2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
mody, jake mate oznamko? :-) Ukazes? ;-)
Profilova fotka
tuli už jsi byla na zkoušení šatiček? my měli křtiny a rozdali všeeecky oznámení:)
Profilova fotka
eimee, jeste ne, pojedu pristi tyden. Budu hlasit. :-)
ahoj holky :) tak jsem byla v cr a bylo super, zubarka je na chvili zase odbyta :)no jo tuli co zkouseni satek, odolala jsi jinym? holky letito a mne porad pripada ze mame jeste pul roku :) ale vse se urcite stihne! koordinatorka ze zamku psala, ze hortenzie se prynemaji davat do kytice, ale ja jsem o tom premyslela a rikala to markoj a jemu to je jedno, protoze treba v cr se nemaji nosit perly a tady s nosi a taky se kazdy nerozvadi a to samy, kamaradka nemela hortenzie a manzelstvi na prd,...takze asi pujdu do kombinaci hortenzii s necim ;) co rikate?
Profilova fotka
jasně Deni....! A víš, že jsem to nikdy neslyšela, že nemají být hortenzie? Vůbec bych se tím nezabývala! ;-)
no ja si taky rikam, drive se lidi nemeli brat v kvetnu a ted berou,...takze napisu me koordinatorce ze by se mi libili,...kdyz manzelstvi nebude klapat tak to nebude urcite kvuli kytkam a perlam :) a jak jdou pripravy saru? mate uz vse? ja jsem uz prelozila tedka o vikendu v cr markovi papiry, takze je musim dat segre a ona je dat na matriku nebo pani ze zamku....:) porad nemuzu najit botky :(
Profilova fotka
já už většinu věcí mám----krom toho, co se musí zařizovat stejně až těsně před! Teď ještě finišujeme Zdenyho vestičku...nechli jsme ji nakonec šít a šatičky pro družičku, taky. No to by mělo být hotovo do dvou týdnů...a pak už jen čekat:) V neděli jedem do místa kde budem mít svatbu a zdržíme se, kvůli matrice, do pondělka...tak se tam pokusím zastavit v nějakém květinářství...kvůli kytce.
Jo jo, tak to je fajn :) ja uz nastesti kytku mam vybranou akorat ted resime se zamkem tu vyzdobu ;) jeste taky nemam saty pro malou druzicku, snad brzo neco sezenu !!! jinak rodice prijizdi na vikend, mamka si musi neco koupit a tatka vyzkouset oblek, tak se uz tesim :)))
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu dnes prvně, taky se berem 2.8.2008 - ve Slatiňanech na zámku, nevíte náhodou někdo o nějaké - ještě volné - hospůdce kolem Chrudimi? zatím na nás zbývá jen Monako... jinak je vše plné (aby ne, minulý týden jsme se teprve rozhoupali :-)))
vitej daiko :) tak to jste to vzali hopem :)bohuzel ti s hospudkou moc neporadim :(a uz mas satky ? :)
Profilova fotka
díky deni :-) šatky mám, prstýnky máme koupený - už dodělávají jen rytí a 1 kamínek pro mě :-) datum a zámek taky, oznamka už se tisknou... mám takový dojem, že máme všechno, co se netýká hospůdky...(zmákla jsem to za 2 odpoledne :-) jsem blázen do zařizování :-D jediné mi teď dělá starost: kytka - tabule, aby to nějak vypadalo :-)
Profilova fotka
deni, pekne jsi vsechno zvladla. :-) Parada. Nas tatka nema jeste kravatu a boty. Ale to necham na mamce, at s nim vybere. ;-) vitej, daika. :-) Ohledne hospudky taky vubec neporadim. :-N Ale snad nejakou sezete. Pro kolik hostu?
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, mame to presne za 1 mesic + 1 tyden!!!! x-) :-) x-)
Profilova fotka
to je neuvěřitelné! holky fakt husté jak to letí. no můj táta si jel koupit oblek dnes a mami také ještě není oblečená. jinak už jen napečeme a bude hotovo!:) jupííí. Deni kašli na to a jdi do hortenzií! jak se těšíte?
ahoj holky ;) no to je mazec, to to uteklo :) ja uz se fakt tesim, ale nejak mi pripada ze nam toho jeste hodne chybi, ale jeste si rikam, ze mame porad mesic a neco :)) he he he . rodice snad oblikenem o vikendu - tatku urcite protoze ma stejny oblek jako ostatni kamaradi a tatka marka akorat mamce, tak snad neco najdeme ;) no napisu asi na zamek a budu se drzet hortenzii s kombinaci s necim jinym, ty slechteny jsou nadherny a znovu jsem tu videla vcera obrazek a fakt se mi moc libi :)
Ahoj holky, tak nám se předělávají prstýnky, konkrétně ženichův a to o 5!!! velikostí. Musím mu ještě koupit košili, a zítra jdu zamluvit květiny. Nakonec se asi budu malovat sama, takže si musím koupit nové stíny. A v sobotu jdeme na véču do jednoho pensionku, tak se zeptáme, jestli by nám nezamluvili jeden stůl na svatbu. A ještě objednat dortik. No a to už bude asi všechno. Maximálně ještě doma udělám růčo asi 15 ks svatebních oznámení. Jen kdyby někdo vyloženě chtěl. Jinak ho rozesílat nebudeme. Bižu si vyrobím sama. Jo a musím si vyčistit svatební botky. :-D
je tak fakt vam ta tajna svatba vyjde, co :) tak to jsem zvedava ;)
No deni už to bylo v ohrožení, protože majitelka zlatnictví kde jsme objednávali prstýnky pochází od nás z vesnice a my to netušili. No a ona o svatbě řekla svým rodičům. Tak jsme jejího otce prosili ať to hlavně nikde neříká. Tak budeme doufat, že neřekne. Ale už je to měsíc a zatím neřekl.
fakt jo? tak to jste teda meli stesti ze to nerekl a snad nerekne :) to je nahodicka co, ten svet je proste maly ;)
zatraceně malej, a díky internetu ještě menší .... už jsem tu objevila neteř lidí od nás z vesnice co se vdává 8.8. :-.
tuli to jsou tvoje satky ne? ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
deni, diky! :-) Uz jsi druha, kdo mi to hlasi. Kamca byla prvni. :-D Jeste jsem je videla na jedne Slovence. :-) Do salonu jedu ve stredu. Co Ty tady ted? x-)
Profilova fotka
ladenko, tyyyjo! To musi byt nervy. Snad to klapne podle planu. :-) Za 5 tydnu toho jeste hodne zvladneme. :-)
Jsou to nervy. Ale zároveň docela sranda, takové to plánování do detailu jak ve filmu, aby všechno klaplo. Kdo kam kdy půjde, kdo co kdy řekne. :-D Jen mi včera udělali čáru přes rozpočet v květinářství. Šla jsem vyzvednout kytku pro tchýni k narozeninám, a ptala jsem se jestli po víkendu (protože měli zrovna blázinec kvůli vysvědčení) bych mohla přijít si objednat kytku na svatbu. Prý na kdy, říkám na 2.8.. Hm, je mi líto, ale to my už tu bohužel nebudeme. :-( Takže jdu shánět jiné.
Profilova fotka
ladenko to je normální, já se s tímto setkávám od začátku, pořád něco nevychází, ale vše už máme sehnáno náhradní tak snad vše klapne:) tuli tvé šatičky jsou krásné jaký budeš mít závoj?
Profilova fotka
juchůůůůů poslední problém vyřešen :-)) hospůdka je a jenom pro nás :-D hurááá tím je vymyšlená i dekorace a sv. kytka a už se můžu jenom radovat... doufám :-)
No vím ještě o jednom květinářství kde hezky vážou kytky, tak zkusím to. Snad to dopadne dobře. Hospůdku my vyřešíme zítra, jdeme do jedné na véču, tak se zeptáme. Chtěli jsme nějakou pěknou ale zastrčenou, abychom tam nikoho známého nepotkali. Tak doufejme ... :-)
Profilova fotka
Jezismarjaaaaa holky to sou nervy. Planujeme uz pres rok kvuli jednomu dni, kdy se toho muze tolik posrat a spolehame na tolik lidi! Ja se z toho zblaznim. Vsechno uz mame zarizeny, akorat me streli, protoze nam krachnul kameraman. Zoufale hledame a budeme vdecni za jakoukoli pomoc. Drahousovi UK kamosi uz maji objednany kvadra a CZ i UK hoste uz maji z vetsiny vybranou garderobu. Nas skvely rozpocet se vysplhava do vesmirnych 140 000,- Kc z cehoz na me jdou mrakoty =-) Jakpak vy, uz nervicky pracujou? No krasa....jen si to pojdme krasne uzit. Uz jen 5 tydnu a je to! :-D
Tak jsme o víkendu hospůdku nevyřešili. Teda vlastně zčásti, víme, že v té co jsme byli NEE. :-D Obsluha příjemná, prostředí super, ale hrozně malý výběr jídel asi 20 celkem, a docela předražené. Takže hledáme znovu, ještě máme v merku jednu.
Profilova fotka
ladenka: Tak hodně štěstí, s hospodou to není žádný med... :-( ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?