2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
se mě právě ptala jestli nechci raději kaly, ¨že vyjdou daleko levněji :-|
Profilova fotka
aha, hmm, tak to je palka. A beres je? A jake kytky sis jeste objednala? :-)
Profilova fotka
No beru Objednala jsem ještě mamkám
Profilova fotka
x-) budou krasne! x-) A co mas na auto? :-)
Profilova fotka
no jen organzu, já kyti nechci to doufám že kyti bude krásná x-) - a kdyby ne tak mě druhýho šlahne :-D
Profilova fotka
to jo. My objednali jeste kyti na auto, pro svedkyni a druzickam do kosicku, a neco na stoly. :-) A co vizaziska? Uz jsi byla? x-) Ja pujdu v utery.
Profilova fotka
ne ještě nebyla, jsem jako zjistila že je toho všeho moc :-D
Profilova fotka
to je, my byli vcera domluvit dort ... Myslim, ze mame vse zarizeno, krome kosile. ;-) Ted se jen tesit.
Profilova fotka
no to máš dobrý ;-) no nic Luci tak já se loučím my jedeme na chajdu :-)
Profilova fotka
tak papa ;-)
Profilova fotka
papa, taky nekam vyrazime. :-) Je krasne.
Profilova fotka
holky, takze dnes je to za 20 dnu! :-) jake mate pocity?
Článek se načítá
nazdarek, tuli ty jsi nejaky ranni ptace ;) vcera jsme byli na tom musicalu Zorro a fakt jako super!!! jeden z nejlepsich musicalu ;)
jo tuli koukam, ze budes mit kaly a hortenzie, super vyber ;) jakou barvu? bile?
Ahoj, ja budu mit kytici z ruziovych ruzi. Mam bile saty po strane s ruzovymy ruzickami, tak aby mi to ladilo :-) Teda, dneska je pekne hnusne, doufam, ze na svatbu budeme mit lepsi pocasi ;-)
je tak to se ti bude pekne hodit. dneska u nas bylo konecne trosku hezky ;) vcera jsem si koupila boty k populnocnim satkam:)
Profilova fotka
Ahoj holky je to už strašně blízko a děsí mne to celý víkend jsem neděla nic jiného než pekla a věnovala se svatebním novinám, zasedacímu pořádku a jmenovkám no peklo začíná to být děsivé :-( . Mokrou variantu máme také připravenou (obřadní síň, ale ta je v Teplicích ošklivá je obložená tmavým dřevem a to je takové ponuré), ale snad se na nás všechny holky usměje sluníčko. Přeji všem krásné přípravy a hlavně pohodové :-)
Ahoj, já se také budu vdávat 2.8.2008. Doufám, že vyjde počasí- zatím to nevypadá moc hezky. Nebude se někdo vdávat v tomto termínu v okolí Mělníka? Založila jsem nové téma 2.8.2008 okolí Mělníka.
ahojky, vitej tady :) my to mame u berouna. no jen at se ted vyprsi a pak je hezky ale zase aby nebylo moc vedro,...uz mas satky, zamek, restauraci,....?
A my to mame u Rakovnika, coz je od Berouna kousek :-) Jo, jo, kez by bylo nejakych prijemnych 25 stupnu, zadnej parak, ani dest... ale to bysme asi chtely moc ;-) sem: ja uz z toho taky blaznim! Dneska se mi zdal nejakej uplne pomatenej sen, vsechno se tak divne spojovalo, ale jediny co si z toho pamatuju bylo, ze sem promeskala svatbu, protoze jsem nekde zapomnela boty.. :-D :-D No proste psycho :-D Holky, a od kolika mate obrad? My od 13.00.
Profilova fotka
Zuzi také ve 13:00 hod. Jinak zatím ať je ošklivo a přesně jak říkáte ať se vyprší, neboť každý den peču cukroví do výslužek takže mi vyhovuje, že není moc teplo, ale na svatbu by to chtělo těch 28 stůpňů a polojasno bez deště :-D no kéž by to takhle šlo objednat si počasí no snad se na nás štěstíčko usměje. Jinak začínám být dost nesvá nikdy sem neměla problémy se spaním a na dnešek jsem spala snad dvě hoďky a jinak jsem se zoufale převracela v posteli no strašné jestli to bude pokračovat tímto tempem tak mám na svatebí den pěkné kruhy pod očima a to jsem nikdy v životě neměla ani po pořádné pařbě :-)
Sem: tak to je se spanim problemy nemam. Mame skoro ctyrmesicniho chlapecka, takze slusne receno "padam na usta" a jakmile lehnu, tak spim :-D :-D Koukala jsem do tvyho alba, jak sis zkousela saty. To bylo v pujcovne? Nam tam zakazali fotit, takze jeste zadnou fotku v satech nemam :-( Ale uz se strasne tesim, az si je ve ctvrtek pred svatbou privezu domu :-) Dneska si jedu dokoupit jeste ruzicky do vlasu, uz nejake mam, ale pri zkousce ucesu jsme zjistili, ze jich jeste par potrebuju. Snad je budou mit... A v sobotu razime do Prahy pro prstynky. Mame je objednane, jenom doufam, ze nam budou... :-.
Profilova fotka
Ahoj holky, ja tu nebyla uz ani nepamatuju =-) :-N Zdravim nove nevesty!! To nas najednou je ;-) My mame obrad ve 12:45, hostum jsme rekli uz ve 12:30, ale myslim, ze stejne driv jak v jednu nezacneme neb mam trochu nedochvilnyho zenicha :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak my budem asi za posledníčky, obřad máme až ve dvě :-) Ale co se počasí týče - zaslechla jsem v tvm že teď by mělo hnusně, ale na začátek srpna se chystají tropy... Tak uvidíme, mám pocit, že teď hlásí každá stanice něco jinýho... :-|
ahoj holky, tak my to mame taky ve 2 hod. pristi patek uz letim do cr :) uz se moc tesim :( no to pocasi hruza, snad se to zlepsi :)
Profilova fotka
Ahoj Deni, to si myslim pekne maknes az priletis co? ;-)
no asi jo, musim vse stihnout - vlasy, nehty, domluvit vse uz konecne na zamku, kytky (stale cekam az mi napisou ze zamku , jsou ted asi hodne zaneprazdneni se svatbama, chci ty hortenzie :)...ale vse se zvladne :) jeste nemam naramek na ruku a taky jeste botky, mam jedny, ale ty nemaji pasek a bojim se aby nepadaly :(
Profilova fotka
hmmm, ale pochybuju ze v cr sezenes nejaky dobry botky :-| ten vyber je tu primo zalostny 8-(
Profilova fotka
uz se ale moc a moc tesim na nase fotecky ze svatby :-N
no jeste na neco kouknu tady :) ten cas ale tak leti :) ja uz se taky moc tesim :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?