2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky, jo mody koukala jsem na figurky a jsou fakt super :) he heeh dneska mam po zkousce a pak jeste jednu v utery a konec myho studijniho stresu pro tento semestr :) dneska tu je konecne krasne :) mandle - davas je do krabicek? ja taky potrebuju, jeste kouknu taj kolik stoji a jak vypadaj a porovnam to s cr ;)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, mam prstynek s brilianty. x-) x-) x-) Mandle mam objednane pres jednu holku z beremka, kdyztak poslu kontakt. 1kg=350,-Kc. :-) Ja je dam do takovych balicku z tylu a se stuzkou. Jako mam v albicku. :-)
nazdarek, tak mody hostum jsem poslala kontakt na vas na prahu a pak kdyztak si hledaji neco samy :) hostum to neplatime, takze to je na nich, ale asi dost lidi rikalo, ze bude tam nekde u vas :) tuli muzes mi taky prosim poslat ten kontakt na ty mandle jestli ti to neva, taky je budu davat do krabicek :) uz je mas doma tuil, jsou dobry ??? :)
Profilova fotka
mandlicky jeste doma nemam, cekam na ne kazdy den. :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky nějak ted nemám čas sem chodit:( tuli krásné prstýnky, také je už mám konečně doma po 5 měsících čekání:), také máte pocit že to děsivě letí a pořád je strašně věcí nevyřízených? já ještě nemám pevně vybrané dorty:( kolik jich budete mít vy? vybrala jsem orchidejky takže necháme udělat každému ze svatebčanů marcipánovou orchidejku místo dárečků nebo mandliček, mám strašně šikovnou cukrářku tak se těším:)
Profilova fotka
Tuli vy ještě nemáte oznámení? Holky kdy je chystáte rozesílat? My máme za týden křtiny tak rodině je rozdám tam a začneme je rozvážet a jen dvě budu posílat poštou a pěkně mi jich zbylo:) mám na památku. Tuli co bryndák už dorazil? my ho budeme šít doma tak jsem na něj zvědavá....jaký budeš mít?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
eimee, jaktoze jsi tak dlouho cekala na prstynky? :-N Oznamka mame skoro hotove. Na konci tydne budeme posilat. Ted jsem pripravovala obalky. Bryndak od Tanie mame doma, je opravdu moc pekny. ;-) Tania ma vsechno pekne a dokonale. x-) Prisle mi mailik, ze v pondeli dorazi mandlicky. :-) Taky mam pocit, ze to straaaaaaasne utika!!!! Zitra jdu kamaradum na svatbu, tak omrknu kytky a rozhodnu se, jestli je necham objednat v tom kvetinarstvi, kde chci. ;-) Jinak omrknu samozrejme vsechno.
Článek se načítá
Profilova fotka
Mody můj plyšánek je Bišonek tady zrovna vykoupaný takže kudrnatý:) Tuli prstýnky jsme si objednávali na velettrhu v Diplomatu měl být do 8 týdnů, no to se ozvali že ej nedělají v ČR takže se někde ztratily:/(((( no tak jsme čekali dalších asi 5 týdnů no a konečně jsou doma...Vy už posíláte oznámení? také si říkám že už je načase, pořád mám zafixováno kolik je ještě času a on už není:( takže se do toho také pustím:)
Profilova fotka
Ahoj holky Dneska jsme byli s Vojťulou domluvit tak nějk vše kolem hostiny - a hurááá - i přes počáteční problémy s kapelou, máme vše a vypadá to, že ani vlastní nápady, co se týče výzdoby nejsou zamítány, ba naopak vřele vítány:-) No jo, vlastně oznámko - taky už musíme nechat natisknout... chjo, to to letí, že?
Profilova fotka
eimee, tak to je dlouha doba cekani na prstynky ... Jsou kraaasne! Mas v nem zirkony? Pekne se leskne. x-) Holky, kdy budete posilat oznameni? :-)
Profilova fotka
jinak jsem se divala na svatebni albicka a teda 7.6. bylo moc svatbicek ... I nase datum bude takove urodne, urcite. :-) V sobotu jsem byla taky na jedne a mam vybrane diky te neveste kvetinarstvi. Jupiii! Mela fakt super kytky. :-) x-) miney, vase druzicka ma fakt pekne saticky. Bude jako panenka. :-) A uz jste vybrali i svatebni menu? My asi ped 14 dny. :-)
Profilova fotka
tuli: ano, vybrali - takovou tu klasiku, původně jsme chtěli nějaký asi kuřecí plátek s něčím, ale pak jsme to kvůli babičkám zavrhli, tak máme objednanou svíčkovou, knedlíčkovou polívku, potom kolem 4 obložené mísy do prostřed stolu ( raut?!?) a k večeři budou obložené talíéře pro každého jeden, a kdo bude chtít, může si dát svíčkovou od oběda...
Profilova fotka
tak uz mam doma ty mnadlicky! Jsou super, takove bych v tescu nekoupila. ;-)
Profilova fotka
Tuli mám v něm brilianty proto tak dlouho trvaly víš... No oznámení v práci rozdám tento týden, rodině příští víkend a známým kteří nepůjdou na svatbu asi průběžně ale do 21.6. bych je chtěla mít všechny rozdané Jaké budeš mít kytí? Miney my také máme svíčkovou n já si to moc neužiju maso nejím takže to budu speciální edici svíčkové:) no tahle jídla moc nemusím ale je to klasika.
Profilova fotka
eimee, ja budu kaly, jeste nemam ale uplne definitivni kytku vybranou. Nejspis je s necim nakombinuju. A Ty? :-)
Profilova fotka
já chci bílozelené orchidee s čajovými bílými růžemi jako mám v posledním albu zamilovala jsem se do nich:) kaly jsem také chtěla no možná také budou ale spíš na autě a na výzdobu stolů....to by z orchidejí bylo parádně drahé:(
je tak to bude krasny, orchideje jsou nadherny, ale hlavne ze tvoje kytka bude krasna a zbytek se uz dotvori, vzdyt to nemusi byt to samy co mas v kytici ;) ja chci taky kytici abych mela vinovou - ruze, kaly,...a zbytek vyzdoba a maminky/druzicky aby mely hortenzie - dokonce jsem uz zjistila z v lete neni problem je sehnat, takze konecne mam kytku kterou chci :) mne se strasne libi a vypadaji elegantni :) libi se mi strasne bily, jeste hledam nejake napady at mi to udelaji na zamku :) to bude hezky
Profilova fotka
hortenzie jsou krásné také jsem na ně koukala! já chci právě jen maminkám a mě ty orchideje a na auta a stoly asi kaly s růžemi....chci stonky té kytičky omotat jak to dělají a do toho perličky to bude ňuf ňuf :) jen se trošku bojím jestli ta zlatá kytí nenaruší mou bílozlatou svatbu? chtěla jsem i na dort budu mít bílý marcipán po celém aby to bylo hladké žádná přezdobenost no tak jsem chtěla na něj stejné orchideje z marcipánu jako bude moje kytí, ale říkám si že mi to pak uplně naruší barvu svatby....co myslíš?
http://www.beremese.cz/album/view.php... je to tahle? a nejde dat do nich orchideje vic do zlute misto zelene? je krasna a mne nepripada, ze ti to narusi :) ja chci taky uplne jinou kytku a jinou vyzdobu, ale uz jsem to videla, a kdyz je zbytek doladeny, tak pak to asi vubec neva, na zamku rikaji, ze by to melo byt ladeny do kytek me kytice, ale ja si nemyslim, ze to musi byt a uz jsem videla hodne svateb kdy nevesta ma uplne jinou kytku vyzdobe :)))) ja bych do toho sla jestli se ti libi :)
Profilova fotka
líbí no, jojo něco takového bych si představovala nevím jestli je to přesně ona ale takovou nějakou chci:) kytí takovou zvolím jen dorty udělám jen bílé aby ladily:) už máš vybrané dorty?
uz mi ze zamku poslali obrazky dortu a ja si pak jenom vyberu tvar ale uz tak nejak vim co chci - mam ho v albu:) u toho dortu bude ze ho chci, tak tam muzes kouknout :) taky jenom bily, stuhu a mozna dat par kyticek z me kytice :)
Profilova fotka
holky, tak ktere dorty u Vas vitezi? V sobotu nejspius vyrazime do Brna na vestiicku. Mate zenichy kompletne oblecene? :-)
Profilova fotka
No tuli také ta vestička no ale už máme kravatu a vestičku už asi stejnou neseženeme:((() Dort chci bílý celý porkytý marcipánem jako mám v albu asi jeden velký 3 patra a pak dva malé, stejně si myslím, že jich více nesníme... už se to strašně chýlí k 2.8. to je neuvěřitelné! drahoušek mi za 14 dní odletí do Soulu tak budu zařizovat a zařizovat a klepat se strachy - mám paniku z letade:( no už aby byl zpátky:)
Profilova fotka
aha, tak to se Vam jeste zkrati, kdyz bude tak dlouho pryc. :-N Vsak Ty uz stejne vsechno mas pripravene. ;-) Oznamka uz mas rozdane?
Profilova fotka
nene chystám se na to příští víkend. a ty? jakou kupujete vestičku?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?