2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Dobré ranko, tak jakpak pokračujete? Já minulý týden objednala miláčkovi kravatu. A na prstýnky se chystáme příští týden, ale nevím jestli to zvládneme. :-N Máme toho nějak moc s tou rekonstrukcí bytu. Někdy si říkám, že kdybych tohle všechno věděla, tak jsem svatbu nechala až na příští rok. :-S Teď se ještě chystám nechat udělat jmenovku na vchodové dveře už hezky se společným příjmením, a dám ji miláčkovi v krabičce jako takový malý dárek po svatbě. ;-) Jinak se to moje zlatíčko ještě nerozhodlo, kde chce mít oběd, ještě, že nás bude tak málo, a stůl snad seženeme všude. A v sobotu mi volala svědkyně, že si a svatbu sehnala béžový kostýmek, jestli ho může mít ... je zlato, nezakázala bych jí ho ani náhodou, ale potěšilo mě, že se zajímá o to co chci. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no nám prstýnky stále nedorazily:( no tuli ta výzdoba to máš pravdu já mám ted objednanou také za tolik peněz:( no ale nechám si to pak doma, bojím se že to bude neprodejné:)a co jinak máte nového?
ahoj holky, koukam, ze uz mate skoro vsechno,...eimee jak satky vlastne? mark sel vcera pro tu apostilu - jako ze je anglican a ze se muze zenit v cr, takze uz to mam, uz jenom letet do cr a nechat to prelozit, takze to nejdulezitejsi mame (teda krome mych satu ktere uz taky mama ;)) he hehe prstynky na ty jsme jeste ani nebyli a nepujdeme asi jeste tak 2 tejdny az budu mit po zkouskach, ale to chci lete 13/06 hned do cr, tak nevim, abysme to vubec stihli :) Ladi to je super napad s tou jmenovkou na vchod,...ja vubec nevim, co mam koupit markoj jako svatebni dar, tady se to dava navzajem, tak fakt nevim ;( dava jim neco???
Profilova fotka
holky fakt se dává svatební dar manželovi? já řeším co koupit rodičům a nevím. kupujete svědkům dárky? deni šatky uplně super, máme nakoupenou borduru je v albu, potom krásný pevný satén na spodničku ještě objednat vrchní látku na kterou se budou ty kytičky z bordury ručně pošívat a tyl na závoj a pak už jen děsivá práce na nich:) chudák moje mami, dočetli jsme se že nevěsta nesmí šít šaty tak ani nepomůžu:( ale budou pohádkové
prstýnky taky ještě nemáme, včera jsem konečně pořídila šaty :-D huráá, už jen doladit drahou polovičku ]-( to bude boj ;-)
je tak ty uz mas satky? tak to je super,..mas albicko? vcera jsme mluvili s markem a taky uz musime vyrazit na prstynky, uz nemame tolika casu,t akze asi vyslu marka, ja se budu ucit a az najde nejaky hezky (treba 3 do finale) tak pujdu s nim :)
šaty mám v albu, skoro všechno bylo zamluvenýý :-(
fakt jo? ale slusi ti to :) aspon ze jsi nasla nejake co ti hned padly ;)odkud je mas?
deni.p:z Poděbrad salon Valentýna :-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, dneska je tu svatek, tak jsme doma. venku je osklive, aspon muzu studovat a nesvadi me to k blbostem :)Mody: tak to jsem zvedava,jaky jste nakonec vybrali ;) no jo ja zapomnela, ty mas dvoje satky ;)a co jinak holky novyho pres vikend? u me nic jako obvykle kdyz se musim drtit :(
ty jo 15 tis za fotografa já dávám 3000 za 70fotek +album + zvětšený fotky formátu A4 + dvd ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
eimee, takze moje novinky ... hmmm, premyslim ... Mame konecne navrh oznameni! :-) Cekam bryndak od Tanie a stale cekam na prstynky. :-S Odmaturovala mi svedkyne - segra, mela same. :-) Pro zenicha nemame jeste kosili ani vesticku. :-N A co Vy holky noveho? A co Ty, deni? Jak jde uceni? Je to muceni, vid? :-(
Profilova fotka
Ahojky holciny, asi po sto letech se znova hlasim! Pokrocili jsme milovymi skoky a tak dalsi update! Min. tyden jsme byli v CR a opet litacka. Uz mame vse domluveny: zamek, kneze, preklady dokumentu, apostilu pro drahouse, kytky, dort, pronajem auta a autobusu, hotel pro hosty, saty (kkoooonecne), boty, sperky obleceni pro zenicha, vyzdobu stolu, cok. fontanu, a hlavne predbeznej rozpocet. Ten se nam pri zahrnuti uplne vseho, co se uz zaplatilo a co se zaplatit ma vysplhal na vesmirnych 128 000,- !!!! No sileny, malem sem spadla ze zidle, kdyz sme to vsechno secetli. Drahous mi zase porad pripomina, ze kdybysme to meli v UK, zaplatili bysme v prumeru 17 000 liber za to, co budeme mit v CR, coz je zase velika pravda, tak se tim snazim nak uklidnovat, no :-) Jinak ty papiry a vyrizovani se i na dalku da. Dokonce nam ani nic nechybelo z papiru z UK a tak uz jenom soudni preklady. Do CR letime 23.7. a jeste se vsechno musi potvrdit a taky zaplatit! :-( Taky sem mela mensi zkrat a saty, co sem si vybrala v CR a zaplatila 2000,- zalohu sem si nakonec nevybrala (a zalohu mi nevratili). Zamilovala sem se totiz do jinych satu v UK a super cena 250 liber tomu dodala usmev, takze jdu do nich. Jenom uz musim update moje beremese album, abyste to mohly omrknout. A co jinak, nevestinky? Blizi se nam to milovymy kroky. Uz mate nocni mury? Ja jo a dost. Zdalo se mi, ze sem nestihla obrad, ze nemam saty, ze sem nebyla namalovana nebo ucesana a ze kostel byl zavrenej. Dokonce drahous uz mel nocni muru! No hruza, jestli ja se v ten den nesesypu, tak nevim. Par panaku po ranu to snad spravi. Tak se mi mejte papapap
Profilova fotka
Ahoj holky - tak máme svat. oznámko - už jen natisknout:-) je v albíčku:-)
Profilova fotka
Tak mame hotove prstynky!!! Jsou na ceste. Tak se tesim. x-) miney, oznamko chvalim. Kdo vam ho delal? sharkezi, nocni mury jeste nemam. :-D My predbezny rozpocet jeste nedelali, postupne vse zapisuji, pak budeme koukat na vysledek ... ;-)
tak prstýnky ani oznamko ještě nemáme :-( hrůza děs..jinak vše zařízeno zbývá jen toto :-| tak to snad v brzké době pořešíme =-)
Profilova fotka
Tuli: fotila nás Vojty mamina - a oznámko - na tu jsem měla vyhlášenou challenge na jedný diskuzi s digiscrapbookem, kam chodim... Tam mi asi 30 holek udělalo návrhy, a já si jen vybrala:-) výherkyně dostala desetidolarový kuponek - na nákup kitů (to je matroš (virtuální) ze kterýho se scrap tvoří...
Profilova fotka
:-) miney, to je super. Pekny napad. :-) Nam dnes dorazily prstynky, ale jsou na poste. :-N Pritel je nestihl do 18 hod. vyzvednout, tak zitra. x-)
Profilova fotka
tuli: díky:-) http://www.baby-cafe.cz/modules.php?n... tady jsou všechny náhledy:-) se můžete inspirovat:-)
ahojky, koukam, ze uz toho mate hodne zarizeno a ze se to uz blizi , co :) u me nic novyho protoze jak rikala tuli uceni = muceni :( o vikendu mozna prstynky, uvidim, jak na tom budu s ucenim, prvni zkouska ve stredu, takze uz nemam moc casu :( jinak u nas asi nic moc novyho :( oznamko to je super napad a tuli to jsem zvedava na prstynky :)
Profilova fotka
Holky my jdeme vyzvednout prstýnky zítra už se nemůžu dočkat. Tuli dáš je na stránky?
Profilova fotka
eimee, jasne ze je dam na stranky jako vsechno. ;-) deni, tak hodne stesti u zkousky i pri vyberu prstynku. :-) miney, dobry odkaz. Jsou tam pekne napady, ten co jste si vybrali je nejoriginalnejsi. :-)
no tak je sem holky brzo dejte :) no jo musim poradne makat, ve stredu zkouska :( no tak sjem mluvila s markem a na prstynky to asi nedopadne, protoze ja toho musim jeste hodne dodelat a mark je busy v praci, takze v sobotu mozna musi do prace,...fakt super ;( no neva, porad mame jeste hodne casu, ze :)
Profilova fotka
deni, jasne. Mate hodne casu. Prstynky sezenete i tyden pred svatbou. ;-) Me dnes prisly obalky na oznamko, ale oznamko jeste nemame. :-)
Profilova fotka
holky, jeste mame 2 mesice a 1 den na pripravy! :-)
Profilova fotka
tuli: jojo - utíká to...dneska jsem z toho měla dokonce noční můru - že mi přišly jiný šaty, než mám vybraný (a přitom si je mám přijít vyzvednout) - prostě už asi magořím z toho všeho:-)
nazdarek, miney, klidek, vse vyjde podle nasich planu (teda doufam:)) dneska jsme byli na prstynkach a hnedka jedny vybrali a koupili, takze za 4 tydny ej ubudeme mit :) konecne zase neco noveho kdyz ted porad makam pred zkouskama :( a co novyho u vas?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, figurky jsou uzasne! Suprove! A z ceho to je? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?