účesu, v neděli kosmetičku, ve středu jedu na poslední zkoušku šatů + svědkyně si bude půjčovat, no a v pátek finišní přípravy a vyzvednutí šatiček, a v sobotu to vypukne, to ani neni možný, že už je to tak blízko, že už je to tak reálný - týýý jo... tak co, už vás přepadají mrákoty? Nebo doléhá nervozita? U mě to začne sobotou počítám, až budu sedět u tý kadeřnice a budem zkoušet...Jen na to pomyslim a běhá mi mráz po těle:-)
Profilova fotka
Mody, tak to gratuluju! My furt nic :-D
Profilova fotka
Ladi, tak to je pech! A ty jsi nemela zatim vyzkousenou? Obvolej zname, co se kdy kde nechali cesat a zkus se domluvit jeste s nekym jinym ;-)
Profilova fotka
Honziku, ty jsi kuchar nebo varis jen tak pro radost? Normalne sem z toho tveho alba dostala ukrutny hlad :-D :-D Jinak super, ze tak vse pripravujes ;-)
Hani, já k ní chodím na stříhání a melír, a vždycky v pohodě, ale nikdy mě nečesala. :-| Nemám komu zavolat, a hlavně bych musela vysvětlovat, proč se chci nechat česat, a to s naší tajnou svatbou nejde. :-p Navíc ani nevím, co bych téhle kadeřnici řekla, já jsem na tohle hrozná, jinak prořízlá pusa, ale takhle. :-N Mě ještě chybí skočit k fotografce se finálně domluvit, koupit miláčkovi košili a poohlídnout se po jiných botkách pro mě. Zjistila jsem, že ty moje super, mají okopané špičky. :-D
Profilova fotka
Miney, kdyby jen mrakoty! :-D Od tohoto ctvrtka mam az do svatby kazdy den ve svem diari zaplneny vsim moznym a uz ted se desim toho, aby jeste neco nepribylo =-) :-N
Profilova fotka
Ajoo vlastne, ja zapomnela, ze to mate tajny... no anebo ji zkus rict, ze to proste neni ono... Ja sem u sve kadernice sedela pres hodinu a vzdycky kdyz mi neco vytvorila, tak jsem rekla ze dobry, ale neni to ono... a takhle jsme tvorily nekolik ucesu, dokud jsem nebyla max spokojena ;-)
Profilova fotka
Jejej, okopane spicky radeji nee ;-) :-D
Hm, já tam seděla dvě hodiny a zplodili jsme jen tu jednu hrůzu. Já to risknu, řeknu jí, že to posledně nebylo to pravé ořechové a zkusíme něco jednoduššího, ale už naostro no. V nejhorším si z toho pak udělám něco doma, a hodím na to závoj. ;-)
Profilova fotka
jasne, v nejhorsim si to trochu "poupravis" :-N A zavoj toho taky hodne zakryje :-D
Článek se načítá
:-D :-D :-D
ahojky, mody tak si predstav, ze nam pry taky chybela zase apostila na rodny list, mark sel pro aspostilu s rodnym listem a takovym potvrzenim tady z anj a udelali mu jenom jednu apostilu, ze to pry staci a v cr po nas chteli jeste jednu, tak mark musel jeste jednou :) v sobotu jsem uz vse poslala,tak snad to bude ok, papirovani jedno ! drzim vam pesti! je ladi urcite to nakonec dobre dopadne. ja taky jeste nemam presny uces, jdu ke kadernici v patek pred svatbou. bylasjem tam jednou a byla super :) takze neco urcite vymyslime! vcera jsem koupila botky a puncosky, takze uz mam asi pro me vse:) ted uz jenom vse domluvit na zamku a bude. letim do cr v patek 25/07 :) jupi1 Honzy to je super jak to vse delas, to bude super prekvapko :)
Profilova fotka
Jee Deni, co to tam mas ve svem albu za kocku v cernych koktejlkach? :-D :-D
srandicky ;-) to je z nasi holcici night out - jsme byli na musikalu Zorro a na vece a pak klubik ;) fakt super :)
Profilova fotka
no proste ses kocka! ;-) ;-)
he he he, ale dekuji ;) porad dumam nad tim co s vlasama, ty uz to mas jasny? vceraj sem sehnala takovou sponu do vlasu - kytku bilou z hedvabi, takze az sundam zavoj tak aby to bylo hezky ;) budes mit zavoj na obed nebo ho po fotkach shodis?
Profilova fotka
Deni ja nemam zadny zavoj, k tem mym satickam se zadny nehodil, bylo to moc preplacane... takze budu mit i "jednoduchy" uces - stahle vlasy na jeden bok, konce otocene kolem takove te "houby" (nebo jak se to jmenuje), a pokud se mi podari sehnat, tak tam budu mit napichane kremove peri :-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
je hani to zni dobre :) mody tak to je super, ze ti prisel, tak hura do vdavani ;) ja to vezu na matriku v pondeli :)
Profilova fotka
Ahoj holky, už se nám to blíží mílovými kroky, že? Já si vera koupia botičky, i když, jedny jsem už měla, nebo mám, ale kupovala jsem je na holý noze zkoušený, a tak mi nedržely na punčochách, tak jsem si včera koupila ještě jedny, i když nevim nevim, kam pak budu nosit bílý botky:-) Ještě jsem včera a dnes stahovala nějakou pěknou českou hudbu na tu zahradní párty... tak jsem s výběrem spokojená, jen to ještě správně nakombinovat:-) Botky jdu vyfotit a dát do albíčka:-)
ahojky ;) tak to jsme na tom stejne, ja mela taky botky a kupovala jsem je bez silonek a se silonkama mi sjizdej, takze jsem vcera jsem koupila novy :) a ty drzi, maji pasek kolem kotniku :) tak sem hod fotecku :)
Profilova fotka
deni.p fotečka už je - ty "starý" vyfocený nemám, ty jsou na chalupě.... a tyhle už mám zbalený v tašce, abych je tu nezapoměla...
uz jsem ti je zkoukla, hezky a jeste vypadaji pohodlne. ja jsem taky nakonec koupila na sirsim podpatku at to vydrzim cely den :) letito, uz skoro jenom 9 dnu :) tak dobrou ;)
Profilova fotka
holky 9dnů to je neuvěřitelné, mě to vůbec nedochází a jen vidím té práce které je ještě potřeba, musím zkusit výzdobu stolů, začít v týdnu připravovat výslužky, olámali se mi nehty a pořád se nechci pustit do umělých:(jaké máte vy nehtíky?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
eimee - já budu mít nechtíky svoje jen upravený, já se na gelovky necítím, neumím je nosti, a abych řekla pravdu, docela se jich bojím... i kdybych měla mít krátké upravené nehty, ale budou jen moje a těch pár hodin mi snad vydrží krásný:-)
Profilova fotka
Ahoj holky už se to blíží a to neskutečně, ale jsem nadšená už mám konečně hotové svatební noviny tak myslím, že se lidé pobaví a vzdělají během našeho dlouhého focení :-) . mody: na moje auto dávám kytici a tyl a na ženichovo autě bude tyl a k němu přichycené drobné květiny. Jinak mám venkovní obřad a budou tam dva houslisté a na můj příchod bude hrát píseň z pohádky pana a netvor a hoslisté to nějak doprovodí a pak už budou hrát pouze housle :-) . Jinak je to fuška vše zařídit teď už nakupuju dary na svatební tombolu a o víkend budeme s kamarádkami dělat lístky do tomboly to rulování do těch pitomých brček je makačka pa pa holky a všem pevné nervy a zdraví (já jsem totiž přišla o hlas no fakt se mi daří :-( )

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?