2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
mam predstavu takove jako mam v albicku, nejakou zdobenou. U nas nejsou takove ... ]-( A v salonech vse zamluvene ... :-| Brne pry je fajn ochudek, tak musime koupit. ;-) Ja ted o vikendu. Taky jsem jeste zadne nedala. :-N
Profilova fotka
a konecne mame DJ! x-)
Profilova fotka
jé gratuluju!
Profilova fotka
diiiky! A jake budes mit sperky? Ja porad nejsem rozhodnuta ... ani nevim na 100% jestli si dam tu korunku ... :-|
Profilova fotka
korunku nemám, mám naušničky vysací s křištály od swarovskiho-půjčené:) a sháním k nim náhrdelník ale v plzni nic nemají, tak musím zajet do prahy. chci jen něco drobného....
Profilova fotka
aha, mas je v albicku? :-)
Profilova fotka
nene nemám ale vyfotím:)
ahojky, tak fot fot :)
Profilova fotka
eimee, tak my si pockame. Vcera vecer jsme s mamcou navazaly maslicky na vsechna oznameni. Zabralo to dost casu, ale je to a rozdavame. :-) Uz jsem dala prvni. x-)
Profilova fotka
NO to gratuluji, já už jich rozdala pět, čtyři v práci a jedno babičce a o víkend jdou všechny:) dneska mě čeká nadepisování obálek, jsou zlaté a bohužel zlatá tuška na nich nebude vidět, tak nevím jakou barvičkou:( už mám skoro došité šaty....jsou naprosto pohádkové, mám závoj 3 metry za sebou dlouhý:)
ahoj holky, uz se nam to blizi ze :) pekne roznasejte oznameni at mate hodne hostu :) eimee tak to je super, ...musis dat fotecky at muzeme taky nakouknout ;) satky ti presne vyjdou na svatbu, ze ;)
Profilova fotka
Tééda holky, vy jste vzorný! Už rozdáváte oznamka... My je ještě nemáme ani vytištěný :-) Dělal nám je švagr, teď o víkendu je dodělal, tak doufám, že je tento týden dáme do tiskárny a příští týden už taky budeme rozdávat ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
eimee, ja bych je nadepsala cerne. To je elegantni a vkusne. :-) No, uz jsem rozdala taky 5 oznamek. Dohanim Te. Katy, jake mate oznamko? Das do albicka? :-) deni, co uceni? :-| Ja mam zitra zase zkousku ... :-|
Profilova fotka
Holky to je hukot, já bych nevěstám nařídila nějaké uvolnění z práce a škol:) nebo alespon pár volných dnů na zařizování, takhle je to pekelné...chci úlevy:) o víkend nám kiksnul fotograf, tak jsem sháněla druhého - ten si to rozmyslí do zítra a poslední co byl už má plno...takže začíná být veselo! Tuli držím palce na zkoušku.)
Profilova fotka
eimee, jaktoze Vam to zrusil ...? :-. To je hrozne !!! Me by kleplo. :-( Jakeho mas ted? Drzim palce, at vyjde! Pisni, jak to dopadlo.
no to teda, eimee tobe taky vzdy vse tak vychazi, kdyz mas satky tak zase fotograf padnul :( koukala jsem na fotky holek od Sebestu a je to fakt nadhera, rikam si ze jsem ho taky mela zamluvit :( no sand pani ze zamku bude taky dobra ;))) musim jeste poslat typ fotek jaky se mi libi - chce to napad ;)
Profilova fotka
deni, urcite budes mit taky pekne fotecky. ;-) tak za tyden pojedu vyzkouset sve saty i se zavojem, snad se nazakoukam do jinych. ;-)
no to si davej pozor tuli :) ja jsem taky takhle menila ;) he he he - ted jsem zkousela narvat saty do malyho kufru a vejdou - chuderky ;(
Profilova fotka
teda..., to musi byt desne je tam cpat ... :-| Bylo by mi to uplne lito. :-( Snad v salonu odolam. ;-)
no mne bylo taky, ale co nadelam, riskovat a davat je do letadla jako tam jak hazou vse jiny nebudu :( jo to urcite odolas ;)
Profilova fotka
a kdyz neodolam, tak neva, budu mit jine nejkrasnejsi. ;-) :-D
no presne, vsechny jsme nejkrasnejsi :)
Profilova fotka
deni. to je mi šatiček líto v kufru:) ale já s mýma zkušenostma bych ho narvala do příručního zavazadla:) mě se kufr ztratil a čekala jsem 4 dny než se našel a doletěl kam měl:( tuli tvé šatičky jsou opravdu krásné myslím, že ostatním odoláš:) No holky fotografa slíbil můj budoucí tchán že se s ním zná atd...no a on ted přišel s tím že manželka chce letět na last minute a neví kdy atd atd. tak jsem vzdala čekání....ted čekám na vyjádření kolegy našeho kameramana ted dělá v CT a je fakt super a jsou i sehraný, no tak doufám, že ten se rozhodne a bude nás fotit...jinak nevím:( no držte mi palečky
je eimee tak to drzim pesticky ! musi to dopadnout!!! na ty lidi fakt neni spolehnuti, ze:( my taky porad na neco cekame, treba jeste jsme ani neobdrzeli vsechny potvrzeni kdo prijede akorat vcera volal jeden par, ze se tesi na nasi svatbu, ze se jim zamek moc libi na netu, takze uvazuji taky o svatbe v cr, takze to chteji okouknout na nasi svatbe takze jeste vic stresu - doufam, ze to vse bude super ;)vyzdoba, jidlo, hudba,.... jo jinak ty satky urcite vezu v prirucnim kufru,...na 100% taky bych to neriskla :(
Profilova fotka
no to máš veselé:) kolik máte zahraničních hostů? to budete mít multikulturní:)jak budete mluvit třeba tvůj tatí proslov?
no multikulturni :) ale zamek se bude urcite libit vsem :)proto mame k jidlu jenom kure a ne zadny vymozeniny, chci aby to melo takovy cesky nadech , opekani vecer, k tomu chleba a treba kurata, to jeste musime na zamku domluvit ;)
Profilova fotka
novinka, mame balonky. :-D :-D :-D Jinak stale rozdavam oznamka. ;-) eimee, snad mas pravdu a ja odolam. :-)
je tuli tak vy mate balonky, to bude super :) dneska jsem dostala od pani ze zamku vyzdobu kaple a je nadherna! mozna bych akorat na muj styl udelala mensi dekoraci v predu, ale jinak detaily super ;) ja uz se tak tesim, zitra letim do cr :)
Profilova fotka
deni, a jak si to od ni dostala? :-N Mas foto? :-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?